Accés al contingut Accés al menú de la secció
DOGC  > Resultats i fitxa
 
Afegeix-lo a la meva selecció i subscriu-m'hi
Afegeix-lo a la meva selecció
Dades del document
  • Tipus de document Resolució

  • Data del document 21/02/2018

  • Número del document ENS/0292/2018

  • Número de control 18057033

  • Organisme emissor Departament d'Ensenyament

    CVE CVE-DOGC-A-18057033-2018

Dades del DOGC
  • Número 7568

  • Data 28/02/2018

  • Secció CÀRRECS I PERSONAL

Autenticitat i integritat
Lupa
Accedeix a la cerca

RESOLUCIÓ ENS/292/2018, de 21 de febrer, per la qual es nomenen els tribunals que han de jutjar el concurs oposició per a l'ingrés i accés a la funció pública docent i per a l'adquisició de noves especialitats.


D'acord amb el que estableix la base 5 de l'annex 1 de la Resolució ENS/2742/2017, de 21 de novembre, per la qual es convoca concurs oposició per a l'ingrés i accés a la funció pública docent i per a l'adquisició de noves especialitats,

 

Resolc:

 

—1 Nomenar els tribunals que han de jutjar el concurs oposició per a l'ingrés i accés a la funció pública docent i per a l'adquisició de noves especialitats, convocat per la Resolució ENS/2742/2017, de 21 de novembre, la composició dels quals es detalla a l'annex.

 

—2 Els membres dels tribunals tenen dret a la percepció de les assistències previstes al Decret 138/2008, de 8 de juliol, d'indemnitzacions per raó del servei.

 

—3 Els membres dels tribunals estaran subjectes a les causes d'abstenció i recusació que preveuen els articles 23 i 24 de la Llei 40/2015, d'1 d'octubre de règim jurídic del sector públic.

 

Barcelona, 21 de febrer de 2018

 

José Ignacio García Plata

Director general de Professorat i Personal de Centres Públics

 

 

Annex

 

Cos: Mestres

 

Especialitat: Audició i llenguatge

 

Tribunal titular número 01

President/a: Jordi Sabate Peiro

Vocal 1: Elisenda Martínez Argente

Vocal 2: Maria del Mar Castan Serentill

Vocal 3: Nàiade Carreras Ribas

Vocal 4: Lucia Reyes Caballero

 

Tribunal suplent número 01

President/a: Teresa Miret Rial

Vocal 1: Montserrat Sans Sastre

Vocal 2: Anna Carrete Bello

Vocal 3: Marta Jorba Pamies

Vocal 4: Marina Olomi Sanmartin

 

Tribunal titular número 02

President/a: Lourdes Pons Jacas

Vocal 1: Cristina Gil Ibars

Vocal 2: Anna Turro Planellas

Vocal 3: Maria Pilar Fontas Espinet

Vocal 4: Roser Frigola Forga

 

Tribunal suplent número 02

President/a: Meritxell Cervantes Farre

Vocal 1: Rosario Valle González

Vocal 2: Rosa Maria Tardiu Cortada

Vocal 3: M. dels Angels Massafont Soler

Vocal 4: Sandra Fernández Paris

 

Tribunal titular número 03

President/a: M.Elena Ardanuy Peris

Vocal 1: Carmen López López

Vocal 2: Susana Gòdia Ortega

Vocal 3: Cristina Escolà Queralt

Vocal 4: Xavier Pujades Pi

 

Tribunal suplent número 03

President/a: Judith Muñoz Borras

Vocal 1: Cristina Boronat Olivart

Vocal 2: M.Teresa Balsells García

Vocal 3: M.Mercè Espachs Montalà

Vocal 4: Meritxell Cardona Sánchez

 

Tribunal titular número 04

President/a: Patricia Terradellas Mare

Vocal 1: Meritxell Nogues Rubio

Vocal 2: Roser Freixes Abella

Vocal 3: María Teresa Allepuz Martínez

Vocal 4: Pilar Aleza Ros

 

Tribunal suplent número 04

President/a: Emilio Jesus Cadenas Diego

Vocal 1: Maite Zazpe Pérez De Ciriza

Vocal 2: Ana Corbalán Franch

Vocal 3: Maria Nieves Puig Pla

Vocal 4: Ana Isabel Navarro Ávila

 

Tribunal titular número 05

President/a: M.Mercè Montane Giralt

Vocal 1: Eugenia Artigas Agusti

Vocal 2: Enriqueta Gutierrez del Pozo

Vocal 3: Montserrat Casas Rojas

Vocal 4: Cristina Tadeo Serrano

 

Tribunal suplent número 05

President/a: Anna Pérez Pla

Vocal 1: M. Dolores Muñoz Rovira

Vocal 2: Nadia Terrats Forn

Vocal 3: Maria José Asta Garcia

Vocal 4: Maria Jesus Soriano Orero

 

Tribunal titular número 06

President/a: Sonia Fernández Cuenca

Vocal 1: Silvia Pedret Garcia

Vocal 2: Maria Teresa Torrents Lombarte

Vocal 3: Alba Sánchez Franco

Vocal 4: Olga Banús Calza

 

Tribunal suplent número 06

President/a: Elisabet Barnils Castany

Vocal 1: Marina Rossignani de Stefani

Vocal 2: Pilar Viana Gorriz

Vocal 3: Montserrat Salvador Gali

Vocal 4: Anna Agudo Armengou

 

Tribunal titular número 07

President/a: Jordi González Ramirez

Vocal 1: Rosa Soler Bonet

Vocal 2: María Dolores García Crespín

Vocal 3: Carmen Sonia Pano Lanau

Vocal 4: Mireya Marta Carreras Puvill

 

Tribunal suplent número 07

President/a: Concepcion Creus Pascual

Vocal 1: Sonia Ramos Prados

Vocal 2: Helena Collado Arasa

Vocal 3: Eva Nuñez de Arenas Arribas

Vocal 4: Marta Borras Casellas

 

 

Especialitat: Llengua estrangera anglès

 

Tribunal titular número 01

President/a: Salvador Rodríguez Almendros

Vocal 1: Maria Amparo Esterlich Espi

Vocal 2: Gemma Burgues Fernández

Vocal 3: Alberto Queixalos Sanz

Vocal 4: Anna Botey Galindo

 

Tribunal suplent número 01

President/a: Daniel Nebot Luna

Vocal 1: Elisenda Barberà Batlló

Vocal 2: Marta Plasencia Martin

Vocal 3: Paula Azpeitia Lazaro

Vocal 4: Oscar Jesus del Estal Martínez

 

Tribunal titular número 02

President/a: M. Rosario de Antonio Garcia

Vocal 1: Laia Perales Sugrañes

Vocal 2: Hector Rodríguez Flores

Vocal 3: Margarita Soto Corcoy

Vocal 4: Asuncion Roman Saiz

 

Tribunal suplent número 02

President/a: Noelia Vargas Alonso

Vocal 1: Raul Martínez Robles

Vocal 2: Miriam Loba López

Vocal 3: Gema Jorda Picon

Vocal 4: Olga Martin Matas

 

Tribunal titular número 03

President/a: Marta Ponti Alemany

Vocal 1: Georgina Martí Espinet

Vocal 2: Olga Maria Flores Tarradas

Vocal 3: María José Gori Ruiz

Vocal 4: Maria Teresa Blanca Sánchez

 

Tribunal suplent número 03

President/a: Salvador Galofre Monleon

Vocal 1: Anna Maria Foy

Vocal 2: Maria Luisa Abad Álvarez

Vocal 3: Julia Luisa Maqueda Dael

Vocal 4: Ana Maria Morera Ingles

 

Tribunal titular número 04

President/a: Jessica Ribas Garcia

Vocal 1: Sara Cuesta Yuste

Vocal 2: Sandra Martin Juanola

Vocal 3: Cristina Moya Montull

Vocal 4: Anna Trull Marti

 

Tribunal suplent número 04

President/a: Anna Rodríguez Palou

Vocal 1: Maria Alba Boix Jorda

Vocal 2: Laura Jornet Lazaro

Vocal 3: Yolanda Zaragoza Peña

Vocal 4: Núria Figueras Sastre

 

Tribunal titular número 05

President/a: Núria Bosch Ramirez

Vocal 1: Ana Isabel Castro Maza

Vocal 2: Masa Kamenjasevic Kucukalic

Vocal 3: Maria Codina Forcada

Vocal 4: Gloria Sancho Urda

 

Tribunal suplent número 05

President/a: Magalí Masó Ribera

Vocal 1: David Prohias Massaguer

Vocal 2: M. de les Neus Canyelles Grifoll

Vocal 3: Montserrat Martin Pareja

Vocal 4: Herminia Cullell Peracaula

 

Tribunal titular número 06

President/a: Núria Calvís Palau

Vocal 1: Ángel Ibaceta Solanilla

Vocal 2: Anaïs Lores Torruella

Vocal 3: Sílvia Aixalà Sorolla

Vocal 4: Laia Cequiel Mir

 

Tribunal suplent número 06

President/a: Noemí Montull Segarra

Vocal 1: Meritxell Font González

Vocal 2: Raquel Calucho Masot

Vocal 3: Sònia Bonjorn Santesmases

Vocal 4: Laia Muñoz Ribes

 

Tribunal titular número 07

President/a: Laura de Frutos Garriga

Vocal 1: David González Mata

Vocal 2: Concepció Mayoral Montiel

Vocal 3: M.Neus Solanes Grau

Vocal 4: Íngrid Morreres Mesalles

 

Tribunal suplent número 07

President/a: Marcel Pané Fàbregas

Vocal 1: Eduardo-G. Teixidó Ibáñez

Vocal 2: Araceli García Triana

Vocal 3: Xavier Sangenís Campos

Vocal 4: Teresa Subirà Forcada

 

Tribunal titular número 08

President/a: M.Esperança Amill Rocamora

Vocal 1: Maria Elena Pablo Novales

Vocal 2: Maria Teresa Lacueva Gili

Vocal 3: Joana Maria Huguet Fite

Vocal 4: Iñigo Lahera Loredo

 

Tribunal suplent número 08

President/a: Juan Agustin Serra Sanchis

Vocal 1: Maria Franco Cabre

Vocal 2: Marta Rabaso Merino

Vocal 3: Carles Salvat Armengol

Vocal 4: Paz Belanche Alonso

 

Tribunal titular número 09

President/a: Pilar Olivares Aguilar

Vocal 1: Raul Martínez Verdun

Vocal 2: Lorena Herrero González

Vocal 3: Josefina Abrie Parera

Vocal 4: Montserrat Toda Savall

 

Tribunal suplent número 09

President/a: María Carmen Hernández Tejerina

Vocal 1: Maria del Mar Sole Duarte

Vocal 2: Marta Mateo Forne

Vocal 3: Marta Cuevas Cots

Vocal 4: Ricardo Pérez Puga

 

Tribunal titular número 10

President/a: M.José Roda Sanz

Vocal 1: Elisa Garrigosa Canivell

Vocal 2: M. Montserrat Sabater Bertomeu

Vocal 3: Rut Guardiola Ferre

Vocal 4: Mireia Subirats Aixart

 

Tribunal suplent número 10

President/a: M. Alba Vallverdu Esteve

Vocal 1: Abigail Garcia Abrodos

Vocal 2: Eva Roca Pares

Vocal 3: Anna Maria Soler Castella

Vocal 4: Mireia Lleixa Curto

 

Tribunal titular número 11

President/a: Maria Lourdes Sotelo Álvarez

Vocal 1: Alexandra Reyes López

Vocal 2: Begoña Balaña Alonso

Vocal 3: Eva Sisó Maestre

Vocal 4: Rafael Otaduy Onagoitia

 

Tribunal suplent número 11

President/a: Maria Dolores Gilbert Muntada

Vocal 1: Cristina Cabanellas Carballo

Vocal 2: Elsa Costa Miracle

Vocal 3: Veronica Casal Prospero

Vocal 4: Carlos Fernández Viso

 

Tribunal titular número 12

President/a: Alicia Aguilar Sanz

Vocal 1: Susana Borrallo Barco

Vocal 2: Agnès Doncel Claret

Vocal 3: Marina Ramos Royo

Vocal 4: Juan José Paniagua Cordero

 

Tribunal suplent número 12

President/a: Anna Rodergas Mir

Vocal 1: Karen Onwuka García

Vocal 2: Maria Elena Rius Yustos

Vocal 3: M. José Duarte Calderón

Vocal 4: Angel Garcia Rebollo

 

Tribunal titular número 13

President/a: Maria Ines Rosado Valdivia

Vocal 1: Raquel Rodríguez Fernández

Vocal 2: Maria Dolores Fernández Anguis

Vocal 3: Alicia Arcalis Vidal

Vocal 4: Joan González Matarin

 

Tribunal suplent número 13

President/a: Ana M. Prieto Estrada

Vocal 1: Maria Nieves Latre Moya

Vocal 2: Lidia Ortiz Guarch

Vocal 3: Judith Sureda Nieves

Vocal 4: Javier Jimenez Martin

 

Tribunal titular número 14

President/a: Maria Isabel Graells Alemany

Vocal 1: Francisco J Gimenez Companys

Vocal 2: Laura Prieto Martínez

Vocal 3: Nancy Ruth Juailler Mateo

Vocal 4: Montserrat Bou Rosello

 

