Accés al contingut Accés al menú de la secció
DOGC  > Resultats i fitxa
 
Afegeix-lo a la meva selecció i subscriu-m'hi
Afegeix-lo a la meva selecció
Dades del document
  • Tipus de document Edicto

  • Data del document 23/10/2012

  • Número de control 12297095

  • Organisme emissor Administración Electoral

    CVE CVE-DOGC-B-12297095-2012

Dades del DOGC
  • Número 6239

  • Fecha 24/10/2012

  • Sección ANUNCIOS DE LA ADMINISTRACIÓN DE JUSTICIA

  • Página 51634

Descriptors relacionats
Matèries
Lupa
Accedeix a la cerca

EDICTO de 23 de octubre de 2012, por el que se hacen públicas las candidaturas presentadas ante la Junta Electoral Provincial de Barcelona para las elecciones al Parlamento de Cataluña.


D’acord amb el que estableix l’article 47.1 de la Llei orgànica 5/1985, de 19 de juny, del règim electoral general, es fan públiques les candidatures presentades davant aquesta Junta.

JUNTA ELECTORAL PROVINCIAL DE BARCELONA

Publicació de candidatures. Fase presentació

Eleccions al Parlament de Catalunya 2012

Circunscripció electoral: Barcelona

CANDIDATURA NÚM. 1

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA (PSC-PSOE)

1. Sr. Pere Navarro Morera

2. Sr. Maurici Lucena Betriu

3. Sra. Núria Parlón Gil

4. Sr. Joan Ignasi Elena Garcia

5. Sra. Rocío Martínez-Sampere Rodrigo

6. Sr. Daniel Fernández González

7. Sra. Eva Maria Granados Galiano

8. Sr. Jaume Collboni Cuadrado

9. Sra. Montserrat Capdevila Tatché

10. Sr. Celestino Corbacho Chaves

11. Sr. Miquel Iceta Llorens

12. Sr. Jordi Terrades Santacreu

13. Sr. Ferran Pedret Santos

14. Sra. Alícia Romero Llano

15. Sra. Laia Bonet Rull

16. Sr. Javier López Fernández

17. Sr. Cristòfol Gimeno Iglesias

18. Sr. Sergi Vilamala Bastarras

19. Sra. Maria Soler Sala

20. Sra. Caterina Mieras Barceló

21. Sr. David Pérez Ibáñez

22. Sr. Teo Romero Hernández

23. Sra. Carmen García Lores

24. Sr. Francisco Romero Gamarra

25. Sra. Alexandra Moreno Pardo

26. Sr. Jordi Del Rio González

27. Sr. Joaquim Balsera García

28. Sr. Abel García Marín

29. Sra. Erika Torregrossa Acuña

30. Sra. Silvia Egea Andreu

31. Sr. Pere García Gimenez

32. Sr. Jaume Bosch Pugés

33. Sra. Lluïsa Melgares Aguirre

34. Sr. Josep Maria Garzón Llavina

35. Sra. Montserrat Montiel Pastor

36. Sr. Joan Callau Bartolí

37. Sr. Julio Garzón González

38. Sra. Alba Barnusell Ortuño

39. Sra. Iolanda Pàmies Rimbau

40. Sra. Eva Maria Martínez Morales

41. Sr. Albert Aixalà Blanch

42. Sr. Daniel Salinero Castillo

43. Sr. Javier Naya Gimeno

44. Sra. Marta Moreta Rovira

45. Sra. Susanna Mérida López

46. Sr. Néstor Cabañas López

47. Sra. Noelia Torres Baños

48. Sra. Najat Bensar Benaïch

49. Sr. Albert Tort Pugibet

50. Sr. Josep Manuel Rueda García

51. Sr. Josep Perpinyà Palau

52. Sra. Maria Dolors Rius Benito

53. Sra. Lourdes Borrell Moreno

54. Sr. Enric López Jurado

55. Sr. Julio Aguilar Ruiz

56. Sra. Dolores González Dana

57. Sra. Iolanda Acosta Rodriguez

58. Sr. Arnau Ramírez Carner

59. Sr. Jordi López Ortega

60. Sr. Manuel J. Ruiz Montero

61. Sra. Carolina López Pérez

62. Sr. Juan Pedro Pérez Castro

63. Sr. Daniel Manuel Rosillo Molina

64. Sra. Sònia Diaz Casado

65. Sr. Joan Sau Pagés

66. Sra. Maria Jesús López Reseco

67. Sra. Cristina Ciudad Fernández

68. Sr. Javier García Romero

69. Sr. Cristòfol Pérez Gómez

70. Sra. Montserrat Rubio Garcia

71. Sr. Ignasi Fernández De Senespleda

72. Sr. Eduard Rivas Mateo

73. Sr. José Navarro Martín

74. Sra. Rosa Argelaguet Isanta

75. Sra. Anna Mazas Fernàndez

76. Sra. Lidia Paredes Cañadas

77. Sr. Francisco Pérez García

78. Sr. Miquel González Monforte

79. Sra. Sílvia Hernández González

80. Sr. David Gutiérrez López

81. Sra. Teresa Comino Haro

82. Sr. Salvador Pastor Blasco

83. Sr. Agustín Luis García López

84. Sr. Pedro Curado Bola

85. Sra. Carolina Pallés Galté

Suplents:

1. Sr. Zeus Abdellah Fernández

2. Sra. Sílvia Tamayo Mata

3. Sr. Wilton Javier Paredes Jaime

4. Sra. Maria Milagros Vicente Ros

5. Sra. Ligia Gisella Castelo Pico

6. Sr. Mariano Porras Gómez

7. Sra. Sílvia Peralta Valdivia

8. Sra. Marta Verdejo Sánchez

9. Sr. Afzaal Ahmed Ahmed

CANDIDATURA NÚM. 2

CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)

1. Sr. Artur Mas Gavarró

2. Sra. Joana Ortega Alemany

3. Sr. Oriol Pujol Ferrusola

4. Sr. Felip Puig Godes

5. Sra. Núria De Gispert Català

6. Sra. Meritxell Borràs Solé

7. Sr. Ramon Espadaler Parcerisas

8. Sr. Lluís Miquel Recoder Miralles

9. Sra. Irene Rigau Oliver

10. Sr. Jordi Turull Negre

11. Sra. M. Neus Munté Fernàndez

12. Sra. Marta Llorens Garcia

13. Sr. Lluís Corominas Díaz

14. Sr. Josep Lluís Cleries Gonzalez

15. Sr. Josep Rull Andreu

16. Sr. Germà Gordó Aubarell

17. Sra. M. Mercè Jou Torras

18. Sr. Antoni Fernàndez Teixidó

19. Sra. Anna Figueras Ibañez

20. Sr. Antoni Castellà Clavé

21. Sr. Ferran Falcó Isern

22. Sr. Antoni Font Renom

23. Sr. David Bonvehí Torras

24. Sra. Montserrat Ribera Puig

25. Sra. M. Glòria Renom Vallbona

26. Sr. Pere Regull Riba

27. Sr. Joan B. Recasens Guinot

28. Sra. Maria Senserrich Guitart

29. Sra. Àngels Ponsa Roca

30. Sr. Benet Maimí Pou

31. Sr. Joan Morell Comas

32. Sr. Roger Montañola Busquets

33. Sr. Gerard Martí Figueras Albà

34. Sra. Marta Pascal Capdevila

35. Sra. Assumpció Laïlla Jou

36. Sr. Josep M. Llop Rigol

37. Sra. Dolors Gordi Julià

38. Sr. Josep Sicart Enguix

39. Sra. Elisabeth Abad Giralt

40. Sr. Francesc X. Bragulat Bosom

41. Sr. Pere Torres Grau

42. Sra. Concepció Medina Molina

43. Sr. Josep Vives Portell

44. Sra. Sílvia Requena Martínez

45. Sr. Josep Rafús Isern

46. Sr. Miquel Àngel Vallès Blistin

47. Sra. Maria del Mar Forcada Nogués

48. Sr. Carles Esquerra Corominas

49. Sr. Jordi Arcarons Rabadà

50. Sra. Francesca Domènech Ruera

51. Sra. Núria Calpe Marquet

52. Sr. Guillem Aresté Lluch

53. Sr. Xavier Fonollosa Comas

54. Sra. Sònia Gutiérrez González

55. Sr. Domingo Ortiz Perona

56. Sr. Jordi Rosell Segura

57. Sra. Rosa M. Plassa Soler

58. Sr. Josep M. Pon Gonzàlez

59. Sr. Jaume Mañosas Canadell

60. Sra. Aouatif Stitou Ahajiou

61. Sra. M. Vanessa Farré Muñoz

62. Sra. M. José Urzaiz Ezcurdia

63. Sr. Joaquim Soriano Soler

64. Sr. Joan Camprubí Masallera

65. Sra. Rosa Blázquez Serrano

66. Sra. Concepció Llurba Escobar

67. Sr. Lluís Bou Dalmau

68. Sra. Rosa Maria Martí Jodar

69. Sr. Edgar Collado Pujol

70. Sr. Manel Vila Valls

71. Sr. Miquel Parramon Blasco

72. Sr. Jaume Molero Savall

73. Sra. M. Roser Olóndriz Soler

74. Sra. Gemma Foj Alvira

75. Sra. Noemí Cuadra Soriano

76. Sra. M. Mercè Esteve Pi

77. Sra. Montserrat Playà Camps

78. Sr. Jordi Monrós Ibáñez

79. Sr. Khalid Shabaz Akhtar

80. Sr. Albert López Martínez

81. Sr. Esteve Pastor Tirado

82. Sra. Vanesa Fernández-Arroyo Cubel

83. Sra. Maria Elena Redondo Torregrosa

84. Sr. Andreu Mas-Colell

85. Sr. Xavier Trias Vidal de Llobatera

Suplents:

1. Sr. Xavier Badia Campos

2. Sra. Maria Mercè Rius Serra

3. Sr. Eugeni Rodoreda Novell

4. Sra. Eugènia Llonch Bonamusa

5. Sr. Jordi Tendero Roca

6. Sra. M. Rosa Pesquiña Segarra

7. Sr. Enric Mauri Clua

8. Sra. M. Àngels Subirachs Aguilar

9. Sr. Aitor Agea Gómez

10. Sr. Santiago Borrull Puigarnau

CANDIDATURA NÚM. 3

INICIATIVA PER CATALUNYA VERDS-ESQUERRA UNIDA I ALTERNATIVA (ICV-EUiA)

1. Sr. Joan Herrera Torres

2. Sra. Dolors Camats Luis

3. Sr. Juan Miguel Mena Arca

4. Sr. Jaume Bosch Mestres

5. Sra. Marta Ribas Frias

6. Sra. Laura Massana Mas

7. Sr. Salvador Milà Solsona

8. Sra. Lorena Vicioso Adrià

9. Sr. David Compañon Costa

10. Sr. Josep Vendrell Gardeñes

11. Sr. Miquel Àngel Essomba Gelabert (Ind)

12. Sra. Aïda Gascón Bosch (Ind)

13. Sr. Pau Planelles Oliva

14. Sra. Adriana Sabaté Muriel

15. Sra. Cristina Bigordà Vargas

16. Sr. Juan Carlos Villamizar Alarcón

17. Sr. Jordi Manils Tavío

18. Sra. Candela López Tagliafico

19. Sr. Josep Llabina Vallespin

20. Sra. Iolanda Sánchez Alcaraz

21. Sr. Aymón Malonda García

22. Sra. Maria Teresa Hernández Valero

23. Sr. Lluís Esteve Garnés

24. Sr. Julián Sergio Sesé Hernando

25. Sra. Maria Isabel Luzón Sáez

26. Sr. Francesc Sánchez Traveria

27. Sra. Maria Teresa Mira Lozano

28. Sr. Josep Termes Sánchez

29. Sra. Irene Aldabert González

30. Sr. Arnau Martí Danés

31. Sr. Bernat Villarroya García

32. Sra. Alexandra Sevilla Oliveras

33. Sr. Gerard Saborit González

34. Sra. Montserrat Giner García

35. Sr. Alberto Lumbreras Carrasco

36. Sr. Juan Alcántara Soler

37. Sr. Eusebi Alonso Benito

38. Sra. Neus Casajuana Filella

39. Sra. Mercedes Vidal Lago

40. Sr. Carles Rodríguez Herencia

41. Sra. Francesca Hernández Núñez

42. Sr. Aleix Aguilera Escudé

43. Sra. Júlia Boada Danés

44. Sr. Marcos Ortega Canillas

45. Sr. Ivan Arcas Blanch

46. Sra. Isabel Giralt Sampedro

47. Sr. Lluís Filella Carballo

48. Sra. Anna Ruano López

49. Sr. Javier Pujols Martínez

50. Sr. Antonio Centeno Ortiz

51. Sra. Silvia Espinosa López

52. Sr. Francisco Javier Martínez Castillo

53. Sr. José Luís Muñoz Díaz

54. Sra. Lídia Giménez Garcia

55. Sr. Antoni Coll Tort

56. Sra. Mercedes Silvano Sedran

57. Sr. Francesc de Borja Aragay Prades

58. Sra. Isabel Roig Casas

59. Sr. Ismael Benito Altamirano

60. Sra. Cristina Poveda Ferrer

61. Sr. Eusebio Argueta Chica

62. Sra. Cristina Pérez López

63. Sr. Felip Gómez Crespi

64. Sr. Ivan Martos Aguilar

65. Sra. Noemí Ayguasenosa Soro

66. Sra. Mònica Palet Montero

67. Sr. Albert Marañon Ledesma

68. Sra. Ana Rosa Sevillano Palma

69. Sr. José Antonio Montero Domínguez

70. Sr. Pere Alberola Garcia

71. Sra. Judit Terés Rodríguez

72. Sr. Jeffrey Massana Gregory

73. Sra. Elena Embuena García

74. Sr. Pere Mas Riera

75. Sr. Víctor Valls Andrés

76. Sra. Isabel García Ripoll

77. Sra. Aurora Huerga Barquín

78. Sr. Joan Ramon Laporte Roselló (Ind)

79. Sr. Pere Camps Campos

80. Sr. Francesc Vallverdú Canes

81. Sra. Francesca Llopis Planas (Ind)

82. Sr. Oriol Broggi Rull (Ind)

83. Sra. Anna Sallés Bonastre (Ind)

84. Sra. Gemma Lienas Massot (Ind)

85. Sr. Carlos Jiménez Villarejo (Ind)

Suplents:

