Accés al contingut Accés al menú de la secció
DOGC  > Resultats i fitxa
 
Afegeix-lo a la meva selecció i subscriu-m'hi
Afegeix-lo a la meva selecció
Dades del document
  • Tipus de document Ordre

  • Data del document 30/11/2016

  • Número del document TSF/0341/2016

  • Número de control 16356028

  • Organisme emissor Departament de Treball, Afers Socials i Famílies

    CVE CVE-DOGC-A-16356028-2016

Dades del DOGC
  • Número 7273

  • Data 23/12/2016

  • Secció DISPOSICIONS

Descriptors relacionats
Matèries
Autenticitat i integritat
Lupa
Accedeix a la cerca

ORDRE TSF/341/2016, de 30 de novembre, per la qual s'estableix el calendari de festes locals a la Comunitat Autònoma de Catalunya per a l'any 2017.


Vist que els ajuntaments de la Comunitat Autònoma de Catalunya han formulat les propostes sobre les dues festes locals corresponents al seu municipi i als seus municipis agregats;

Vist que en els municipis respectius les festes locals tenen el caràcter de dies inhàbils a efectes administratius, d’acord amb l’article 30.7 de la Llei 39/2015, d’1 d’octubre, del procediment administratiu comú de les administracions públiques;

Vist que, d’acord amb l’article 46 del Reial decret 2001/1983, de 28 de juliol, sobre regulació de la jornada de treball, jornades especials i descansos, correspon a l’autoritat laboral la seva determinació i publicació;

 

Atès el que disposen l’article 170.1.l) de l’Estatut d’autonomia de Catalunya; l’article 37.2 de Reial decret legislatiu 2/2015, de 23 d’octubre, pel qual s'aprova el Text refós de la Llei de l'Estatut dels treballadors, i l’Ordre TSF/137/2016, de 30 de maig, per la qual s’estableix el calendari oficial de festes laborals per a l’any 2017, i en ús de les atribucions que em són conferides,

 

Ordeno:

 

Article únic

Es fixa el següent calendari laboral de festes de caràcter local per a l’any 2017 a la Comunitat Autònoma de Catalunya distribuïdes per comarques.

En aquesta Ordre també consten els ajuntaments que no han formulat proposta de festes locals dins el termini concedit.

 

 

ALT CAMP

 

Aiguamúrcia, 14 d'agost i 13 de desembre

            Pla de Manlleu, el, 7 d'agost i 29 de setembre

            Pobles, les, 15 de maig i 18 de desembre

            Santes Creus, 21 d'agost i 13 de desembre

Alcover, 16 d'agost i 16 d'octubre

Alió, 20 de gener i 24 d'agost

Bràfim, 25 de juliol i 11 de desembre

Cabra del Camp, 18 d'agost i 21 d'agost

Figuerola del Camp, 13 d'abril i 21 de juliol

Garidells, els, 19 de gener i 25 de juliol

Masó, la, 23 de gener i 24 de juliol

Milà, el, 15 de maig i 23 d'octubre

Mont-ral, 19 d'agost i 26 d'agost

Montferri, 20 de gener i 24 d'agost

Nulles, 20 de gener i 15 de maig

Pla de Santa Maria, el, 13 d'abril i 5 de juny

Pont d'Armentera, el, 3 de gener i 21 de juliol

Puigpelat, 13 d'abril i 29 de desembre

Querol, 13 d'abril i 7 de desembre

Riba, la, 4 d'agost i 24 de novembre

Rodonyà, 23 de gener i 28 d'agost

Rourell, el, 16 de gener i 3 de juliol

Vallmoll, 13 d'abril i 7 de desembre

Valls, 2 de febrer i 26 de juny

            Fontscaldes, 28 de juliol i 29 de juliol

            Picamoixons, 20 de març i 7 d'agost

Vila-rodona, 20 de gener i 10 d'agost

Vilabella, 4 d'agost i 19 d'agost

 

 

ALT EMPORDÀ

 

Agullana, 18 d'abril i 14 d'agost

Albanyà, 3 de maig i 29 de juny

Armentera, l', 24 de juliol i 10 de novembre

Avinyonet de Puigventós, 3 de maig i 29 de juny

Biure, 27 de febrer i 18 d'abril

Boadella i les Escaules, 13 de novembre i 27 de novembre

Borrassà, 3 de maig i 30 de novembre

Bàscara, 19 d'abril i 9 d'octubre

Cabanelles, 14 d'agost i 16 d'octubre

Cabanes, 27 de gener i 3 de maig

Cadaqués, 20 de gener i 18 de desembre

Cantallops, 8 de maig i 21 d'agost

Capmany, 28 de febrer i 5 de juny

Castelló d'Empúries, 2 de febrer i 10 d'agost

Cistella, 3 de maig i 29 de juny

Colera, 8 de maig i 29 de setembre

Darnius, 3 de maig i 14 d'agost

Escala, l', 5 de juny i 29 de juny

Espolla, 23 de gener i 25 de juliol

Far d'Empordà, el, 3 de maig i 11 de novembre

Figueres, 3 de maig i 29 de juny

Fortià, 3 de maig i 29 de juny

Garriguella, 18 d'agost i 7 de desembre

Garrigàs, 29 de juny i 29 de setembre

            Arenys d'Empordà, 29 de juny i 30 de novembre

            Ermedàs, 29 de juny i 26 de setembre

            Tonyà, 29 de juny i 13 de desembre

            Vilajoan, 29 de juny i 22 de juliol

Jonquera, la, 5 de juny i 8 de setembre

Lladó, 6 de juny i 10 de juliol

Llançà, 23 de gener i 17 de juliol

Llers, 3 de maig i 29 de juny

Masarac, 1 de juliol i 11 de novembre

            Vilarnadal, 29 d'abril i 29 de juny

Maçanet de Cabrenys, 3 de juliol i 13 de novembre

Mollet de Peralada, 22 d'abril i 7 d'agost

Navata, 3 de maig i 29 de juny

Ordis, 3 de febrer i 3 de maig

Palau de Santa Eulàlia, 3 de maig i 9 de desembre

Palau-saverdera, 6 de febrer i 28 d'agost

Pau, 27 de febrer i 3 de maig

Pedret i Marzà, 15 de maig i 7 d'agost

Peralada, 13 d'octubre i 7 de desembre

            Vilanova de la Muga, 12 de desembre i 13 de desembre

Pont de Molins, 20 de gener i 8 de setembre

Pontós, 26 de juliol i 11 de novembre

            Romanyà d'Empordà, 27 de gener i 2 de setembre

Port de la Selva, el, 20 de maig i 5 d'agost

Portbou, 9 de gener i 25 de juliol

Rabós, 5 de gener i 1 de setembre

Riumors, 29 de juny i 17 d'agost

Roses, 24 de febrer i 27 de febrer

Sant Climent Sescebes, 29 d'agost i 23 de novembre

Sant Llorenç de la Muga, proposta no formulada

Sant Miquel de Fluvià, 3 de maig i 29 de setembre

Sant Mori, 20 de gener i 22 de setembre

Sant Pere Pescador, 20 de gener i 29 de juny

Santa Llogaia d'Àlguema, 3 de maig i 29 de juny

Saus, Camallera i Llampaies

            Camallera, 24 d'abril i 18 d'agost

            Llampaies, 24 d'abril i 10 de novembre

            Saus, 24 d'abril i 12 de setembre

Selva de Mar, la, 20 de gener i 3 d'agost

Siurana, 3 de maig i 29 de juny

Terrades, 15 de maig i 22 de novembre

Torroella de Fluvià, 31 d'agost i 23 de novembre

Vajol, la, 15 de maig i 11 de novembre

Ventalló, 8 de maig i 2 d'octubre

            Mas Gros, 16 d'agost i 2 d'octubre

            Montiró, 2 d'octubre i 6 de novembre

            Pelacalç, 16 d'agost i 2 d'octubre

            Saldet, 12 de setembre i 2 d'octubre

            Valveralla, 2 d'octubre i 16 d'octubre

            Vila-robau, 16 d'agost i 2 d'octubre

Vila-sacra, 3 de maig i 29 de juny

Vilabertran, 3 de maig i 29 de juny

Viladamat, 28 de juliol i 7 de desembre

Vilafant, 3 de maig i 29 de juny

Vilajuïga, 23 de gener i 31 de juliol

Vilamacolum, 13 de febrer i 3 de maig

Vilamalla, 3 de maig i 29 de juny

Vilamaniscle, proposta no formulada

Vilanant, 3 de maig i 29 de juny

Vilaür, 21 de juliol i 22 de juliol

 

 

ALT PENEDÈS

 

Avinyonet del Penedès

            Arboçar, l', 13 d'abril i 31 de juliol

            Avinyó Nou, 13 d'abril i 21 d'agost

            Cantallops, 13 d'abril i 16 d'octubre

            Gunyoles, les, 13 d'abril i 7 d'agost

            Sant Sebastià dels Gorgs, 13 d'abril i 7 d'agost

Cabanyes, les, 14 de febrer i 7 d'agost

Castellet i la Gornal

            Casetes, les, 13 d'abril i 14 d'agost

            Castellet, 13 d'abril i 31 de juliol

            Clariana, 13 d'abril i 24 de juliol

            Gornal, la, 13 d'abril i 3 de juliol

            Masuques, les, 13 d'abril i 16 d'octubre

            Rocallisa, 13 d'abril i 7 d'agost

            Rosers, els, 13 d'abril i 14 d'agost

            Sant Marçal, 13 d'abril i 10 de juliol

            Torrelletes, 13 d'abril i 17 de juliol

            Trenca-roques, 13 d'abril i 31 de juliol

Castellví de la Marca, 13 d'abril i 16 d'agost

Font-rubí, 23 de gener i 16 d'agost

Gelida, 21 d'agost i 13 de desembre

Granada, la, 10 de juliol i 30 d'agost

Mediona, 18 d'abril i 5 de juny

Olesa de Bonesvalls, 20 de gener i 17 de juliol

Olèrdola, 30 d’agost i 31 d’agost

            Moja, 25 de juliol i 30 d'agost

Pacs del Penedès, 7 d'agost i 30 d'agost

Pla del Penedès, el, 20 de gener i 31 de juliol

Pontons, 20 de gener i 24 de juliol

Puigdàlber, 7 de gener i 4 de desembre

Sant Cugat Sesgarrigues, 28 de juliol i 31 de juliol

Sant Llorenç d'Hortons, 20 de gener i 10 d'agost

Sant Martí Sarroca, 17 de juliol i 11 de novembre

            Bleda, la, 3 de juliol i 11 de novembre

            Rovira Roja, la, 7 d'agost i 11 de novembre

Sant Pere de Riudebitlles, 13 d'abril i 29 de juny

Sant Quintí de Mediona, 8 de maig i 31 d'octubre

Sant Sadurní d'Anoia, 8 de setembre i 29 de novembre

Santa Fe del Penedès, 6 de març i 16 d'octubre

Santa Margarida i els Monjos, 13 d'abril i 20 de juliol

            Ràpita, la, 13 d'abril i 7 d'agost

Subirats

            Ca l'Avi, 13 d'abril i 23 d'octubre

            Can Batista, 13 d'abril i 3 de juliol

            Can Cartró, 13 d'abril i 2 de maig

            Can Rossell, 3 d'abril i 13 d'abril

            Casots, els, 10 d'abril i 13 d'abril

            Lavern, 13 d'abril i 3 de juliol

            Ordal, 13 d'abril i 7 d'agost

            Urbanització Can Rossell, 13 d'abril i 28 de juliol

            Urbanització Casablanca, 13 d'abril i 7 de juliol

Torrelavit, 30 de gener i 13 d'abril

Torrelles de Foix, 25 d'agost i 8 de setembre

Vilafranca del Penedès, 30 d'agost i 31 d'agost

Vilobí del Penedès, 13 d'abril i 21 d'agost

 

