Accés al contingut Accés al menú de la secció
DOGC  > Resultats i fitxa
 
Afegeix-lo a la meva selecció i subscriu-m'hi
Afegeix-lo a la meva selecció
Dades del document
  • Tipus de document Ordre

  • Data del document 24/11/2015

  • Número del document EMO/0353/2015

  • Número de control 15337040

  • Organisme emissor Departament d'Empresa i Ocupació

    CVE CVE-DOGC-A-15337040-2015

Dades del DOGC
  • Número 7013

  • Data 07/12/2015

  • Secció DISPOSICIONS

Descriptors relacionats
Matèries
Autenticitat i integritat
Lupa
Accedeix a la cerca

ORDRE EMO/353/2015, de 24 de novembre, per la qual s'estableix el calendari de festes locals a la Comunitat Autònoma de Catalunya per a l'any 2016.


Vist que els ajuntaments de la Comunitat Autònoma de Catalunya han formulat les propostes sobre les dues festes locals corresponents al seu municipi i agregats;

Atès que en els municipis respectius les festes locals tenen el caràcter de dies inhàbils a efectes administratius, d’acord amb l’article 48.7 de la Llei 30/1992, de 26 de novembre, de règim jurídic de les administracions públiques i del procediment administratiu comú;

Atès que d’acord amb l’article 46 del Reial decret 2001/1983, de 28 de juliol, sobre regulació de la jornada de treball, jornades especials i descansos, correspon a l’autoritat laboral la seva determinació i publicació;

Atès el que disposen l’article 170.1.l) de l’Estatut d’autonomia de Catalunya; l’article 37.2 de l’Estatut dels treballadors, Text refós aprovat pel Reial decret legislatiu 1/1995, de 24 de març; el Decret 177/1980, de 3 d’octubre, sobre el calendari de festes fixes i suplents, modificat pel Decret 17/1982, de 28 de gener, pel Decret 152/1997, de 25 de juny, i pel Decret 146/1998, de 23 de juny; l’Ordre EMO/168/2015, de 25 de maig, per la qual s’estableix el calendari oficial de festes laborals per a l’any 2016, i en ús de les atribucions que em són conferides,

 

Ordeno:

 

Article únic

Es fixa el calendari laboral següent de festes de caràcter local per a l’any 2016 a la Comunitat Autònoma de Catalunya distribuïdes per comarques.

En aquesta Ordre també es fan constar els ajuntaments que no han formulat proposta de festes locals dins el termini concedit.

 

 

ALT CAMP

 

Aiguamúrcia, 16 d'agost i 13 de setembre

            Pla de Manlleu, el, 8 d'agost i 29 de setembre

            Pobles, les, 9 de maig i 16 de desembre

            Santes Creus, 19 d'agost i 13 de desembre

Alcover, 16 d'agost i 17 d'octubre

Alió, 18 de gener i 24 d'agost

Bràfim, 25 de juliol i 10 de desembre

Cabra del Camp, 19 d'agost i 22 d'agost

Figuerola del Camp, 24 de març i 22 de juliol

Garidells, els, 18 de gener i 25 de juliol

Masó, la, 18 de gener i 25 de juliol

Milà, el, 13 de maig i 24 d'octubre

Montferri, 20 de gener i 24 d'agost

Mont-ral, 20 d'agost i 27 d'agost

            Farena, 20 d'agost i 27 d'agost

Nulles, 20 de gener i 17 de maig

Pla de Santa Maria, el, 7 de gener i 24 de març

Pont d'Armentera, el, 4 de gener i 22 de juliol

Puigpelat, 24 de març i 30 de desembre

Querol, 24 de març i 9 de desembre

Riba, la, 5 d'agost i 25 de novembre

Rodonyà, 25 de gener i 29 d'agost

Rourell, el, 18 de gener i 4 de juliol

Vallmoll, 24 de març i 5 de desembre

Valls, 2 de febrer i 25 de juny

            Picamoixons, 21 de març i 8 d'agost

Vilabella, 5 d'agost i 20 d'agost

Vila-rodona, 20 de gener i 10 d'agost

 

 

ALT EMPORDÀ

 