1. Sra. Alba García Sánchez

2. Sr. Francisco Galán Gordillo

3. Sra. Elisa Corral Lozano

4. Sr. Daniel Gutiérrez Salgado

5. Sr. Xavier Boix Roca

6. Sra. Coral Vázquez Hontoria

7. Sr. Xavier Joan Pérez Andrés

8. Sr. Gabriel Serrano Sánchez

9. Sra. Marta Otero Molas

10. Sr. Ignacio Andrés Garralaga

CANDIDATURA NÚM. 4

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-CATALUNYA SI (ERC-Cat Si)

1. Sr. Oriol Junqueras Vies

2. Sra. Marta Rovira Vergés

3. Sra. Anna Simó Castelló

4. Sra. Gemma Calvet Barot (Catalunya Sí)

5. Sr. Oriol Amorós March

6. Sr. Marc Sanglas Alcantarilla

7. Sra. Eva Piquer Vinent (Catalunya Sí)

8. Sr. Pere Aragonès Garcia

9. Sr. Jordi Solé Ferrando

10. Sra. Alba Vergés Bosch

11. Sr. Dionís Guiteras Rubio

12. Sra. Marta Vilalta Torres (JERC)

13. Sra. Agnès Russiñol Amat

14. Sr. Josep Maria Ribas Ferrer

15. Sr. Josep Tomàs Àlvaro Juncosa

16. Sr. Miquel Estruch Traité

17. Sr. Jordi Fàbrega Colomer

18. Sra. Violant Mascaró López

19. Sra. Mercè Amat Riera

20. Sr. Oriol Torras Planas

21. Sr. Enric Barrios Calderer

22. Sr. Gerard Fernández Ciria

23. Sr. Arés Tubau Pomareda

24. Sra. Laura Vilagrà Pons

25. Sr. Jordi Llavina Murgadas (Catalunya Sí)

26. Sr. Isaac Peraire Soler (JERC)

27. Sr. Joan Rabasseda Ferrer

28. Sra. Lluïsa Llop Fernàndez

29. Sra. Queti Vinyals Floreciano

30. Sr. Carles Macian Villanueva

31. Sr. Xavier Bermúdez López

32. Sr. Josep Campmany Guillot

33. Sra. Maria Vidal Amorós

34. Sra. Meritxell Valladares Vidiella

35. Sr. David Minoves Llucià

36. Sr. Josep Maria Catot Rueda

37. Sra. Blanca Arbell Brugarola

38. Sra. Laia Carbó Roma (JERC)

39. Sr. Miquel Pagès Torroja

40. Sra. Mirella Cortès Ges

41. Sra. Berta Faro Basco

42. Sra. Marta Bastida Càrceles

43. Sr. Rubèn Arenas Garcia

44. Sr. Max Zañartu Plaza (JERC)

45. Sra. Bàrbara Lligadas Muñoz

46. Sra. Anna Tenes Cartanyà

47. Sr. Enric del Amo Martin

48. Sra. Mònica Palacín París

49. Sr. Jordà de Armengol Rosich

50. Sra. Rosa Hernàndez Valls

51. Sra. Adriana Delgado Herreros

52. Sr. Josep Maria Cervelló Torrella

53. Sra. Lola Martínez Sala (JERC)

54. Sr. Xavier Rossell Aparicio

55. Sra. Alba Gil Povea

56. Sra. Meritxell Pi Costa

57. Sr. Jaume Planas Jarque

58. Sr. Josep Maria Diéguez de Jaureguízar

59. Sra. Emma Peiró Sales

60. Sr. Sebastià Santos Ciurana

61. Sra. Núria Clotet Agut

62. Sr. Josep Àlvarez Picos

63. Sra. Carme Farràs Amigó

64. Sr. Marc Darriba Zaragoza (JERC)

65. Sr. Òscar Pasqual Sorribes

66. Sra. Gemma Espanyol Cornet

67. Sr. Lluís Oliveras Giralt

68. Sra. Núria Simón Gallegos

69. Sr. Jordi Torroja Fontanet

70. Sr. Santiago Martí Díaz

71. Sra. Rosa Funtané Vilà

72. Sra. Imma Prat Salvans

73. Sr. Francesc Vicenç Llamas Piqueras

74. Sra. Montserrat Ventura Lloreda (JERC)

75. Sr. Manuel Pérez Nespereira

76. Sra. Maria Josep Aubarell Cruz

77. Sra. Anna Fernàndez Gallegos

78. Sr. Jordi Cots Domínguez

79. Sr. Juan Ramon Vilchez Enriquez

80. Sra. Maria del Carme Rallo Casanovas

81. Sra. Gemma Domínguez Garcia (JERC)

82. Sra. Lurdes Serra Suñé

83. Sr. Oriol Puig Morant

84. Sr. Isaac Albert Agut

85. Sr. Joan Puigcercós Boixassa

Suplents:

1. Sra. Núria Pi Martínez

2. Sr. Xavier Pla Bancells

3. Sra. Laura Peña Pio

4. Sr. Pol Pagès Pont (JERC)

5. Sr. Jordi Jacas Mateu

6. Sra. Isabel Vergés Pérez

7. Sr. Joan Vinyes Sabata

8. Sr. Josep Maria Pons Berengueras

9. Sra. Lídia Rodríguez Alberich

10. Sr. Josep González Cambray

CANDIDATURA NÚM. 5

SOLIDARITAT CATALANA PER LA INDEPENDENCIA (SI)

1. Sr. Alfons López Tena

2. Sr. Uriel Bertran Arrué

3. Sra. Núria Cadenas Alabèrnia

4. Sra. Isabel-Clara Simó Monllor

5. Sr. Santiago Espot Piqueras

6. Sr. Jaume Jaume Amorós

7. Sr. Mark Serra Parés

8. Sr. Josep Guia Marín

9. Sra. Sònia Urpí Garcia

10. Sra. Griselda Vergés Guiu

11. Sr. Santiago Vilanova Tané

12. Sr. Josep Lluís Fernàndez Royo

13. Sr. Jordi Brillas Bastida

14. Sra. Cristina Herrera Guardiola

15. Sra. Rosa Badia Viliella

16. Sr. Fèlix Simon Paraiso

17. Sr. Maiol Sanaüja i Soler

18. Sr. Gabriel Valverde Donaire

19. Sra. Concepció Baucells Alibés

20. Sra. Mercè Feliu Hurtado

21. Sr. Ignasi Vich Enrich

22. Sr. Josep Puig i Boix

23. Sr. Oriol Ges i Royo

24. Sra. Conxita Bosch Riera

25. Sra. Montse Assens Borda

26. Sr. Arnau Padró Olivet

27. Sr. Miquel Casals i Garcia

28. Sr. Càstor Bayo i Amores

29. Sra. Anna Casadevall i Puig

30. Sra. Elisenda Sala Ponsa

31. Sr. Miquel Aguilar Canadell

32. Sr. Jordi Solé Camardons

33. Sr. Jordi Anento i Queralt

34. Sra. Núria Serrat i Gafas

35. Sra. Montserrat Niubó Lligonya

36. Sr. Carlos Santacruz i Ruiz

37. Sr. Sergi Massó i Alemán

38. Sr. Quico Ventalló Sabater

39. Sra. Marina Ranchal i Garcia

40. Sra. Maria del Carmen López Méndez

41. Sr. Jordi Bausells Quesada

42. Sr. Agustí Soler i Regàs

43. Sr. Alfons Civit Martínez

44. Sra. Eva Freixas i Godayol

45. Sra. Sandra Safont Bolet

46. Sr. Alexandre Figueres Gàmez

47. Sr. Josep Boladeras Font

48. Sr. Rafael López Ruiz

49. Sra. Maria Lourdes Martínez Bruguera

50. Sra. Virgínia Vallejo Mingot

51. Sr. Jordi Casas Martí

52. Sr. Jordi Fornas Prat

53. Sr. Jordi Manchón Perera

54. Sra. Maria Rosa Rodrigo Lázaro

55. Sra. Dolors Villas Miranda

56. Sr. Herminio Gàmez Sànchez

57. Sr. Francesc Marimon Muñoz

58. Sr. Francesc Sulé Carreras

59. Sra. Ariadna Isern Creus

60. Sra. Inmaculada Pérez Canillo

61. Sr. Salvador Murla Allué

62. Sr. Eugeni Medrano Taltavull

63. Sr. Josep Martínez Solsona

64. Sra. Rosa Maria Urpí Casals

65. Sra. Marta Morató Lluvià

66. Sr. Ferran Ribó Ayuso

67. Sr. Daniel Laguia Malpica

68. Sr. Francesc Dubé Canela

69. Sra. Mariona Farré Cusó

70. Sra. Montserrat Anento Queralt

71. Sr. Manel Manzanas Garcia

72. Sr. Joaquim Espelt Santandreu

73. Sr. Carles Amigó Rodrigo

74. Sra. Maria Rosa Comellas Coll

75. Sra. Carla Roig Costa

76. Sr. Xavier Puig Malet

77. Sr. Guillem Doliu Rallo

78. Sr. Aniol Colillas Canal

79. Sra. Marina Freixa Rossell

80. Sra. Maria Carme Arnó Gardeñas

81. Sr. Ferran Alves Garcia

82. Sr. Xavier Cuello Vivas

83. Sr. Pedro Soteras Roig

84. Sra. Natalia Garcia Gómez

85. Sra. Pilar Domech Gargallo

Suplents:

1. Sr. Sergi Barragán Canudas

2. Sr. Ramón Milà Vives

3. Sr. Carles Cornadó Navarro

4. Sra. Laura Rodó Llorach

5. Sra. Gemma Anglada Fernàndez

6. Sr. Jordi Cassany Rovira

7. Sr. Antonio Nolla Alberola

8. Sr. Raül Valentín del Valle

9. Sra. Marina Artiga Elies

10. Sra. Laura Fernàndez Fernàndez

CANDIDATURA NÚM. 6

PARTIDO ANIMALISTA CONTRA EL MALTRATO ANIMAL (PACMA)

1. En Toni Valle Perez

2. Na Carla Riverola Bataller

3. En Joan Grimal Molins

4. Na Carolina Ana Bayle Garcia

5. Na Marta Ferre Constans

6. N’Elena Allué Tejerina

7. N’Olga Eyre Estrada

8. N’Ana Maria Soler Escrich

9. En Julio Grillo Aguilar

10. En Joan Paires Ciurana

11. Na Patricia Oller Martinez

12. N’Eulalia Llobet Sales

13. Na Leticia Lopez Ferrero

14. En Ramon Peiro Tort

15. En Javier Muñoz Aranda

16. N’Edita Olaizola Fernandez

17. Na Montserrat Alcaraz Pitarque

18. Na Natalia Ribas Gil

19. En Joshua Tristancho Martinez

20. N’Eusebio Francisco Gonzalez Declara

21. Na Sonia Perez Mansilla

22. Na Maria Elena Perez De Gracia Jabardo

23. N’Anna Blancher Ragon

24. En Francisco Javier Bayle Garcia

25. En Juan Carlos Fernandez Rodriguez

26. En Manuel Almagro Torres

27. En Liberto Lopez Pascual

28. Na Maria Antonia Serradell Paricio

29. N’Amelia Foraster Serra

30. Na Carme Bayle Garcia

31. En Julio Jorge Liñares Vazquez

32. En Celestino Toval Marcos

33. En Josep Maria Lleo Violan

34. Na Rosalia Lopez Alonso

35. Na Noelia Ortega Callejon

36. En Josep Lluis Romeu Castaño

37. En Ferran Mir Culell

38. N’Anaïs Arranz Mir

39. Na M. Teresa Mir Culell

40. N’Eva Blancher Ragon

41. N’Antonio Castillo Mor

42. En Jose Carballal Fernandez

43. Na Sara Blasco Garcia

44. Na Vicenta Garcia Monsalve

45. Na Irene Veglison Elias de Molins

46. N’Alfonso Rubio Arpon

47. En Carlos Martinez Peregrina

48. Na Lidia Serrano Dominguez

49. Na Maria Escrich Olles

50. Na Cristina Martin Yeste

51. En Jose Manuel Guerrero Ruiz

52. En Pere Cardona Ferrer

53. En Miguel Grau Zapata

54. Na Conxita Bataller Feixas

55. Na Maria Asuncion Bataller Feixas

56. N’Eduardo Millan Pradas

57. En Samuel Hostau Devis

58. En Joan Puig Bataller

59. Na Mar Uffreduzzi Magdaleno

60. N’Ana Maria Navarro Morales

61. En Joan Puig Torrento

62. N’Agusti Jurado Jimenez

63. En Jorge Bayle Garcia

64. N’Ana Bazalo Colom

65. Na Cristina Garcia Gonzalez

66. En Daniel Arguimbau Ruiz

67. N’Angel Luis Uruñuela Muñoz

68. Na Maria Elena Jodar Lorite

69. Na Neus Ramos Crespo

70. Na Rosario Perea Buzon

71. N’Honorio Luis Garcia Sabariz

72. En Juan Carlos Villar Moreno

73. Na M. Angeles Vigo Hierro

74. Na Maria Isabel Esteve Bertomeu

75. En Michelle Grima Pomares

76. Na Maria Elisa Lopez-Mateos Moreno

77. Na Monica Ortiz Garrido

78. En Roberto Combarros Gulias

79. En Gerard Valls Martin

80. N’Angel Cano Ortega

81. Na M. Isabel Guerrero Sanchez

82. Na Beatriz Madrid Prieto

83. Na Inmaculada Cortijo Rosa

84. En Joan Soler Herranz

85. En Miguel Foraster Serra

Suplents:

1. Na Maria Fatima Risco Gines

2. En Joan Carles Besoli Garcia

3. Na Sandra Atienza Gonzalez

4. En David Cerqueda Domingo

CANDIDATURA NÚM. 7

CANDIDATURA D’UNITAT POPULAR - ALTERNATIVA D’ESQUERRES
(CUP-ALTERNATIVA D’ESQUERRES)

1. Sr. David Fernández Ramos

2. Sra. Georgina Rieradevall Tarrés

3. Sr. Joaquim Arrufat Ibáñez

4. Sra. Isabel Vallet Sánchez

5. Sr. Xavier Safont-Tria Ramón

6. Sra. Roser Veciana Olive

7. Sra. Anna Maria Gabriel Sabaté

8. Sr. Jaume Casals Ció

9. Sra. Blanca Serra Puig

10. Sr. Francesc Freixas Morros

11. Sr. Francesc Ribera Toneu "Titot"

12. Sra. Marta Cordomí Forns

13. Sra. Maria Esther del Alcázar Fabregat

14. Sra. Núria Gisbert Dasca

15. Sr. Josep Garganté Closa

16. Sr. Nicolàs Castellano Petidier

17. Sra. Àngels Rus Sánchez

18. Sra. Eulàlia Sabater Díaz

19. Sr. Marc Serra Torrent

20. Sra. Marta Rius Gallart

21. Sra. Neus Montaner Sanchez

22. Sr. Xavier Oca Baradad

23. Sr. Martí Majoral Torrent

24. Sr. Andreu Curto Baiges

25. Sra. Maria José Lecha Gonzàlez

26. Sr. Manuel Màrquez Berrocal

27. Sra. Teia Àlvarez Pons de Vall

28. Sra. Clara Camps Calvet

29. Sr. Eloi Escútia Fors

30. Sr. Llorenç Casanova Fernàndez

31. Sra. Eva Pous Calvet

32. Sr. Fabià Díaz Cortés

33. Sr. Joan Ribet Casademunt

34. Sra. Núria Comerma Cortada

35. Sr. Óscar Simón Bueno

36. Sra. Judith Saus Moreno

37. Sr. Adam Majó Garriga

38. Sra. Alba Johé Tort

39. Sr. Joan Garriga Quadres

40. Sr. Andreu León de Cabo Sindín

41. Sr. Joan Sebastià Colomer Tejada

42. Sra. Anna Gabaldà Felipe

43. Sr. Jordi Pueyo Tapias

44. Sra. Isabel Costa Bassas (Betty)

45. Sr. Karim Akbih Verdaguer

46. Sr. Alexandre Maymó López

47. Sra. Laura Pabon Lara

48. Sr. Albert Botran Pahissa

49. Sra. Laia Altarriba Piguillem

50. Sr. Otger Amatller Gutierrez

51. Sra. Maria Oliver Reche

52. Sr. Jesús Maria Carrasco Gómez

53. Sra. Elisabet Linares Pruna

54. Sra. Neus Pujol i de Isidro

55. Sr. Òscar de la Guardia Casals

56. Sr. Aleix Auber Àlvarez

57. Sr. Eduardo Càliz Robles

58. Sra. Juliana Bacardit Garriga

59. Sra. Míriam Ferràndiz Saus

60. Sr. Ramón Maria Piqué Huerta

61. Sr. Antoni Iborra Plans

62. Sr. Jordi Pagès Ansón

63. Sra. Èlia Badia Casas

64. Sra. Mireia Romo Segura

65. Sr. Lluís Perramón Raya

66. Sra. Maria Freixas Alió

67. Sr. Roger Brujons Tomàs

68. Sra. Teresa Franco Presas

69. Sr. Xavier Monge Profitós

70. Sr. Roger Sànchez Amat

71. Sra. Anna Maria Guijarro Casas

72. Sr. Oliver Carlos Martínez Martínez

73. Sra. Esther Rocabayera Jordán

74. Sr. Joan Catà Ten

75. Sr. Lluís Millà Salinas

76. Sra. Sandra Redondo Ibañez

77. Sra. Roser Calvet Riera

78. Sr. Lluís Cabrera Sànchez

79. Sr. Carles Belda Valls

80. Sr. Francesc Lucchetti i Farré

81. Sra. Maria Soler Anar

82. Sra. Iolanda Maurici Jareño

83. Sr. Oleguer Presas Renom

84. Sr. Julià de Jòdar Muñoz

85. Sr. August Gil Matamala

Suplents:

1. Sr. Jordi Méndez Cordobés

2. Sra. Jordina Fernández Tarrés

3. Sra. Raquel Rodríguez Boixader

4. Sr. Marc Sallas Batlle

5. Sr. Aitor Blanc Aranjuelo

CANDIDATURA NÚM. 8

PIRATES DE CATALUNYA (PIRATA.CAT)

1. Sr. Juan Rovira Forns

2. Sra. Muriel Rovira Esteva

3. Sr. Rubèn-Dario Castañé Carmona

4. Sr. Kenneth Peiruza Cerdán

5. Sra. Aida Regi Cosculluela

6. Sr. Sergi Jordà Vera

7. Sr. Josep Jover Padró (Ind)

8. Sra. Sonia Areán Corral

9. Sr. Jorge Coto Bautista "Tiberio"

10. Sra. Mercè Marzo Gómez

11. Sr. Víctor Rubio Albaladejo

12. Sr. David Arcos Sebastián

13. Sr. Julio Bou Santos

14. Sra. Thaïs Oliva Frigola

15. Sra. Noemi Romero Panadero

16. Sr. Xavi Vila Espinosa

17. Sr. Moisés Carrasco Forcada

18. Sr. David Esteve López

19. Sra. Remei González Manzanero

20. Sra. Cesca Carmona Palomino

21. Sr. Francisco Garrobo Raya

22. Sr. Francisco Lloret López-Nieto

23. Sr. Miguel Ponce Soriano

24. Sra. Blanca Bassas Portús

25. Sra. Raquel González Rodríguez

26. Sr. Jordi Villanueva Piquer

27. Sra. Rocío Moreno Moreno

28. Sr. Carlos Fernández Sánchez

29. Sra. Soledad Toledo Testa

30. Sr. Ignasi Morán Castany

31. Sr. Jordi Soucheiron Estruch

32. Sr. Alejo Cuervo Rieger

33. Sr. Xavier Padullés Chando "Padu"

34. Sra. Anna Cornet Casals

35. Sra. Ana María Sánchez Martín

36. Sr. Uli Wessling Tolón

37. Sra. Merche Mercedes Cervera

38. Sr. Abdul Pallarés Calvi

39. Sra. María Montserrat Álvarez Ramos

40. Sr. Pablo Taxonera Ortega

41. Sr. Raúl Tudela Fernández

42. Sr. Raúl Magdalena Català

43. Sr. Marc Navarro Gabriel

44. Sra. Gemma Raval Jurado

45. Sra. Nieves Chueca Bonet

46. Sr. Humberto Revilla Herraiz

47. Sr. Jofre Embún Ors

48. Sr. Luis Romero Porta

49. Sra. Ester Barrero de la Rubia

50. Sra. Laura Susana Navarro González

51. Sr. Angel Aguilera Millan

52. Sr. Enrique Valls Sampons

53. Sr. Eduardo José Carreras Guillén

54. Sra. Jéssica Rubio Albaladejo

55. Sra. Rosa Gual Marín

56. Sr. Juan Irache Duesca

57. Sr. José Manuel Hidalgo López

58. Sr. Francisco Duque García

59. Sra. Marta Alcaide Luque

60. Sra. Susana Calvo Carbajo

61. Sr. Francisco Fidel Vázquez Fernández

62. Sr. Carles Fernández Julià

63. Sr. Jaume Tarradas Llort

64. Sra. Talía Salvador Obrador

65. Sra. Sandra Arnáiz Ibáñez

66. Sr. Sergio Arcos Sebastián

67. Sra. Clara García Ortés

68. Sra. Marta Barrantes Gonzálvez

69. Sr. Víctor Fernández Castaño

70. Sr. Zorión Koldobika Arrizabalaga Aguirre

71. Sr. Arnau Dunjó Ríos

72. Sra. Nuria Prieto Escuer

73. Sr. Ismael González López

74. Sr. Santiago Casas Duarte

75. Sra. María Isabel Losada Moure

76. Sr. David Pinilla Caparrós

77. Sra. María Carmen Serrano Acebes

78. Sr. Joan Rubiralta Casanova

79. Sra. María Mar de Querol Victory

80. Sr. Gerard Fontana Santoyo

81. Sr. Iván Higueras García

82. Sra. Laura Romero Banque

83. Sr. Mario Viktorov Mechoulam Nikolaeva

84. Sra. Elena García Gómez

85. Sr. Hernán Torrella Liberatore

Suplents:

1. Sr. Alexandre Fabra Fernández

2. Sra. Alejandra Mestanza de Romsée

CANDIDATURA NÚM. 9

CIUTADANS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (C’s)

1. Sr. Albert Rivera Díaz

2. Sr. Jordi Cañas Pérez

3. Sra. Carina Mejías Sánchez (Ind)

4. Sra. Inés Arrimadas García

5. Sr. José Manuel Villegas Pérez

6. Sra. Carmen de Rivera Pla

7. Sr. Carlos Carrizosa Torres

8. Sr. Ángel Escolano Rubio

9. Sra. Maria del Carmen Pérez Martínez (Ind)

10. Sra. Carmen Romero Novo

11. Sra. Carlos Cuadrado Arroyo

12. Sra. Francesca Benito Llenas

13. Sr. Francisco Javier Hervías Chirosa

14. Sr. Miguel Angel Ibáñez Giner

15. Sra. M. Carmen Gomez Castell

16. Sra. Patricia Cristina Abad Martínez

17. Sr. Juan Carlos Ferrando Casaseca

18. Sr. Joan García González

19. Sra. Maria Angeles Menchen Gallardo

20. Sr. Jordi Esteban González

21. Sr. David Mejia Ayra

22. Sra. Pilar Fuente Bermejo

23. Sr. Fausto Ramírez Ruiz

24. Sra. Marta Ferrer Zorrilla

25. Sr. Esteban Martínez Poó

26. Sr. Manuel Losada Seivane

27. Sra. Margarita Domenech Viñas

28. Sr. Juan Carlos Pablos Dos Santos

29. Sra. Julia Juan Gimeno

30. Sr. José Luís Cerro Fernández

31. Sra. Carlota Andreu Serra

32. Sr. Antonio Pérez Aguilar

33. Sr. Aldo Ciprian Rodriguez

34. Sra. Maria Antonia Doménech Coy

35. Sr. José Gracia Vasco

36. Sr. Jesus Amadeo Martin González

37. Sra. Isabel García Bejarano

38. Sra. Montserrat Martínez Marín

39. Sr. Oscar Rivera Pérez

40. Sr. Luis Manuel Fernández del Campo

41. Sra. Alicia García Gallardo

42. Sr. Javier Saá Baenas

43. Sr. Nicolás Francisco Ortiz Cuevas

44. Sra. Nuria Antenucci Benito

45. Sr. Jorge García Mulet

46. Sr. Koldo Blanco Uzquiano

47. Sra. Maria Enriqueta Rodriguez Valero

48. Sra. David Javier Heredia Tapia

49. Sr. Daniel Hernandez Martín

50. Sra. Isabel Rivera Delgado

51. Sra. Berta Junquero Quejido

52. Sr. David Gerbolés Pérez

53. Sra. Magdalena Díaz Santiago

54. Sr. Javier Peña Arribas

55. Sr. Francisco Roberto Torres López

56. Sr. Jose Luis Sánchez López

57. Sra. María Montserrat Fornells Marsinyac

58. Sr. Sergio Sanz Jiménes

59. Sra. Mercedes Rodríguez Ordóñez

60. Sr. José Rosales Fuentes

61. Sra. Jéssica Pérez González

62. Sra. Mónica Cerro Fernández

63. Sr. Sergio Blázquez Aguirre

64. Sr. Rafael Aragonéz Sánchez

65. Sr. Oscar Espinosa Martínez

66. Sra. Ana María Luque Muriel

67. Sra. María Fuentes Sánchez

68. Sr. Antonio Chanes Espigares

69. Sr. Tomás Francisco Rodríguez Pérez

70. Sr. Eduardo Esquivel Ruiz

71. Sra. Silvia Bonilla Campayo

72. Sr. Raul Perez Jimenez

73. Sra. Ana Recio Cruz

74. Sr. Francisco Javier Lopez Morano

75. Sr. Fernando Díez Crespo

76. Sra. Angeles Urrutia Alonso

77. Sra. María del Mar Mateo Reguilón

78. Sr. Francisco Sierra López

79. Sr. Eduardo de Delás de Ugarte

80. Sr. Juan Foncuberta Riba "Nito"

81. Sra. Josefina Raventós Cardona

82. Sra. Silvia Gascón Gazulla

83. Sr. Fernando Martorell Oliveras

84. Sr. Miguel García del Valle (Ind)

85. Sr. Javier Nart Peñalver (Ind)

Suplents:

1. Sr. José María Espejo-Saavedra Coneda

2. Sr. Magí Algueró Alejos

3. Sra. María Jesús de Pedro Herrans

4. Sra. María Trinidad Villegas Pérez

5. Sra. Victoria García Mulet

6. Sr. Raul González Fuentes

CANDIDATURA NÚM. 10

UNIFICACION COMUNISTA DE ESPAÑA (U.C.E.)