 

ALT URGELL

 

Alàs i Cerc, 15 de maig i 17 de juliol

Arsèguel, 28 de febrer

Bassella, 15 de maig i 26 d'agost

            Aguilar, 3 de maig i 3 de juny

            Altès, 5 de juny i 2 de setembre

            Castellnou de Bassella, 29 d'abril i 7 d'octubre

            Clua, la, 20 de gener i 7 d'octubre

            Guardiola, 15 de maig i 6 d'octubre

            Mirambell, 15 de maig i 6 d'octubre

            Ogern, 25 de setembre i 29 de novembre

Cabó, 13 de maig i 5 d'agost

            Pujal, el, 29 de juny i 2 de setembre

            Vilar, el, 6 de maig i 23 de setembre

Cava, 16 d'octubre i 20 de novembre

            Ansovell, 2 de setembre i 11 de novembre

            Querforadat, el, 8 de febrer i 12 d'agost

Coll de Nargó, 25 de juliol i 23 de novembre

Estamariu, 21 de gener i 22 de novembre

Fígols i Alinyà

            Alinyà, 11 de maig i 14 d'agost

            Alzina d'Alinyà, l', 10 de juny i 16 d'agost

            Fígols, 20 de gener i 15 de maig

            Perles, 5 de juny i 16 de novembre

Josa i Tuixén

            Josa de Cadí, 25 de juliol i 4 de setembre

            Tuixent, 23 de gener i 25 de juliol

Montferrer i Castellbò, 20 de gener i 5 de juny

Oliana, 28 de febrer i 2 d'agost

Organyà, 27 de febrer i 5 de juny

Peramola, 28 de febrer i 29 de setembre

            Nuncarga, 28 de febrer i 13 de desembre

            Tragó, 28 de febrer i 13 de desembre

Pont de Bar, el, 15 de juliol i 3 de novembre

            Aristot, 2 de setembre i 30 de novembre

            Bar, 8 de setembre i 27 de desembre

            Castellnou de Carcolze, 23 de juny i 3 d'octubre

            Toloriu, 25 de juliol i 14 d'agost

Ribera d'Urgellet

            Adrall, 30 de juny i 1 de setembre

            Arfa, 5 de juny i 29 de novembre

            Castellar de Tost, 20 de gener i 11 de novembre

            Montant de Tost, 22 de maig i 30 de desembre

            Parròquia d'Hortó, la, 30 de novembre

            Pla de Sant Tirs, el, 20 de gener i 11 d'agost

            Torà de Tost, 4 de setembre i 18 de desembre

Seu d'Urgell, la, 20 de gener i 7 de juliol

Valls d'Aguilar, les

            Guàrdia d'Ares, 16 d'agost i 16 d'octubre

            Noves de Segre, 27 de febrer i 12 de juliol

            Taús, 27 de maig i 25 de setembre

Valls de Valira, les

            Anserall, 2 de setembre i 27 de novembre

            Arcavell, 5 d'agost i 25 de novembre

            Argolell, 1 de juny i 7 de novembre

            Ars, 13 de maig i 11 de novembre

            Asnurri, 9 de setembre i 9 de desembre

            Baixos de Calbinyà, 7 de juliol i 29 de juliol

            Bescaran, 8 de juliol i 11 de novembre

            Calbinyà, 8 de juliol i 21 de desembre

            Civís, 1 de juliol i 21 d'octubre

            Farga de Moles, la, 14 de març i 8 de setembre

            Os de Civís, 23 de juny i 29 de juny

            Sant Antoni, 17 de juny i 7 de juliol

            Sant Joan Fumat, 27 de maig i 14 d'agost

            Sant Pere, 28 de juny i 7 de juliol

Vansa i Fórnols, la

            Adraén, 7 d'agost i 13 de novembre

            Cornellana, 22 de maig i 29 de juny

            Fórnols, 26 d'abril i 23 de novembre

            Sorribes de la Vansa, 2 d'agost i 9 d'octubre

 

 

ALTA RIBAGORÇA

 

Pont de Suert, el, 20 de gener i 11 d'agost

            Llesp, 20 de gener i 3 de febrer

            Malpàs, 20 de gener i 29 de juny

            Viu de Llevata, 20 de gener i 14 d'agost

Vall de Boí, la

            Barruera, 1 d'agost i 8 de setembre

            Boí, 14 de febrer i 23 de juny

            Cardet, 16 d'agost i 8 de setembre

            Cóll, 16 d'agost i 8 de setembre

            Durro, 16 de juny i 8 de setembre

            Erill la Vall, 13 de febrer i 10 de juliol

            Saraís, 17 d'agost i 8 de setembre

            Taüll, 17 de juliol i 24 de novembre

Vilaller, 16 d'agost i 23 de novembre

            Senet, 15 de maig i 23 de juny

 

 

ANOIA

 

Argençola, 24 d'abril i 26 de juny

Bellprat, 12 de maig i 11 d'agost

Bruc, el, 8 de maig i 14 d'agost

Cabrera d'Anoia, 16 de gener i 7 d'agost

Calaf, 6 de febrer i 4 de setembre

Calonge de Segarra, 29 de setembre i 9 d'octubre

Capellades, 6 de febrer i 14 d'agost

Carme, 17 de juliol i 10 de novembre

Castellfollit de Riubregós, 23 de gener i 16 d'agost

Castellolí, 18 d'abril i 15 de maig

Copons, 18 d'abril i 14 d'agost

Hostalets de Pierola, els, 24 de juliol i 25 de juliol

Igualada, 18 d'abril i 28 d'agost

Jorba, 18 d'abril i 31 de juliol

Llacuna, la, 18 d'abril i 7 d'agost

Masquefa, 20 de juliol i 21 de juliol

Montmaneu, 16 de gener i 4 de setembre

Òdena, 18 d'abril i 28 d'abril

Orpí, 28 d'abril i 29 de setembre

Piera, 28 d'abril i 8 de setembre

Pobla de Claramunt, la, 2 de febrer i 3 de juliol

Prats de Rei, els, 25 de març i 16 d'agost

Pujalt, 23 de gener i 30 de novembre

Rubió, 2 de gener i 27 de maig

Sant Martí Sesgueioles, 21 d'agost i 10 de novembre

Sant Martí de Tous, 18 d'abril i 10 de novembre

Sant Pere Sallavinera, 27 d'abril i 29 de juny

Santa Margarida de Montbui, 18 d'abril i 24 de juliol

Santa Maria de Miralles, 18 d'abril i 14 d'agost

Torre de Claramunt, la, 6 de febrer i 23 de juny

            Serra, la, 23 de juny i 4 d'agost

            Vilanova d'Espoia, 23 de juny i 4 d'agost

Vallbona d'Anoia, 5 de juny i 24 d'agost

Veciana, 15 de maig i 19 d'agost

Vilanova del Camí, 18 d'abril i 4 de setembre

 

 

ARAN

 

Arres, 20 de gener i 29 d'agost

Bausen, 16 d'agost i 17 d'agost

Bossòst, 13 de juny i 16 d'agost

Bòrdes, es, 8 de setembre i 9 d'octubre

            Arró, 28 d'agost i 11 de novembre

            Begòs, 3 de maig i 16 d'agost

            Benòs, 23 de juny i 11 de novembre

Canejan, 29 d'agost i 8 de setembre

Les, 29 de juny i 6 d'octubre

Naut Aran

            Arties, 26 de juny i 25 de juliol

            Bagergue, 20 de juliol i 1 d'agost

            Garòs, 16 d'agost i 29 d'agost

            Gessa, 10 de juny i 29 de juny

            Salardú, 3 de maig i 30 de novembre

            Tredòs, 3 d'agost i 29 de setembre

            Unha, 16 de setembre i 9 de desembre

            Vaquèira, 3 de maig i 5 d'agost

Vielha e Mijaran

            Arròs, 28 de febrer i 29 d'agost

            Aubèrt, 28 de febrer i 2 d'octubre

            Betlan, 28 de febrer i 5 d'agost

            Betren, 28 de febrer i 2 d'octubre

            Casarilh, 28 de febrer i 21 de desembre

            Casau, 28 de febrer i 25 de juliol

            Escunhau, 28 de febrer i 29 de juny

            Gausac, 28 de febrer i 16 d'agost

            Mont, 28 de febrer i 10 d'agost

            Montcorbau, 28 de febrer i 3 d'agost

            Vielha, 28 de febrer i 8 de setembre

            Vila, 28 de febrer i 16 d'agost

            Vilac, 28 de febrer i 1 d'agost

Vilamòs, 14 d'agost i 29 de setembre

            Era Bòrdeta, 19 d'agost i 29 de setembre

 

 

BAGES

 