Agullana, 29 de març i 16 d'agost

Albanyà, 29 de juny i 30 de novembre

Armentera, l', 22 de juliol i 11 de novembre

Avinyonet de Puigventós, 3 de maig i 29 de juny

Bàscara, 19 d'abril i 17 de novembre

Biure, 8 de febrer i 29 de març

Boadella i les Escaules, 7 de novembre i 21 de novembre

Borrassà, 3 de maig i 30 de novembre

Cabanelles, 8 d'agost i 17 d'octubre

Cabanes, 22 de gener i 20 de maig

Cadaqués, 20 de gener i 9 de febrer

Cantallops, 9 de maig i 8 d'agost

Capmany, 9 de febrer i 9 de maig

Castelló d'Empúries, 2 de febrer i 10 d'agost

Cistella, 3 de maig i 29 de juny

Colera, 9 de maig i 29 de setembre

Darnius, 3 de maig i 16 d'agost

Escala, l', 29 de juny i 2 de setembre

Espolla, 18 de gener i 25 de juliol

Far d'Empordà, el, 2 de maig i 11 de novembre

Figueres, 3 de maig i 29 de juny

Fortià, 25 de maig i 29 de juny

Garrigàs, 29 de juny i 29 de setembre

            Arenys d'Empordà, 30 de juny i 30 de novembre

            Ermedàs, 29 de juny i 26 de setembre

            Tonyà, 29 de juny i 14 de desembre

            Vilajoan, 29 de juny i 22 de juliol

Garriguella, 19 d'agost i 9 de desembre

Jonquera, la, 2 de maig i 8 de setembre

Lladó, 17 de maig i 11 de juliol

Llançà, 22 de gener i 15 de juliol

Llers, 3 de maig i 29 de juny

Maçanet de Cabrenys, 4 de juliol i 14 de novembre

Masarac, 2 de juliol i 11 de novembre

            Vilarnadal, 29 d'abril i 29 de juny

Mollet de Peralada, 2 d'abril i 8 d'agost

Navata, 3 de maig i 29 de juny

Ordis, 5 de febrer i 3 de maig

Palau de Santa Eulàlia, 12 de febrer i 10 de desembre

Palau-saverdera, 1 de febrer i 29 d'agost

Pau, 8 de febrer i 3 de maig

Pedret i Marzà, 2 de maig i 8 d'agost

Peralada, 31 d'octubre i 9 de desembre

            Vilanova de la Muga, 12 de desembre i 13 de desembre

Pont de Molins, 20 de gener i 8 de setembre

Pontós, 26 de juliol i 11 de novembre

            Romanyà d'Empordà, 27 de gener i 2 de setembre

Port de la Selva, el, 20 de maig i 5 d'agost

Portbou, 7 de gener i 25 de juliol

Rabós, 5 de gener i 3 de setembre

Riumors, 16 d'agost i 17 d'agost

Roses, 5 de febrer i 8 de febrer

Sant Climent Sescebes, proposta no formulada

Sant Llorenç de la Muga, 10 d'agost i 11 d'agost

Sant Miquel de Fluvià, 3 de maig i 29 de setembre

Sant Mori, 20 de gener i 20 de setembre

Sant Pere Pescador, 20 de gener i 29 de juny

Santa Llogaia d'Àlguema, 15 de juliol i 9 de desembre

Saus, Camallera i Llampaies

            Camallera, 25 d'abril i 19 d'agost

            Llampaies, 25 d'abril i 11 de novembre

            Saus, 25 d'abril i 9 de setembre

Selva de Mar, la, 20 de gener i 3 d'agost

Siurana, 3 de maig i 29 de juny

Terrades, 17 de maig i 22 de novembre

Torroella de Fluvià, 25 d'agost i 24 de novembre

Vajol, la, 11 de novembre i 9 de desembre

Ventalló, 9 de maig i 3 d'octubre

            Mas Gros, 16 d'agost i 3 d'octubre

            Montiró, 3 d'octubre i 7 de novembre

            Pelacalç, 16 d'agost i 3 d'octubre

            Saldet, 12 de setembre i 3 d'octubre

            Valveralla, 3 d'octubre i 10 d'octubre

            Vila-robau, 16 d'agost i 3 d'octubre

Vilabertran, 3 de maig i 29 de juny

Viladamat, 29 de juliol i 7 de desembre

Vilafant, 3 de maig i 29 de juny

Vilajuïga, 18 de gener i 1 d'agost

Vilamacolum, 15 de febrer i 2 de novembre

Vilamalla, 3 de maig i 29 de juny

Vilamaniscle, 26 de maig i 1 de setembre

Vilanant, 3 de maig i 12 d'agost

Vila-sacra, 3 de maig i 29 de juny

Vilaür, 23 de juliol i 25 de juliol

 