Tribunal suplent número 14

President/a: Dulce Nieves Lacueva Moreno

Vocal 1: Pilar Zafra Garcia

Vocal 2: Maria Pilar Batuecas Montero

Vocal 3: Vanessa Juan Guisado

Vocal 4: Ignacio Martin Roca

 

Tribunal titular número 15

President/a: Pilar Capella Miranda

Vocal 1: Maria Carmen Amor Pino

Vocal 2: Soledad Garcia Salido

Vocal 3: Sandra Cañada López

Vocal 4: Victor Manuel Moreno Sares

 

Tribunal suplent número 15

President/a: Laura Senar Pellicer

Vocal 1: Laura Sola Arnauda

Vocal 2: Maria Blanca Garcia Robles

Vocal 3: Anna Masferrer Lletjos

Vocal 4: José Diego Garcia Cruz

 

Tribunal titular número 16

President/a: Rosa Sabates Garcia

Vocal 1: Antonio María Gómez Hidalgo

Vocal 2: Francisco Javier Vinagre González

Vocal 3: Inmaculada de Tomas Ventura

Vocal 4: Anna Corominas Gener

 

Tribunal suplent número 16

President/a: Ana Sánchez Rossell

Vocal 1: David Garcia Cuenca

Vocal 2: Núria Mendez Masnou

Vocal 3: Sandra Justicia Leiva

Vocal 4: Esther Serramia Sánchez

 

Tribunal titular número 17

President/a: Emma Rodríguez Terradellas

Vocal 1: Maria Galera Cazorla

Vocal 2: Yolanda Vila Agudo

Vocal 3: Pilar Claramunt Benitez

Vocal 4: Maria Carmen Pérez Rivero

 

Tribunal suplent número 17

President/a: Josefina Garcia Alamillo

Vocal 1: Silvia Tarda Serrano

Vocal 2: Pamela Cocera Lorente

Vocal 3: M. Assumpció Bacardit Vall

Vocal 4: Irma de Arcos Lafont

 

 

Especialitat: Música

 

Tribunal titular número 01

President/a: Rosa Maria Girbau Vila

Vocal 1: Montserrat Rovira Cabre

Vocal 2: Assumpció Cornella Medrano

Vocal 3: Olga Gil Bel

Vocal 4: Silvia Gracia Canonigo

 

Tribunal suplent número 01

President/a: Lorena Sanchis Tormo

Vocal 1: Carla López Ferrer

Vocal 2: Davinia Pérez Navarro

Vocal 3: Rosa Anna Berenguer Pérez

Vocal 4: Cristina Amengual Barrera

 

Tribunal titular número 02

President/a: Núria Viñals Artigas

Vocal 1: Laia Guillén Salla

Vocal 2: Lourdes Cuixart Costa

Vocal 3: Jaume Miranda Prats

Vocal 4: Felix Salazar Rodríguez

 

Tribunal suplent número 02

President/a: Carlos Valero Ortiz

Vocal 1: Carolina Berges Furió

Vocal 2: Elena Timon Barcelo

Vocal 3: Elisenda Camí Pérez

Vocal 4: Raúl Fernández Bobes

 

Tribunal titular número 03

President/a: Josep Maria Garcia Balda

Vocal 1: Marta Soler Ferrer

Vocal 2: Àlex Carrera Llinàs

Vocal 3: Josep Antoni Garcia Cañadas

Vocal 4: Rosa Maria Oliveras Cateura

 

Tribunal suplent número 03

President/a: Antonio Vicente Mateu Pastor

Vocal 1: Gemma Ginastera Bartrina

Vocal 2: Josep Prats Tarsa

Vocal 3: Xavier Alsina Puig

Vocal 4: Joan Fontbernat Mach

 

Tribunal titular número 04

President/a: Gerard Ros Sala

Vocal 1: Marta Reixach Ferres

Vocal 2: Gemma Pla Padros

Vocal 3: Cristina Gallo Badosa

Vocal 4: Clara Banet Castellà

 

Tribunal suplent número 04

President/a: Dolors Corco Soy

Vocal 1: Maria Esther Garmon Roura

Vocal 2: Elisabet Mestre Dalmau

Vocal 3: Anna Figueras Ventura

Vocal 4: Meritxell Aran Gibert

 

Tribunal titular número 05

President/a: Elena Relancio Ballester

Vocal 1: Anna Borrego Claveria

Vocal 2: Olga Niubó Sala

Vocal 3: M.Pilar Miñarro Gómez

Vocal 4: Rubén Besora Oró

 

Tribunal suplent número 05

President/a: Xavier Farré Ropero

Vocal 1: Robert Llurda Betorz

Vocal 2: Núria Antó Pérez

Vocal 3: Núria Lordan Pujol

Vocal 4: Marta Badia Torné

 

Tribunal titular número 06

President/a: Albert Soro Ausin

Vocal 1: Betlem Salomó Molons

Vocal 2: Ariana Roca Gayete

Vocal 3: Salvador Miro Cogul

Vocal 4: David Dempere Pérez

 

Tribunal suplent número 06

President/a: Marta Jerez Fernández

Vocal 1: Laia Llorens Rofes

Vocal 2: Maria Massana Cabre

Vocal 3: Javier Juncosa Bustos

Vocal 4: Xavier Idiarte Balada

 

Tribunal titular número 07

President/a: Carlos Catalán Serrano

Vocal 1: David González Sánchez

Vocal 2: Angela González Garzon

Vocal 3: Edelmira Corbella Domenech

Vocal 4: Luis Badia Martínez

 

Tribunal suplent número 07

President/a: Raul Bejar Teruel

Vocal 1: Anna Peret Quintana

Vocal 2: Ana Maria Cerezo Povea

Vocal 3: Marcel Alsina Delcor

Vocal 4: José Maria Gracia Herrero

 

Tribunal titular número 08

President/a: Isabel Abarca Garcia

Vocal 1: Claudi Serra Anguera

Vocal 2: Rosana Vives Borras

Vocal 3: Sara Igual Herrero

Vocal 4: Maria Amparo Pellicer Cebolla

 

Tribunal suplent número 08

President/a: Ana Orti Jorda

Vocal 1: Laia Reverte Queral

Vocal 2: Judith Jovani Sancho

Vocal 3: Joan Joaquim Cid RuPérez

Vocal 4: Elisabet Aguilo Galceran

 

Tribunal titular número 09

President/a: Montserrat Pedrola Aliart

Vocal 1: Jesus Iglesias González

Vocal 2: Josefa Palacio Espasa

Vocal 3: Núria Sarrablo Sánchez

Vocal 4: Maria Elena Cerda Ferrer

 

Tribunal suplent número 09

President/a: Joan Lluís Ceprià Honorato

Vocal 1: Maria Joaquina Urrea Garre

Vocal 2: Ana Belén Fusté Capdevila

Vocal 3: Maria José Lorenzo Cantón

Vocal 4: Albert Sanjuas Cuxart

 

Tribunal titular número 10

President/a: Monica Sola Isanta

Vocal 1: Alba Domingo Hervera

Vocal 2: Jesús Costalago Pallàs

Vocal 3: Anna Puignero Ferrer

Vocal 4: Carme Mir Graell

 

Tribunal suplent número 10

President/a: Anna Garces Zapateria

Vocal 1: Elena Leal Paya

Vocal 2: Montserrat Marcos Aldea

Vocal 3: Cristina Pérez Moreno

Vocal 4: Vicente Fabrega Santamaria

 

Tribunal titular número 11

President/a: Juan Bartra Pastor

Vocal 1: Laura Martínez Cabanas

Vocal 2: Sara Balat Mendoza

Vocal 3: Manuel Raventos Cuyas

Vocal 4: David Garcia Prats

 

Tribunal suplent número 11

President/a: Francesc de Pau Torner Redondo

Vocal 1: Marta Grane Oro

Vocal 2: Elisabet Dotras Puig

Vocal 3: Daniel Cardenal Espinosa

Vocal 4: Joan Martin Pay

 

Tribunal titular número 12

President/a: Josefina Haro Gall

Vocal 1: Mònica Sánchez Miralles

Vocal 2: M. Mercè Guarro Bartrolí

Vocal 3: Oreto Cuenca Garcia

Vocal 4: Ingrid Turu Rodríguez

 

Tribunal suplent número 12

President/a: Marta Rabionet Vilalta

Vocal 1: Marina Casellas Padro

Vocal 2: Esther Comas Guito

Vocal 3: Jordi Vila Mora

Vocal 4: Sara Sanz Pérez

 

 

Cos: Professors d'ensenyament secundari

 

Especialitat: Anglès

 

Tribunal titular número 01

President/a: Jordi Serarols Boada

Vocal 1: Núria Pol Hernando

Vocal 2: Elisa Ropero Caballero

Vocal 3: Eva Clemente Farre

Vocal 4: Roberto Adrada Rafael

 

Tribunal suplent número 01

President/a: Oriol Pallares Monge

Vocal 1: Joan Carles López Ceballos

Vocal 2: Patricia Maria Mateo Robles

Vocal 3: M. Eva Solera Reig

Vocal 4: Rosa M. Rodríguez Puente

 

Tribunal titular número 02

President/a: Francisca Burriel Manzanares

Vocal 1: Montserrat Morell Gabarro

Vocal 2: Joan Maria Colldeforns Sol

Vocal 3: Dolors Pomer Casamitjana

Vocal 4: Cristina Pérez Ceder

 

Tribunal suplent número 02

President/a: Pilar Pérez Riba

Vocal 1: Montserrat Fuster Freire

Vocal 2: Inmaculada Bruguera Pascual

Vocal 3: M. Luisa Sofia Torres Aramendia

Vocal 4: César José Carrasco Cabrera

 

Tribunal titular número 03

President/a: José Luis Regojo Borras

Vocal 1: Belen Guionnet Garcia

Vocal 2: Juan Jesus Cabrera Melich

Vocal 3: M. del Carmen Lloret Celaya

Vocal 4: Anna Jane Teruel

 

Tribunal suplent número 03

President/a: Maria Covadonga González Menendez

Vocal 1: Alberto Benito San Andres

Vocal 2: Montserrat Planas Almazan

Vocal 3: Monica Villanueva Benet

Vocal 4: Olga Mata Burillo

 

Tribunal titular número 04

President/a: Xavier Cortina Sagredo

Vocal 1: Astrid Rodríguez Almeda

Vocal 2: Xavier Guitart Rodríguez

Vocal 3: M.José Sánchez Jubert

Vocal 4: Silvia Esteve Colls

 

Tribunal suplent número 04

President/a: Victor G. Martínez Urgeles

Vocal 1: Maria Angels Clara Carreras

Vocal 2: Carme Maderthaner Casadesus

Vocal 3: Joana Ribalta Palahi

Vocal 4: Jordi Peradalta Palau

 

Tribunal titular número 05

President/a: Silvia Marin Santos

Vocal 1: Maria Carmen Gil Calvo

Vocal 2: Teresa Capdevila Bellmunt

Vocal 3: Maria Carmen Yañez Zufia

Vocal 4: Oscar Izcara Cami

 

Tribunal suplent número 05

President/a: Francisco Sánchez Jimenez

Vocal 1: Marta Turmo Notario

Vocal 2: Robert Izquierdo Santaularia

Vocal 3: Montserrat Gispert Serra

Vocal 4: M.del Mar Miret Reñe

 

Tribunal titular número 06

President/a: Salvador Pérez Tarrago

Vocal 1: Xavier Grustan Brianso

Vocal 2: Eva Rodríguez Lloret

Vocal 3: Carmen Rifaterra Iranzo

Vocal 4: Virginia Prats Arbo

 

Tribunal suplent número 06

President/a: Edurne Miravete Bajén

Vocal 1: Montserrat Delgado Sugrañes

Vocal 2: Joan García Viltró

Vocal 3: Maria Lourdes Pàmies Fort

Vocal 4: Gemma Martínez Escue

 

Tribunal titular número 07

President/a: Gisela Alcon Vidal

Vocal 1: Judit Espinosa Marsal

Vocal 2: Núria Ribé Cabanillas

Vocal 3: Claustro Subirats Targa

Vocal 4: Maria Alba Ciurana Gibert

 

Tribunal suplent número 07

President/a: Maria Lourde Portella Aguilar

Vocal 1: Ana Belen Lorente López

Vocal 2: Carmen Fernández Sans

Vocal 3: Marta Prat Filella

Vocal 4: Maria Eugenia d Miguel González

 

Tribunal titular número 08

President/a: Josep M. Planas Muela

Vocal 1: Antonio Torres Moncho

Vocal 2: Catalina Pallas Pico

Vocal 3: Isabel Español Realp

Vocal 4: Maria Jesus Juanes López

 

Tribunal suplent número 08

President/a: José Carlos González Fernández

Vocal 1: M.Carmen Garcia Ciruela

Vocal 2: Tania Mira Sánchez

Vocal 3: Manuela Fernández Fernández

Vocal 4: Josep Garcia Blas

 