1. Sra. Nuria Suárez Hernández

2. Sr. Juan Carlos Gonzalo Pérez

3. Sra. Laura Sexer Pérez

4. Sr. Antonio Barba Martí

5. Sr. Pedro Menchón Bernabé

6. Sra. María Pilar Costa Chulio

7. Sr. Jose María Fumanal Rey

8. Sr. Juan Andrés Pérez Julián

9. Sra. María León Cantero

10. Sr. Jose María Hidalgo Mancha

11. Sr. Juan José Cabello Cabello

12. Sra. María Josefa Agut Barbero

13. Sr. Jordi Trujillo Agulló

14. Sra. Elena María Serrano González

15. Sr. Fernando Alberto Pastor González

16. Sr. José Ramón García Bregante

17. Sra. María Encarnación Valle Fernández

18. Sr. Luis Juan de la Torre Guzmán

19. Sra. Eloísa Gavilán Rodríguez

20. Sr. Antonio Colom Poudevida

21. Sr. Miguel Fernández Vázquez

22. Sra. Alba Zoriane González Ansoleaga

23. Sr. José Ruiz Pérez

24. Sra. Sandra Menor Ventura

25. Sr. Juan Enrique Navalpotro Puerta

26. Sr. Francisco Javier Crego Diéguez

27. Sra. Noemí de la Asunción Serrano González

28. Sr. Felipe Rebollo Fajardo

29. Sra. Eva Yolanda del Amo Davó

30. Sr. Hugo Osualdo Aguilar Cinalli

31. Sr. Jordi Murgadella Solá

32. Sra. Antonia Gavilán Rodríguez

33. Sr. Manuel Puig Hugas

34. Sra. María del Carmen Jurado Expósito

35. Sra. Josefa Bernabé Martín

36. Sr. Jesús Garrido Estepa

37. Sra. Adriana Cadavid Jaramillo

38. Sr. Fernando Fuentes Pérez

39. Sra. Natalia Alsina López

40. Sra. Elena Martínez Castellanos

41. Sra. Leonor Bravo Pineda

42. Sra. Rosalía García Mármol

43. Sr. José Fuentes Araya

44. Sra. Mercedes Escayola Cabrejas

45. Sr. Antonio Sevillano López

46. Sra. Elizabeta Hristova Ráman

47. Sra. Susana Trujillo Agulló

48. Sr. Francisco Javier Avendaño Barbero (Ind)

49. Sra. Francisca Pineda Pajares

50. Sr. Jaume Vila Michavila

51. Sra. Vanesa Casado Berlanga (Ind)

52. Sra. Irene García Claver

53. Sr. Xavier Pérez Farré

54. Sr. Ismael Resano Fabra

55. Sra. María Teresa Medina Monterde

56. Sra. Manuela Rodríguez Mielgo

57. Sra. María Mercedes Rodríguez Gómez

58. Sr. Guillermo García Salas

59. Sra. Encarnación Boch Tortajada

60. Sr. Vicente Díez Domper

61. Sra. Consuelo Isabel Ordava Hilares

62. Sra. Antonia Clara Ibáñez Cano (Ind)

63. Sr. Juan Emilio Guinovart Belmar

64. Sr. Eduardo Hidalgo Motos

65. Sra. Raquel Galbarro Martorán

66. Sra. María Luisa Méndez Fernández

67. Sra. Francisca Rodríguez Mielgo

68. Sr. Pere Gallés Cólera

69. Sr. Luis Miguel Avendaño Barbero (Ind)

70. Sra. Aurora Rodríguez Mielgo

71. Sra. Julia Castrillo Medina

72. Sra. Manuela Félix Cantero Torruz

73. Sr. Federico Bautista Martín

74. Sr. Francisco de Borja Gonzalo Castrillo

75. Sra. Laura Cabello García

76. Sra. Guillermina Antonia Cabello Cabello

77. Sra. Lucía Barcero Villarroel

78. Sr. Juan Bautista Agut Gazulla

79. Sr. José Ruiz Valero

80. Sra. María de la Ascensión Lop Vallduví

81. Sra. María Gloria Castellet Lasheras

82. Sr. Rubén Moralejo Rodríguez

83. Sr. Francisco Santana Marques

84. Sr. Emili Magaña Rubio

85. Sra. María Teresa Domínguez Navarro

Suplents:

1. Sra. Patricia González Méndez

2. Sr. Pedro Medina Torres

CANDIDATURA NÚM. 11

ESCONS EN BLANC (Eb)

1. Sr. Ricard Blancafort Omenat

2. Sra. Sylvia Torras Creixells

3. Sr. German Rodríguez Ferrer

4. Sra. Eva M. Vidal López (Ind)

5. Sr. Joan Ramon Serra Font

6. Sr. Roger Panadès Llorens

7. Sra. Montserrat Camprubí Boix

8. Sr. Juan Marcos López Gonzàlez

9. Sra. M. Isabel Recasens Ibañez (Ind)

10. Sr. Sebastià Llorach Camprubí

11. Sr. Ignasi Moles Armengou

12. Sra. Maila Surisca Ramos (Ind)

13. Sr. Joan Crosas Carbó

14. Sra. Diana Bonet Parés (Ind)

15. Sr. MiqueI Saumell Santaeugènia (Ind)

16. Sr. David Cubel Recasens (Ind)

17. Sra. M. Assumpta Parés Cutrina (Ind)

18. Sr. Eduard Rodríguez Màñez

19. Sra. M. Isabel Arroyo Ortiz (Ind)

20. Sr. Carlos Torronteras Morales

21. Sr. Josep Bonet Cabiscol

22. Sra. Clara Isabel Gonzàlez Garcia (Ind)

23. Sr. Ruy Núñez Pawlosky (Ind)

24. Sra. Helena Gonzalbo Echevarria (Ind)

25. Sr. Ezequiel Ramón Pinat (Ind)

26. Sr. Antonio Rios Carro (Ind)

27. Sra. Esther Fornieles Moreno (Ind)

28. Sr. Sergio Llorens Escolar (Ind)

29. Sra. Laura Grueso Vizuete (Ind)

30. Sr. David Sebastiàn Cabrera (Ind)

31. Sr. Ireneu Aymí López

32. Sra. Ana Monedero Navarro (Ind)

33. Sr. Rafael Suriñach MitjaviIa (Ind)

34. Sra. Mercé Font Ballester (Ind)

35. Sr. José Luís Jimenez del Pino (Ind)

36. Sr. Pedro Maneiro Agra (Ind)

37. Sra. M. Rosa Garcia Fernàndez (Ind)

38. Sr. Ramón Gasulla Gómez (Ind)

39. Sra. Maria Ana Aracil Saborit (Ind)

40. Sr. Carlos Palomo Sabata (Ind)

41. Sr. Joan Serra Jové (Ind)

42. Sra. Maria Luz Ballada Sànchez (Ind)

43. Sr. Francisco Miguel Gàlvez Maldonado (Ind)

44. Sra. Ana Beltran Alarcón (Ind)

45. Sr. Jordi Gallego Vilaltella (Ind)

46. Sr. Marc Aguilar Oliva (Ind)

47. Sra. Sara Jiménez Rubio (Ind)

48. Sr. Antonio Rodríguez Domínguez (Ind)

49. Sra. Esther Gonzàlez Orobitg (Ind)

50. Sra. Eva Jiménez Rubio (Ind)

51. Sr. Sergi Martínez Garriga (Ind)

52. Sra. M. Helena Carrreras Balletbó (Ind)

53. Sr. Cèsar Doya Pérez (Ind)

54. Sra. Montserrat Domínguez Medina (Ind)

55. Sr. Salvador Montserrat Casierra (Ind)

56. Sr. Ivan Moro Garcia (Ind)

57. Sra. Mònica Baldrich Rodríguez (Ind)

58. Sr. Carlos Díaz Almaraz (Ind)

59. Sra. Olga Ferrer Armengou (Ind)

60. Sr. Roger Cabanillas Navas (Ind)

61. Sr. Sergio Martín Segovia (Ind)

62. Sra. Marta Pérez Torner (Ind)

63. Sr. Àlex Rodríguez Ferrer (Ind)

64. Sra. M. Asunción Casalod Esteban (Ind)

65. Sr. Albert Doménech Alberdi (Ind)

66. Sr. Carles Serrat Cumella (Inde)

67. Sra. M. Pilar Armengou Schuppisser (Ind)

68. Sr. Juan Ferrer de Paula (Ind)

69. Sra. Marta Baldrich Rodríguez (Ind)

70. Sr. Ignasi Sero Torroja (Ind)

71. Sr. Alejando Lozano Carasa (Ind)

72. Sra. Andrea Rodríguez Ferrer (Ind)

73. Sr. Guillem Mendia Corvillo (Ind)

74. Sr. Pablo Enrique Rios Bemal (Ind)

75. Sra. Olga Tolosa Blanco (Ind)

76. Sr. Àlex Johnson Sànchez (Ind)

77. Sra. Montserrat Baeza Bernet (Ind)

78. Sr. Javier Crespi Atset (Inde)

79. Sr. Sergi Gonzàlez Cabello (Ind)

80. Sra. Glòria Sala Mestres (Ind)

81. Sr. Carlos Martí Pi-Figueras (Inde)

82. Sra. Judit Oller Picola (Inde)

83. Sr. Jairo Fabricio Izaguirre Chavarria (Inde)

84. Sr. Xavier Calvo Sauret

85. Sra. Anna Jordana Ortigosa (Ind)

CANDIDATURA NÚM. 12

PARTIT COMUNISTA DEL POBLE DE CATALUNYA (PCPC)

1. Sr. Ferran Nieto i Gasull

2. Sr. Quim Boix i Lluch

3. Sra. Glòria Marrugat i Domenech

4. Sr. Miguel Guerrero Sanchez

5. Sra. Glòria Fontcuberta i González

6. Sr. Albert Camarasa Escudero

7. Sr. Buenaventura Ramós Bellés

8. Sra. Maria Dolores Giménez Zamora

9. Sr. Rafael Parra Chica

10. Sra. Josefa Peña Povedano

11. Sr. Manuel Mora Porras

12. Sr. Alejandro García Ibarrola

13. Sra. Ester Martinez Martinez

14. Sr. Alejandro de la Fuente Garcia

15. Sra. Damiana Rubio Navarro

16. Sr. Máximo Luna Luna

17. Sra. Montserrat Serra Permanyer

18. Sr. Ramon Andres Fernandez Fernandez

19. Sra. Trinidad Garrido Galera

20. Sr. Francisco Marín Narvaez

21. Sr. Luis Ballesteros Ballesteros

22. Sr. Joan Camarasa i Martin

23. Sra. Josefa Garcia Cuevas

24. Sr. José Lozano Rivera

25. Sra. Angeles Moreno Lopez

26. Sr. Ambrosio Duque Carretero

27. Sr. Luis Perez Moreno

28. Sra. Amaya Estefania Cosi Rodriguez

29. Sr. Juan Jose Serrano Ruiz

30. Sra. Maria Carmen Zarza Aguilar

31. Sr. Salvador Deltell i Soria

32. Sr. Manuel Portero Leiva

33. Sra. Maria del Carmen Piotti Bernuez

34. Sr. Enrique Álvarez Lecue

35. Sra. Carmen Gómez Martínez

36. Sr. Daniel Romero Perez

37. Sr. Francisco Cuadra Cuadrado

38. Sra. Maria Lourdes Cortina Blanca

39. Sr. Ramon Vidal i Miras

40. Sra. Eva Cornejo García

41. Sr. Enrique Crusat de Abaria

42. Sr. Francisco Cañadas Guzman

43. Sra. Marta Bayo Soler

44. Sr. Xavier Ferrandiz i Fargas

45. Sra. Montserrat Vidal Miras

46. Sr. Francisco Javier Morcillo Torrijos

47. Sr. Manuel Pérez García

48. Sra. Feliciana Checa de la Muela

49. Sr. Alejandro Marrugat López

50. Sra. Sonia Djamen Fontcuberta

51. Sr. Xavier Auré Bermejo

52. Sr. Eric Miquel Rodriguez Rodriguez

53. Sra. Alba Ballesteros Zarza

54. Sr. Guido Nede Moreno Freitas

55. Sra. Ana Maria González García

56. Sr. Manuel Romero Gonzalez-Rua

57. Sr. Marc Soler i Gumbau

58. Sra. Catalina Dolores Cano Caballero

59. Sr. Andres Roca Pascual

60. Sra. Maria del Carmen Lupiañez Molina

61. Sr. Perez Palomares Comes

62. Sr. Luis Bartolomé Aguado

63. Sra. Ana Chavarria García

64. Sr. Francisco Baena García

65. Sra. Antonia López Amate

66. Sr. Hector Jorge Duarte Moreno

67. Sr. Pablo Fernández Jurio

68. Sra. Beatriz Duque Jorge

69. Sr. Ferran Peris Serrano

70. Sra. Concepción Garrido Galera

71. Sr. Sergio Gonzalez Perez

72. Sr. Juan Antonio Dobaño Pane

73. Sra. Antonia Jorge Lacarta

74. Sr. Manuel Rivera Espinosa

75. Sra. Carmen Moreno Soriano

76. Sr. Adrian Carrasco Sánchez

77. Sra. Maria de la Fuente García

78. Sra. Montserrat Bayo Soler

79. Sr. Pedro de la Fuente Ortega

80. Sr. Juan Vegas Vegas

81. Sr. Edgar Gonzalez Gonzalez

82. Sr. Claudio Gómez Bellerino

83. Sra. Jessica Ballesteros Zarza

84. Sr. Alfonso Barrionuevo Rodríguez

85. Sra. Margarita París Ricart

Suplents:

1. Sra. Antonia Barrionuevo Rodríguez

2. Sr. Mario Guerrero Lopez

3. Sra. Judit Alonso Sosa

4. Sr. Jordi Álvarez Merchan

5. Sr. Luis Guil Montoya

6. Sr. German Duque Jorge

7. Sra. Maria José Gomez Garrido

8. Sr. Abel Agenjo González

9. Sr. Pablo Román Muñoz

10. Sra. Maria Desamparados Miras Ramos

CANDIDATURA NÚM. 13

COL·LECTIUS CORRENT ROIG

1. Sr. Felipe Alegría Sarasíbar

2. Sra. Guillerma Silva Díaz

3. Sra. Núria Campanera Moliné

4. Sr. Francesc Capellas Ciuraneta

5. Sra. Gemma Fontcuberta Silva (Ind)

6. Sr. Roman Rustichelli López

7. Sra. Mariona Alberich Casañas

8. Sr. Evaristo Espigares Garzón

9. Sra. Jennifer Ferrer Muñoz

10. Sr. Doroteo Navarro Guardia

11. Sra. Tania Mercader López

12. Sr. Carlos Campoy Mercader

13. Sra. María del Pilar León Martínez

14. Sr. Héctor Giner García

15. Sra. Joaquina Silva Díaz

16. Sr. José Luís Fontcuberta Pantoja

17. Sra. Carolina Pascau Pérez

18. Sr. Oscar Cordón Pino

19. Sra. Francisca Aguilera Espinar

20. Sr. Miguel García Román

21. Sra. Ángeles Dominguez Rodríguez

22. Sr. Jose Gomis Cuevas

23. Sra. Luisa Josefa Silva Díaz

24. Sr. Antonio Expósito Berenguer

25. Sra. Maria del Mar Expósito Silva

26. Sr. Francisco Sánchez Navarro

27. Sra. Marta García Silva

28. Sr. Ángel Campoy López

29. Sra. Ángeles García Román

30. Sr. Héctor Rodríguez Grimau

31. Sra. Lara Gaitán Sariol

32. Sr. Isaac Aureli Calvo Ruiz (Ind)

33. Sra. Marta Soler Piñol (Ind)

34. Sr. Juan Font Viso

35. Sra. Laura Navarro Álvarez

36. Sr. Jorge Jaime Sanz

37. Sra. María Dolores Álvarez Galera

38. Sr. Carlos Hinojosa Miranda (Ind)

39. Sra. Marta Fernández Suriñach (Ind)

40. Sr. Jonathan Carmona Osuna (Ind)

41. Sra. Purificación Guerrero Campos (Ind)

42. Sr. Antonio Ferrer Mendez (Ind)

43. Sra. Josefa Muñoz Cárdenas (Ind)

44. Sr. Carlos Tomas González (Inde)

45. Sra. María del Carmen Sanz Ballester

46. Sr. Xavier Serrat Miralles

47. Sra. Carla García Cadenas

48. Sr. Miguel Ángel Rojas Valenciano

49. Sra. Noelia Rojas Valenciano (Ind)

50. Sr. Raúl Madrid Moreno

51. Sra. Pilar Valenciano Camo

52. Sr. Hugo Valentin Castillo Macor

53. Sra. Carla Aranda Rovira (Ind)

54. Sr. Ivan Olmo Durán

55. Sra. Ernesta Rossi Mattio

56. Sr. José Juan Simón Ruiz

57. Sra. Begoña Pérez Miguel (Ind)

58. Sr. Guifré Fernández Correa (In)

59. Sra. Silvia Iborra Márquez

60. Sr. Antonio Olmo Duarte (Ind)

61. Sra. Maria Rosario Olmo Delgado (Ind)

62. Sr. Jose Antonio Martin Gil

63. Sra. Nádia Expósito Silva

64. Sr. Jesús Simon Ruiz

65. Sra. Anna Marrà Argemi

66. Sr. Javier Guirado García

67. Sra. Lorena Verduzco González

68. Sr. Jordi Cumplido Mora

69. Sra. Noelia Campos Garrido (Ind)

70. Sr. Ramón Rojo Puerto (Ind)

71. Sra. Núria Gracia Martínez (Ind)

72. Sr. Guillem Mogas López

73. Sra. Anna Fernández Hernández (Inde)

74. Sr. Danuel Cayuelas Navarro (Inde)

75. Sra. María Rodríguez Abellán (Inde)

76. Sr. Raúl Pérez Córdoba (Ind)

77. Sra. Miriam Fernández Ojeda (Ind)

78. Sr. Arnau Campanera Moliné

79. Sra. Laura Gomis Dominguez (Inde)

80. Sr. Oleguer Díaz i Solé

81. Sra. Yolanda Carmona Osuna

82. Sr. Pablo Alegría González

83. Sra. Mónica Vilalta Picón (Ind)

84. Sr. Adrià López López (Ind)

85. Sra. Noemí Martínez Aledo

Suplents:

1. Sr. Javier Alegría González

2. Sra. Gemma Solé Casafont

3. Sra. Marina González Moro (Ind)

4. Sra. Laura Mateu Arias (Inde)

5. Sra. Alba Arán Herrera (Ind)

6. Sra. Ariadna Royo Cebrecos (Inde)

CANDIDATURA NÚM. 14

PARTIT POPULAR (P.P.)

1. Sra. Alicia Sánchez-Camacho Pérez

2. Sr. Manuel Reyes López

3. Sr. Pere Calbó Roca

4. Sra. María José García Cuevas

5. Sr. Santiago Rodríguez Serra

6. Sra. Eva García Rodríguez

7. Sra. M. Dolors Montserrat Culleré

8. Sr. José Antonio Coto Roquet

9. Sr. Juan Bautista Milián Querol

10. Sr. Pedro Chumillas Zurilla

11. Sr. Rafael López Rueda

12. Sr. Fernando Sánchez Costa

13. Sr. Joaquín Sergio García Pérez

14. Sra. Sonia Esplugas González

15. Sra. Sonia Egea Pérez

16. Sr. Guaden Villas García

17. Sra. Emma González Barceló

18. Sr. Diego Sánchez Simón

19. Sr. Joan Antonio López Noguera

20. Sra. Marina Lozano Illescas

21. Sr. Manuel Buenaño García

22. Sra. Emma Salarich Matavacas

23. Sra. Susana Calvo Casadesús

24. Sr. José Antonio Calleja Clavero

25. Sr. Fernando Llombart Guilabert

26. Sr. Joan Agramunt Seuba

27. Sr. Domingo Beltrán Arnaldos

28. Sr. José Manuel López González

29. Sra. Mercè Haro Capell

30. Sra. M. Dolors Morera Sola

31. Sra. Elisabeth Ortega Robles

32. Sr. Manuel Conde García

33. Sra. Sonia Motos Pérez

34. Sr. David Zambrana Lorenzo

35. Sr. Javier Barreña Flores

36. Sr. Miguel Vilalta Soldevila

37. Sr. Jesús Ángel García Bragado

38. Sra. Isabel Ruiz Bautista

39. Sr. Luis Moreno Costal

40. Sra. M. de las Mercedes Santiago Die

41. Sr. Miguel Ángel Ochoa Oliva

42. Sra. M. Dolores Comellas Miró

43. Sr. José M. Moya Losilla

44. Sra. M. Concepción Ayarza Tovar

45. Sra. Eugenia Ávila Correas

46. Sra. Laura Julià Cantallops

47. Sr. Xavier Cañigueral González

48. Sra. Ana M. Casas Radigales

49. Sr. José Ramón Sogas

50. Sra. M. Luisa Ibáñez Boira

51. Sra. Marta Morgadas Blanch

52. Sra. Azucena Laura Rodera Feliz

53. Sr. Manuel González Pavón

54. Sra. Cristina Agüera Gago

55. Sr. Carles Jiménez Morera

56. Sra. Elizabeth Jiménez Cara

57. Sra. Josefa Martínez Ruiz

58. Sr. Alejandro Rodríguez Ulloa

59. Sr. Manuel López López

60. Sra. M. Mercè Viñeta Rieradevall

61. Sr. Jorge Carreras del Rincón

62. Sr. Juan Luis Sistach Vicen

63. Sr. Sixto José Cadenas Anibarro

64. Sra. María Sacramento López Ruiz

65. Sra. Elena Ana Rigat de Brugarolas

66. Sr. Ignacio Sánchez de León

67. Sra. M. Belén Quintero Aragón

68. Sr. Óscar Lupiáñez García

69. Sr. Mariano Méndez Rudilla

70. Sra. Esther Sevilla Roselló

71. Sr. Senén Cañizares Martín

72. Sra. M. Isabel Pérez Espinosa

73. Sra. Ana Vega Raya

74. Sr. Jorge Manfredi López

75. Sr. Rafael Sánchez Cobo

76. Sra. M. del Carmen Santana González

77. Sr. Braulio Gil Mor

78. Sra. Montserrat Zafra Pocino

79. Sr. Fernando Carretero Beleño

80. Sr. Josep Llobet Navarro

81. Sra. Belén María García Merat

82. Sra. M. Dolors Montserrat Montserrat

83. Sr. Antonio Bosch Carrera

84. Sr. Xavier García Albiol

85. Sr. Alberto Fernández Díaz

Suplents:

1. Sr. Luis Fernando Caldentey Querol

2. Sr. Ramón Molist Godó

3. Sra. Mónica Parés Centeno

4. Sr. Alberto Belón García

5. Sra. M. Carmen Torres Cassany

6. Sr. José Manuel Terrero Rodriguez

7. Sra. Ingrid Castillo Pérez

8. Sra. M. Isabel Espinosa Fernández

9. Sr. Francisco López Ribera

CANDIDATURA NÚM. 15

PLATAFORMA PER CATALUNYA (PxC)