Aguilar de Segarra, 15 de maig i 7 de desembre

Artés, 4 de setembre i 5 de setembre

Avinyó, 18 de setembre i 19 de setembre

Balsareny, 20 de febrer i 25 d'abril

Callús, 3 de juliol i 13 d'octubre

Cardona, 27 de febrer i 12 de setembre

Castellbell i el Vilar, 27 de febrer i 14 d'agost

Castellfollit del Boix, 21 de febrer i 18 d'abril

Castellgalí, 8 de maig i 7 d'agost

Castellnou de Bages, 13 d'abril i 12 de juny

Fonollosa, 21 de febrer i 21 d'agost

Gaià, 1 de setembre i 4 de setembre

            Galera, 30 de juny i 3 de juliol

Manresa, 21 de febrer i 28 d'agost

Marganell, 15 de maig i 22 de novembre

Monistrol de Montserrat, 20 de gener i 25 de juliol

Mura, 13 d'abril i 10 de novembre

Navarcles, 14 de febrer i 5 de juny

Navàs, 28 d'agost i 29 d'agost

            Palà de Torroella, 24 de juliol i 28 d'agost

            Sant Salvador de Torroella, 28 d'agost i 6 d'octubre

Pont de Vilomara i Rocafort, el, 13 de març i 24 de juliol

Rajadell, 26 de juny i 7 de desembre

Sallent, 15 de juny i 30 de juny

            Cabrianes, 30 de juny i 18 de setembre

Sant Feliu Sasserra, 5 de juny i 12 de setembre

Sant Fruitós de Bages, 21 de gener i 3 de juliol

Sant Joan de Vilatorrada, 26 de juny i 11 de novembre

Sant Mateu de Bages, 31 de juliol i 18 de setembre

            Castelltallat, 18 de setembre i 25 de novembre

            Saló, 21 d'agost i 18 de setembre

Sant Salvador de Guardiola, 21 de febrer i 7 d'agost

Sant Vicenç de Castellet, 23 de gener i 10 de juliol

Santpedor, 12 de juny i 26 de juliol

Súria, 20 de gener i 17 de juliol

Talamanca, 13 d'abril i 14 d'agost

 

 

BAIX CAMP

 

Albiol, l', 7 d'agost i 29 de setembre

Aleixar, l', 6 de febrer i 13 de novembre

Alforja, 20 de gener i 29 de setembre

Almoster, 28 de juliol i 29 de setembre

Arbolí, 16 de gener i 2 d'octubre

Argentera, l', 24 d'agost i 25 d'agost

Borges del Camp, les, 22 de juny i 8 de setembre

Botarell, 2 de febrer i 10 d'agost

Cambrils, 29 de juny i 8 de setembre

Capafonts, 31 de juliol i 11 d'agost

Castellvell del Camp, 23 de gener i 26 de juliol

Colldejou, 10 d'agost i 20 d'octubre

Duesaigües, 5 de juny i 25 de setembre

Febró, la, 25 d'agost i 28 d'agost

Maspujols, 2 de maig i 16 d'agost

Mont-roig del Camp, 8 de setembre i 29 de setembre

            Miami Platja, 20 de març i 25 de juliol

Montbrió del Camp, 29 de juny i 30 de juny

Prades, 28 d'agost i 16 d'octubre

Pratdip, 17 de juliol i 8 de setembre

Reus, 29 de juny i 25 de setembre

Riudecanyes, 31 de juliol i 18 de setembre

Riudecols, 29 de juny i 30 de juny

Riudoms, 25 de juliol i 24 de novembre

Selva del Camp, la, 5 de juny i 30 de novembre

Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant

            Almadrava, 24 de juliol i 25 de juliol

            Hospitalet de l'Infant, l', 29 de juny i 16 d'agost

            Masboquera, 5 d'agost i 17 de novembre

            Masriudoms, 24 de juliol i 25 de juliol

            Vandellòs, 25 de juliol i 22 de setembre

Vilanova d'Escornalbou, 23 de gener i 28 d'agost

Vilaplana, 20 de gener i 15 de maig

Vinyols i els Arcs, 5 de juny i 24 de novembre

 

 

BAIX EBRE

 

Aldea, l', 21 d'abril i 5 de juny

Aldover, 14 d'agost i 8 de setembre

Alfara de Carles, 5 de juny i 7 de desembre

Ametlla de Mar, l', 2 de febrer i 29 de juny

Ampolla, l', 23 de juny i 15 de novembre

Benifallet, 5 de juny i 8 de setembre

Camarles, 25 de juliol i 7 de desembre

Deltebre, 19 de maig i 16 d'agost

Paüls, 18 d'abril i 5 de juny

Perelló, el, 17 de gener i 19 de gener

Roquetes, 13 d'abril i 3 de juliol

Tivenys, 28 de setembre i 29 de setembre

Tortosa, 5 de juny i 4 de setembre

            Bítem, 4 de setembre i 15 de setembre

            Campredó, 5 de juny i 25 de juliol

            Jesús, 5 de juny i 4 d'octubre

Xerta, 25 de juliol i 11 de novembre

 

 

BAIX EMPORDÀ 

 

Albons, 28 de febrer i 21 de juliol

Begur, 5 de juny i 29 de juny

Bellcaire d'Empordà, 27 de febrer i 29 d'agost

Bisbal d'Empordà, la, 5 de juny i 16 d'agost

Calonge, 10 de juliol i 10 de novembre

            Sant Antoni de Calonge, 13 de juny i 1 de setembre

Castell-Platja d'Aro, 23 de febrer i 8 de setembre

Colomers, 19 de gener i 14 de setembre

Corçà, 5 de juny i 9 d'octubre

Cruïlles, Monells i Sant Sadurní de l'Heura, 5 de juny i 7 de desembre

Foixà, 26 de juny i 29 d'agost

            Sala, la, 26 de juny i 14 d'agost

            Sant Llorenç de les Arenes, 26 de juny i 10 d'agost

Fontanilles, 27 de maig i 1 de juliol

            Llabià, 27 de maig i 1 de juliol

Forallac

            Canapost, 5 de juny i 2 de setembre

            Fonteta, 5 de juny i 8 de juliol

            Peratallada, 5 de juny i 7 d'agost

            Sant Climent de Peralta, 5 de juny i 2 de setembre

            Vulpellac, 5 de juny i 19 d'agost

Garrigoles, 23 de gener i 29 de novembre

Gualta, 31 de juliol i 7 de desembre

Jafre, 8 de setembre i 11 de novembre

Mont-ras, 5 de juny i 7 de desembre

Palafrugell, 5 de juny i 20 de juliol

Palamós, 23 de juny i 26 de juny

Palau-sator, 29 de juny i 1 de juliol

            Fontclara, 16 de gener i 16 de setembre

            Sant Feliu de Boada, 29 de juliol i 1 d'agost

            Sant Julià de Boada, 9 de gener i 29 de juliol

Pals, 4 d'agost i 8 de setembre

Parlavà, 20 de gener i 1 d'agost

            Fonolleres, 20 de gener i 10 de juliol

Pera, la, 5 de juny i 14 d'agost

Regencós, 23 de gener i 28 d'abril

Rupià, 20 de gener i 20 de juliol

Sant Feliu de Guíxols, 24 de febrer i 1 d'agost

Santa Cristina d'Aro, 24 de juliol i 25 de juliol

Serra de Daró, 5 de maig i 16 de maig

Tallada d'Empordà, la, 13 d'abril i 23 de juny

Torrent, 26 d'agost i 9 de setembre

Torroella de Montgrí, 5 de juny i 25 d'agost

            Estartit, l', 26 de juliol i 13 de desembre

Ullastret, 5 de juny i 10 d'agost

Ullà, 21 de juliol i 8 de setembre

Ultramort, 3 de juliol i 11 de desembre

Vall-llobrega, 23 de gener i 25 de setembre

Verges, 28 de febrer i 13 d'abril

Vilopriu, proposta no formulada

 

 

BAIX LLOBREGAT 

 

Abrera, 5 de juny i 29 de juny

Begues, 20 de gener i 25 de juliol

Castelldefels, 14 d'agost i 7 de setembre

Castellví de Rosanes, 29 de maig i 2 d'octubre

Cervelló, 3 d'agost i 19 de setembre

Collbató, 5 de juny i 18 de setembre

Corbera de Llobregat, 17 de gener i 22 de juliol

Cornellà de Llobregat, 5 de juny i 16 de juny

Esparreguera, 13 de febrer i 10 de juliol

Esplugues de Llobregat, 5 de juny i 21 de setembre

Gavà, 29 de juny i 14 de desembre

Martorell, 5 de juny i 16 d'agost

Molins de Rei, 5 de juny i 29 de setembre

Olesa de Montserrat, 10 de juny i 26 de juny

Pallejà, 13 de febrer i 10 de juliol

Palma de Cervelló, la, 5 de juny i 25 de setembre

Papiol, el, 5 de juny i 28 de juliol

Prat de Llobregat, el, 5 de juny i 25 de setembre

Sant Andreu de la Barca, proposta no formulada

Sant Boi de Llobregat, 5 de juny i 7 de desembre

Sant Climent de Llobregat, proposta no formulada

Sant Esteve Sesrovires, 13 d'abril i 28 de juliol

Sant Feliu de Llobregat, 5 de juny i 13 d'octubre

Sant Joan Despí, 5 de juny i 25 de setembre

Sant Just Desvern, 13 d'abril i 5 de juny

Sant Vicenç dels Horts, 23 de gener i 24 de juliol

Santa Coloma de Cervelló, 5 de juny i 16 d'agost

            Colònia Güell, la, 5 de juny i 23 de juny

Torrelles de Llobregat, 25 de gener i 13 de novembre

Vallirana, 20 de gener i 21 de setembre

Viladecans, proposta no formulada

 

 

BAIX PENEDÈS

 

Albinyana, 14 de juliol i 24 d'agost

Arboç, l', 9 de gener i 28 d'agost

Banyeres del Penedès, 13 de febrer i 10 de juliol

Bellvei, 15 de maig i 14 d'agost

Bisbal del Penedès, la, 24 d'abril i 14 d'agost

Bonastre, 22 de maig i 24 de juliol

Calafell, 29 de juny i 17 de juliol

            Segur de Calafell, 17 de juliol i 29 de setembre

Cunit, 20 de gener i 10 de juliol

Llorenç del Penedès, 13 d'abril i 10 d'agost

Masllorenç, 7 de gener i 7 d'agost

Montmell, el, 5 de juny i 9 d'octubre

Sant Jaume dels Domenys, 24 de juliol i 25 de juliol

Santa Oliva, 25 de gener i 31 d'agost

Vendrell, el, 26 de juliol i 27 de juliol

 