Tribunal titular número 09

President/a: Jesus Lorente Llobell

Vocal 1: Elisabet Comi Callau

Vocal 2: Maria José Estrada Arasa

Vocal 3: Isabel Jorda Cabaces

Vocal 4: M. Teresa Vidal Ferrando

 

Tribunal suplent número 09

President/a: Julia Aguero Manzanas

Vocal 1: Anna Maria Llosa Vallespi

Vocal 2: Emigdi Subirats Sebastia

Vocal 3: Pere Josep Estelle Moya

Vocal 4: Susana Hernández Servián

 

Tribunal titular número 10

President/a: Victoria Carreño Artacho

Vocal 1: Juan Ventura Rus Santiago

Vocal 2: Juan Francisco Morales Márquez

Vocal 3: Núria Valero Ruiz

Vocal 4: Sonia Luguarda Holgado

 

Tribunal suplent número 10

President/a: Estrella Cid Alfageme

Vocal 1: Silvia Busquets Muñoz

Vocal 2: Elisabet Maderthaner Casadesus

Vocal 3: Núria Pelaez Carballo

Vocal 4: Daniel Pina Soler

 

Tribunal titular número 11

President/a: Josep Lluis Navarro Garcia

Vocal 1: Maria José Marcen Garcia

Vocal 2: Marta Quiñonero Corcobado

Vocal 3: Xavier Roca Domingo

Vocal 4: Lidia Segura Muns

 

Tribunal suplent número 11

President/a: M.Isabel Moreno Porro

Vocal 1: Nieves de la Flor Ponce

Vocal 2: M Elvira Deitg Ferrer

Vocal 3: Ruth Hull Honum

Vocal 4: Maximiano Cortes Moreno

 

Tribunal titular número 12

President/a: Montserrat Exposito Muñoz

Vocal 1: Sonia Galan Rus

Vocal 2: Maria Dolores Pastor Aguado

Vocal 3: Meritxell Vaque Cunill

Vocal 4: Manuel López Arias

 

Tribunal suplent número 12

President/a: Rafael Benlliure Serra

Vocal 1: Sebastian Navarro Peña

Vocal 2: Maria Pilar Canosa de Puig

Vocal 3: Montserrat Abella Ribas

Vocal 4: Guisela González Rubio

 

Tribunal titular número 13

President/a: Eduard Castaño Montserrat

Vocal 1: Maria Teresa Sola Rodríguez

Vocal 2: Elena Muñoz López

Vocal 3: Gaëtan Macian Soriano

Vocal 4: Sheila Cano Garcia

 

Tribunal suplent número 13

President/a: David Estrada Luttikhuizen

Vocal 1: Núria Nogué Almirall

Vocal 2: Maria Nieves Hidalgo Orive

Vocal 3: Mireia Garcia Muchart

Vocal 4: Francisco Javie Turrado Alarcon

 

Tribunal titular número 14

President/a: Lourdes Pujol Musach

Vocal 1: Cristina Arnau Vila

Vocal 2: Anna Tor Sala

Vocal 3: Carme Silvestre Gusi

Vocal 4: Sílvia Molas Orozco

 

Tribunal suplent número 14

President/a: Eva Tordera Rovira

Vocal 1: Joan Pere Roselló García

Vocal 2: Anna Vilaseca Martínez

Vocal 3: Marta Noguera Gelabert

Vocal 4: Joan Soler Prat

 

 

Especialitat: Biologia i geologia

 

Tribunal titular número 01

President/a: Lourdes Garcia Ribas

Vocal 1: Rosa M. López Casas

Vocal 2: M. de las Nieve Peris Ausina

Vocal 3: Juan Blanco Guerrero

Vocal 4: Francisco José Espin Hernandez

 

Tribunal suplent número 01

President/a: Angel Domingo Villarreal

Vocal 1: Susana Ayats Masana

Vocal 2: Estefania Sanjurjo Rodríguez

Vocal 3: Jordi de Manuel Barrabin

Vocal 4: Ramon Quer Pujol

 

Tribunal titular número 02

President/a: Montserrat Domingo Herraiz

Vocal 1: Virginia Camps Franquesa

Vocal 2: Pilar Tarancon Mingote

Vocal 3: Carlos-Domingo Picado Pumariño

Vocal 4: Oscar Arribas Amo

 

Tribunal suplent número 02

President/a: Juana Melero Palomares

Vocal 1: Silvia Llahi Sastre

Vocal 2: Susanna Esquius Bascompta

Vocal 3: Javier Santos Santiro

Vocal 4: Marc Isbert Roca

 

Tribunal titular número 03

President/a: Joan Queldra Moran

Vocal 1: Maria Neus Fernández Isern

Vocal 2: Mònica Martin Serentill

Vocal 3: Rosa Roig Ramis

Vocal 4: Dolores Sotelo Lemos

 

Tribunal suplent número 03

President/a: Maria-Consol Iglesias Marti

Vocal 1: Isabel Piera Carreras

Vocal 2: Agusti Cullell Peracaula

Vocal 3: Margarita Custey Marin

Vocal 4: Montserrat Vehi Casellas

 

Tribunal titular número 04

President/a: Jaume Casado Serra

Vocal 1: Marta Cos Sague

Vocal 2: Joan Madeo Badosa

Vocal 3: Marina Font Pages

Vocal 4: Anna Cortijo Guitart

 

Tribunal suplent número 04

President/a: Roser Hostench Aubert

Vocal 1: Josefa Tarancon Cañas

Vocal 2: Natividad Batllori Villoria

Vocal 3: Francesc-Xavier Viñas Teixidor

Vocal 4: Montserrat Roca Serrat

 

Tribunal titular número 05

President/a: M. Alba Castella Anglarill

Vocal 1: José Manuel Pérez Redondo

Vocal 2: Maria-Teresa Jauset Berrocal

Vocal 3: Pilar Jarque Cuadras

Vocal 4: Marta Artells Esteba

 

Tribunal suplent número 05

President/a: Baldiri Salvado López

Vocal 1: Pilar Prats Masip

Vocal 2: Maria Luisa Gené Farré

Vocal 3: Montserrat Perpinya Filella

Vocal 4: Esther Ros Fuixench

 

Tribunal titular número 06

President/a: Olga Fernández López

Vocal 1: Josep Angel Revert Marrahí

Vocal 2: Maria del Pilar Garcia Olivella

Vocal 3: Jordi-Eleatzar Abela Miguel

Vocal 4: Carles Nogues Martínez

 

Tribunal suplent número 06

President/a: Francisco Javie Bosch Sanchis

Vocal 1: Maria Eugènia Vilella Nebot

Vocal 2: Montserrat Piqué Rubio

Vocal 3: M.Pilar Pérez Benavente

Vocal 4: Jordi Jover Garcia

 

Tribunal titular número 07

President/a: Joan Josep Martin Cabrera

Vocal 1: Joan Miquel Pérez

Vocal 2: Maria Rosa Baquedano Espona

Vocal 3: Montserrat Egido Solanas

Vocal 4: Angel Damian Lozano Gómez de Albacete

 

Tribunal suplent número 07

President/a: Juan Carlos Devis Ortega

Vocal 1: Elisa Rodríguez Lozano

Vocal 2: Miquel Gene Molins

Vocal 3: Montserrat Herbera Ribas

Vocal 4: Fernando Carceller Ruiz

 

Tribunal titular número 08

President/a: Jordi Joan Cervera Garcia

Vocal 1: M. Angels Rojas Castaño

Vocal 2: Fernando Fco. Juan Boix

Vocal 3: M. Eugenia Vilaubi Fontanet

Vocal 4: José Mateu Ribes

 

Tribunal suplent número 08

President/a: Xavier Cubells Martínez

Vocal 1: Aurelia Sola Castella

Vocal 2: Núria Gisbert Bueno

Vocal 3: Ines Masip Curto

Vocal 4: Maria Gloria Baron Fernández

 

Tribunal titular número 09

President/a: Eulalia Casanovas Poch

Vocal 1: Yolanda Eito Navasal

Vocal 2: Begoña Cester Belver

Vocal 3: Santiago Olea Álvarez

Vocal 4: Claudia Marcela Vargas Rios

 

Tribunal suplent número 09

President/a: Antoni Cirera Sánchez

Vocal 1: Elena Galindo Floria

Vocal 2: Tomas Magallon Javierre

Vocal 3: Mercè Lajara Garcia

Vocal 4: Isabel Martin Bellido

 

Tribunal titular número 10

President/a: Maria Teresa Pardo Saez

Vocal 1: Maria Copovi Marti

Vocal 2: Dolores Ceballos Afan de Rivera

Vocal 3: Xavier Vázquez Albalate

Vocal 4: Eduard Brugarolas Olle

 

Tribunal suplent número 10

President/a: Blanca Amengual Pieras

Vocal 1: M.Isabel Hinojosa López

Vocal 2: Marta Gracia Moya

Vocal 3: Carles Call Pujol

Vocal 4: Guillermo Guerao Serra

 

Tribunal titular número 11

President/a: Meritxell Maymo Reverter

Vocal 1: Javier Marti Ausejo

Vocal 2: Mertxe Pamplona Fernández

Vocal 3: Mercè Guerrero Sala

Vocal 4: Enrique Viñals Lasheras

 

Tribunal suplent número 11

President/a: Miquel Badia Tobella

Vocal 1: Ana Maria Picon Boba

Vocal 2: Laura Soler Mandoli

Vocal 3: Maria Elena Gayan Rico

Vocal 4: M Josefa Morata Formentin

 

Tribunal titular número 12

President/a: Nieves Ruiz España

Vocal 1: Alicia Maria Garcia Navarro

Vocal 2: Isabel López López

Vocal 3: Antonio José Samper Esteve

Vocal 4: Juan Luis Gahete Arias

 

Tribunal suplent número 12

President/a: M.Isabel Farres Ferrer

Vocal 1: Maria Rotes Rull

Vocal 2: Julian Justes Gimeno

Vocal 3: Antonia Castro Degara

Vocal 4: Joan Carles Barrera Noguera

 

Tribunal titular número 13

President/a: Ramon Sola Ferrer

Vocal 1: Eduardo Banqueri Forns-Samso

Vocal 2: Francesc Xavier Valldeperas Hernandez

Vocal 3: Anna Dueso Servitje

Vocal 4: Maria Elena Garrido Ocaña

 

Tribunal suplent número 13

President/a: Martin Garcia Calveras

Vocal 1: Eva Rochés Alibés

Vocal 2: Maria de las Vi Serra Terzi

Vocal 3: Maria Carme Closas Junyent

Vocal 4: Maria Magdalena Gorro Caelles

 

 

Especialitat: Dibuix

 

Tribunal titular número 01

President/a: Estefania Figueras Cubells

Vocal 1: Maria dels Ànge Bertran Fontelles

Vocal 2: Montserrat Bigas Vidal

Vocal 3: Joan Garcia Aguas

Vocal 4: Josep M. Calull Viña

 

Tribunal suplent número 01

President/a: Mercè Rodo Morral

Vocal 1: M.Teresa Garcia Pérez

Vocal 2: Jordi Sabater Famadas

Vocal 3: Eulalia Espasa Borras

Vocal 4: Manuel Luis Peralta Gamez

 

Tribunal titular número 02

President/a: Joan Cumeras Costa

Vocal 1: Celia Sors Cuffi

Vocal 2: Monica Marull Marull

Vocal 3: Lluis Rost Diaz

Vocal 4: Maria-Cristina Abelli Grau

 

Tribunal suplent número 02

President/a: Caterina Saguer Casacuberta

Vocal 1: Joan Colomer Camarasa

Vocal 2: M.Isabel Sarries Aran

Vocal 3: Sara Ortiz Paniagua

Vocal 4: Robert Bofarull Gallés

 

Tribunal titular número 03

President/a: Marius Domingo Urbaneja

Vocal 1: Erina Serrano Segura

Vocal 2: Núria de Pedro González

Vocal 3: Nativitat Casanova Úbeda

Vocal 4: Maria Carmen Gómez Plazuelo

 

Tribunal suplent número 03

President/a: Rubén Cerisuelo Ferrando

Vocal 1: Manuel Rivas Zaballos

Vocal 2: Marta Marti Sarda

Vocal 3: Eloïsa Valero Antón

Vocal 4: Thais Salvat Rull

 

Tribunal titular número 04

President/a: Alfred Porres Pla

Vocal 1: María José Camarasa Codina

Vocal 2: Carmen Domenech Temprado

Vocal 3: Domingo Noguera Cortes

Vocal 4: Ana Comalada Clara

 

Tribunal suplent número 04

President/a: Josep Lluís Alzamora Julbe

Vocal 1: Francisco Asis Catalan Pages

Vocal 2: Josepa Balcells Figueras

Vocal 3: Ángel-Luis Fernández Sole

Vocal 4: Gisela Daura Luján

 

Tribunal titular número 05

President/a: Maria Teresa Villanueva Iglesias

Vocal 1: Jeroni Burguera Vidal

Vocal 2: Rosa Maria Delgado Leyva

Vocal 3: Francisca Utrilla Carrera

Vocal 4: Llorenc Galmes Olmos

 

Tribunal suplent número 05

President/a: Carmen Ferre Miranda

Vocal 1: Teobaldo Jordà Pérez

Vocal 2: Maria Carmen Ruiz Torres

Vocal 3: José Grane Bernada

Vocal 4: Marta Quirante Badenes

 