 

ALT PENEDÈS

 

Avinyonet del Penedès

            Arboçar, l', 24 de març i 1 d'agost

            Avinyó Nou, 24 de març i 22 d'agost

            Cantallops, 24 de març i 17 d'octubre

            Gunyoles, les, 24 de març i 8 d'agost

            Sant Sebastià dels Gorgs, 24 de març i 8 d'agost

Cabanyes, les, 15 de febrer i 8 d'agost

Castellet i la Gornal

            Casetes, les, 24 de març i 16 d'agost

            Castellet, 24 de març i 1 d'agost

            Clariana, 24 de març i 25 de juliol

            Gornal, la, 24 de març i 4 de juliol

            Masuques, les, 24 de març i 17 d'octubre

            Rocallisa, 24 de març i 8 d'agost

            Rosers, Els, 24 de març i 8 d'agost

            Sant Marçal, 24 de març i 11 de juliol

            Torrelletes, 24 de març i 18 de juliol

            Trenca-roques, 24 de març i 1 d'agost

Castellví de la Marca, 24 de març i 16 d'agost

Font-rubí, 22 de gener i 16 d'agost

Gelida, 22 d'agost i 13 de desembre

Granada, la, 11 de juliol i 30 d'agost

Mediona, 29 de març i 31 d'octubre

Olèrdola, 30 d'agost i 31 d'agost

            Moja, 25 de juliol i 30 d'agost

Olesa de Bonesvalls, 20 de gener i 18 de juliol

Pacs del Penedès, 8 d'agost i 30 d'agost

Pla del Penedès, el, 20 de gener i 1 d'agost

Pontons, 20 de gener i 22 de juliol

Puigdàlber, 7 de gener i 5 de desembre

Sant Cugat Sesgarrigues, 29 de juliol i 1 d'agost

Sant Llorenç d'Hortons, 20 de gener i 10 d'agost

Sant Martí Sarroca, 18 de juliol i 11 de novembre

            Bleda, la, 4 de juliol i 11 de novembre

            Rovira Roja, la, 8 d'agost i 11 de novembre

Sant Pere de Riudebitlles, 24 de març i 29 de juny

Sant Quintí de Mediona, 2 de maig i 31 d'octubre

Sant Sadurní d'Anoia, 8 de setembre i 29 de novembre

Santa Fe del Penedès, 15 de febrer i 17 d'octubre

Santa Margarida i els Monjos, 24 de març i 20 de juliol

            Ràpita, la, 24 de març i 8 d'agost

Subirats

            Ca l'Avi, 24 de març i 24 d'octubre

            Can Bas, 1 de febrer i 24 de març

            Can Batista, 24 de març i 4 de juliol

            Can Cartró, 24 de març i 25 d'abril

            Can Rossell, 24 de març i 4 d'abril

            Cantallops, 1 de febrer i 24 de març

            Casots, els, 24 de març i 11 d'abril

            Lavern, 24 de març i 27 de juny

            Ordal, 24 de març i 8 d'agost

            Pago, el, 1 de febrer i 24 de març

            Sant Joan, 1 de febrer i 24 de març

            Sant Pau d'Ordal, 1 de febrer i 24 de març

            Urbanització Can Rossell, 24 de març i 1 d'agost

            Urbanització Casablanca, 24 de març i 11 de juliol

            Urbanització la Muntanya Rodona, 1 de febrer i 24 de març

Torrelavit, 1 de febrer i 24 de març

Torrelles de Foix, 25 d'agost i 8 de setembre

Vilafranca del Penedès, 30 d'agost i 31 d'agost

Vilobí del Penedès, 24 de març i 22 d'agost

 

 

ALT URGELL

 