1. Sr. Josep Anglada i Rius

2. Sr. Robert Hernando Ortiz

3. Sr. David Parada Pérez

4. Sra. Marta Riera Camps

5. Sra. Mónica Lora Cisquer

6. Sr. Joan Garriga Doménech

7. Sra. Mònica Granados Samón

8. Sr. Miguel Ángel Chiquillo Lázaro

9. Sr. Jaime Padilla Rubio

10. Sra. Carmen Martí Matas

11. Sr. Francesc Gesa Montmany

12. Sr. Joaquim Rosique Poveda

13. Sra. Cristina Gayoso Hernández

14. Sr. Miquel Tarín Ruiz

15. Sra. Maria Dolors Tomba Prats

16. Sr. Lluis Colominas Brunet

17. Sr. Josep Badia Torrents

18. Sra. Mireia Escuer Serrano

19. Sr. Albert Pericas Riu

20. Sra. Cecilia Collazo Gayangos

21. Sr. Eduard Farré Estela

22. Sra. Maria Carme Sagarra Bou

23. Sr. Pere Ortoll Vidente

24. Sr. Ángel Martínez Robles

25. Sra. Mònica Pérez Redondo

26. Sr. Josep Maria Enguix Belmonte

27. Sr. Sergi Balcells Martínez

28. Sra. Maria Pilar Catalán Expósito

29. Sra. Maria del Mar Benitez Astorga

30. Sr. Carles Fontbona Gil

31. Sr. Josep Maria Soldevila Miró

32. Sr. Sebastià Llort Prat

33. Sra. Enriqueta Vaquera Morillo

34. Sr. Sergi Hidalgo Fernández

35. Sra. Maria Mercè Cisquer Estrader

36. Sra. Maria Carme López Sánchez

37. Sr. Antoni Sala Solé

38. Sr. Josep Maria Palau Grau

39. Sra. Ester Gallego Moreno

40. Sr. Josep Forns Sanz

41. Sra. Maria Ángels Pou Aguas

42. Sr. Ricard Buñuel Baqué

43. Sr. Joan Gabriel Ponce López

44. Sra. Gemma Pastor Rausell

45. Sra. Cristina Medina López

46. Sr. Alberto Delgado Sánchez

47. Sra. Immaculada Cervilla Galera

48. Sra. Consuelo Henche Astuariano

49. Sr. Siquem Cobacho Villanueva

50. Sr. Antoni Sánchez Gueldos

51. Sr. Josep Maria Lagunas Gallego

52. Sra. Encarnación Núñez Vadillo

53. Sr. Alejandro Roig Ruiz

54. Sra. Rosario Coll Sabaté

55. Sr. Rafael Herrera Bahamonde

56. Sr. Francisco Tolosana Gombau

57. Sr. Jordi Rodríguez Almunia

58. Sr. Sebastià Povedano Serrano

59. Sra. María José Valdés Barandiaran

60. Sra. Carme Solano Chacón

61. Sr. José Real Lorenzo

62. Sra. Aránzazu Sánchez Noguera

63. Sra. Cecilia Torrents Cladellas

64. Sr. Oriol Edo Cruces

65. Sr. Xavier García Collado

66. Sr. Marc Aleu Rodríguez

67. Sra. Iolanda Porcar Lasarte

68. Sra. Mercè Palou Carles

69. Sr. Juan Ángel Marín Sánchez

70. Sr. Álvaro Aedanuy Garcia

71. Sr. Jordi Barba Sibina

72. Sra. Georgina Villalba Palou

73. Sr. Josep Ricart Puig

74. Sra. Maria Pilar Andreu Roig

75. Sr. Josep Sáiz Puig

76. Sra. Montserrat Riu Arimany

77. Sr. José Núñez García

78. Sra. Magdalena Coll Sabaté

79. Sr. Joan Marrades García

80. Sra. Maria Carme Balet Duat

81. Sra. Raquel Hermosilla Martínez

82. Sra. Jénifer Arcos Cortés

83. Sr. Jordi Aleu Alcañiz

84. Sr. Sergi Montes Heredia

85. Sr. Vicenç Amat Ortega

Suplents:

1. Sr. Manel Agudo Ríos

2. Sra. Judit Guitart Riera

3. Sra. Rosa Maria Gaxas Sánchez

4. Sr. Sergi Vivas Moya

5. Sr. Joan Antoni Bautista Tanco

6. Sra. Marta Zurdo Alonso

7. Sra. Eugenia Sereno Ortiz

8. Sra. Noelia Muñoz Ibarra

9. Sr. Bernabé Martínez Cantos

10. Sr. Jaume Candelich Soler

CANDIDATURA NÚM. 16

PARTIT FAMILIA I VIDA (PFiV)

1. Sr. Josep Maria Clotet Huertas

2. Sr. Vicenç Vila Tomasa

3. Sra. Gemma Bas Solà

4. Sr. Josep Carreras García

5. Sra. María Teresa Ferrer Bel

6. Sra. Adolfa Maide Elena

7. Sra. Gema Silva Castignani

8. Sra. Ignacio Grandes Fontanillas

9. Sr. Iñigo Ruiz Tintoré

10. Sr. Pau Sanfeliu Arboix

11. Sra. María del Rosario Castillo Diaz

12. Sra. María Goretti Torrella Corbera

13. Sr. Sergio Barnils Basomba

14. Sr. Sebastià Navarro Navarro

15. Sr. Ignacio Malgosa Sanahuja

16. Sra. María Antonieta Casanueva Llaguno

17. Sra. Mercé Roca Vilaseca

18. Sr. José María Rossy Ramirez

19. Sr. Josep Borrell Vilanova

20. Sr. Eulogio Ruiz Tintoré

21. Sra. María Araceli Nafría Mitjans

22. Sra. Gemma Brovia Solans

23. Sr. Salvador Tello de Meneses Merino

24. Sr. Rafael Cervera Casanueva

25. Sr. Josep Canal Iglesias

26. Sra. María Rosa Bonals Comella

27. Sra. Susana Vicente Escudero

28. Sr. Pedro Ignacio Cerdán Laguno

29. Sr. Josep Maria Grandes Rovira

30. Sr. Ignacio José Pascual Aguirre de Carcer

31. Sra. Lidia Reus Valls

32. Sra. María Carmen Solà Palet

33. Sr. Cristian Ángel Murga Gotelli

34. Sr. Aitor Agell Merino

35. Sr. Enrique Vallejo Casals

36. Sra. Virginia Pujol Soler

37. Sra. María Belén Cot del Valle

38. Sr. Juan Antonio Princep Mayo

39. Sr. Ignacio Mundet de Cáceres

40. Sr. Fermín de Alarcón Moreno

41. Sra. Carolina Pujol Tintoré

42. Sra. Gadea Ruiz Tintoré

43. Sr. Luis Muñoz Collado

44. Sr. Gregorio del Olmo Antón

45. Sr. Galo Navarro Ballester

46. Sra. Francisca Gall Rius

47. Sra. Montserrat Casamitjana Aguilera

48. Sr. José María Postigo Gómez

49. Sr. Jordi Viñeta Manero

50. Sr. Rafael Bretons Boixareu

51. Sra. Antonia Ortiz de Arcos

52. Sra. María Mercedes Potavella Busquets

53. Sr. Aurelio Otal Lacambra

54. Sr. Jaime Verdaguer Morera

55. Sr. Pablo Benguría Calera

56. Sra. María Begoña Sesé Alegre

57. Sra. María de los Ángoles Otal Lacambra

58. Sr. Antonio Garrido Ruiz

59. Sr. Julio Gálvez Rubio

60. Sr. Miguel Angel Pujol Vila

61. Sra. Amelia Díez Llaría

62. Sra. María Pilar Zurita Ferrer

63. Sr. Alejandro Martínez Zarate

64. Sr. Luis Antonio Pérez Roche

65. Sr. Felipe Ruiz Tintoré

66. Sra. María Ester Alarcón Codinach

67. Sra. Maria dels Àngels Casas Vicente

68. Sr. Alejandro Freixas Estrada

69. Sr. Raúl Ramiro Bellenzier Gómez

70. Sr. Lluís Poy Chavarria

71. Sra. Elsa Zapata Jorba

72. Sra. Mercé Martorell Estranger

73. Sr. Joan Cañellas Solé

74. Sr. Joaquin Vidiella Sagristá

75. Sr. Domingo Carreras Puig

76. Sra. María Rámirez García

77. Sra. Eva Torguet Sánchez

78. Sr. José Ignacio Llombart Canto

79. Sr. Miquel Mompió Azemar

80. Sr. Oriol Muñoz Navarro

81. Sra. Heilén Beatriz Plaza Vera

82. Sra. María Roser García Sánchez

83. Sr. Pere Carreras Maide

84. Sr. Alexandre Viñeta Torguet

85. Sr. Pedro Benet Quintana

Suplents:

1. Sra. Nuría Domenech Viña

2. Sra. Maria Dolores Barrado Muxi

3. Sr. Alex Caballé Zurita

4. Sr. Antonio Carreras García

CANDIDATURA NÚM. 17

VIA DEMOCRÁTICA (VD)

1. Sr. Pablo Barrando Schnitzler

2. Sr. Manuel Jesus Acosta Elias

3. Sr. Javier Hernadez Marin

4. Sra. Maria Josefa Ramirez Padilla

5. Sra. Elena Maria Gonzalez Garrido

6. Sr. David Martinez Casero

7. Sr. Jorge Gomez Rovira

8. Sr. Pedro Antonio Cabrera Morales

9. Sra. Irene Maria Asensio Calderon

10. Sra. Silvia Martinez Ramirez

11. Sr. Marino Caballero Valduvieco

12. Sr. Gustavo Vicente Villena Cordova

13. Sr. Jose Antonio Pumarega Rodriguez

14. Sra. María Isabel Martinez Herrero

15. Sra. Inés Gallego Jimenez

16. Sr. Javier Garcia Martinez

17. Sr. Jordi de Cueto Noguer

18. Sr. Ramon Comelles Suau

19. Sra. Anna Maria Vergara Garcia

20. Sra. Maria Teresa Barranco Schnitzler

21. Sr. Raul Martinez Oteros

22. Sr. Jose Maria Juana Navio

23. Sr. Albert Gallardo Carulla

24. Sra. Maria Montserrat Frigola Carreras

25. Sra. Maria Jose Olmedo Rodriguez

26. Sr. Manuel Guzman Fernandez

27. Sr. Domingo Lopez Arroyo

28. Sr. Cristian Sanchez Dominguez

29. Sra. Esther Caballero Izquierdo

30. Sra. Consolacion Csero Ruiz

31. Sr. Miguel Angel Montero Giraldez

32. Sr. Juan Manuel Sanchez Carmona

33. Sr. Manuel Martinez Gonzalez

34. Sra. Silvia Rojas Sanchez

35. Sra. Francisca Dominguez Barea

36. Sr. Antonio Lopez Serrano

37. Sr. Antonio Garcia Borrego

38. Sr. Ernesto Pumarega Pombo

39. Sra. Noelia Redondo Campos

40. Sra. Beatriz Caballero Izquierdo

41. Sr. Juan Carlos Sanchez Nicolas

42. Sr. Ivan Romero Roldan

43. Sr. Carlos Pous Nuñez

44. Sra. Maria del Mar Cejudo Vazquez

45. Sra. Dolores Vega Medina

46. Sr. Luis de Cueto Mira

47. Sr. Mariano Barranco Rodriguez

48. Sr. Jose Vila Morera

49. Sra. Maria del Carmen Frigola Carreras

50. Sra. Carme Bonell Ricart

51. Sr. Oscar Ramiro Espinosa

52. Sr. Xavier Jordi Borja Perez

53. Sr. Domingo Moga Umbert

54. Sra. Isabel Calderon Sevilla

55. Sra. Mariana Calderon Martos

56. Sr. Bernado Bernal Baez

57. Sr. Antonio Lozano Vizcaino

58. Sr. Julian Rafael Coca Flores

59. Sra. Maria Sotos Leal

60. Sra. Maria del Mar Soto Cruz

61. Sr. Miguel Angel Asensio Calderon

62. Sr. Carlos Morato Marin

63. Sr. Luis Vila Morera

64. Sra. Maria del Sol Cabrera Morales

65. Sra. Maria Carmen Jimenez Fuentes

66. Sr. Carlos Martinez Lopez

67. Sr. Juan Jose Prados Robles

68. Sr. Jose Manuel Cordon Barroso

69. Sra. Isabel Maria Dominguez Dominguez

70. Sra. Encarnación Morillas Alcalde

71. Sr. Felipe Valero Nieto

72. Sr. Jose Luis Baños de Rueda

73. Sr. Antonio Ayluardo Pinto Alvarez

74. Sra. Angustias Mancebo Alvarez

75. Sra. Helga Sachnitzler Rulf

76. Sr. Jesus Paniello Garcia

77. Sr. Joaquin Sotos Leal

78. Sr. Jaime Castellvi Casellas

79. Sra. Maria Isabel Izquierdo Jimenez

80. Sra. Consuelo Ramirez Padilla

81. Sr. Jose Soriano Valera

82. Sr. Juan Carlos Freire Cespedes

83. Sr. Angel Torrico Muñoz

84. Sra. Maria Mercedes Elias Cuadrado

85. Sra. Maria Garcia Mancebo

Suplents:

1. Sr. Manuel Jesus Acosta Jimenez

2. Sra. Pilar Noguer Cornella

3. Sr. Jaime Piquet Gaston

4. Sra. Elena Manzanares Garcia-Faria

5. Sr. Jose Maria Calvache Siles

6. Sra. Montserrat Ponce Perdigon

7. Sr. Jordi Verdu Coll

8. Sra. Dolores Marin Herrera

9. Sr. Julio Garcia Fernandez

10. Sra. Rosana Martos Peral

CANDIDATURA NÚM. 18

SOCIALISTES I REPUBLICANS (PEL DRET A DECIDIR) (SiR)