Tribunal titular número 06

President/a: Juan A. del Cerro Camara

Vocal 1: Núria Belda Espinar

Vocal 2: Pilar Carmona Roman

Vocal 3: Verónica Viñas Escudero

Vocal 4: Fernando Martínez Tejada

 

Tribunal suplent número 06

President/a: Antonio Aguirre Pacheco

Vocal 1: Benigna López Ruiz

Vocal 2: José Antonio Alonso Fernández

Vocal 3: Miquel Andrino Muñoz

Vocal 4: Ascension Delgado Martínez

 

Tribunal titular número 07

President/a: Alexandre Salleras Quintana

Vocal 1: Armando Garcia Bartolome

Vocal 2: Teresa Tinto Gimbernat

Vocal 3: Jaime Caravaca Garcia

Vocal 4: Inmaculada Danti Barbany

 

Tribunal suplent número 07

President/a: M. Mercè Espiell Jovani

Vocal 1: Anna Estany Iborra

Vocal 2: Margarida Vilarrasa Barcelo

Vocal 3: Luisa Permisan Roca

Vocal 4: Francesc Xavier Guiteras Val

 

Tribunal titular número 08

President/a: Marina Mujal Viñals

Vocal 1: Maria Milian Pérez

Vocal 2: Margarida Serra Oliveras

Vocal 3: Josep Morral Ingles

Vocal 4: M. Mercèdes de Subira Sospedra

 

Tribunal suplent número 08

President/a: Josep Carol Torradas

Vocal 1: Emma Nuevo Álvaro

Vocal 2: Montserrat Farras Bella

Vocal 3: M.Angels Vives Torrescasana

Vocal 4: Carmen Amalia Romero Sanandres

 

 

Especialitat: Economia

 

Tribunal titular número 01

President/a: Berta Borras Riba

Vocal 1: Elena Maria Laudo Garcia

Vocal 2: Rafael Pablo Jurado Marquez

Vocal 3: Elena Carbonell Font

Vocal 4: Pedro Fernández Sánchez

 

Tribunal suplent número 01

President/a: Rosa Maria Pros Jorda

Vocal 1: Anna Vidal Pampols

Vocal 2: Lucia Garcia Maestre

Vocal 3: Mariano Serrano Oliver

Vocal 4: Jordi Escuder Vilaltella

 

Tribunal titular número 02

President/a: Josep Lluis Torres Messeguer

Vocal 1: Núria Barberà Solé

Vocal 2: José Manuel Vila Córcoles

Vocal 3: Estefania Muñozo Vicente

Vocal 4: Ana Belén Jiménez Orrios

 

Tribunal suplent número 02

President/a: M. del Carmen Masip Curto

Vocal 1: Ismael Fernández Ramos

Vocal 2: Fatima Calvo Arnaiz

Vocal 3: Ines Socias Salvat

Vocal 4: Josep Rius Safont

 

Tribunal titular número 03

President/a: Manuel Blesa Izquierdo

Vocal 1: Jorge Miguel Tel del Retiro

Vocal 2: Maria Josep Mascarell Muñoz

Vocal 3: Lluis Salillas Llena

Vocal 4: Aurora Trigo Catalina

 

Tribunal suplent número 03

President/a: José Antonio Chumilla Morote

Vocal 1: Anna Maria Miquel Ros

Vocal 2: Jaime Eduardo Gayoso Rodríguez

Vocal 3: José Manuel Álvarez Moroso

Vocal 4: Pau Ruera Circuns

 

Tribunal titular número 04

President/a: Jean Marc Serrano Marti

Vocal 1: Montserrat Parra Guzman

Vocal 2: Maria Amparo Martínez Moreno

Vocal 3: Maria Isabel de Frutos Llovet

Vocal 4: Valenti Rodríguez Vea

 

Tribunal suplent número 04

President/a: Trinidad Paricio Garcia

Vocal 1: Georgina Rigolfas Soler

Vocal 2: Eva Pérez Gómez

Vocal 3: Josep Font Torrent

Vocal 4: Maria Muni Motas

 

 

Especialitat: Educació física

 

Tribunal titular número 01

President/a: Mireia Martínez Tome

Vocal 1: Fernando Gómez Cogul

Vocal 2: Alicia Laiseca Pérez

Vocal 3: Salvador Vives Rovira

Vocal 4: Griselda Benet Truño

 

Tribunal suplent número 01

President/a: Felipe Isidro Donate

Vocal 1: Carlos Zamora Goni

Vocal 2: Gemma Bartui Casanovas

Vocal 3: Jaime Pont Geis

Vocal 4: Núria López Garcia

 

Tribunal titular número 02

President/a: Monica Huguet Rodríguez

Vocal 1: Carolina Buendia Surroca

Vocal 2: Joan Monguillot Hernando

Vocal 3: Manuel Montesinos Badia

Vocal 4: M. Estela Alonso Octavio

 

Tribunal suplent número 02

President/a: Antoni Beltrol Azara

Vocal 1: Maria Pilar Salinas Vert

Vocal 2: David Camprubi Ruiz

Vocal 3: Helena Santamaria Ortega

Vocal 4: Joan Vives Sabater

 

Tribunal titular número 03

President/a: Josue Llamas Toledano

Vocal 1: Oscar Escudero Alcalde

Vocal 2: Miryam Fons Vidal

Vocal 3: Francisco Castellvi Marzo

Vocal 4: Tania Verdaguer Jimeno

 

Tribunal suplent número 03

President/a: Maria del Roser Trilla Prujà

Vocal 1: Alberto Fernández Devesa

Vocal 2: Juan Valderrama Jiménez

Vocal 3: F.Xavier Vázquez Campos

Vocal 4: Elena Llandres Briones

 

Tribunal titular número 04

President/a: Jordi Batlle Rigau

Vocal 1: Francisco Javie Pérez Lacasa

Vocal 2: Ana Figueras Pastells

Vocal 3: M. Encarnación Borras Ramírez

Vocal 4: Sonia Vizcaino Quintana

 

Tribunal suplent número 04

President/a: Paloma Lobera Grau

Vocal 1: David Fajula Rebollo

Vocal 2: Antonio Rodríguez Carmona

Vocal 3: Josep Vinos Solanelles

Vocal 4: Pedro Pablo Fuentes Cano

 

Tribunal titular número 05

President/a: Gemma Arrufat Vilagines

Vocal 1: Maria Pilar Suñen Olivan

Vocal 2: Victor Anguiano Arribas

Vocal 3: Montserrat Roure Niubo

Vocal 4: Agustin Larumbe Belzunegui

 

Tribunal suplent número 05

President/a: Maria Rexach Lamolla

Vocal 1: Alfred Vilaseca Cortina

Vocal 2: Monica Bisbal Riera

Vocal 3: Yolanda Sabate Olivart

Vocal 4: Xavier Areste Cañellas

 

Tribunal titular número 06

President/a: Josep-M. Quero Batalla

Vocal 1: Ricardo Redondo Molto

Vocal 2: David Ninya Caimons

Vocal 3: Alejandro Hernandez Brull

Vocal 4: Jordi Mercadé Serra

 

Tribunal suplent número 06

President/a: José M. Olave Lumbreras

Vocal 1: Javier Gil Leonar

Vocal 2: M. Rosario Ayuso Benavent

Vocal 3: José Miguel Escalona Exposito

Vocal 4: Juan Ferre Virgili

 

Tribunal titular número 07

President/a: Jordi Albet Fernández

Vocal 1: Luis Dominguez Cuadros

Vocal 2: Lourdes Balaguer Xaus

Vocal 3: Carles Casals Goma

Vocal 4: Immaculada Trullas Simo

 

Tribunal suplent número 07

President/a: Manuel Hernandez Sánchez

Vocal 1: Juan M. Martínez Rada

Vocal 2: M.Jesus de la Rica González

Vocal 3: Didac Cano Alonso

Vocal 4: Marta Pérez Piquet

 

Tribunal titular número 08

President/a: Xavier Chaverri Margeli

Vocal 1: Maria José Darder Navarro

Vocal 2: Montserrat Alonso Ferriol

Vocal 3: Cinta Galiana Llasat

Vocal 4: Xavier Matheu Gas

 

Tribunal suplent número 08

President/a: Francisco Leon Floro

Vocal 1: Amador José Carles Arasa

Vocal 2: Sonia Belenguer Ferrando

Vocal 3: Ramon Sogues Fonollosa

Vocal 4: Eva Maria Roig Castell

 

Tribunal titular número 09

President/a: David Garijo Borja

Vocal 1: Eva Prat Ritort

Vocal 2: Maria Balboa Puga

Vocal 3: Carmen Valero Barcones

Vocal 4: Manuel Torres Cabrillana

 

Tribunal suplent número 09

President/a: José Claret Ruf

Vocal 1: Pedro González Molina

Vocal 2: Alfredo Cuchi Cruz

Vocal 3: M. Angeles Luque Rosua

Vocal 4: M. Rosa Oller Campmany

 

Tribunal titular número 10

President/a: José Antonio Liarte Pareja

Vocal 1: Marcos Nazario González Garcia

Vocal 2: Carola Franquet Ruiz

Vocal 3: Eduardo Lozano Salo

Vocal 4: Maria Rosa Sampera Mañosa

 

Tribunal suplent número 10

President/a: Carles Torres Candela

Vocal 1: Juan Pedro Martínez Escudero

Vocal 2: Luis González Molina

Vocal 3: Gloria Balada Martin

Vocal 4: M. Pilar Manjon Guimera

 

Tribunal titular número 11

President/a: Daniel Pérez Teixido

Vocal 1: José Luis Romero Rivas

Vocal 2: Immaculada Parera Sala

Vocal 3: José Antonio Rodríguez Vázquez

Vocal 4: Maria Albert Ros

 

Tribunal suplent número 11

President/a: Lluís Maria Sanuy Moya

Vocal 1: Joan Font Torrent

Vocal 2: Manuel Toston Comas

Vocal 3: Barbara Giros Gotthardt

Vocal 4: M Rosa Payes Romero

 

Tribunal titular número 12

President/a: Yolanda Sánchez Navarro

Vocal 1: Sergi Cinca Morros

Vocal 2: Marc Vancells Guerin

Vocal 3: Joan Llasera Parera

Vocal 4: Jordi Sunyer Olle

 

Tribunal suplent número 12

President/a: Francisco J. Torrebadella Flix

Vocal 1: José Busuldu Pujols

Vocal 2: Carles Fernández Roca

Vocal 3: Joan Lluis Vila Mora

Vocal 4: Pablo Navarro Mingarro

 

 

Especialitat: Filosofia

 

Tribunal titular número 01

President/a: Ignacio Garcia de la Barrera

Vocal 1: Victor Luis Dominguez Perles

Vocal 2: Domingo Cabezas Barra

Vocal 3: Francisco Lapuerta Amigo

Vocal 4: Maria-Luisa Hernandez Arquero

 

Tribunal suplent número 01

President/a: Xavier Gil Molinos

Vocal 1: Luis Roca Jusmet

Vocal 2: Jordi Sadurni Sol

Vocal 3: David Galcera Padilla

Vocal 4: Luis Miguel Sánchez Crespo

 

Tribunal titular número 02

President/a: Juan Cortada Hortala

Vocal 1: Mercè Balcells Morell

Vocal 2: Francesc Xavier Serra Besalu

Vocal 3: Carmen Frigola Fabra

Vocal 4: Màrius Jesús Sirvent i Carbonell

 

Tribunal suplent número 02

President/a: Jordi Giro Paris

Vocal 1: Israel Saperas Coll

Vocal 2: Esther Vilalta Viñas

Vocal 3: M. Angels Batllori Casadella

Vocal 4: Joan Benet Presas Agell

 

Tribunal titular número 03

President/a: Enrique Gómez Leon

Vocal 1: Cristina Criado Alberich

Vocal 2: Josep Maria Valldepérez Coll

Vocal 3: Jorge Domenech Batet

Vocal 4: Alejandro Arias de Celis

 

Tribunal suplent número 03

President/a: Juan Canet Cabestany

Vocal 1: Rosa Maria de Vilallonga Andujar

Vocal 2: María Teresa Saurí Navarro

Vocal 3: Ambros Domingo Belando

Vocal 4: Miquel Puig Raüll

 

Tribunal titular número 04

President/a: Eduard Casserras Gasol

Vocal 1: David Castello Gimeno

Vocal 2: Emilia Fernández Garcia

Vocal 3: Carlos Sarrate Garcia

Vocal 4: Jordi Cañadell Badenes

 

Tribunal suplent número 04

President/a: Xavier Alsina González

Vocal 1: Maria Carmen Andreu Rosell

Vocal 2: Rafael Manjon Rodríguez

Vocal 3: Carmen Ruiz Muñoz

Vocal 4: Pere Serrano Acedo

 

 

Especialitat: Física i química

 

Tribunal titular número 01

President/a: Teresa del N.J. Canalias Bocos

Vocal 1: Irene Maria Poch Bengert

Vocal 2: Maria Angeles Piñero López

Vocal 3: José-Luis Coscolla Navalpotro

Vocal 4: Sergio Paredes Aparicio

 