Alàs i Cerc, 13 de maig i 18 de juliol

Arsèguel, 9 de febrer i 31 de desembre

Bassella, 14 de maig i 27 d'agost

            Aguilar, 3 de maig i 4 de juny

            Altès, 29 d'abril i 3 de setembre

            Castellnou de Bassella, 30 d'abril i 8 d'octubre

            Clua, la, 20 de gener i 8 d'octubre

            Guardiola, 14 de maig i 6 d'octubre

            Mirambell, 14 de maig i 6 d'octubre

            Ogern, 26 de setembre i 29 de novembre

Cabó, 14 de maig i 1 d'agost

            Pujal, el, 29 de juny i 5 de setembre

            Vilar, el, 7 de maig i 29 de setembre

Cava, 17 d'octubre i 21 de novembre

            Ansovell, 2 de setembre i 11 de novembre

            Querforadat, el, 8 de febrer i 12 d'agost

Coll de Nargó, 25 de juliol i 23 de novembre

Estamariu, 22 de gener i 22 de novembre

Fígols i Alinyà

            Alinyà, 11 de maig i 10 d'agost

            Alzina d'Alinyà, l', 10 de juny i 16 d'agost

            Fígols, 20 de gener i 13 de maig

            Perles, 13 de maig i 16 de novembre

Josa i Tuixén

            Josa de Cadí, 25 de juliol i 5 de setembre

            Tuixent, 20 de gener i 25 de juliol

Montferrer i Castellbò, 22 de gener i 8 de febrer

Oliana, 9 de febrer i 2 d'agost

Organyà, 8 de febrer i 9 de febrer

Peramola, 9 de febrer i 29 de setembre

            Nuncarga, 9 de febrer i 13 de desembre

            Tragó, 9 de febrer i 13 de desembre

Pont de Bar, el, 23 de juliol i 3 de novembre

            Aristot, 30 de novembre i 3 de desembre

            Bar, 8 de setembre i 24 de desembre

            Castellnou de Carcolze, 25 de juny i 3 d'octubre

            Toloriu, 25 de juliol i 13 d'agost

Ribera d'Urgellet

            Adrall, 1 de juliol i 1 de setembre

            Arfa, 13 de maig i 29 de novembre

            Castellar de Tost, 20 de gener i 11 de novembre

            Montant de Tost, 13 de maig i 31 de desembre

            Parròquia d'Hortó, la, 12 de setembre i 30 de novembre

            Pla de Sant Tirs, el, 28 de gener i 12 d'agost

            Torà de Tost, 5 de setembre i 19 de desembre

Seu d'Urgell, la, 20 de gener i 7 de juliol

Valls d'Aguilar, les

            Guàrdia d'Ares, 16 d'agost i 10 d'octubre

            Noves de Segre, 8 de febrer i 11 de juliol

            Taús, 28 de maig i 26 de setembre

Valls de Valira, les

            Anserall, 3 de setembre i 26 de novembre

            Arcavell, 6 d'agost i 26 de novembre

            Argolell, 1 de juny i 8 d'octubre

            Ars, 14 de maig i 12 de novembre

            Asnurri, 10 de setembre i 10 de desembre

            Baixos de Calbinyà, 7 de juliol i 6 d'agost

            Bescaran, 9 de juliol i 12 de novembre

            Calbinyà, 9 de juliol i 21 de desembre

            Civís, 2 de juliol i 22 d'octubre

            Farga de Moles, la, 14 de març i 8 de setembre

            Os de Civís, 23 de juny i 25 de juny

            Sant Antoni, 13 de juny i 7 de juliol

            Sant Joan Fumat, 28 de maig i 13 d'agost

            Sant Pere, 7 de juliol i 28 de juliol

Vansa i Fórnols, la

            Adraén, 5 d'agost i 11 de novembre

            Cornellana, 20 de maig i 29 de juny

            Fórnols, 26 d'abril i 23 de novembre

            Sorribes de la Vansa, 2 d'agost i 7 d'octubre

 

 

ALTA RIBAGORÇA

 

Pont de Suert, el, el, 20 de gener i 5 d'agost

            Llesp, 20 de gener i 3 de febrer

            Malpàs, 20 de gener i 29 de juny

            Viu de Llevata, 20 de gener i 13 d'agost

Vall de Boí, la

            Barruera, 1 d'agost i 8 de setembre

            Boí, 15 de febrer i 23 de juny

            Cardet, 16 d'agost i 8 de setembre

            Cóll, 16 d'agost i 8 de setembre

            Durro, 16 de juny i 8 de setembre

            Erill la Vall, 12 de febrer i 11 de juliol

            Saraís, 16 d'agost i 8 de setembre

            Taüll, 16 de juliol i 24 de novembre

Vilaller, 16 d'agost i 23 de novembre

            Senet, 23 de juny i 16 d'agost

 

 

ANOIA

 