 

BARCELONÈS

 

Badalona, 11 de maig i 5 de juny

Barcelona, 5 de juny i 25 de setembre

Hospitalet de Llobregat, l', 5 de juny i 25 de setembre

Sant Adrià de Besòs, 5 de juny i 8 de setembre

Santa Coloma de Gramenet, 5 de juny i 4 de setembre

 

 

BERGUEDÀ

 

Avià, 15 de juny i 28 d'agost

Bagà, 3 d'agost i 2 de novembre

Berga, 15 de juny i 8 de setembre

Borredà, 21 d'agost i 22 d'agost

Capolat, 15 de juny i 8 de setembre

Casserres, 8 de maig i 28 d'agost

Castell de l'Areny, 25 de gener i 16 de maig

Castellar de n'Hug, 11 de juliol i 29 de setembre

Castellar del Riu

            Espinalbet, 15 de juny i 8 de setembre

            Llinars, 12 de juny i 8 de setembre

Cercs, 15 de juny i 4 de desembre

Espunyola, l', 15 de juny i 14 d'agost

Fígols, 17 d'octubre i 22 de novembre

Gironella, 25 d'abril i 21 d'agost

Gisclareny, 15 de maig i 13 de juny

Guardiola de Berguedà, 25 d'abril i 10 d'agost

Gósol, 20 de juliol i 31 d'octubre

Montclar, 16 de juny i 20 de setembre

Montmajor, 15 de juny i 4 de setembre

Nou de Berguedà, la, 15 de juny i 11 de novembre

Olvan, 20 de gener i 7 d'agost

            Cal Rosal, 15 de juny i 3 de juliol

Pobla de Lillet, la, 5 de juny i 2 d'octubre

Puig-reig, 5 de juny i 13 de novembre

            Ametlla de Merola, l', 5 de juny i 25 de setembre

Quar, la, proposta no formulada

Sagàs, 17 d'octubre i 30 de novembre

            Guàrdia, la, 7 d'octubre i 17 d'octubre

Saldes, 26 d'agost i 8 de setembre

Sant Jaume de Frontanyà, 15 de juny i 25 de juliol

Sant Julià de Cerdanyola, 8 de setembre i 7 de desembre

Santa Maria de Merlès, 15 de maig i 11 de novembre

Vallcebre, 2 de maig i 4 de desembre

Vilada, 23 de juny i 7 de desembre

Viver i Serrateix

            Sant Joan Montdarn, 5 d'agost i 29 d'agost

            Serrateix, 15 de maig i 5 d'agost

            Viver, 5 d'agost i 29 de setembre

 

 

CERDANYA

 

Alp, 29 de juny i 30 de juny

            Molina, la, 29 de juny i 5 d'agost

Bellver de Cerdanya, 13 de juny i 11 d'octubre

Bolvir, 15 de maig i 22 de novembre

Das, 10 d'agost i 4 de desembre

Fontanals de Cerdanya, 14 d'agost i 7 de desembre

Ger, 4 de setembre i 29 de desembre

            Greixer, 5 de juny i 20 de novembre

            Saga, 29 de maig i 29 de desembre

Guils de Cerdanya, 15 de maig i 22 de desembre

Isòvol, 16 d'agost i 8 de setembre

Lles de Cerdanya, 30 de juny i 15 de setembre

Llívia, 24 d'abril i 5 de juny

Meranges, proposta no formulada

Montellà i Martinet

            Martinet, 20 de gener i 1 de desembre

            Montellà, 25 d'agost i 1 de desembre

Prats i Sansor, 7 d'agost i 29 de novembre

Prullans, 16 de gener i 29 de maig

Puigcerdà, 17 de juliol i 8 de setembre

            Age, 7 de gener i 12 de juny

            Ventajola, 3 de juliol i 21 de desembre

            Vilallobent, 4 de setembre i 30 de novembre

Riu de Cerdanya, 20 de gener i 23 de juny

Urús, 19 d'agost i 23 de novembre

 

 

CONCA DE BARBERÀ

 

Barberà de la Conca, 5 de juny i 21 d'agost

Blancafort, 5 de juny i 13 d'octubre

Conesa, 20 de maig i 16 de novembre

Espluga de Francolí, l', 28 de juliol i 31 de juliol

Forès, 1 de setembre i 7 de desembre

Llorac, 25 d'agost i 26 d'agost

            Albió, 1 de setembre i 2 de setembre

            Cirera, la, 24 d'abril i 25 d'abril

            Rauric, 6 d'octubre i 7 d'octubre

Montblanc, 7 de setembre i 8 de setembre

Passanant i Belltall

            Belltall, 12 d'agost i 7 d'octubre

            Glorieta, 12 de maig i 19 d'agost

            Passanant, 12 de maig i 19 d'agost

            Pobla de Ferran, la, 12 de maig i 19 d'agost

            Sala de Comalats, 12 de maig i 19 d'agost

Piles, les, 11 de novembre i 13 de desembre

            Biure, 13 de maig i 1 de setembre

            Guialmons, 19 de maig i 20 de maig

            Sant Gallard, 2 de setembre i 8 de setembre

Pira, 4 d'agost i 7 d'agost

Pontils, 4 d'agost i 5 d'agost

            Sant Magí de la Brufaganya, 19 d'agost i 16 de setembre

            Santa Perpètua de Gaià, 14 d'agost i 16 d'agost

            Seguer, 25 d'agost i 26 d'agost

            Vallespinosa, 11 d'agost i 12 d'agost

Rocafort de Queralt, 15 de maig i 16 d'agost

Santa Coloma de Queralt, 5 de juny i 8 de novembre

            Aguiló, 23 de gener i 23 de setembre

            Pobla de Carivenys, la, 23 de juny i 26 d'agost

            Roques, les, 10 de maig i 29 de juny

Sarral, 28 de juliol i 26 de setembre

            Montbrió de la Marca, 20 de gener i 10 d'agost

            Vallverd, 5 de maig i 25 d'agost

Savallà del Comtat, 29 de setembre i 30 de setembre

            Segura, 12 de maig i 13 de maig

Senan, 13 d'abril i 16 d'agost

Solivella, 14 d'agost i 8 de setembre

Vallclara, 25 d'agost i 28 d'agost

Vallfogona de Riucorb, 10 de juliol i 4 de desembre

Vilanova de Prades, 13 de juny i 16 d'agost

Vilaverd, 7 de juliol i 10 de novembre

Vimbodí i Poblet, 17 de gener i 4 d'agost

 

 

GARRAF

 

Canyelles, 24 de juliol i 8 de setembre

Cubelles, 31 de juliol i 16 d'agost

Olivella, 31 de juliol i 13 d'octubre

Sant Pere de Ribes, 25 de gener i 29 de juny

            Roquetes, les, 13 de febrer i 26 de juny

Sitges, 24 d'agost i 23 de setembre

Vilanova i la Geltrú, 17 de gener i 5 d'agost

 

 

GARRIGUES

 

Albagés, l', 20 de gener i 28 d'agost

Albi, l', 4 d'agost i 26 de setembre

Arbeca, 25 de juliol i 16 d'agost

Bellaguarda, 17 de gener i 25 d'abril

Borges Blanques, les, 4 de setembre i 5 de setembre

Bovera, 22 de maig i 12 de setembre

Castelldans, 7 de setembre i 8 de setembre

Cervià de les Garrigues, 15 de maig i 29 de setembre

Cogul, el, 20 de gener i 2 de maig

Espluga Calba, l', 6 de febrer i 21 d'agost

Floresta, la, 3 de febrer i 21 d'agost

Fulleda, 25 d'agost i 28 d'agost

Granadella, la, 17 de gener i 14 de setembre

Granyena de les Garrigues, 17 de març i 6 d'octubre

Juncosa, 15 de maig i 29 de setembre

Juneda, 28 d'agost i 29 d'agost

Omellons, els, 23 de gener i 25 de setembre

Pobla de Cérvoles, la, 14 d'agost i 22 de novembre

Puiggròs, 31 de juliol i 1 d'agost

Soleràs, el, 4 d'agost i 14 d'agost

Tarrés, 15 de maig i 16 d'agost

Torms, els, 17 de gener i 8 de maig

Vilosell, el, 20 de gener i 8 de maig

Vinaixa, 24 d'abril i 28 d'agost

 

 

GARROTXA

 

Argelaguer, 15 de maig i 11 de desembre

Besalú, 7 d'abril i 22 de setembre

Beuda, 7 d'abril i 22 de setembre

Castellfollit de la Roca, 5 de juny i 18 de setembre

Maià de Montcal, 23 de gener i 22 de maig

            Dosquers, 22 de maig i 25 de juliol

Mieres, 7 d'abril i 28 d'agost

Montagut i Oix, 8 de maig i 7 de desembre

Olot, 7 de setembre i 8 de setembre

Planes d'Hostoles, les, 25 de juliol i 25 de setembre

Preses, les, 8 de setembre i 13 d'octubre

Riudaura, 20 de gener i 13 d'octubre

Sales de Llierca, 24 d'abril i 11 de novembre

Sant Aniol de Finestres, 31 de juliol i 13 de desembre

Sant Feliu de Pallerols, 5 de juny i 1 d'agost

Sant Ferriol, 7 d'abril i 22 de setembre

Sant Jaume de Llierca, 24 de juliol i 25 de juliol

Sant Joan les Fonts, 23 de juny i 8 de setembre

Santa Pau, 14 d'agost i 16 d'agost

Tortellà, 2 de maig i 16 d'agost

Vall de Bianya, la, 24 d'abril i 15 de maig

            Canya, la, 28 d'abril i 18 de desembre

Vall d'en Bas, la

            Hostalets d'en Bas, els, 14 d'agost i 8 de setembre

            Joanetes, 24 de juliol i 8 de setembre

            Mallol, el, 28 d'agost i 8 de setembre

            Pinya, la, 31 de juliol i 8 de setembre

            Puigpardines, 14 d'agost i 8 de setembre

            Sant Esteve d'en Bas, 8 de setembre i 18 de setembre

            Sant Privat d'en Bas, 21 d'agost i 8 de setembre

 

 

GIRONÈS

 