Tribunal suplent número 01

President/a: Josep Pons Carrio

Vocal 1: Jorge Servat Sánchez

Vocal 2: M. Mercè Gàllego Sesma

Vocal 3: M. Cristina Vidal Bernal

Vocal 4: Susana Colomer Domènech

 

Tribunal titular número 02

President/a: Montserrat Tortosa Moreno

Vocal 1: Carmen Clavero Muñoz

Vocal 2: José Cosials Ortuño

Vocal 3: Inmaculada Sanso Vergeli

Vocal 4: Sergi Sacristan Marzal

 

Tribunal suplent número 02

President/a: Juan Ramon Ramirez Serrano

Vocal 1: Lluis Fuster Villa

Vocal 2: Nerea Igual Tellaeche

Vocal 3: Maria Pilar Ricol Escandon

Vocal 4: Luis Miguel Mas Montaner

 

Tribunal titular número 03

President/a: Gloria Sais Gruart

Vocal 1: Meritxell Mallorqui Serrats

Vocal 2: Juan Barcelo Sitja

Vocal 3: Maria-Assumpció Surrell Sauri

Vocal 4: Lluis Drou Morillo

 

Tribunal suplent número 03

President/a: Ignasi Auquer Pedemonte

Vocal 1: Isidre del Valle Ferrer

Vocal 2: Núria Llado Serra

Vocal 3: Josep Verdum Caner

Vocal 4: Pere Saris Salamo

 

Tribunal titular número 04

President/a: Jordi Fortuny Guinart

Vocal 1: María Jesús Blasco Bailo

Vocal 2: Concepcion Vaz Cuevas

Vocal 3: Joan Josep Cabré Vicens

Vocal 4: Teresa Fons Pascual

 

Tribunal suplent número 04

President/a: Tomas Viñas Garcia

Vocal 1: José Antonio Gil Pozo

Vocal 2: Yolanda Valero Sorando

Vocal 3: Maria del Pilar Sanz Loriente

Vocal 4: Maria Dolores Moscoso González

 

Tribunal titular número 05

President/a: Joan Gener Vives Requena

Vocal 1: Victor Miguel Serrano Ubeda

Vocal 2: Juan Garcia Hidalgo

Vocal 3: Pilar Urrios Piquer

Vocal 4: Josefina Ris Casamajó

 

Tribunal suplent número 05

President/a: Fernando Castellano Miralles

Vocal 1: Núria Claver Garrido

Vocal 2: Carmen Mateos Bueno

Vocal 3: Manuel Rego Fernández

Vocal 4: Maria Dolores Muñoz Areales

 

Tribunal titular número 06

President/a: Marta Simon Esteve

Vocal 1: Rosa M. Taña Sola

Vocal 2: Oliver Torra Miralles

Vocal 3: Fernando Recreo Tome

Vocal 4: Irene Ribas Gutierrez

 

Tribunal suplent número 06

President/a: Carlos Martin Morales

Vocal 1: Veronica Miro Miquel

Vocal 2: Juan José González Fernández

Vocal 3: Neus Porta Cuellar

Vocal 4: Rafael Garcia Nuñez

 

Tribunal titular número 07

President/a: Maria Tomas Itchart

Vocal 1: Enric Horna Garcia

Vocal 2: Natalia Figueredo Galimany

Vocal 3: Maria-Dolores Ortiz Gutierrez

Vocal 4: Melisa Mancina Fernández

 

Tribunal suplent número 07

President/a: Jaume Borbon Parera

Vocal 1: Blanca Franc Forcen

Vocal 2: Agnès Molons Puig

Vocal 3: Fr. Javier Grande Grande

Vocal 4: Maria Teresa Roigé Orgaz

 

Tribunal titular número 08

President/a: Ferran Crespo Anglada

Vocal 1: Joan Josep Vivo Martínez

Vocal 2: Jaume Riera Duran

Vocal 3: Basilio Martínez Espinet

Vocal 4: M. Dolors Gómez Barcena

 

Tribunal suplent número 08

President/a: Antonia Fontanet Orriach

Vocal 1: Núria Chalaux Freixa

Vocal 2: David Tramuns Monterde

Vocal 3: Pere Arumi Cassany

Vocal 4: Aina Solà Rodrigo

 

 

Especialitat: Francès

 

Tribunal titular número 01

President/a: Angels Rodríguez Gutierrez

Vocal 1: Montserrat Vila Fisas

Vocal 2: Olga Salinas Palau

Vocal 3: Maria José Cervera Coquard

Vocal 4: Sandra Pla Garzon

 

Tribunal suplent número 01

President/a: Antonina Sánchez Masnou

Vocal 1: Eva Bujan Garsaball

Vocal 2: Patrici Eduard Larousse Brizzi

Vocal 3: Sagrario López López

Vocal 4: M. del Carmen Alonso Velázquez

 

Tribunal titular número 02

President/a: Encarnacion Sánchez González

Vocal 1: Carme Muñoz Gascó

Vocal 2: Alicia Manchado Herrera

Vocal 3: Anna Ribas Costa

Vocal 4: Manuela Marquez González

 

Tribunal suplent número 02

President/a: Susana Pla Barcelo

Vocal 1: Josep Otero Planella

Vocal 2: Jaume Fernández García

Vocal 3: Mireia Viñas Duran

Vocal 4: Maria Angeles Trayter Madern

 

 

Especialitat: Geografia i història

 

Tribunal titular número 01

President/a: Antoni Domenech Bonet

Vocal 1: Carme Solsona Sorrosal

Vocal 2: Gemma Camps Pous

Vocal 3: Manuel Maso Ponz

Vocal 4: Marta González Orti

 

Tribunal suplent número 01

President/a: Neus Olle Comas

Vocal 1: Josep Maria Marba Rins

Vocal 2: Sara Vilaseca Llorens

Vocal 3: Angel Ruiz Gutierrez

Vocal 4: Joan Mitjana Rodríguez

 

Tribunal titular número 02

President/a: Ramon Serinyà Blasco

Vocal 1: Fely Lucena Ramirez

Vocal 2: Maria José Lucena Ramirez

Vocal 3: Anna Maria Saorin Casado

Vocal 4: Melcior-Ignasi Villalbi Hereter

 

Tribunal suplent número 02

President/a: Felix Luis Madrid Berzosa

Vocal 1: Maria Eva Estelle ValldePérez

Vocal 2: Inmaculada C Bretones Martínez

Vocal 3: Lluís Belenes Rodríguez

Vocal 4: Elvira Grau Piñol

 

Tribunal titular número 03

President/a: Elvira Fernández Nuñez

Vocal 1: Joaquim Jordi Benet Aleixendri

Vocal 2: Carlos Herrero Cebrian

Vocal 3: Francesc Xavier Fantova Ibáñez

Vocal 4: Marta Pérez Soria

 

Tribunal suplent número 03

President/a: Fernando Alquezar Alquezar

Vocal 1: Gemma Belluda Ventura

Vocal 2: Agustín Barceló Cortés

Vocal 3: Marta Perucho Pla

Vocal 4: Maria Pages Moratona

 

Tribunal titular número 04

President/a: Joan Carles Luque Silvestre

Vocal 1: Joan Carrio Arumi

Vocal 2: Juan Francisco Campillo Muñoz

Vocal 3: Enric Codina Sanchis

Vocal 4: Elena Gascon Álvarez

 

Tribunal suplent número 04

President/a: Xavier Cabre Mir

Vocal 1: David Fornons Fontdevila

Vocal 2: Àngels Candela Garcia

Vocal 3: Lidia González Bello

Vocal 4: Placida Ares Campos

 

Tribunal titular número 05

President/a: Luis Monjas Manso

Vocal 1: Francesc Xavier Prats Ros

Vocal 2: Miquel Àngel Gómez Martin

Vocal 3: Maria Carme Ferres Cantal

Vocal 4: Bernardino Garrido Merchan

 

Tribunal suplent número 05

President/a: Francisco Navarro Coma

Vocal 1: Salvador Trull Naval

Vocal 2: Daniel Puig Aliu

Vocal 3: Marta Vallejo Domingo

Vocal 4: Antonio Sánchez Carcelen

 

Tribunal titular número 06

President/a: Pere Salvador Vila

Vocal 1: Carlos Pellejero Mestre

Vocal 2: Isabel Pineda Llauro

Vocal 3: Maria-José González Mangrane

Vocal 4: Gemma Vinyes-Miralpeix Sala

 

Tribunal suplent número 06

President/a: Miquel Albert Castillo Carbonell

Vocal 1: Blanca Lloveras Garriga

Vocal 2: Sonia Garangou Tarres

Vocal 3: M del Vilar González Rocafort

Vocal 4: Josep Torres Lobato

 

Tribunal titular número 07

President/a: Pere Gifre Ribas

Vocal 1: Albert Moreno Sagrera

Vocal 2: Julia Blanco Cencerrero

Vocal 3: Elisabet Esquirol Palau

Vocal 4: Luis Trilla Armangue

 

Tribunal suplent número 07

President/a: Albert Riera Pairo

Vocal 1: Esther Blanco Ribot

Vocal 2: Francesc Xavier Brau Rius

Vocal 3: Núria Pujol Francesch

Vocal 4: Pilar Castello Reixach

 

Tribunal titular número 08

President/a: Angel Solans Benavent

Vocal 1: Gabriela del Olmo Carmen

Vocal 2: M.Mar Miquel Argiles

Vocal 3: Jaume Estiarte Estiarte

Vocal 4: Gerard Josep Serrado Garcia

 

Tribunal suplent número 08

President/a: Francesc Maria Clavera Riera

Vocal 1: Maria Isabel Solsona Companys

Vocal 2: Esther Riart Eyre

Vocal 3: Josep Maria Teixido Gelonch

Vocal 4: Josep Ma Pujol Mercade

 

Tribunal titular número 09

President/a: José Antonio Molet Sancho

Vocal 1: Jordi Cisa Palau

Vocal 2: Maria Pilar Calçada Balcells

Vocal 3: Jaume Manel Gimenez Tomas

Vocal 4: Maria Angeles Montía Gutiérrez

 

Tribunal suplent número 09

President/a: Roberto del Amo Benito

Vocal 1: Maria Carmen Yeste de Pablo

Vocal 2: Josep Farré Calzada

Vocal 3: Juan Carlos Buigues Villar

Vocal 4: Rosa Farran Montserrat

 

Tribunal titular número 10

President/a: M.Belén Alcón Vidal

Vocal 1: Jordi Tous Vallve

Vocal 2: Romà Cano Franco

Vocal 3: Marta Alonso Ortiz del Rio

Vocal 4: Maria José Lasala Bello

 

Tribunal suplent número 10

President/a: Jofre Amoros Mora

Vocal 1: Marta Viñas Mañé

Vocal 2: Josefa Boada Carnicer

Vocal 3: Oscar Solé Martorell

Vocal 4: Josep Comas Pie

 

Tribunal titular número 11

President/a: José Serentill Rubio

Vocal 1: Gemma Trinidad González Ortiz

Vocal 2: Francesc Arrey Oliver

Vocal 3: Núria Ribas Perarnau

Vocal 4: Juan Carlos Garay Pérez

 

Tribunal suplent número 11

President/a: Núria Valls Ramon

Vocal 1: Isabel Pérez Molina

Vocal 2: Lucía Nervón Vistós

Vocal 3: Urbano-José Mediavilla Diez

Vocal 4: Jason Herranz Benitez

 

Tribunal titular número 12

President/a: Victoria Almuni Balada

Vocal 1: Miriam Perona Blay

Vocal 2: Noelia Borràs Matamoros

Vocal 3: Antoni Cid Pegueroles

Vocal 4: Joan Carles Ventura Tonda

 

Tribunal suplent número 12

President/a: Alexis Pascual Maureso

Vocal 1: Maite Sanmartín Bustos

Vocal 2: Emeteri Fabregat Galcera

Vocal 3: Maria-Praxedes Villalobos Jarque

Vocal 4: M.Alicia Cardona Celma

 

Tribunal titular número 13

President/a: Antoni Meri Requena

Vocal 1: Manuela Ramirez Trapero

Vocal 2: Angel Amatller López

Vocal 3: Carmen Zafra Garcia

Vocal 4: Sebastian Romero Garcia

 

Tribunal suplent número 13

President/a: Vanessa Buendía Morillas

Vocal 1: Josep Manel Gómez Martínez

Vocal 2: Alejandro González López

Vocal 3: Núria Trilla Ibern

Vocal 4: Núria González Acosta

 

Tribunal titular número 14

President/a: Josep Saulo Verges

Vocal 1: Gregorio Berbegal Aldea

Vocal 2: Juan José Jociles Berjano

Vocal 3: M.Rosario Haro Pérez

Vocal 4: M Victoria Ascaso Satue

 

Tribunal suplent número 14

President/a: Antonio Lamagrande González

Vocal 1: David Palacios Belmonte

Vocal 2: M Cruz Cereceda Ruiz de Gopegui

Vocal 3: Benjamin Benedicto Badias

Vocal 4: Rosa Maria Gallardo Hurtado

 