1. Sr. Jose Antonio Pozo Gonzalez

2. Sr. Edgar Perez Berrio

3. Sra. Nuria Aguilera Olmo

4. Sr. Miguel Ángel Almanza Ferreres

5. Sra. Maria Teresa Homedes Sugrañés

6. Sr. Rafael Aguilera Sánchez

7. Sra. M. de los Angeles Munuera Maynir

8. Sr. Abel Ricart Llovera

9. Sra. Elena Ferreres Almanza

10. Sr. Josep M. Calzada Dolare

11. Sr. Rafael Perez Bueno

12. Sr. Angel Tubau Quintano

13. Sra. Alodía Zamora Parcerisas

14. Sr. Mateo Siles Parrilla

15. Sra. Lidia Just Calpe

16. Sr. Jose Manuel Ocaña Lopez

17. Sra. Eva García Soles

18. Sr. Manuel Sepulveda Ferrer

19. Sra. M. Cinta Espuny Domingo

20. Sr. Carlos Rivera Romero

21. Sr. Alberto Amoros Llumbart

22. Sra. Esther Ferreres Miro

23. Sr. Marc Csademunt Santamaria

24. Sr. Isidro Vila Villaró

25. Sra. Ana Maria Sotos Oliver

26. Sr. Francisco de Paula Ocaña Lopez

27. Sra. Aida Vila Nicolas

28. Sra. Encarnación Zamora Esteve

29. Sr. Francisco Almansa Gurado

30. Sr. Javier Lopez Martinez

31. Sr. Ferran Estebaranz Sanchez

32. Sra. Magdalena Balaguer Montmany

33. Sr. Jose Maria Espin Amprino

34. Sra. M. Mercedes Navarro Alegre

35. Sr. Roger Castellon Amat

36. Sra. Marta Casassas Garriga

37. Sr. Manuel Gimenez Martinez

38. Sr. Manuel Moreno Fernandez

39. Sra. M. Carmen Ortuño Melero

40. Sr. Alejandro Serra Segura

41. Sra. Olga Pardell Cazorla

42. Sr. Jordi Vilagines Solsona

43. Sra. Maria Francisca Gil Mártinez

44. Sr. Manuel Caballero Flores

45. Sr. Rafael Haro Navarrete

46. Sra. Rut Alvarez Prats

47. Sr. Alexis Perez Pozo

48. Sr. Francisco Fuentes Laure

49. Sra. Carmen Rodriguez Andres

50. Sr. Julian Ricart Prieto

51. Sra. Edith Cuellar Rodríguez

52. Sra. Maria Trinidad Pelaez Garcia

53. Sr. Alfredo Jiménez Perez

54. Sra. M. del Carmen Estepa Romero

55. Sr. Francisco Muñoz Navarro

56. Sr. Victor Guisado Muñoz

57. Sra. Gemma Berrio Florencio

58. Sr. Miguel Muñoz Rodríguez

59. Sra. Silvia Osorio Cabrera

60. Sr. Jose Antonio Mendoza Dominguez

61. Sr. Arturo Palma Segura

62. Sra. M. Teresa Mateo Hernando

63. Sr. Jorge Serra Agusti

64. Sra. Raquel Tirado Serrano

65. Sr. Raul Lopez Sanchez

66. Sr. Ricardo Hugo Cariño Damis

67. Sra. Sonia Lopez Puerta

68. Sr. Ruben Romero Sanchez

69. Sra. Catalina Segura Segura

70. Sra. Dolores Mendoza Dominguez

71. Sr. Leonardo Espejo Santis

72. Sra. Yolanda Marquez Exposito

73. Sr. Antonio Lopez Acebes

74. Sra. Rut Salmeron Zamora

75. Sr. Federico Sanchez Lopez

76. Sr. Vicente Mendoza Dominguez

77. Sra. Rosa Llobera Castello

78. Sr. Manuel Vega Vega

79. Sr. Blas Baltanas Ruiz

80. Sra. M. Pilar Marqueño Brandia

81. Sr. Manuel Fuentes Laure

82. Sra. Ana Maria Alvarez Muñiz

83. Sr. Juan Manuel Monterde Gimenez

84. Sra. Teresa Bagen Morera

85. Sr. Jose Caso Bayo

Suplents:

1. Sr. Jose Vega Vega

2. Sra. Josefa Mendoza Dominguez

3. Sr. Manuel Perez Gallego

4. Sra. Isabel Blando Pozo

5. Sra. Laura Monica Martinez Martinez

CANDIDATURA NÚM. 19

UNION PROGRESO Y DEMOCRACIA (UPyD)

1. Sr. Ramón María De Vecina Batlle

2. Sra. María Teresa Giménez Barbat

3. Sr. Álvaro Víctor Gómez Velasco

4. Sra. Maria Pilar Barriendos Clavero

5. Sr. Antonio Torres Asensio

6. Sr. Francisco Martínez Ocaña

7. Sr. Julio Antonio Villacorta García

8. Sra. Montserrat Tonda Muñoz

9. Sr. Miguel Del Amo Bonilla

10. Sra. Núria Mestres Giménez

11. Sr. José Ignacio Herreras Espinosa

12. Sr. Roberto Raso Boluda

13. Sr. Ángel Milla Martínez

14. Sra. Susana Patricia Bernuy Domínguez

15. Sra. Dolores Ruiz Carmona

16. Sr. David Enguita López

17. Sr. Victor Hugo López Martín

18. Sr. José Antonio Maiquez Lora

19. Sra. Rosario Belizón Aleu

20. Sra. Josefa Vera Cuerva

21. Sr. Antonio Cabanillas Morillo

22. Sr. Antonio González Ortega

23. Sr. Rubén Parra Martínez

24. Sra. Irene Martínez Fernández

25. Sra. Susana De la Cuesta González

26. Sr. Esteban Folquer Méndez

27. Sr. Carlos José Sancho Rodríquez

28. Sr. Juan Calvo Magallón

29. Sra. Dimpna Calila Albert Brotons

30. Sra. Carmen Ribes Bautista

31. Sr. Manuel Antonio Aguilella Salgado

32. Sr. Jordi Cantallops Montero

33. Sr. Manuel Francisco Cervera Del Olmo

34. Sra. Maria del Carmen Muñoz Ocaña

35. Sra. Victória Delgafo García

36. Sr. Victor Escalante Santos

37. Sr. Miguel Mas Alcaucer

38. Sr. Miguel Martínez Hernándo

39. Sra. Isabel Martínez Saldumbide

40. Sra. Jessica Alias García

41. Sr. Pedro Gómez Carrizo

42. Sr. Francisco Millón Cabrera

43. Sr. Manuel Pageo Iglesias

44. Sra. Encarnación Conesa López

45. Sra. Rosa Isabel Sabin Molina

46. Sr. Angel Martínez Vázquez

47. Sr. José Antonio López López

48. Sr. Antonio Torres Delgado

49. Sra. Patricia Cervera Pérez

50. Sra. Juana Pérez Álvarez

51. Sr. Alfonso José Paniagua Jiménez

52. Sr. Antonio López Romero

53. Sr. José March Fierro

54. Sra. María Inés Villanueva Calleja

55. Sra. Elena Martínez Lafuente

56. Sr. Juan Fernández Ruiz

57. Sra. Andrea Molino Carlini

58. Sr. Sergio Martínez Lafuente

59. Sra. Rosa Lafuente Vela

60. Sra. Blanca Nieves Rey Santamaria

61. Sr. David Lafuente Vela

62. Sr. Carlos Valenzuela Cordero

63. Sr. Hector Rubén Boix Alonso

64. Sra. Cristina Inés García Aguilar

65. Sra. Azahara Olmo Jurado

66. Sr. Miguel Ángel García Pecharromán

67. Sr. Iván Rodríguez Córdoba

68. Sr. Feliciano Sánchez López

69. Sra. Eloisa Garcia De la Serrana Vergara

70. Sra. Antonia María Flores Egea

71. Sr. Eduardo Ortíz Ayllón

72. Sr. Cristobal García Orellana

73. Sr. José Antonio Cubero Muñoz

74. Sra. Francisca García Montoya

75. Sra. Maria Pilar Hernando Huelmo

76. Sr. Manuel Carayol Mañas

77. Sr. Carlos Javier Carayol Garcia De la Serrana

78. Sra. Elvira López Gómez

79. Sra. Isabel Fernández Díaz

80. Sra. Arantzazu Gil de Sagredo Bolaños

81. Sr. Josep Oriol Alias Garcia

82. Sr. Jesús Anglada Inglada

83. Sra. Verónica Sánchez Vera

84. Sr. José María Mangas Panero

85. Sra. Carmen Leal Adán

Suplents:

1. Sra. Isabel Úrsula Martínez Valero

2. Sr. Antonio Ribera Rodríguez

CANDIDATURA NÚM. 20

MOVIMENT SOCIAL REPUBLICÀ (M.S.R.)

1. Sr. Jorge Alberto de la Fuente Miró

2. Sr. Jorge Garriga Clavé

3. Sr. Carlos Mestre López

4. Sra. Raquel Costa Vacas

5. Sra. María Dolores Cantos Cruz

6. Sr. Iván Agustín Roma Santa Cruz

7. Sr. David Manchado Navarro

8. Sr. Pedro Pagès Soler

9. Sra. Cristina Victoria Gómez Munua

10. Sra. Laia Colomo Font

11. Sr. Francisco Antonio López Marcos

12. Sr. Francisco Javier Santuy Gil

13. Sr. Miquel Sopena Laita

14. Sra. Cristina González Roque

15. Sra. Raquel González Roque

16. Sr. Felipe Martínez Moreno

17. Sr. Iván Cano Zurdo

18. Sr. Hugo Vidal Colorado

19. Sra. Ingrid González González

20. Sra. Demetria Ávila Ávila

21. Sr. Antonio Esteve Ferrándiz

22. Sr. Alberto Lagresa Motos

23. Sr. Jonathan Maé de la Hoz

24. Sra. Raquel Juanola Gamell

25. Sra. María Carmen Abad Fernández

26. Sr. José Javier Lorente Alonso

27. Sr. Enric Vila Cañellas

28. Sr. Juan Carlos Raya Sola

29. Sra. Núria Róvalo Ramos

30. Sra. Susana Pérez Lorenzo

31. Sr. Luis Mombiela Blanco

32. Sr. Francisco Puga Martín

33. Sr. Luis Martínez Martínez

34. Sra. Nerea Rosas Orno

35. Sra. Cecilia Cantenys Moriscot

36. Sr. Carlos García Soler

37. Sr. Rafael Medina Piqueras

38. Sr. Alberto Martí Manzano

39. Sra. Elena García Larrosa

40. Sra. Olga Caballero Rodríguez

41. Sr. Carlos Andreu Guillén

42. Sr. Emiliano Patiño Fernández

43. Sr. Xavier Vidalmorgó García

44. Sra. María del Carmen García Pérez

45. Sra. Coral Pastor Duque

46. Sr. José Sopena Pons

47. Sr. Josep Martí Vilaplana Castany

48. Sr. Rafael de Santiago Bayona

49. Sra. Loida Torguet García

50. Sra. Jenifer González Leyva

51. Sr. Jonathan López García

52. Sr. Miguel Llopis Roselló

53. Sra. María Teresa Clavé Puig

54. Sra. Josefina Moriscot Ribas

55. Sra. María Gracia Sánchez Cazallas

56. Sr. Oriol Castán Cabau

57. Sr. Francisco Cervilla Blanco

58. Sra. María de los Ángeles Ferreira Díaz

59. Sra. Cipriana Susierra Ranz

60. Sra. Salomé Escribano Tiñena

61. Sr. Joel Peña García

62. Sr. David Modia Jurado

63. Sra. Concepción Morales García

64. Sra. María Carmen Raya Sola

65. Sra. Luisa Puget Santana

66. Sr. Desiderio de la Fuente Domínguez

67. Sr. Juan Rivera Pérez

68. Sra. Susana López Bayo

69. Sra. Joaquina López Villa

70. Sra. María José Espinosa Martínez

71. Sr. Jesús Miguel Ribas

72. Sr. José Alejos Bardera

73. Sra. Liria Laita Masanes

74. Sra. Josefa Roque Cerrillo

75. Sra. Andrea Tomás Sánchez

76. Sr. Santiago Sánchez García

77. Sr. Eduard Salles Muñoz

78. Sra. María Josefa Sánchez Vázquez

79. Sra. Marta María Garate Odriozola

80. Sra. María Matilde Sierra Santos

81. Sr. Francisco José Casino Cembellín

82. Sr. José Oriol Lloparte Creus

83. Sra. Vanesa López García

84. Sra. Jasmina Vilar Fernández

85. Sra. Marta Zurdo Alonso

CANDIDATURA NÚM. 21

PARTIT HUMANISTA (PH)

1. Sra. Maria Teresa Ruso Bernadó

2. Sr. Jesús Fernando Rodríguez Roiz

3. Sra. Esperanza Gassó Villacampa

4. Sr. Juan de Dios Martos Cardenas

5. Sra. Maria Esperanza Fernández Martínez

6. Sra. Edith Rodon Brunner

7. Sr. Moises Vázaquez Bastida

8. Sra. Rosario Caballero Agut

9. Sr. Carlos Enrique Calderon Bulboa

10. Sra. Ana Maria Merino Redondo

11. Sra. Mercedes Clemente Julian

12. Sr. Angel Mario Rubio Pinar

13. Sra. Inmaculada Sanglas Sole

14. Sr. Adrià Giro Roso

15. Sra. Encarnación Valiente Marín

16. Sra. Laura Canovas Santiago

17. Sr. Enrique Alejandro Collado Rueda (Independiente)

18. Sra. Stella Maris Borquez Russo

19. Sr. Julio David Navaridas Morante

20. Sra. Vanessa Suarez Amigo

21. Sra. Manuela Ribeiro Parada

22. Sr. Pedro Cristobal Sobrino Gallardo

23. Sra. Maria Angeles Zorita Gómez

24. Sr. Simón Rodriguez Macia

25. Sra. Ascensión Redondo Gomez

26. Sra. Monica Maritza Larizbeascoa Trelles

27. Sr. Arnaldo Angel Girotto Nicoletti

28. Sra. Sara Barrios Ferrer

29. Sr. Alberto Caballero Fernandez

30. Sra. Blanca Marselles Roca

31. Sra. Maria Noemí Ruiz Roldan

32. Sr. Antonio Ros Gea

33. Sra. Blanca Ester Catarineu Villalva

34. Sr. Francisco Javier Batlles Cuso

35. Sra. Rosario Agut Sellares

36. Sra. Maria Martínez Jane

37. Sr. Luis Olivares Manjon

38. Sra. Maria Santiago Martínez

39. Sr. Alejandro Volkoff Bazarevitch

40. Sra. Paz Natividad Navaridas Morante

41. Sra. Enriqueta Julia Roig

42. Sr. Graciano Oscar Mileti Ripoli

43. Sra. Josefa Salazar González

44. Sr. Francisco Javier Cambra Triano

45. Sra. Maria Teresa Esteban Garcia

46. Sra. Roser Cano Garcia

47. Sr. Jaume Tugas Muñoz

48. Sra. Cristina Granero Luna

49. Sr. José Antonio Abril Fazekas

50. Sra. Clotilde Corral Rubio

51. Sra. Luisa Olivares Manjon

52. Sr. Francisco Javier Somoza Castro

53. Sra. Tamara Pérez Galera

54. Sr. Luis Carlos Martín Vilanova

55. Sra. Maria Carmen Bago Roman

CANDIDATURA NÚM. 22

CIUDADANOS DE CENTRO DEMOCRATICO (CCD)