Aiguaviva, 5 de juny i 25 de juliol

Bescanó, 25 de juliol i 10 d'agost

Bordils, 21 d'agost i 30 d'octubre

Campllong, 12 de juny i 28 d'agost

Canet d'Adri, 25 de juliol i 25 de setembre

Cassà de la Selva, 12 de juny i 13 de juny

Celrà, 8 de maig i 13 d'octubre

Cervià de Ter, 26 d'agost i 30 d'octubre

Flaçà, 7 de juliol i 11 d'octubre

Fornells de la Selva, 5 de juny i 25 de juliol

Girona, 5 de juny i 25 de juliol

Juià, 4 de setembre i 30 d'octubre

Llagostera, 5 de juny i 6 de juny

Llambilles, 10 de juliol i 30 d'octubre

Madremanya, 7 d'agost i 17 de novembre

Medinyà, 5 de juny i 25 de juliol

Quart, 24 de juliol i 25 de juliol

Salt, 5 de juny i 25 de juliol

Sant Andreu Salou, proposta no formulada

Sant Gregori, 17 de juliol i 25 de juliol

Sant Joan de Mollet, 20 de gener i 23 de juny

Sant Jordi Desvalls, 24 de febrer i 5 de juny

Sant Julià de Ramis, 5 de juny i 25 de juliol

Sant Martí Vell, 3 de juliol i 25 de juliol

Sant Martí de Llémena, 13 d'octubre i 7 de desembre

Sarrià de Ter, 5 de juny i 25 de juliol

Vilablareix, 5 de juny i 25 de juliol

Viladasens, 21 de gener i 14 d'octubre

 

 

MARESME

 

Alella, 5 de juny i 1 d'agost

Arenys de Mar, 10 de juliol i 16 d'agost

Arenys de Munt, 10 de novembre i 11 de novembre

Argentona, 5 de juny i 4 d'agost

Cabrera de Mar, 5 de juny i 1 d'agost

Cabrils, 3 de març i 5 de juny

Caldes d'Estrac, 8 de setembre i 13 de desembre

Calella, 16 de juny i 23 de setembre

Canet de Mar, 29 de juny i 8 de setembre

Dosrius, 5 de juny i 1 de setembre

Malgrat de Mar, 16 d'agost i 7 de desembre

Masnou, el, 5 de juny i 29 de juny

Mataró, 5 de juny i 27 de juliol

Montgat, 27 de febrer i 5 de juny

Palafolls, 25 d'agost i 8 de setembre

Pineda de Mar, 28 d'agost i 29 d'agost

Premià de Dalt, 5 de juny i 29 de juny

Premià de Mar, 27 de febrer i 10 de juliol

Sant Andreu de Llavaneres, 17 de juliol i 30 de novembre

Sant Cebrià de Vallalta, 16 de setembre i 29 de setembre

Sant Iscle de Vallalta, 13 d'octubre i 17 de novembre

Sant Pol de Mar, 25 de gener i 25 de juliol

Sant Vicenç de Montalt, 5 de juny i 13 d'octubre

Santa Susanna, 11 d'agost i 14 d'agost

Teià, 5 de juny i 11 de novembre

Tiana, 5 de juny i 13 de juny

Tordera, 11 de maig i 24 d'agost

Vilassar de Dalt, 5 de juny i 25 d'agost

Vilassar de Mar, 5 de juny i 26 de juny

Òrrius, 5 de juny i 30 de novembre

 

 

MOIANÈS

 

Calders, 20 de gener i 8 de setembre

Castellcir, 17 de gener i 30 de novembre

Castellterçol, 17 de gener i 28 de febrer

Collsuspina, 7 d'agost i 8 d'agost

Estany, l', 5 de juny i 8 de setembre

Granera, 17 de gener i 10 de novembre

Moià, 20 de gener i 17 d'agost

Monistrol de Calders, proposta no formulada

Sant Quirze Safaja, 17 de gener i 16 de juny

Santa Maria d'Oló, 20 de gener i 28 d'agost

 

 

MONTSIÀ

 

Alcanar, 15 de maig i 9 d'octubre

            Cases d'Alcanar, les, 29 de juny i 17 de juliol

Amposta, 22 de maig i 7 de desembre

Freginals, 24 d'agost i 16 d'octubre

Galera, la, 5 de juny i 10 d'agost

Godall, 28 de febrer i 5 de juny

Mas de Barberans, 25 d'abril i 16 d'agost

Masdenverge, 5 de juny i 7 de desembre

Sant Carles de la Ràpita, 25 de juliol i 8 de setembre

Sant Jaume d'Enveja, 23 de juny i 25 de juliol

            Muntells, els, 16 de febrer i 10 d'agost

Santa Bàrbara, 9 de maig i 4 de desembre

Sénia, la, 20 de març i 8 de maig

Ulldecona, 12 de setembre i 18 d'octubre

 

 

NOGUERA

 

Àger, 21 de gener i 14 d'agost

            Agulló, 22 d'abril i 19 d'agost

            Corçà, 6 de maig i 5 d'agost

            Fontdepou, 2 de gener i 22 de juliol

            Masos de Millà, els, 29 d'abril i 29 de juliol

            Millà, 13 de maig i 2 de setembre

            Règola, la, 27 de maig i 5 d'agost

            Vilamajor, 23 de setembre i 2 d'octubre

Albesa, 14 d'agost i 16 d'agost

Algerri, 2 de febrer i 3 de febrer

Alòs de Balaguer, 20 de gener i 11 d'agost

Artesa de Segre, 20 de gener i 29 de setembre

Avellanes i Santa Linya, les

            Avellanes, les, 24 d'abril i 16 d'agost

            Santa Linya, 25 d'abril i 25 de maig

            Tartareu, 21 d'agost i 29 de setembre

            Vilanova de la Sal, 3 de febrer i 31 de juliol

Balaguer, 9 de novembre i 10 de novembre

Baronia de Rialb, la

            Bellfort, 19 d'agost i 27 de novembre

            Gualter, 28 de febrer i 22 de juliol

            Palau de Rialb, el, 20 de maig i 16 d'agost

            Politg, 28 de febrer i 25 de maig

            Puig de Rialb, el, 28 de febrer i 2 d'octubre

            Serra de Rialb, la, 28 de febrer i 29 d'abril

            Torre de Rialb, la, 28 de febrer i 17 de juny

            Vilaplana, 28 de febrer i 29 de setembre

Bellcaire d'Urgell, 22 de maig i 12 de setembre

Bellmunt d'Urgell, 15 de maig i 21 d'agost

Cabanabona, 5 de juny i 18 d'agost

Camarasa, 17 de gener i 24 d'abril

            Ametlla de Montsec, l', 28 de juliol i 5 de desembre

            Figuerola de Meià, 7 d'agost i 11 de desembre

            Fontllonga, 28 d'agost i 27 de setembre

            Sant Llorenç de Montgai, 25 de maig i 10 d'agost

Castelló de Farfanya, 24 d'abril i 10 de novembre

Cubells, 25 d'abril i 18 d'agost

            Torre de Fluvià, la, 25 d'agost i 28 d'agost

Foradada, 20 de gener i 28 de febrer

            Marcovau, 3 de juny i 5 d'agost

            Montsonís, 28 de febrer i 12 d'agost

            Rubió de Dalt i Rubió del Mig, 28 de febrer i 29 de setembre

Ivars de Noguera, 20 de gener i 4 d'agost

Menàrguens, 23 de gener i 29 d'abril

Montgai, 4 de setembre i 7 de desembre

            Butsènit, 14 d'agost i 7 de desembre

Oliola, 28 de gener i 7 d'agost

Os de Balaguer, proposta no formulada

Penelles, 8 de maig i 28 d'agost

Ponts, 28 de febrer i 14 de setembre

Preixens, 29 d'abril i 28 d'agost

            Pradell, 20 de gener i 14 de juliol

            Ventoses, les, 25 de juliol i 21 d'agost

Sentiu de Sió, la, 8 de maig i 29 de setembre

Tiurana, 28 de febrer i 8 de setembre

Torrelameu, 20 de gener i 8 de maig

Térmens, 20 de gener i 12 de setembre

Vallfogona de Balaguer, 5 de juny i 29 de setembre

            Hostal Nou i la Codosa, l', 5 de juny i 22 de juliol

            Ràpita, la, 5 de juny

Vilanova de l'Aguda, 25 de febrer i 14 d'agost

            Alzina, l', 5 d'agost i 16 d'agost

            Guardiola, 29 d'abril i 14 d'agost

            Ribelles, 15 de maig i 12 de setembre

            Vilalta, 29 de juliol i 14 d'agost

Vilanova de Meià, 12 de setembre i 13 de setembre

            Argentera, 24 d'agost i 25 d'agost

            Boada, 8 de maig i 21 d'agost

            Gàrzola, 8 de maig i 4 de setembre

            Lluçars, 8 de maig i 18 de setembre

            Santa Maria de Meià, 5 de juny i 14 d'agost

 

 

OSONA

 