Tribunal titular número 15

President/a: Rosa M. Duran Jane

Vocal 1: José Luis Lacueva Moreno

Vocal 2: Antoni Almeda Ortega

Vocal 3: Rosa M. Puig Soler

Vocal 4: Maria Aránzazu Cibiriain Basterra

 

Tribunal suplent número 15

President/a: Eduard Vives Toro

Vocal 1: Juana Bautista Cabrera Ramos

Vocal 2: Rosend Lozano Moya

Vocal 3: Virgili Burrel Ferrer

Vocal 4: Núria Bastardas Girbau

 

Tribunal titular número 16

President/a: Magdalena Pala Margenat

Vocal 1: Santiago Lugo Sala

Vocal 2: Maria Aurora Pérez Serrano

Vocal 3: David Martínez Fiol

Vocal 4: Maria José Rabadan Delicado

 

Tribunal suplent número 16

President/a: David Baro Guillamon

Vocal 1: Fernando Luis Gil Benito

Vocal 2: Maria Victoria Caner Henarejos

Vocal 3: José Manuel Martin Pascual

Vocal 4: Maria Dolores Gonzalo Garrido

 

Tribunal titular número 17

President/a: Antoni Tomas Moreno

Vocal 1: Manel Leon Gil

Vocal 2: Laura Escanciano Rueda

Vocal 3: Salvador Segrelles López

Vocal 4: Maria Amparo Canoves Torres

 

Tribunal suplent número 17

President/a: Juan Carlos Losada MÁlvarez

Vocal 1: Monica Pérez Jimenez

Vocal 2: Luis Carmelo Llaquet Altemir

Vocal 3: José Manuel Moure Crespo

Vocal 4: Maria Mercèdes Ros Bailac

 

Tribunal titular número 18

President/a: Jordi Vidal Marin

Vocal 1: Jordi Hinojosa Beatobe

Vocal 2: Juan Antonio Chana Zamorano

Vocal 3: Montserrat Balcells Serra

Vocal 4: Lourdes Marimon Garcia

 

Tribunal suplent número 18

President/a: Maria Magdalena Álvarez González

Vocal 1: Marisa Soler Margarit

Vocal 2: Javier Marzo Guarinos

Vocal 3: Patricia Duran Sánchez

Vocal 4: Ramon Cuadras Amello

 

 

Especialitat: Llengua catalana i literatura

 

Tribunal titular número 01

President/a: Ignasi Llompart Mas

Vocal 1: Salvador Juan Rabell

Vocal 2: José Ordoñez Calvo

Vocal 3: Montserrat Andrés Casamiquela

Vocal 4: Maria Cristina Valero Frias

 

Tribunal suplent número 01

President/a: Josep Ramon Vidal Cosialls

Vocal 1: David Serra Cardo

Vocal 2: Eloisa Fernández Cuenca

Vocal 3: Maria Teresa Lloveras Balmaña

Vocal 4: Jordi Ramada Garcia

 

Tribunal titular número 02

President/a: Montserrat Corrius Coll

Vocal 1: Caterina Parera Rodríguez

Vocal 2: Maria Teresa Garrofer Torreguitart

Vocal 3: Francesc Xavier Garcia Garcia

Vocal 4: Albert Segarra Mahiques

 

Tribunal suplent número 02

President/a: Jordi Berenguer Queraltó

Vocal 1: Maria Carmen Martínez Losada

Vocal 2: Abraham Mohino Balet

Vocal 3: Ramon Anglada Bau

Vocal 4: Monica Jaumandreu Estany

 

Tribunal titular número 03

President/a: Adam Manyé Sardà

Vocal 1: Silvia Carbo Marti

Vocal 2: Cristina Juher Barrot

Vocal 3: Lluis Clara Lloret

Vocal 4: Joan Puig Garcia

 

Tribunal suplent número 03

President/a: Núria Cassanyes I Borrell

Vocal 1: Anna Gasull Puig

Vocal 2: Maria dels Dolo Vilamitjana Carandell

Vocal 3: Esther Escorihuela Casademont

Vocal 4: Rafael Vila Nogueras

 

Tribunal titular número 04

President/a: Gemma Aldevert Serra

Vocal 1: Yolanda Mesalles Catena

Vocal 2: Carles Badia Planes

Vocal 3: Francesc Xavier Saez Bellobi

Vocal 4: Jordi Vallés Rosselló

 

Tribunal suplent número 04

President/a: Judit Flix Guiu

Vocal 1: Núria Borras Cuadrat

Vocal 2: David Guiu Oliver

Vocal 3: Margarita Latorre Rius

Vocal 4: Eduard Albert Roure Blavia

 

Tribunal titular número 05

President/a: Jordi Dolç Cartanyà

Vocal 1: Josep Lluis Martin Masip

Vocal 2: Carme Llaurador Mas

Vocal 3: Rubén Fortuny Alcántara

Vocal 4: Marta Rovira Sans

 

Tribunal suplent número 05

President/a: Joan Masdeu Aymamí

Vocal 1: Maria Dolors Solé Gras

Vocal 2: Inmaculada Singla Clemente

Vocal 3: Núria Llambrich Soldrà

Vocal 4: Roser Toldra Perramon

 

Tribunal titular número 06

President/a: Paulina Rubio Escuder

Vocal 1: Sebastia Carles Pons Saura

Vocal 2: Maria Rosa Navarro Roca

Vocal 3: Montserrat González Cardus

Vocal 4: Meritxell Nus Gallart

 

Tribunal suplent número 06

President/a: Elisabet Fabregat Puig

Vocal 1: Carles Tosses Ruiz

Vocal 2: Carme Sánchez Enriquez

Vocal 3: Anna-Maria Colome Martínez

Vocal 4: Isabel Peiris Losilla

 

Tribunal titular número 07

President/a: Ricard Peruchet Escales

Vocal 1: Mercè Gamisans Subira

Vocal 2: Jordi Fort Baselga

Vocal 3: Montserrat Monton Canals

Vocal 4: Antonia Toset Fernández

 

Tribunal suplent número 07

President/a: David Ferrando Ferrando

Vocal 1: Helena Padrosa Culla

Vocal 2: Monica Herruz Pares

Vocal 3: M Rosa Sanahuja Ballart

Vocal 4: José de Nicolas Roman

 

Tribunal titular número 08

President/a: Anna Garcia Monell

Vocal 1: Joan Puig Sanjuan

Vocal 2: Núria Colomer Cruz

Vocal 3: Carme Pala Selva

Vocal 4: Antoni Isarch Borja

 

Tribunal suplent número 08

President/a: Josep Maria Corretger Olivart

Vocal 1: Albert Gimenez Blasco

Vocal 2: Judith Fores Montes

Vocal 3: Joan Antoni Verge Caballer

Vocal 4: Anna Rialp Cercos

 

Tribunal titular número 09

President/a: Antoni Jaume Farriols Salamero

Vocal 1: Anna Saura Vizcarro

Vocal 2: Olga Vilarrasa Bassachs

Vocal 3: Manuel Zamora Navarro

Vocal 4: Ramon Busquets Fontanals

 

Tribunal suplent número 09

President/a: Anna Vinyoles Auladell

Vocal 1: Lluís Orri Gorgoll

Vocal 2: Maria Carme Barcelo Blanch

Vocal 3: Laura Martin Esteve

Vocal 4: Josep Hernandez Tresserras

 

Tribunal titular número 10

President/a: Helena González Sola

Vocal 1: Llúcia Saurí Mascarós

Vocal 2: Carme Vila Comajoan

Vocal 3: Marina Bardolet Font

Vocal 4: Pere Roca Puig

 

Tribunal suplent número 10

President/a: Josefina Badia Capdevila

Vocal 1: Maricel Macia Asna

Vocal 2: Laia Berenguer Torres

Vocal 3: Assumpta Sola Comas

Vocal 4: Joaquim Pratsobrerroca Matavera

 

 

Especialitat: Llengua castellana i literatura

 

Tribunal titular número 01

President/a: Delmiro Antas Garcia

Vocal 1: Maria Aranzazu Serrano Aguilera

Vocal 2: Mireia Aldoma Garcia

Vocal 3: David Arnaiz Pérez

Vocal 4: Iñaki Cibiriain Basterra

 

Tribunal suplent número 01

President/a: Victoria Boix Villanueva

Vocal 1: Jorge González Batlle

Vocal 2: Esther Rafecas Saumell

Vocal 3: José Angel Cilleruelo Garcia

Vocal 4: M. Luisa Gil Monedero

 

Tribunal titular número 02

President/a: José-Antonio Martínez Martínez

Vocal 1: Maria Carme Ramos Ruiz

Vocal 2: Inmaculada Bego Martínez Córcoles

Vocal 3: Pedro Carrasco Rubio

Vocal 4: Miguel Angel Campos Cruz

 

Tribunal suplent número 02

President/a: Maria Isabel Soley Martin

Vocal 1: Jordi Sánchez Sánchez

Vocal 2: Ester Falip Ibarz

Vocal 3: M. Carmen Izquierdo Cordoba

Vocal 4: Angel Juan Rodríguez Silva

 

Tribunal titular número 03

President/a: Lourdes Montaner Costa

Vocal 1: Yolanda Sediles Barranco

Vocal 2: Immaculada Artigues Serra

Vocal 3: Joan Manuel Soldevilla Alberti

Vocal 4: M. Mercèdes Marti Palagos

 

Tribunal suplent número 03

President/a: Antonio Lozano Matas

Vocal 1: Maria Isabel Gracia Contreras

Vocal 2: Montserrat Castells I Danes

Vocal 3: Montserrat Juanola Pellicer

Vocal 4: Antonia Tubau Paloma

 

Tribunal titular número 04

President/a: M.Rosario Curiel López-Cepero

Vocal 1: Susana Montero Visent

Vocal 2: Teresina Aiguade Colom

Vocal 3: Emilio Bayo Juan

Vocal 4: Joaquin Garcia Albero

 

Tribunal suplent número 04

President/a: M.Isabel Roca Burillo

Vocal 1: Lourdes Palacio Pelay

Vocal 2: Daniel M. Gil Álvarez

Vocal 3: Raquel Torres Peiro

Vocal 4: Antonio Codina Bosch

 

Tribunal titular número 05

President/a: Narciso Almena Zarcero

Vocal 1: Juan Manuel Martínez Bagés

Vocal 2: Lourdes Berbel Tàpia

Vocal 3: Montserrat Muntané Barceló

Vocal 4: Mercèdes Pérez Alcantara

 

Tribunal suplent número 05

President/a: José Luis de los Angeles Blasco

Vocal 1: Esther Barrachina Bartrès

Vocal 2: M. Teresa González Ayestaran

Vocal 3: Rosa Miro Espasa

Vocal 4: Damián González Duart

 

Tribunal titular número 06

President/a: Vicente Santolaria Arrontes

Vocal 1: Valeria Lafita Fernández

Vocal 2: Francisco González Rovira

Vocal 3: Maria Victoria Ledesma Serrano

Vocal 4: Marc Gual Aleu

 

Tribunal suplent número 06

President/a: Antoni Via Marco

Vocal 1: Maria del Carme Domingo Cervero

Vocal 2: Maria Dolores Pulido Pozuelo

Vocal 3: Joaquim Parellada Casas

Vocal 4: Miguel Angel Pla Hernandez

 

Tribunal titular número 07

President/a: Sergio Martin Jimenez

Vocal 1: Montserrat Torres Miranda

Vocal 2: Sergio Batlle Ferrer

Vocal 3: Coral Caro Blanco

Vocal 4: Ester Caro Caldere

 

Tribunal suplent número 07

President/a: Eva Santa Navarro

Vocal 1: Mercèdes Albesa Santacana

Vocal 2: Antonia Martínez Melgar

Vocal 3: Francisca Ezquerra Lezcano

Vocal 4: Jorge Javier Sebastian Godina

 

Tribunal titular número 08

President/a: M.Teresa Serrano Toribio

Vocal 1: José Antonio Saez Caceres

Vocal 2: Nicolasa Martínez Torres

Vocal 3: M. Lluisa Puig Trens

Vocal 4: Núria Casat Martínez

 

Tribunal suplent número 08

President/a: Fernando Garcia Ortiz

Vocal 1: Sonia Martínez Domene

Vocal 2: Maria José Borja Rodríguez

Vocal 3: Juan Carlos Parejo Gete

Vocal 4: M Inmaculada Gómez Claver

 

Tribunal titular número 09

President/a: Eva Maresma Chica

Vocal 1: Maria Dolores Tresserras Torres

Vocal 2: José Manuel Navarro Álvarez

Vocal 3: Guillermo Vallejo Fores

Vocal 4: M. Nieves Villarrubia del Valle

 

Tribunal suplent número 09

President/a: Eduardo Ruiz Tosaus

Vocal 1: Yolanda López Avilés

Vocal 2: Cesar Prieto Álvarez

Vocal 3: Maria Fernanda Sánchez-Colomer Ruiz

Vocal 4: Carles Domenech Armadas

 

Tribunal titular número 10

President/a: Elena Zamora Morales

Vocal 1: Jesualdo Escudero Fernández

Vocal 2: Manuel Martínez Alsina

Vocal 3: Enriqueta Codina Coletas

Vocal 4: Maria José Fernández Pérez

 