Argençola, 25 d'abril

Bellprat, 13 de maig i 8 d'agost

Bruc, el, 9 de maig i 12 d'agost

Cabrera d'Anoia, 18 de gener i 8 d'agost

Calaf, 5 de febrer i 5 de setembre

Calonge de Segarra, 29 de setembre i 3 d'octubre

Capellades, 6 de febrer i 16 d'agost

Carme, 15 de juliol i 11 de novembre

Castellfollit de Riubregós, 22 de gener i 16 d'agost

Castellolí, 22 de gener i 29 de març

Copons, 29 de març i 22 d'agost

Hostalets de Pierola, els, 22 de juliol i 25 de juliol

Igualada, 29 de març i 29 d'agost

Jorba, 29 de març i 25 de juliol

Llacuna, la, 29 de març i 8 d'agost

Masquefa, 21 de juliol i 22 de juliol

Montmaneu, 15 de gener i 5 de setembre

Òdena, 29 de març i 29 d'abril

Orpí, 22 d'abril i 23 de setembre

Piera, 28 d'abril i 8 de setembre

Pobla de Claramunt, la, 2 de febrer i 4 de juliol

Prats de Rei, els, 2 de maig i 16 d'agost

Pujalt, 22 de gener i 30 de novembre

Rubió, 2 de gener i 7 de maig

Sant Martí de Tous, 29 de març i 11 de novembre

Sant Martí Sesgueioles, 22 d'agost i 11 de novembre

Sant Pere Sallavinera, 23 d'abril i 29 de juny

Santa Margarida de Montbui, 29 de març i 25 de juliol

Santa Maria de Miralles, 29 de març i 31 d'octubre

Torre de Claramunt, la, 29 de març i 23 de juny

            Serra, la, 23 de juny i 5 d'agost

            Vilanova d'Espoia, 23 de juny i 5 d'agost

Vallbona d'Anoia, 17 de maig i 24 d'agost

Veciana, 14 de maig i 20 d'agost

Vilanova del Camí, 29 de març i 5 de setembre

 

 

BAGES

 

Aguilar de Segarra, 23 de juny i 5 de desembre

Artés, 5 de setembre i 6 de setembre

Avinyó, 19 de setembre i 20 de setembre

Balsareny, 1 de febrer i 25 d'abril

Calders, 22 de gener i 9 de setembre

Callús, 4 de juliol i 11 d'octubre

Cardona, 12 de setembre i 13 de setembre

Castellbell i el Vilar, 29 de març i 12 d'agost

Castellfollit del Boix, 22 de febrer i 29 de març

Castellgalí, 2 de maig i 8 d'agost

Castellnou de Bages, 24 de març i 13 de juny

Estany, l', 8 de setembre i 9 de setembre

Fonollosa, 22 de febrer i 22 d'agost

Gaià, 2 de setembre i 5 de setembre

            Galera, 1 de juliol i 4 de juliol

Manresa, 22 de febrer i 29 d'agost

Marganell, 9 de maig i 21 de novembre

Moià, 20 de gener i 17 d'agost

Monistrol de Calders, 1 d'agost i 2 d'agost

Monistrol de Montserrat, 20 de gener i 25 de juliol

Mura, 24 de març i 11 de novembre

Navarcles, 15 de febrer i 31 d'octubre

Navàs, 29 d'agost i 30 d'agost

            Palà de Torroella, 25 de juliol i 29 d'agost

            Sant Salvador de Torroella, 29 d'agost i 6 d'octubre

Pont de Vilomara i Rocafort, el, 14 de març i 25 de juliol

Rajadell, 23 de juny i 5 de desembre

Sallent, 26 de maig i 12 de setembre

            Cabrianes, 12 de setembre i 19 de setembre

Sant Feliu Sasserra, 12 de setembre i 5 de desembre

Sant Fruitós de Bages, 21 de gener i 4 de juliol

Sant Joan de Vilatorrada, 25 de juny i 11 de novembre

Sant Mateu de Bages, 1 d'agost i 19 de setembre

            Castelltallat, 19 de setembre i 26 de setembre

            Coaner, 12 de setembre i 19 de setembre

            Saló, 22 d'agost i 19 de setembre

Sant Salvador de Guardiola, 22 de febrer i 6 d'agost

Sant Vicenç de Castellet, 22 de gener i 11 de juliol

Santa Maria d'Oló, 20 de gener i 29 d'agost

Santpedor, 13 de juny i 26 de juliol

Súria, 20 de gener i 11 de juliol

Talamanca, 24 de març i 16 d'agost

 