Alpens, 28 de febrer i 27 de setembre

Balenyà, 23 de gener i 24 d'agost

Brull, el, 10 de juliol i 25 de juliol

Calldetenes, 5 de juny i 25 de setembre

Centelles, 1 de setembre i 30 de desembre

Espinelves, 5 de juny i 25 de juliol

Esquirol, l', 13 d'abril i 5 de juny

            Cantonigròs, 13 d'abril i 16 d'agost

            Sant Martí Sescorts, 13 d'abril i 11 de novembre

Folgueroles, 5 de juny i 12 de setembre

Gurb, 5 de juny i 30 de novembre

Lluçà, 5 de juny i 21 de novembre

Malla, 5 de maig i 7 de desembre

Manlleu, 13 d'abril i 5 de juny

Masies de Roda, les, 14 de juliol i 29 de setembre

Masies de Voltregà, les, 5 de setembre i 8 de setembre

            Vinyoles, 10 de juliol i 8 de setembre

Montesquiu, 5 de juny i 7 de desembre

Muntanyola, 16 de juny i 7 de desembre

Olost, 5 de juny i 16 d'agost

            Santa Creu de Jotglar, 5 de juny i 14 de setembre

Oristà, 20 de gener i 30 de novembre

            Raval de Sant Feliu, el, 5 de juny i 12 de setembre

            Torre d'Oristà, la, 17 de gener i 8 de setembre

Orís, 25 d'agost i 18 de setembre

Perafita, 2 de febrer i 29 de juny

Prats de Lluçanès, 23 de gener i 26 de juny

Roda de Ter, 5 de juny i 23 de setembre

Rupit i Pruit, 29 de setembre i 30 de novembre

Sant Agustí de Lluçanès, 25 d'agost i 28 de setembre

Sant Bartomeu del Grau, 5 de juny i 24 d'agost

Sant Boi de Lluçanès, 5 de juny i 28 de setembre

Sant Hipòlit de Voltregà, 4 de setembre i 8 de setembre

Sant Julià de Vilatorta, 5 de juny i 24 de juliol

Sant Martí d'Albars, 5 de juliol i 11 de novembre

Sant Martí de Centelles, 5 de juny i 25 de juliol

Sant Pere de Torelló, 5 de juny i 26 de setembre

Sant Quirze de Besora, 5 de juny i 16 de juny

Sant Sadurní d'Osormort, 13 d'abril i 4 de setembre

Sant Vicenç de Torelló, 5 de juny i 4 de setembre

Santa Cecília de Voltregà, 13 d'abril i 22 de novembre

Santa Eugènia de Berga, 5 de juny i 4 de setembre

Santa Eulàlia de Riuprimer, 5 de juny i 4 de setembre

Santa Maria de Besora, 13 d'octubre i 7 de desembre

Seva, 27 de febrer i 5 de juny

            Sant Miquel de Balenyà, 20 de març i 5 de juny

Sobremunt, 15 de maig i 13 de desembre

Sora, 15 de maig i 29 de juny

Taradell, 20 de gener i 25 d'agost

Tavertet, 13 d'abril i 10 de juliol

Tavèrnoles, 5 de juny i 3 d'agost

Tona, 5 de juny i 30 de novembre

Torelló, 1 d'agost i 18 de setembre

Vic, 5 de juny i 5 de juliol

Vidrà, 13 de gener i 25 de setembre

Viladrau, 8 de setembre i 7 de desembre

Vilanova de Sau, 13 d'abril i 5 de juny

 

 

PALLARS JUSSÀ

 

Abella de la Conca, 5 de juny i 2 d'octubre

            Bóixols, 23 de gener i 16 d'agost

Castell de Mur

            Cellers, 20 de març i 29 d'agost

            Collmorter, 20 de març i 8 de maig

            Guàrdia de Tremp, 20 de març i 1 de setembre

            Meüll, el, 20 de març i 11 de novembre

            Puigmaçana, 20 de març i 11 de novembre

            Santa Llúcia, 20 de març i 13 de desembre

            Vilamolat de Mur, 20 de març i 8 de maig

Conca de Dalt

            Aramunt, 21 de gener i 9 de setembre

            Claverol, 6 de febrer i 19 d'agost

            Erinyà, 16 de maig i 15 de juny

            Hortoneda, 2 de maig

            Pessonada, 29 de juliol i 12 d'agost

            Pont de Claverol, el, 19 de gener i 24 d'agost

            Rivert, 14 d'agost i 11 de novembre

            Sant Martí de Canals, 5 d'agost i 11 de novembre

            Serradell, 24 d'agost i 30 de novembre

            Sossís, 2 de febrer i 24 d'agost

            Toralla, 16 de gener i 1 d'agost

            Torallola, 12 d'agost i 22 de novembre

Gavet de la Conca, 14 de gener i 23 de setembre

Isona i Conca Dellà

            Basturs, 15 de maig i 2 de setembre

            Benavent, 20 de juliol i 19 d'agost

            Biscarri, 23 de setembre i 30 de novembre

            Conques, 18 de març i 14 de setembre

            Figuerola d'Orcau, 17 de gener i 14 d'agost

            Isona, 21 de gener i 25 d'agost

            Orcau, 13 de juny i 5 d'agost

            Sant Romà d'Abella, 29 d'abril i 22 de juny

Llimiana, 14 d'agost i 13 d'octubre

Pobla de Segur, la, 8 de maig i 19 de juny

Salàs de Pallars, 5 de juny i 7 de desembre

            Sensui, 5 de juny i 4 de desembre

Sant Esteve de la Sarga, 15 de maig i 8 de setembre

Sarroca de Bellera, 1 d'agost

            Esglésies, les, 29 d'agost

Senterada, 28 de juliol i 16 d'agost

Talarn, 11 de gener i 7 de desembre

Torre de Cabdella, la, 14 d'agost i 28 d'agost

Tremp, 15 de maig i 8 de setembre

 

 

PALLARS SOBIRÀ

 

Alins, 20 de gener i 23 de juny

            Ainet de Besan, 5 de gener i 2 d'octubre

            Araós, 1 de setembre i 27 de desembre

            Àreu, 13 de gener i 1 d'agost

Alt Àneu

            Alòs d'Isil, 28 de febrer i 26 d'agost

            Borén, 28 de febrer i 19 d'agost

            Isavarre, 28 de febrer i 10 d'agost

            Isil, 28 de febrer i 23 de juny

            Son, 28 de febrer i 5 d'agost

            Sorpe, 28 de febrer i 14 d'agost

            València d'Àneu, 28 de febrer i 8 de setembre

Baix Pallars

            Ancs, 1 d'agost i 22 de novembre

            Balestui, 21 de gener i 1 d'agost

            Baén, 1 d'agost i 30 de novembre

            Bresca, 1 d'agost i 29 de setembre

            Bretui, 1 d'agost i 27 de desembre

            Cortscastell, 26 de juliol i 1 d'agost

            Enseu, 1 d'agost i 27 de desembre

            Gerri de la Sal, 20 de gener i 1 d'agost

            Mentui, 17 de gener i 1 d'agost

            Montcortès, 1 d'agost i 29 de setembre

            Peracalç, 1 d'agost i 10 d'agost

            Peramea, 10 de juliol i 1 d'agost

            Pujol, 1 d'agost i 30 de novembre

            Sellui, 1 d'agost i 30 de desembre

Espot, 22 de setembre i 7 de desembre

Esterri d'Àneu, 27 de febrer i 28 de febrer

Esterri de Cardós, 7 d'agost i 13 d'octubre

Farrera, 28 de febrer i 18 d'agost

Guingueta d'Àneu, la, 28 de febrer i 7 de desembre

            Escaló, 28 de febrer i 18 d'agost

Lladorre, 29 de juliol i 11 de novembre

            Aineto, 9 de setembre i 11 de novembre

            Boldís Jussà, 29 de juny i 11 de novembre

            Boldís Sobirà, 29 de setembre i 11 de novembre

            Lleret, 14 de setembre i 11 de novembre

            Tavascan, 5 d'agost i 24 d'agost

Llavorsí, 28 de febrer i 26 de juliol

Rialp, 28 de febrer i 26 de setembre

Soriguera, 28 de febrer i 14 d'agost

Sort, 28 de febrer i 1 d'agost

Tírvia, 17 de gener i 1 d'agost

Vall de Cardós

            Ainet de Cardós, 28 de febrer i 29 de desembre

            Anàs, 2 de setembre i 18 de novembre

            Bonestarre, 21 de gener i 14 d'octubre

            Cassibrós, 31 d'agost i 30 de novembre

            Estaon, 13 de maig i 25 de juliol

            Lladrós, 28 de febrer i 29 de juny

            Ribera de Cardós, 5 de juny i 8 de setembre

            Surri, 10 d'agost i 30 de desembre

 

 

PLA DE L'ESTANY

 

Banyoles, 16 d'agost i 23 d'octubre

Camós, 16 d'agost i 23 d'octubre

Cornellà del Terri, 29 de juny i 23 d'octubre

Crespià, 27 de febrer i 11 de desembre

Esponellà, 6 de febrer i 23 d'octubre

Fontcoberta, 4 d'agost i 23 d'octubre

Palol de Revardit, 23 d'octubre i 30 d'octubre

Porqueres, 22 de maig i 7 de desembre

Sant Miquel de Campmajor, 6 de febrer i 29 de setembre

            Briolf, 21 de juny i 27 de desembre

            Falgons, 23 de gener i 18 de setembre

            Sant Martí de Campmajor, 22 de maig i 11 de novembre

            Ventajol, 21 de juny i 18 d'octubre

Serinyà, 23 d'octubre i 27 de novembre

Vilademuls, 27 de gener i 23 d'octubre

 

 

PLA D'URGELL

 

Barbens, 14 d'agost i 8 de novembre

Bell-lloc d'Urgell, 28 de setembre i 29 de setembre

Bellvís, 20 de gener i 26 d'octubre

            Arcs, els, 17 de gener i 9 d'octubre

Castellnou de Seana, 3 de febrer i 12 de setembre

Fondarella, 20 de gener i 4 de setembre

Golmés, 6 de juny i 4 d'agost

Ivars d'Urgell, 5 de juny i 30 de novembre

            Vallverd, 18 de març i 6 d'octubre

Linyola, 22 de maig i 14 d'agost

Miralcamp, 20 de gener i 29 d'agost

Mollerussa, 17 de març i 19 de maig

Palau d'Anglesola, el, 3 de febrer i 29 d'agost

Poal, el, 17 de març i 29 d'agost

Sidamon, 3 de febrer i 24 d'agost

Torregrossa, 20 de gener i 14 d'agost

Vila-sana, 17 de març i 29 de setembre

Vilanova de Bellpuig, 29 de juny i 1 de setembre

 

 

PRIORAT

 

Bellmunt del Priorat, 13 de desembre i 28 de desembre

Bisbal de Falset, la, 15 de maig i 8 de setembre

Cabacés, 3 de febrer i 15 de maig

Capçanes, 28 de juliol i 31 de juliol

Cornudella de Montsant, 10 de juliol i 21 d'agost

            Albarca, 23 de gener i 14 d'agost

            Siurana, 9 de maig i 14 d'agost

Falset, 16 de gener i 16 d'agost

Figuera, la, 15 de maig i 11 de novembre

Gratallops, 20 de gener i 10 d'agost

Guiamets, els, 18 d'agost i 28 de desembre

Lloar, el, 7 d'agost i 29 de setembre

Margalef, 4 d'agost i 29 de setembre

Marçà, 16 d'agost i 27 de desembre

Masroig, el, 24 d'agost i 25 d'agost

Molar, el, 16 d'agost i 17 d'agost

Morera de Montsant, la, 8 de setembre i 7 de desembre

            Escaladei, 2 de maig i 25 de setembre

Poboleda, 4 d'agost i 7 d'agost

Porrera, 17 de gener i 13 de novembre

Pradell de la Teixeta, 24 de juliol i 2 d'octubre

Torre de Fontaubella, la, 5 de juny i 5 d'agost

Torroja del Priorat, 15 de maig i 29 de setembre

Ulldemolins, 13 de juny i 25 de juliol

Vilella Alta, la, 25 de juliol i 13 de desembre

Vilella Baixa, la, 22 de maig i 5 de juny

 