Tribunal suplent número 10

President/a: Maria Teresa Novella Segura

Vocal 1: Ricardo Alcalde Briongos

Vocal 2: Isabel Muntan Rocamora

Vocal 3: M.Alba Pozo Ribas

Vocal 4: Isabel Imbernon López

 

 

Especialitat: Matemàtiques

 

Tribunal titular número 01

President/a: Ana Guirao Gil

Vocal 1: Paloma Martínez Marina

Vocal 2: Jaume Solsona Villaplana

Vocal 3: Jordi Devant Llovet

Vocal 4: Francisca Alemany Llopis

 

Tribunal suplent número 01

President/a: M. Antonia Barrabeig Fabregat

Vocal 1: José Manuel Garcia Mendoza

Vocal 2: Lourdes Bonvehi Cullell

Vocal 3: Josep M. Erill Lladonosa

Vocal 4: Ana Cortiella Tena

 

Tribunal titular número 02

President/a: David Alonso Asensio

Vocal 1: Alberto Mallart Solaz

Vocal 2: Natacha Peña Puigpinos

Vocal 3: M.Josep Sanz Espuny

Vocal 4: José Jeronimo Barriga Carrasco

 

Tribunal suplent número 02

President/a: Amalia Sánchez Campo

Vocal 1: Carmen Gómez Caturla

Vocal 2: Sergio Peire Mari

Vocal 3: Gloria Peraita Pascual

Vocal 4: Jesus Dieguez Escobar

 

Tribunal titular número 03

President/a: Joaquim Costa Llobet

Vocal 1: Sonia Geli Roig

Vocal 2: Antoni Bancells Fernández

Vocal 3: M.Angels López Faxedas

Vocal 4: Carles Bosch Guadamillas

 

Tribunal suplent número 03

President/a: Francisco A. Sánchez Tejero

Vocal 1: Jordi Coll Campos

Vocal 2: Vicente Gabriel Cara Fernández

Vocal 3: Neus Morla Arias

Vocal 4: Marti Torras Turon

 

Tribunal titular número 04

President/a: Núria Sala Montaner

Vocal 1: Fco. de Asis Casassas Canals

Vocal 2: Montserrat Arnau Viñals

Vocal 3: Robert Sirat Joaniquet

Vocal 4: Irene Burrel Solana

 

Tribunal suplent número 04

President/a: Montserrat Juanpere Magrane

Vocal 1: Francesc Perello Sans

Vocal 2: Maite Chico Clua

Vocal 3: José Angel Mur Porte

Vocal 4: Núria Bove Paris

 

Tribunal titular número 05

President/a: José Rey Cano

Vocal 1: Lurdes Boix Roca

Vocal 2: Ramon Masip Treig

Vocal 3: Mercèdes Jurjo Mosoll

Vocal 4: Juan Colom Monfort

 

Tribunal suplent número 05

President/a: Francisco Javier del Rio Bocio

Vocal 1: Anna Mañe Jane

Vocal 2: Fernando Luis Alemany Cardona

Vocal 3: Sebastià Sastriques Sicart

Vocal 4: M. Alba Pozuelo Nin

 

Tribunal titular número 06

President/a: José-Rafael Alsina Dalmau

Vocal 1: José Antonio Pérez Mendez

Vocal 2: Nestor Abad Viñas

Vocal 3: Aglaja Lodigiani

Vocal 4: Diana Herrero Coronel

 

Tribunal suplent número 06

President/a: Aniceto Serrano Peña

Vocal 1: Alejandro Valero Correa

Vocal 2: Mònica Romero Gómez

Vocal 3: Ana Isabel Fuster Calzon

Vocal 4: Mario Fadda

 

Tribunal titular número 07

President/a: Marià Cano Santos

Vocal 1: Pablo Franch Zaragoza

Vocal 2: Claudio Pedro Cosin Sylla

Vocal 3: Pedro Antonio Adan Chavarria

Vocal 4: Rosa Pilar Saura Soriano

 

Tribunal suplent número 07

President/a: Rosa Maria Reverte Calvet

Vocal 1: Núria Serra Benedicto

Vocal 2: Maria Teresa Gómez Pardo Gabaldon

Vocal 3: Sofia Gozalbo Martín

Vocal 4: Ubaldo Garcia Balaguer

 

Tribunal titular número 08

President/a: José Luis Acedo Morales

Vocal 1: Dolores Romo Garcia

Vocal 2: Maria Pilar Córcoles Tamarit

Vocal 3: Ricardo Palomar Polo

Vocal 4: Jorge Badia Casahuga

 

Tribunal suplent número 08

President/a: Neus Garrofé Forcat

Vocal 1: Jordi Amoros Reboredo

Vocal 2: Carlos Ecenarro Abril

Vocal 3: Anna Feliu Caelles

Vocal 4: Isabel Díaz Gata

 

Tribunal titular número 09

President/a: Llorenç Rosello Sauri

Vocal 1: Francesc Xavier Sallas Puigdellivol

Vocal 2: Maria Jesus Pérez Martin

Vocal 3: Maria Angels Escofet Rovira

Vocal 4: Guillem Marcel Romeu Fortuny

 

Tribunal suplent número 09

President/a: Montserrat Comes Mirosa

Vocal 1: Francisco José Muñoz Pascual

Vocal 2: Mercè Masllovet Martínez

Vocal 3: Yolanda Navarro Llop

Vocal 4: Manuel Fernández Garcia

 

Tribunal titular número 10

President/a: Amadeu Reverter Castella

Vocal 1: Carlos de Cubas Garcia

Vocal 2: Martha Ivon Cardenas Dominguez

Vocal 3: M. de les Neus Bulbena Burdo

Vocal 4: Gabriel Coll Barber

 

Tribunal suplent número 10

President/a: Trinidad Zarza Berjillo

Vocal 1: Juan Antonio Hernandez Martínez

Vocal 2: Antonio Gimenez Esteban

Vocal 3: M. Teresa Guiu Viaplana

Vocal 4: Berta Farnes Malas

 

Tribunal titular número 11

President/a: Montserrat Siscart Alberich

Vocal 1: Jaume Riba Torralba

Vocal 2: Salvador Bort Ramírez

Vocal 3: Carme Caballol Teixidor

Vocal 4: Maria Angels Carbonell Tor

 

Tribunal suplent número 11

President/a: Josep María Moreno Furner

Vocal 1: Andreu Grau Bernado

Vocal 2: Josep M. Closa Dominguez

Vocal 3: Daniel Blasi Babot

Vocal 4: Montserrat Baldoma Cases

 

 

Especialitat: Música

 

Tribunal titular número 01

President/a: Manuel Domingo Valls

Vocal 1: Sonia Roman Titos

Vocal 2: Guillem Enri Hidalgo

Vocal 3: Francesc Olivella Pedregal

Vocal 4: Ana Maria Sánchez Rovira

 

Tribunal suplent número 01

President/a: Jordi Martínez Catalan

Vocal 1: Esther Borras Cristofol

Vocal 2: Ricard Sole Escayola

Vocal 3: Antonia Luengo Sojo

Vocal 4: Antoni Azor Garcia

 

Tribunal titular número 02

President/a: Mercè Rigau Garcia-Gascó

Vocal 1: Jorge Carlos Perales Pons

Vocal 2: Maria Teresa Mer Santamaria

Vocal 3: Neus Saguer Canadell

Vocal 4: Laia Amagat Desoy

 

Tribunal suplent número 02

President/a: Rosor Rabassedas Pages

Vocal 1: Jaume Mas Fontseca

Vocal 2: Ma Inmaculada Trota Lozano

Vocal 3: Joan Gay Puigbert

Vocal 4: Marti Vila Valls

 

Tribunal titular número 03

President/a: Maria Carme Domingo Belando

Vocal 1: Montserrat Diaz Carreras

Vocal 2: Sandra Marsal Boyer

Vocal 3: Maria Montserra Esporrin Pons

Vocal 4: Daniel Lazaro Badenas

 

Tribunal suplent número 03

President/a: M. Carme Duran Salvadó

Vocal 1: Julio Garola Bartolí

Vocal 2: Marc Antoni Seguí Satorre

Vocal 3: Oriol Rodríguez Curieses

Vocal 4: Monica Ortiz de Pinedo Sole

 

Tribunal titular número 04

President/a: Cristina Puig Castellano

Vocal 1: Rosa Maria Salort Guerrero

Vocal 2: Marta Muñoz Ansuategui

Vocal 3: Noemí Martínez Agell

Vocal 4: Antonio José Izquierdo Álvarez

 

Tribunal suplent número 04

President/a: Maria Dern Garriga

Vocal 1: Joan Escoda Domènech

Vocal 2: Mireia Parellada Alfonso

Vocal 3: Jordi Cunillera Torrents

Vocal 4: Josep Macia Guila

 

Tribunal titular número 05

President/a: Joan Valero Molina

Vocal 1: Sandra Ubach Santamaria

Vocal 2: Lluis Burillo Toledano

Vocal 3: Immaculada Oliveres Prat

Vocal 4: Maria Casablancas Bendicho

 

Tribunal suplent número 05

President/a: Vicenç Bolart Vilaro

Vocal 1: Victor Beltran Geira

Vocal 2: Lluis Martínez Chinchon

Vocal 3: Josep Lluis Zaragoza Muñoz

Vocal 4: Begoña Gutierrez Casado

 

 

Especialitat: Orientació educativa

 

Tribunal titular número 01

President/a: Maria Mercè Berengueras Pont

Vocal 1: Emilia Viladoms Cebrian

Vocal 2: Miguel Angel Torrico Franco

Vocal 3: Maria Isabel Reverter Ramirez

Vocal 4: Simon Aparicio Benlloch

 

Tribunal suplent número 01

President/a: Llucia Hernandez Simancas

Vocal 1: Albert Míguez Betriu

Vocal 2: Yolanda Feligreras Lorite

Vocal 3: M. del Carmen Serrano Aused

Vocal 4: Núria Domenech Gimeno

 

Tribunal titular número 02

President/a: Joana Ferrer Miquel

Vocal 1: Maria Mercè Medina Roca

Vocal 2: Montserrat Solsona Rocabert

Vocal 3: Susana de la Torre Brualla

Vocal 4: Cristina Martínez Aran

 

Tribunal suplent número 02

President/a: Maria Pilar Barriendos Clavero

Vocal 1: Lidia Fortet Rodríguez

Vocal 2: Rosario Tomas López

Vocal 3: Jordi Alsina Garsaball

Vocal 4: M. Estany Vila Belmonte

 

Tribunal titular número 03

President/a: Maria Neus Agut Horna

Vocal 1: Ambrosio Gassol Noguera

Vocal 2: Oscar Puigardeu Aramendia

Vocal 3: Maria Luisa Real Garrido

Vocal 4: Anna Miro Marti

 

Tribunal suplent número 03

President/a: Ricard Flores Aguilar

Vocal 1: Monica Sandoval Turienzo

Vocal 2: Josefina Granero Traver

Vocal 3: Mercèdes Gil Viñas

Vocal 4: Maria Martin Garcia

 

Tribunal titular número 04

President/a: Maria Eliana Anguera Blanch

Vocal 1: Ana Beatriz Felez Rodríguez

Vocal 2: Rosa Maria Fernández López

Vocal 3: Immaculada Bo Barnadas

Vocal 4: Maria Farran Roig

 

Tribunal suplent número 04

President/a: Jaume Forn Rambla

Vocal 1: M. Antonia Maldonado Pascual

Vocal 2: Maria Nieves Alvaro Costa

Vocal 3: Cristina Guijarro Clemente

Vocal 4: Ana Navarro Biel

 

Tribunal titular número 05

President/a: Josep Gifre Ribas

Vocal 1: Montserrat Sampol Oliva

Vocal 2: Núria Gil Molina

Vocal 3: M.Lourdes Dalmau Bacardit

Vocal 4: Guadalupe Fernández Mascort

 

Tribunal suplent número 05

President/a: Lluisa Vera Aguilar

Vocal 1: Montserrat Valeriano Tevar

Vocal 2: Montserrat Quintana Morraja

Vocal 3: Felipa Ojeda Morales

Vocal 4: Gema Comas Trayter

 

Tribunal titular número 06

President/a: Dolors Serra Rigau

Vocal 1: Paula Ordis Lladó

Vocal 2: Rosa Maria Rodríguez Garcia

Vocal 3: Ricard Madria Garriga

Vocal 4: Montserrat Fors Cantal

 

Tribunal suplent número 06

President/a: Josep Tort Coma

Vocal 1: Dolors Franch Vila

Vocal 2: Joan Viñas Oller

Vocal 3: Jordi Pujadas Ribalta

Vocal 4: Silvia Matas Tapias

 

Tribunal titular número 07

President/a: Joan Valldaura Pujol

Vocal 1: Maria dels Dolors Sole Marin

Vocal 2: Elisa Charles Gòdia

Vocal 3: Rosa-M. Molet Torres

Vocal 4: Justo López Castan

 

Tribunal suplent número 07

President/a: Maria Alba Escolar Bañeres

Vocal 1: Eugenia Torreguitart Doncel

Vocal 2: Juana Balasch Pons

Vocal 3: Núria Ribe Seto

Vocal 4: Àngel Prats Ripoll

 