1. Sr. Francesc Rodríguez Gil

2. Sr. Isaac Posadas Plaza

3. Sra. Natalia Fariñas Novoa

4. Sr. Albert Rodriguez Viñals

5. Sra. Maria Teresa Movilla González

6. Sra. Ana Maria Surriba Sanz

7. Sr. Sergio Gutierrez Martínez

8. Sra. Ana García Oliveras

9. Sr. Jaime Mellado LLanes

10. Sra. Montserrat Jurado Barbero

11. Sr. Sergio Beseran Olivares

12. Sra. Yaiza Acedo SanJosé

13. Sr. Daniel Marco Fornell

14. Sra. Maria Carmen Duarte Garrigós

15. Sr. Jordi Puig Mora

16. Sra. Rosa Pallars Llopis

17. Sr. Alejandro Cugat Cabastany

18. Sra. Jennifer Christine Alfonzo Pulido

19. Sr. Marc Bautista Muro

20. Sra. Judith Duarte Garrigos

21. Sr. Eloi González Garrigós

22. Sra. Ingrid Maria Andreu

23. Sr. Francisco Posadas Rodriguez-Rabadan

24. Sra. Maria Basuarte Jorba

25. Sr. Hanni Marco Farah

26. Sra. Maria Carlas Dalghi Duro

27. Sr. Rafael Fernandez Romero

28. Sra. Consuelo Romero Casanovas

29. Sr. Francisco Jose Ocaña Ortega

30. Sra. Consuelo Fernandez Casanovas

31. Sr. Albert Fillol de Blas

32. Sra. Rosario Aguilella Prades

33. Sr. Jose Maria Rodriguez Gerena

34. Sra. Rosario Maria Viñals Aguilella

35. Sr. Juan Jose Coronado Ferran

36. Sra. Maria Angeles Consuegra Caballero

37. Sr. Angel Duarte Sanchez

38. Sra. Roser Fontanet Condal

39. Sr. Jordi Martinez Redondo

40. Sra. Marta Teruel Duarte

41. Sra. Vicenta Romero Casanova

CANDIDATURA NÚM. 23

PARTIT REPUBLICÀ D’ESQUERRA -IZQUIERDA REPUBLICANA (PRE-IR)

1. Sr. Juan Jose Martínez Embid

2. Sr. Gabriel Salguero Lafuente

3. Sra. Francisca Martín Almendros

4. Sr. Daniel Domingo Bueno

5. Sra. Encarnación María Molina Cabrera

6. Sr. Raúl Zafra Ibañez

7. Sr. Roberto González Hazas

8. Sr. Javier López Aceña

9. Sra. Marta Urrios Ruiz

10. Sra. Sara Moreno Morales

11. Sr. Daniel Ureña Zafra

12. Sr. Edison Burgos González

13. Sra. Noelia Gonzalo Espinar

14. Sra. Virginia Valderrey Beciano

15. Sr. Jesús Antonio Sánchez Tenedor

16. Sr. Jordi Palau Tarradas

17. Sr. Julián Palomo Moya

18. Sra. Aurelia Sandalia Ojalvo Cozar

19. Sra. María Esther Peral Gómez

20. Sr. David González Martínez

21. Sr. José Luis González Villagrasa

22. Sr. Jorge Casamitjana Torrentbó

23. Sra. Núria Termes Rodero

24. Sra. Maria Isabel Díaz De la Isla

25. Sr. Ismael Fernández García

26. Sr. Pau Avellán Guillem

27. Sr. Alejandro Elices Mestres

28. Sra. Ana Martín Almendros

29. Sra. Maria Isabel Ruíz Minguez

30. Sr. Carlos Valverde Cáceres

31. Sra. Sonia Juan Lozano

32. Sra. Jessica Sheila Bau Hipólito

33. Sr. Sergio Aliagas Martínez

34. Sr. Xavier Casado De Andrés

35. Sra. Tania Carreño Cintas

36. Sra. Alba Maria González Hazas

37. Sra. Olga Gómez García

38. Sr. Oscar García Teira

39. Sr. Alex Martín Celador

40. Sra. Vanessa Simón De Andrés

41. Sra. Cristina Pesquera Aguilar

42. Sr. Marco Bertolio Álvarez

43. Sr. Antonio Español Becerra

44. Sra. Teresa Gómez García

45. Sr. Iván Robles Santos

46. Sra. Elvira Checa Santos

47. Sra. Francisca Rosario García Piedra

48. Sr. Juan de Dios Jiménez Villar

49. Sr. Francisco Javier Manzano Rodríguez

50. Sra. Lorena Salguero Lafuente

51. Sr. Ismael Aragüete Trigo

52. Sr. Juan Carlos González García

53. Sra. Martina Gil Morel

54. Sra. Marta Rubio Tejedor

55. Sra. Marta Sabrià Ribas

56. Sra. Laura Hernández Expósito

57. Sra. Ana Maria Albi Palomeras

58. Sr. Antonio Gómez Garrido

59. Sr. Carlos Castrillo Miguel

60. Sra. Yolanda Pérez Martínez

61. Sra. Ana Maria Pérez Aguilar

62. Sra. Andrea Molet Cabanes

63. Sr. Esteban Fité Nicasio

64. Sr. David Puertas García

65. Sra. Asunción Milagros Gallego De la Fuente

66. Sr. Emilio Castell Blanch

67. Sra. Carmen Marta Torres Costa

68. Sr. David López Farrés

69. Sra. Rosa Maria Pérez Aguilar

70. Sr. Juan Francisco Espina Caamaño

71. Sra. Maria Pilar Salguero Lafuente

72. Sr. Marc Díez Sebastià

73. Sra. Marta González Pérez

74. Sr. José Antonio Cayetano Torres

75. Sra. Laura García Alvarez

76. Sr. Luís Iglesias Pérez

77. Sra. Concepción González Guiles

78. Sra. Alejandra Ramos Roda

79. Sra. Glória González García

80. Sr. Ramiro Alvarez Hernández

81. Sra. Natalia Maldonado Marcos

82. Sr. Daniel Vázquez Gómez

83. Sra. Maria del Pilar Lafuente Ruiz

84. Sr. Sergi Corrons Martín

85. Sra. Julia Polonio Baena

CANDIDATURA NÚM. 24

HARTOS.org (HARTOS.org)

1. Sr. Julià Fabián i López (Ind)

2. Sr. Jordi Ferrer i Alonso (Ind)

3. Sr. Oscar Escudero i Ramirez (Independiente)

4. Sra. Judith Gonzalez i Aceituno (Independiente)

5. Sra. María de Nuria Paz i Roca (Independiente)

6. Sr. Antoni Cañizares i Martínez (Independiente)

7. Sr. Josep Pelaez i Molina (Independiente)

8. Sra. Judith Diaz i Garces (Independiente)

9. Sra. Nuria Cucurull i Palain (Independiente)

10. Sra. Elena Rosello i Fabregat (Independiente)

11. Sr. Eustaqui Rodríguez i Rincón (Independiente)

12. Sra. Nathalie Collart i Piñero (Independiente)

13. Sr. Jaume Abayá i Martínez (Independiente)

14. Sra. Silvia Gónez i Montes (Independiente)

15. Sr. Lluís Uriol i Palau (Independiente)

16. Sra. Lourdes Peregort i Bartroli (Independiente)

17. Sra. Elia Prat i Barrul (Independiente)

18. Sra. Concepció Leonila Gil i Miralles (Independiente)

19. Sr. David Garcia i Garcia (Independiente)

20. Sra. María del Mar Gonzáles i García (Independiente)

21. Sr. Leoncio García i Galán (Independiente)

22. Sra. Clara Asenjo i Lopez (Independiente)

23. Sr. Joan Manuel Lopez i Jimenez (Independiente)

24. Sra. Joana Florido i Becerra (Independiente)

25. Sr. Marck Collado i Sebastia (Independiente)

26. Sra. Patricia Alemany i Navarro (Independiente)

27. Sr. Roberto Crespo i Blancafort (Independiente)

28. Sra. María Magdalena García i Menchen (Independiente)

29. Sr. Ricard Leon i Barki (Independiente)

30. Sra. Rosa María Piñero i Aguirre (Independiente)

31. Sr. Ángel Gonzalez i Saiz (Independiente)

32. Sra. Olga Ballesté i Gómez (Independiente)

33. Sr. Domingo Ferández i Frontana (Independiente)

34. Sra. Irene Fabregat i Oliva (Independiente)

35. Sr. Alejandro Chavarria i Miguel (Independiente)

36. Sra. Montserrat Jiménez i García (Independiente)

37. Sr. Joan Pina i Corbalan (Independiente)

38. Sra. María Carmen Canovas i Sánchez (Independiente)

39. Sr. Agustí Cesar Martínez i Botija (Independiente)

40. Sra. Elisabet Fernández i Caparrós (Independiente)

41. Sr. Salvadó López i Ruíz (Independiente)

42. Sra. Lucía Medialdea i Expósito (Independiente)

43. Sr. Pau Amancio Armas i Salvatierra (Independiente)

44. Sra. Olga Carrascosa i Medrano (Independiente)

45. Sr. Andy David Garcia i Guevara (Independiente)

46. Sra. María Narcisa Tacury i Avila (Independiente)

47. Sr. Franklin Bolivar Ramirez i Bazan

48. Sra. Nuria Pérez i Jarcía (Independiente)

49. Sr. Miquel Ángel Centeno i Hinojosa (Independiente)

50. Sra. María Josefa Jiménez i Alvarez (Independiente)

51. Sr. Ferrán Cucurull i Palain (Independiente)

52. Sra. María Gricel Pérez i Gastambide (Independiente)

53. Sr. Joan Camprubi i Casas (Independiente)

54. Sra. Teresa Ripolles i Calduch (Independiente)

55. Sr. Ángel Fernández i Chinchilla (Independiente)

56. Sra. Daysi Marlene Gamez i Machuca (Independiente)

57. Sr. Josep Martín i Marín (Independiente)

58. Sra. Gardenia Bertha Yaguel i Murillo (Independiente)

59. Sr. Josep Gallego i Meseguer (Independiente)

60. Sra. María Pilar Fernández i Del Pazo (Independiente)

61. Sr. Josep María Martinez i Alcala (Independiente)

62. Sra. María Ángeles Sanz i Ibáñez (Independiente)

63. Sr. Francisco Avila i Ramos (Independiente)

64. Sra. Maria Teresa Herrera i Salas (Independiente)

65. Sr. Ferrán Bertomeu i Barral (Independiente)

66. Sra. Rocío del Pilar Blazquez i Rios (Independiente)

67. Sr. Joan Jesús Marcos i Bermudo (Independiente)

68. Sra. Ampar Muñiz i Mateo (Independiente)

69. Sr. Joan Marcos i Vázquez (Independiente)

70. Sra. Isolina Amada Alcivar i Hidalgo (Independiente)

71. Sr. Baldomero Encarnación i Avila (Independiente)

72. Sra. Noelia Mendez i García (Independiente)

73. Sr. Rubén Fernández i Izquierdo (Independiente)

74. Sra. Elena Manzanares i Rocamora (Independiente)

75. Sr. Lluís Yubero i Mateu (Independiente)

76. Sra. Yasmil del Rocio Montecel i Potes (Independiente)

77. Sra. Silva Vivancos i Alejandro (Independiente)

78. Sra. Rosario Cruz i López (Independiente)

79. Sr. Josep Clave i Marcet (Independiente)

80. Sra. Tamara Arenas i Navarro (Independiente)

81. Sr. Francesc Sierra i Carrasco (Independiente)

82. Sra. Susan Jane Mussi i Edgar (Independiente)

83. Sr. Josep Migueiz i Fernández (Independiente)

84. Sra. Isidra Rivera i Chinarro (Independiente)

85. Sr. Robert Marti i Camero (Independiente)

Barcelona, 23 d’octubre de 2012

La secretària de la Junta Electoral, signatura il·legible

PG-321706 (12.297.095)

 

Amunt