 

RIBERA D'EBRE

 

Ascó, 20 de gener i 18 d'agost

Benissanet, 17 de gener i 25 de juliol

Flix, 14 d'agost i 16 d'agost

Garcia, 16 de gener i 14 d'agost

Ginestar, 10 de novembre i 13 de novembre

Miravet, 17 de gener i 13 d'octubre

Móra d'Ebre, 17 de gener i 25 d'agost

Móra la Nova, 7 d'agost i 27 d'octubre

Palma d'Ebre, la, 28 d'abril i 15 de maig

Rasquera, 4 d'agost i 7 d'agost

Riba-roja d'Ebre, 24 d'agost i 28 d'agost

Tivissa, 25 de juliol i 26 de juliol

            Darmós, 6 de febrer i 16 d'agost

            Llaberia, 17 de gener i 29 d'agost

            Serra d'Almos, la, 2 de gener i 7 d'agost

Torre de l'Espanyol, la, 17 de gener i 25 de juliol

Vinebre, 24 d'agost i 25 d'agost

 

 

RIPOLLÈS

 

Campdevànol, 19 de setembre i 20 de setembre

Campelles, 26 de maig i 11 de novembre

Camprodon, 21 de juny i 22 de juny

Gombrèn, 4 de setembre i 5 de setembre

Llanars, 25 de setembre i 26 de setembre

Llosses, les, 14 d'agost i 7 de desembre

Molló, 10 de juliol i 20 de novembre

            Espinavell, 5 d'agost i 13 d'octubre

Ogassa, 5 de juny i 4 de desembre

Pardines, 3 d'agost i 4 d'agost

Planoles, 23 de gener i 22 d'agost

Queralbs, 24 de juliol i 25 de juliol

Ribes de Freser, 14 de febrer i 13 de juny

Ripoll, 11 de maig i 12 de maig

Sant Joan de les Abadesses, 22 de maig i 12 de setembre

Sant Pau de Segúries, 4 de setembre i 5 de setembre

Setcases, 8 de maig i 29 de setembre

Toses, 10 de juliol i 7 de desembre

Vallfogona de Ripollès, 15 de maig i 25 d'agost

Vilallonga de Ter, 13 de novembre i 14 de novembre

 

 

SEGARRA

 

Biosca, 29 de juliol i 31 de juliol

            Lloberola, 29 de setembre i 30 de setembre

Cervera, 6 de febrer i 25 de setembre

            Cardosa, la, 2 de gener i 15 de juliol

            Castellnou d'Oluges, 22 de maig i 19 d'agost

            Malgrat, 21 de gener i 14 d'agost

            Prenyanosa, 12 d'agost i 29 de setembre

            Vergós de Cervera, 15 de maig i 5 d'agost

Estaràs, 5 de gener i 28 d'agost

            Alta-riba, 24 d'abril i 6 d'octubre

            Ferran, 5 de juny i 28 de desembre

            Gàver, 11 de maig i 25 d'agost

            Vergós Guerrejat, 21 de juliol i 11 d'agost

Granyanella, 7 d'agost i 8 d'agost

            Curullada, la, 21 de gener i 9 de setembre

            Fonolleres, 25 d'agost i 26 d'agost

            Móra, la, 14 de juliol i 15 de juliol

            Tordera, 5 de setembre i 6 de setembre

Granyena de Segarra, 14 de setembre i 15 de setembre

Guissona, 5 de juny i 8 de setembre

Ivorra, 17 de gener i 15 de maig

Massoteres, 15 de maig i 19 d'agost

            Palouet, 15 de maig i 22 de juliol

            Talteüll, 15 de maig i 14 d'agost

Montoliu de Segarra, 29 de juny i 30 de juny

Montornès de Segarra, 25 d'agost i 26 d'agost

            Mas de Bondia, el, 24 d'agost i 25 d'agost

Oluges, les, 20 de gener i 22 d'abril

            Montfalcó Murallat, 20 de gener i 13 de maig

            Santa Fe, 20 de gener i 26 de maig

Plans de Sió, els

            Aranyó, 30 de juny i 15 de setembre

            Canós, el, 15 de maig i 28 de juliol

            Concabella, 20 de gener i 31 de juliol

            Hostafrancs, 5 de maig i 24 d'agost

            Mont-roig, 21 de juliol i 16 d'agost

            Montcortès de Segarra, 7 de juliol i 8 de juliol

            Muller, 30 de juny i 15 de setembre

            Pallargues, les, 5 de maig i 4 d'agost

            Pelagalls, 7 d'abril i 8 d'abril

            Ratera, 20 de gener i 9 d'agost

            Sisteró, 7 d'abril i 8 d'abril

Ribera d'Ondara, 24 d'abril i 28 d'agost

Sanaüja, 17 de gener i 22 de maig

Sant Guim de Freixenet, 23 de juny i 7 d'agost

Sant Guim de la Plana, 14 d'agost i 16 d'agost

            Comabella, 13 de maig i 15 de maig

            Vicfred, 7 d'octubre i 9 d'octubre

Sant Ramon, 25 de juliol i 31 d'agost

            Gospí, 26 de setembre i 7 d'octubre

            Portell, 6 de maig i 31 d'agost

            Viver de Segarra, 20 de gener i 16 de setembre

Talavera, 26 de maig i 29 de maig

            Pallerols, 24 d'abril i 20 de novembre

Tarroja de Segarra, 15 de maig i 4 d'agost

Torà, 5 de juny i 1 de setembre

Torrefeta i Florejacs

            Bellveí, 20 de gener i 25 de juliol

            Far, el, 9 de gener i 26 d'agost

            Florejacs, 15 de maig i 14 d'agost

            Gra, 15 de maig i 5 d'agost

            Granollers, 15 de maig i 25 de juliol

            Llor, el, 9 de gener i 26 d'agost

            Morana, la, 22 d'abril i 14 d'agost

            Palou, 13 de maig i 1 de juliol

            Riber, 18 de març i 26 de juliol

            Sant Martí de la Morana, 31 d'agost i 11 de novembre

            Sedó, 12 d'agost i 18 de novembre

            Selvanera, 20 de gener i 15 de maig

            Torrefeta, 15 de maig i 4 de novembre

 

 

SEGRIÀ

 

Aitona, 19 de maig i 1 de setembre

Alamús, els, 20 de gener i 10 de novembre

Albatàrrec, 5 de maig i 11 d'octubre

Alcanó, 3 de febrer i 20 de març

Alcarràs, 20 de gener i 25 d'agost

Alcoletge, 12 de maig i 15 de setembre

Alfarràs, 20 de gener i 29 de juny

Alfés, 20 de gener i 7 d'agost

Alguaire, 26 de maig i 22 de setembre

Almacelles, 2 de març i 23 de setembre

Almatret, 3 de febrer i 29 de setembre

Almenar, 20 de gener i 18 de setembre

Alpicat, 21 de gener i 25 d'agost

Artesa de Lleida, 17 de gener i 31 d'agost

Aspa, 20 de gener i 17 de març

Benavent de Segrià, 30 de gener i 28 d'agost

Corbins, 19 de maig i 22 de maig

Gimenells i el Pla de la Font

            Gimenells, 15 de maig i 6 d'octubre

            Pla de la Font, el, 2 de maig i 23 d'octubre

Granja d'Escarp, la, 20 de gener i 25 de juliol

Llardecans, 18 d'abril i 15 de maig

Lleida, 11 de maig i 29 de setembre

            Raïmat, 27 d'abril i 28 de juliol

            Sucs, 15 de maig i 14 d'agost

Maials, 20 de gener i 14 d'agost

Massalcoreig, 17 de gener i 24 d'agost

Montoliu de Lleida, 15 de maig i 8 de setembre

Portella, la, 3 de març i 28 d'abril

Puigverd de Lleida, 24 d'abril i 28 de juliol

Rosselló, 1 de setembre i 13 d'octubre

Sarroca de Lleida, 17 de gener i 15 de maig

Seròs, 21 d'abril i 8 de setembre

Soses, 8 de maig i 5 de setembre

Sudanell, 29 de setembre i 2 d'octubre

Sunyer, 26 d'abril i 13 de desembre

Torre-serona, 8 de maig i 6 de novembre

Torrebesses, 20 de gener i 4 d'agost

Torrefarrera, 20 de gener i 8 de setembre

Torres de Segre, 9 de maig i 4 de desembre

Vilanova de Segrià, 23 de gener i 17 de juliol

Vilanova de la Barca, 14 d'agost i 9 d'octubre

 

 

SELVA

 

Amer, 7 d'abril i 16 d'agost

Anglès, 5 de juny i 4 de setembre

Arbúcies, 16 de juny i 31 de juliol

Blanes, 18 d'abril i 26 de juliol

Breda, 7 de setembre i 8 de setembre

Brunyola, 20 de gener i 10 de novembre

Caldes de Malavella, 7 d'agost i 22 de setembre

Cellera de Ter, la, 24 d'abril i 5 de juny

Fogars de la Selva, 15 de maig i 15 de setembre

Hostalric, 3 de juliol i 25 de setembre

Lloret de Mar, 24 de juliol i 18 de novembre

Massanes, 13 d'abril i 7 d'agost

Maçanet de la Selva, 20 de maig i 10 d'agost

Osor, 29 de juny i 18 de setembre

Riells i Viabrea, 7 d'agost i 13 de novembre

Riudarenes, 19 de setembre i 10 de novembre

Riudellots de la Selva, 25 de juliol i 29 de setembre

Sant Feliu de Buixalleu, 13 d'abril i 1 d'agost

Sant Hilari Sacalm, 5 de juny i 25 d'agost

Sant Julià del Llor i Bonmatí, 5 de juny i 25 de juliol

Santa Coloma de Farners, 18 d'abril i 22 de setembre

Sils, 25 de setembre i 26 de setembre

Susqueda, 23 de gener i 9 d'octubre

Tossa de Mar, 29 de juny i 13 d'octubre

Vidreres, 28 de febrer i 4 de setembre

Vilobí d'Onyar, 13 d'abril i 20 de juliol

 

 

SOLSONÈS

 