 

BAIX CAMP

 

Albiol, l', 8 d'agost i 29 de setembre

Aleixar, l', 8 de febrer i 14 de novembre

Alforja, 15 de gener i 30 de setembre

Almoster, 29 de juliol i 29 de setembre

Arbolí, 18 de gener i 3 d'octubre

Argentera, l', 18 d'agost i 19 d'agost

Borges del Camp, les, 2 de juny i 8 de setembre

Botarell, 2 de febrer i 10 d'agost

Cambrils, 29 de juny i 8 de setembre

Capafonts, 30 de juliol i 16 d'agost

Castellvell del Camp, 22 de gener i 26 de juliol

Colldejou, 10 d'agost i 21 d'octubre

Duesaigües, 13 de maig i 26 de setembre

Febró, la, 26 d'agost i 29 d'agost

Maspujols, 2 de maig i 16 d'agost

Montbrió del Camp, 23 de juny i 29 de juny

Mont-roig del Camp, 8 de setembre i 29 de setembre

            Miami platja, 18 de març i 25 de juliol

Prades, 29 d'agost i 17 d'octubre

Pratdip, 18 de juliol i 8 de setembre

Reus, 29 de juny i 26 de setembre

Riudecanyes, 1 d'agost i 19 de setembre

Riudecols, 29 de juny i 30 de juny

Riudoms, 25 de juliol i 28 de novembre

Selva del Camp, la, 6 de juny i 30 de novembre

Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant

            Almadrava, 22 de juliol i 25 de juliol

            Hospitalet de l'Infant, l', 29 de juny i 16 d'agost

            Masboquera, 6 d'agost i 17 de novembre

            Masriudoms, 22 de juliol i 25 de juliol

            Vandellòs, 25 de juliol i 23 de setembre

Vilanova d'Escornalbou, 25 de gener i 29 d'agost

Vilaplana, 20 de gener i 8 de setembre

Vinyols i els Arcs, 27 d'abril i 25 de novembre

 

 

BAIX EBRE

 

Aldea, l', 21 d'abril i 12 de setembre

Aldover, 8 de setembre i 9 de desembre

Alfara de Carles, 31 d'octubre i 9 de desembre

Ametlla de Mar, l', 2 de febrer i 29 de juny

Ampolla, l', 23 de juny i 15 de juliol

Benifallet, 8 de setembre i 9 de setembre

Camarles, 25 de juliol i 7 de desembre

Deltebre, 20 de maig i 16 d'agost

Paüls, 29 de març i 16 d'agost

Perelló, el, 18 de gener i 19 de gener

Roquetes, 14 d'abril i 4 de juliol

Tivenys, 29 de setembre i 30 de setembre

Tortosa, 8 de febrer i 5 de setembre

            Bítem, 5 de setembre i 16 de setembre

            Campredó, 25 de juliol i 5 de setembre

            Jesús, 5 de setembre i 4 d'octubre

Xerta, 25 de juliol i 11 de novembre

 

 

BAIX EMPORDÀ

 