Tribunal titular número 08

President/a: M. Cinta Moriones Pellisa

Vocal 1: Lourdes Pérez Santos

Vocal 2: Maria Lourdes Valles Cobacho

Vocal 3: Josep Maria Cartanya Roca

Vocal 4: María Teresa Morales Tasias

 

Tribunal suplent número 08

President/a: M.Dolores Colilles Sole

Vocal 1: Margarita Gomis Blanch

Vocal 2: María Encarnaci Esquer Oltra

Vocal 3: David Calba Oliveras

Vocal 4: Anna Maria Martínez Homs

 

Tribunal titular número 09

President/a: Gemma Garcia Calatayud

Vocal 1: Matilde Sánchez Pérez

Vocal 2: Montserrat Valle Rebollo

Vocal 3: Elena Alonso Alins

Vocal 4: Luis M. Vega Fuente

 

Tribunal suplent número 09

President/a: Maria Assumpció Camps Bosch

Vocal 1: José Manuel Mera de la Torre

Vocal 2: Roser Cervera Giralt

Vocal 3: Maria Luisa Pérez López

Vocal 4: Laura Fuentes Quesada

 

Tribunal titular número 10

President/a: Maria Lourdes Ambros Ortiz

Vocal 1: Esmeralda Saladie Barroso

Vocal 2: Teresa Francisc Moreso Benaiges

Vocal 3: Maria José Gine Tajada

Vocal 4: Núria Sansano Ortiz

 

Tribunal suplent número 10

President/a: Francisca Serra Benedicto

Vocal 1: Núria Gaya Sol

Vocal 2: Justi Paga Felipe

Vocal 3: Maria José Tremoleda Vilaubi

Vocal 4: Angel Lorenzo Mancho

 

Tribunal titular número 11

President/a: Eva Esteruelas Castro

Vocal 1: Joana Lucas Marmol

Vocal 2: Rosa M. Falguera Rosas

Vocal 3: Núria Aguado Artigas

Vocal 4: Maria Jesus Gutierrez Romo

 

Tribunal suplent número 11

President/a: Mireia Roig Navarro

Vocal 1: Lourdes Canals Renau

Vocal 2: Roser Ferre Guardiola

Vocal 3: M. José de Molina Gorina

Vocal 4: Josep Álvarez Cano

 

Tribunal titular número 12

President/a: Jesus Viñas Cirera

Vocal 1: Margarita Viñolas Guerro

Vocal 2: Rosa Ana Garcia Figueras

Vocal 3: Elisabet Mas Sanges

Vocal 4: Miquel Agullo Barbe

 

Tribunal suplent número 12

President/a: Joaquin Nuñez Cabanillas

Vocal 1: Cynthia V. Sabate Pérez

Vocal 2: Maria Teresa Martínez Guardiola

Vocal 3: Francisco Tomas Castello Guiu

Vocal 4: Núria Gillue Diez

 

Tribunal titular número 13

President/a: Joan Lluís Espinos Espinos

Vocal 1: Silvia López Ruiz

Vocal 2: Zoraida Antich Soler

Vocal 3: Conxita Pujadas Ivern

Vocal 4: Mario Fabrega Quilez

 

Tribunal suplent número 13

President/a: Anna Gatell Segura

Vocal 1: Rosa Maria Perarnau Piñero

Vocal 2: Maria del Pilar de la Cueva Ventura

Vocal 3: Carolina Egea Torrecilla

Vocal 4: Miguel Oscar de Barrio Cardenas

 

Tribunal titular número 14

President/a: Ramon Coma Dosrius

Vocal 1: Mireia Caralt Salarich

Vocal 2: M.Victoria Pérez Zafon

Vocal 3: Maria Angeles Prat Valverde

Vocal 4: Alejandro Jesus Vaquero Gómez

 

Tribunal suplent número 14

President/a: Silvia Bonet Rioja

Vocal 1: Olivia Gaspar del Moral

Vocal 2: Maria Immaculad Balart Colom

Vocal 3: M.José Monteagudo Serra

Vocal 4: Vicente Albiol Porcar

 

Tribunal titular número 15

President/a: Silvia Fernández Herrero

Vocal 1: Anna Maria Sala Suades

Vocal 2: Montserrat Pujol Homs

Vocal 3: Joaquim Jornet Ribera

Vocal 4: Núria Vilarasau Soler

 

Tribunal suplent número 15

President/a: Neus González Estelle

Vocal 1: Lícia Palou Cots

Vocal 2: Mercè Sala Suades

Vocal 3: Laura Massegu Bruguera

Vocal 4: Gemma Turallas Fontseca

 

 

Especialitat: Tecnologia

 

Tribunal titular número 01

President/a: Roser Cusso Calabuig

Vocal 1: Sergi Campos Aviles

Vocal 2: Ernest Ferrer Batlle

Vocal 3: Antonio Pinto Llona

Vocal 4: Pere Rius Cardona

 

Tribunal suplent número 01

President/a: Francesc Maldonado Benitez

Vocal 1: Juan Pedroche Clouté

Vocal 2: Yolanda Asuncio Bayona Marzo

Vocal 3: Jorge Orts González

Vocal 4: Ernest Tomas Ferrer

 

Tribunal titular número 02

President/a: M. José Fernández Mostaza

Vocal 1: Ana Maria Graell Fite

Vocal 2: Marc-Aureli Avià Faure

Vocal 3: Joan Maria Fonollosa Massana

Vocal 4: M Lourdes Franques Domenech

 

Tribunal suplent número 02

President/a: Salvador Comas Uriz

Vocal 1: Jesus Carlos Diez Rioja

Vocal 2: Mateu Fornos Gil

Vocal 3: M. Teresa Xanxo Pascual

Vocal 4: Maria Milagros Frechilla Pérez

 

Tribunal titular número 03

President/a: Neus Heras Navarro

Vocal 1: Encarnacion Mar Ballesteros Ruiz

Vocal 2: Raquel Diego Gallardo

Vocal 3: Marc Mas Vidal

Vocal 4: Ramon Riera Garriga

 

Tribunal suplent número 03

President/a: Yolanda Fort Vilaseca

Vocal 1: Josep Maria Bartrina Marti

Vocal 2: Natalia Arques Carbonell

Vocal 3: Eva Sala Darne

Vocal 4: Francesc X. Segura Riu

 

Tribunal titular número 04

President/a: Jesús Campa Falcon

Vocal 1: José Vicente Rambla Bort

Vocal 2: Laureano Huguet Caufape

Vocal 3: Montserrat Guardia Sierra

Vocal 4: Alba Huix Prat

 

Tribunal suplent número 04

President/a: Carmen G. Badia Roig

Vocal 1: Rebeca Barrera Climent

Vocal 2: Carles Godia Charles

Vocal 3: Artur Guillamet Sabate

Vocal 4: Marta Escola Ribes

 

Tribunal titular número 05

President/a: David Garcia Garcia

Vocal 1: David Ribes Canut

Vocal 2: Maria Candela Ribera Ruiz

Vocal 3: Jaume Gebelli Borras

Vocal 4: M. Montserrat Magrané Cots

 

Tribunal suplent número 05

President/a: Jordi Piñol Munté

Vocal 1: Celia Llurba Mort

Vocal 2: Cristobal Selma Tamarit

Vocal 3: Josep Costa Savall

Vocal 4: Remei Adserias Sans

 

Tribunal titular número 06

President/a: Enrique Ignacio Ara Laplana

Vocal 1: Ignacio Lucena Otero

Vocal 2: Belen Layana Daza

Vocal 3: Jordi Isabal Angles

Vocal 4: Yolanda Ovejas Rodríguez

 

Tribunal suplent número 06

President/a: Josep Villacampa Bofill

Vocal 1: Manuel Asensio Vicedo

Vocal 2: Sergio Llufriu Cuadros

Vocal 3: Maria del Valle Martínez Pérez

Vocal 4: Antonia Borda Boreu

 

Tribunal titular número 07

President/a: Josep Felip Blanch

Vocal 1: Jordi Boadella Rabes

Vocal 2: Angel Luis Gómez Rincon

Vocal 3: Sonia Fullana Alfonso

Vocal 4: Marta Jansana Borrajo

 

Tribunal suplent número 07

President/a: Maria Neus Barranco Cosialls

Vocal 1: Salvador José Cervera Valero

Vocal 2: Monica Zamora Sanchon

Vocal 3: Maria Montserra Arias Morales

Vocal 4: Juan Carlos Grau Pueyo

 

Tribunal titular número 08

President/a: Joan Segovia Vázquez

Vocal 1: Higinio Fernández Benítez

Vocal 2: Antonia Abello Faixes

Vocal 3: Jeremias Soler Gimenez

Vocal 4: Isabel Morgo Quiñonero

 

Tribunal suplent número 08

President/a: Rebeca Ibañez Garcia

Vocal 1: Virgilio Gonzalo Edesa

Vocal 2: Manuel Barroso Pelaez

Vocal 3: Maria Neus Domingo Vila

Vocal 4: Silvia Espinosa Pérez

 

Tribunal titular número 09

President/a: Alba Oliveras Calveras

Vocal 1: Bartolomé Hernández Valero

Vocal 2: Cristina Blaya Gongora

Vocal 3: Francesc Garofano Montoro

Vocal 4: Victoria Alexan Martin Sánchez

 

Tribunal suplent número 09

President/a: Bladimiro Díaz López

Vocal 1: Carles Gamez Badell

Vocal 2: Sergio Suitino Cordoba

Vocal 3: Celia Rigol Yanguas

Vocal 4: Maria Isabel Bestue Bestue

 

Tribunal titular número 10

President/a: Fr. Javier Eroles Castro

Vocal 1: Jordi Farré Saurí

Vocal 2: Mario Antonio Cambredo Aparicio

Vocal 3: Carmen Huguet Portella

Vocal 4: Maria Rosa Manzano Sola

 

Tribunal suplent número 10

President/a: Ramon Maria Graells Cistero

Vocal 1: David Francisco Fernández Domper

Vocal 2: Antoni Bonet Ribaudi

Vocal 3: Nicolau Sagrera Castells

Vocal 4: José Ramon Oltra Altisent

 

 

Cos: Professors d'escoles oficials d'idiomes

 

Especialitat: Francès EOI

 

Tribunal titular número 01

President/a: Mercè Sans Mestre

Vocal 1: Jovita Valentin Fernández

Vocal 2: Maria Carmen Martínez Torralba

Vocal 3: Maria Garcia López

Vocal 4: Silvia Juana Abos Viscasillas

 

Tribunal suplent número 01

President/a: Laura Grau Aragones

Vocal 1: Emma Sison Martínez

Vocal 2: Pedro Mariano Serna Ruiz

Vocal 3: Roman Planas Guenard

Vocal 4: Mercèdes Vilaplana Duran-Sindreu

 

Tribunal titular número 02

President/a: Joan Solanich Pie

Vocal 1: Maria del Mar Simon Huerta

Vocal 2: Marciala Sánchez Avendaño

Vocal 3: Corinne Marguer Royer Ep López

Vocal 4: Monica Masip Ruiz

 

Tribunal suplent número 02

President/a: Sylvie Josephin Lambion

Vocal 1: Maria Sans Dabau

Vocal 2: Maria-Angeles Bricio Salido

Vocal 3: Maria Lourdes Tarradas Iglesias

Vocal 4: Eulalia Noguera Consola

 

 

Cos: Professors d'escoles d'arts plàstiques i disseny

 

Especialitat: Dibuix artístic i color

 

Tribunal titular número 01

President/a: Eva Chavarria Puyol

Vocal 1: Núria López Ribalta

Vocal 2: Marià Dinares Coma

Vocal 3: Antonio Mico Floriach

Vocal 4: Jordi Isern Torras

 

Tribunal suplent número 01

President/a: Maria José Vidal Devesa

Vocal 1: Gloria Cot Reig

Vocal 2: Roser Pascual Franquesa

Vocal 3: Antoni Garcia Serrat

Vocal 4: Rosa Capell González

 

 

Especialitat: Disseny gràfic

 

Tribunal titular número 01

President/a: Sonia Jou Caballero

Vocal 1: Judith Gabriel Gine

Vocal 2: Laura Francesca Bellver Poissenot

Vocal 3: Sergi Antoni Mariñosa Plaza

Vocal 4: Eusebi Vila Delclos

 

Tribunal suplent número 01

President/a: Mireia Cases Cervos

Vocal 1: Marc Albertí Collado

Vocal 2: Montserrat Marsa Alaman

Vocal 3: Montserrat Sayol Salomo

Vocal 4: Xavier González Xargay

 

 

Especialitat: Mitjans audiovisuals

 

Tribunal titular número 01

President/a: Elisabet Salvador Guillen

Vocal 1: Nelson Grassot Redondo

Vocal 2: Maria Ángeles Ballester Mas

Vocal 3: Eduard Antoni Ducros Marsol

Vocal 4: Juan Antonio Chafer Uralde

 

Tribunal suplent número 01

President/a: Beatriz Gil Gómez

Vocal 1: Alfonso Sala Montañes

Vocal 2: Cristina Fonseca Pablos

Vocal 3: Maria Beltran Jimenez

Vocal 4: Luisa Diaz Álvarez

Amunt