Castellar de la Ribera, 12 de maig i 8 de setembre

Clariana de Cardener, 3 de febrer i 5 de maig

            Hortoneda, 5 de maig i 29 de juny

            Joval, 5 de maig i 22 de maig

            Sant Ponç, 2 de febrer i 5 de maig

Coma i la Pedra, la, 25 d'abril i 16 d'agost

Guixers, 8 de maig i 5 de juny

Lladurs, 12 de maig i 31 de juliol

            Llena, la, 12 de maig i 29 de novembre

            Montpol, 12 de maig i 29 de setembre

            Timoneda, 12 de maig i 9 de desembre

            Torrents, 7 de gener i 12 de maig

Llobera, 24 de febrer i 2 de maig

Molsosa, la, 20 de gener i 15 de maig

Navès, 22 d'abril i 20 de juliol

            Besora, 22 d'abril i 29 de novembre

            Busa, 22 d'abril i 10 de juliol

            Linyà, 22 d'abril i 30 de novembre

            Pegueroles, 22 d'abril i 11 de novembre

            Selva, la, 22 d'abril i 23 de novembre

            Tentellatge, 22 d'abril i 11 de novembre

            Valldora, la, 22 d'abril i 26 d'agost

Odèn, 10 de juliol i 2 d'octubre

            Cambrils, 29 de juny i 8 de setembre

Olius, 8 de setembre i 9 de setembre

Pinell de Solsonès, 28 de febrer i 12 de maig

Pinós, 23 de gener i 1 de setembre

            Ardèvol, 17 de gener i 1 de setembre

            Matamargó, 13 de juny i 1 de setembre

            Sant Just d'Ardèvol, 18 de maig i 1 de setembre

            Vallmanya, 1 de setembre i 26 de setembre

Riner

            Freixinet, 22 de setembre i 25 de setembre

            Miracle, el, 5 d'agost i 7 d'agost

            Santa Susanna, 3 de febrer i 11 d'agost

            Su, 16 d'agost i 17 d'agost

Sant Llorenç de Morunys, 5 de juny i 10 d'agost

Solsona, 8 de setembre i 9 de setembre

 

 

TARRAGONÈS

 

Altafulla, 18 d'abril i 11 de novembre

Canonja, la, 20 de gener i 16 d'agost

Catllar, el, 25 d'agost i 15 de desembre

Constantí, 20 de gener i 1 d'agost

Creixell, 24 de juliol i 25 de juliol

Morell, el, 31 de juliol i 13 de novembre

Nou de Gaià, la, 22 de juliol i 26 de setembre

Pallaresos, els, 20 de gener i 7 d'agost

Perafort, 20 de gener i 30 de juny

Pobla de Mafumet, la, 2 de febrer i 26 de juny

Pobla de Montornès, la, 8 de setembre i 13 d'octubre

Renau, 11 de desembre i 13 de desembre

Riera de Gaià, la, 20 de juliol i 14 de setembre

Roda de Barà, 24 d'agost i 7 de desembre

Salomó, 2 de maig i 16 d'agost

Salou, 3 de febrer i 30 d'octubre

Secuita, la, 10 de juliol i 14 d'agost

            Argilaga, l', 25 de gener i 16 d'agost

            Gunyoles, les, 20 de gener i 25 de juliol

            Vistabella, 5 de gener i 24 d'agost

Tarragona, 19 d'agost i 23 de setembre

Torredembarra, 15 de juliol i 4 de setembre

Vespella de Gaià, 20 de gener i 29 de setembre

Vila-seca, 17 de gener i 3 d'agost

Vilallonga del Camp, 31 de juliol i 13 de novembre

 

 

TERRA ALTA

 

Arnes, 29 de maig i 5 de juny

Batea, 21 d'agost i 22 d'agost

Bot, 2 de febrer i 3 de febrer

Caseres, 18 d'agost i 21 d'agost

Corbera d'Ebre, 17 d'agost i 18 d'agost

Fatarella, la, 6 de febrer i 8 de setembre

Gandesa, 1 de setembre i 4 de setembre

Horta de Sant Joan, 8 de setembre i 12 de setembre

Pinell de Brai, el, 28 d'abril i 13 d'octubre

Pobla de Massaluca, la, 20 de gener i 14 d'agost

Prat de Comte, 24 d'agost i 25 d'agost

Vilalba dels Arcs, 13 d'abril i 10 d'agost

 

 

URGELL

 

Agramunt, 1 de setembre i 4 de setembre

Anglesola, 3 de maig i 11 de desembre

Belianes, 15 de maig i 25 de juliol

Bellpuig, 7 d'abril i 15 de setembre

            Seana, 7 d'abril i 29 de setembre

Castellserà, 20 de gener i 21 de juliol

Ciutadilla, 2 de maig i 29 de setembre

Fuliola, la, 26 de juliol i 13 de desembre

Guimerà, 21 de gener i 22 d'abril

Maldà, 2 de gener i 21 d'agost

Nalec, 10 de gener i 25 de juliol

Omells de na Gaia, els, 17 de març i 22 de maig

Ossó de Sió, proposta no formulada

Preixana, 18 d'abril i 10 d'agost

Puigverd d'Agramunt, 16 de setembre i 18 de setembre

Sant Martí de Riucorb

            Llorenç de Rocafort, 28 de juliol i 31 de juliol

            Rocafort de Vallbona, 20 de gener i 26 de setembre

            Sant Martí de Maldà, 10 de novembre i 27 de desembre

            Vilet, el, 26 de juliol i 27 de desembre

Tornabous, 15 de maig i 9 d'octubre

            Guàrdia d'Urgell, la, 20 de gener i 12 de juny

            Tarròs, el, 5 de juny i 21 de novembre

Tàrrega, 12 de maig i 8 de setembre

            Talladell, el, 2 de setembre i 16 de setembre

Vallbona de les Monges, 15 de maig i 18 de setembre

            Montblanquet, 7 d'agost i 16 d'octubre

            Rocallaura, 8 d'agost i 18 d'octubre

Verdú, 30 de gener i 8 de setembre

Vilagrassa, 20 de gener i 7 de desembre

 

 

VALLÈS OCCIDENTAL

 

Badia del Vallès, 27 de febrer i 5 de juny

Barberà del Vallès, 24 d'abril i 3 de juliol

Castellar del Vallès, 20 de març i 12 de setembre

Castellbisbal, 23 de gener i 21 d'agost

Cerdanyola del Vallès, 8 de maig i 13 de novembre

Gallifa, 17 de gener i 5 de juny

Matadepera, 20 de gener i 4 de setembre

Montcada i Reixac, 5 de juny i 25 de setembre

Palau-solità i Plegamans, 5 de juny i 28 d'agost

Polinyà, 20 de gener i 10 de juliol

Rellinars, proposta no formulada

Ripollet, 5 de juny i 28 d'agost

Rubí, 5 de juny i 29 de juny

Sabadell, 15 de maig i 4 de setembre

Sant Cugat del Vallès, 3 de març i 29 de juny

            Valldoreix, 3 de març i 5 de juny

Sant Llorenç Savall, 5 de juny i 25 d'agost

Sant Quirze del Vallès, 15 de maig i 4 de setembre

Santa Perpètua de Mogoda, 7 de març i 4 de setembre

Sentmenat, proposta no formulada

Terrassa, 13 d'abril i 3 de juliol

Ullastrell, 13 d'abril i 14 d'agost

Vacarisses, 13 d'abril i 26 de maig

Viladecavalls, proposta no formulada

 

 

VALLÈS ORIENTAL

 

Aiguafreda, 5 de juny i 7 de desembre

Ametlla del Vallès, l', 27 de febrer i 25 d'agost

Bigues i Riells

            Bigues, 20 de gener i 29 de juny

            Riells del Fai, 23 de gener i 7 d'agost

Caldes de Montbui, 5 de juny i 9 d'octubre

Campins, 15 de maig i 25 d'agost

Canovelles, 26 de maig i 24 de juliol

Cànoves i Samalús

            Cànoves, 20 de gener i 2 de juny

            Samalús, 25 d'agost i 30 de novembre

Cardedeu, 15 de maig i 14 d'agost

Figaró-Montmany, 24 d'abril i 1 de setembre

Fogars de Montclús, 5 de maig i 11 d'agost

Franqueses del Vallès, les

            Bellavista, 27 de maig i 7 de juliol

            Corró d'Amunt, 26 de maig i 5 d'agost

            Corró d'Avall, 26 de maig i 15 de setembre

            Llerona, 26 de maig i 8 de setembre

            Marata, 26 de maig i 29 de juliol

Garriga, la, 5 de juny i 3 d'agost

Granollers, 15 de maig i 25 de juliol

Gualba, 23 de gener i 16 d'agost

Llagosta, la, 20 de març i 8 de setembre

Llinars del Vallès, 7 de setembre i 8 de setembre

Lliçà d'Amunt, 7 de gener i 8 de setembre

Lliçà de Vall, 24 d'abril i 3 de juliol

Martorelles, 5 de juny i 8 de setembre

Mollet del Vallès, 5 de juny i 21 d'agost

Montmeló, 5 de juny i 30 de juny

Montornès del Vallès, 18 de setembre i 29 de novembre

Montseny, 5 de juny i 28 d'agost

Parets del Vallès, 23 de gener i 31 de juliol

Roca del Vallès, la, 12 de setembre i 27 de novembre

            Santa Agnès de Malanyanes, 20 de gener i 24 d'agost

            Torreta, la, 2 de maig i 17 de juliol

Sant Antoni de Vilamajor, 17 de gener i 18 d'agost

Sant Celoni, 8 de setembre i 13 de novembre

            Batllòria, la, 28 d'agost i 18 de desembre

Sant Esteve de Palautordera, 7 d'agost i 13 d'octubre

Sant Feliu de Codines, 17 de gener i 15 de setembre

Sant Fost de Campsentelles, 31 de juliol i 28 de setembre

Sant Pere de Vilamajor, 25 d'abril i 29 de juny

Santa Eulàlia de Ronçana, 28 de juliol i 7 de desembre

Santa Maria de Martorelles, 7 de juliol i 8 de setembre

Santa Maria de Palautordera, 23 de gener i 9 d'octubre

Tagamanent, 13 d'abril i 7 de desembre

Vallgorguina, 25 de setembre i 30 de novembre

Vallromanes, 23 de gener i 29 de setembre

Vilalba Sasserra, 20 de gener i 14 d'agost

Vilanova del Vallès, 5 de juny i 28 d'agost

 

Barcelona, 30 de novembre de 2016

 

Dolors Bassa i Coll

Consellera de Treball, Afers Socials i Famílies

 

Amunt