Albons, 9 de febrer i 22 de juliol

Begur, 29 de juny i 19 de setembre

Bellcaire d'Empordà, 9 de febrer i 29 d'agost

Bisbal d'Empordà, la, 16 d'agost i 31 d'octubre

Calonge, 11 de juliol i 11 de novembre

            Sant Antoni de Calonge, 13 de juny i 1 de setembre

Castell-Platja d'Aro, 4 de febrer i 8 de setembre

Colomers, 21 de gener i 15 de setembre

Corçà, 8 de febrer i 3 d'octubre

Cruïlles, Monells i Sant Sadurní de l'Heura, 16 d'agost i 7 de desembre

Foixà, 25 de juny i 29 d'agost

            Sala, la, 25 de juny i 16 d'agost

            Sant Llorenç de les Arenes, 25 de juny i 10 d'agost

Fontanilles, 28 de maig i 2 de juliol

Forallac

            Canapost, 3 de setembre i 31 d'octubre

            Fonteta, 9 de juliol i 31 d'octubre

            Peratallada, 6 d'agost i 31 d'octubre

            Sant Climent de Peralta, 3 de setembre i 31 d'octubre

            Vulpellac, 19 d'agost i 31 d'octubre

Garrigoles, 22 de gener i 29 de novembre

Gualta, 30 de juliol i 1 d'agost

Jafre, 8 de setembre i 11 de novembre

Mont-ras, 25 de juliol i 31 d'octubre

Palafrugell, 20 de juliol i 11 de novembre

Palamós, 23 de juny i 27 de juny

Palau-sator, 25 de juny i 29 de juny

            Fontclara, 15 de gener i 3 d'octubre

            Sant Feliu de Boada, 30 de juliol i 1 d'agost

            Sant Julià de Boada, 9 de gener i 30 de juliol

Pals, 4 d'agost i 8 de setembre

Parlavà, 20 de gener i 1 d'agost

            Fonolleres, 20 de gener i 11 de juliol

Pera, la, 23 de maig i 29 d'octubre

Regencós, 22 de gener i 28 d'abril

Rupià, proposta no formulada

Sant Feliu de Guíxols, 5 de febrer i 1 d'agost

Santa Cristina d'Aro, 22 de juliol i 25 de juliol

Serra de Daró, 15 d'abril i 4 de maig

Tallada d'Empordà, la, la, 24 de març i 31 d'octubre

Torrent, 27 d'agost i 10 de desembre

Torroella de Montgrí, 25 d'agost i 25 de novembre

            Estartit, l', 26 de juliol i 13 de desembre

Ullà, 22 de juliol i 9 de setembre

Ullastret, 10 d'agost i 11 d'agost

Ultramort, 2 de juliol i 10 de desembre

Vall-llobrega, 22 de gener i 26 de setembre

Verges, 9 de febrer i 24 de març

Vilopriu, proposta no formulada

 

 

BAIX LLOBREGAT

 

Abrera, 29 de juny i 31 d'octubre

Begues, 20 de gener i 25 de juliol

Castelldefels, 16 d'agost i 7 de desembre

Castellví de Rosanes, 30 de maig i 26 de setembre

Cervelló, 2 de maig i 19 de setembre

Collbató, 27 d'abril i 16 de setembre

Corbera de Llobregat, 22 de juliol i 31 d'octubre

Cornellà de Llobregat, 27 de maig i 24 de setembre

Esparreguera, 12 de febrer i 11 de juliol

Esplugues de Llobregat, 25 de juliol i 21 de setembre

Gavà, 29 de juny i 14 de desembre

Martorell, 25 d'abril i 16 d'agost

Molins de Rei, 11 de juliol. i 29 de setembre

Olesa de Montserrat, 10 de juny i 27 de juny

Pallejà, 12 de febrer i 11 de juliol

Palma de Cervelló, la, proposta no formulada

Papiol, el, 8 de febrer i 29 de juliol

Prat de Llobregat, el, 24 de març i 26 de setembre

Sant Andreu de la Barca, 5 de setembre i 30 de novembre

Sant Boi de Llobregat, 20 de maig i 7 de desembre

Sant Climent de Llobregat, 10 d'agost i 23 de novembre

Sant Esteve Sesrovires, 24 de març i 29 de juliol

Sant Feliu de Llobregat, 11 d'abril i 11 d'octubre

Sant Joan Despí, 12 de febrer i 24 de setembre

Sant Just Desvern, 24 de març i 6 d'agost

Sant Vicenç dels Horts, 22 de gener i 25 de juliol

Santa Coloma de Cervelló, 16 d'agost i 31 de desembre

            Colònia Güell, la, 3 de juny i 31 de desembre

Torrelles de Llobregat, 25 de gener i 11 de novembre

Vallirana, 20 de gener i 21 de setembre

Viladecans, 20 de gener i 8 de setembre

 

 

BAIX PENEDÈS

 

Albinyana, 15 de juliol i 24 d'agost

Arboç, l', 9 de gener i 29 d'agost

Banyeres del Penedès, 12 de febrer i 11 de juliol

Bellvei, 13 de maig i 16 d'agost

Bisbal del Penedès, la, 25 d'abril i 16 d'agost

Bonastre, 23 de maig i 22 de juliol

Calafell, 29 de juny i 16 de juliol

            Segur de Calafell, 16 de juliol i 29 de setembre

Cunit, 20 de gener i 11 de juliol

Llorenç del Penedès, 24 de març i 10 d'agost

Masllorenç, 7 de gener i 8 d'agost

Montmell, el, 29 de març i 10 d'octubre

Sant Jaume dels Domenys, 25 de juliol i 26 de juliol

Santa Oliva, 25 de gener i 25 d'agost

Vendrell, el, 26 de juliol i 27 de juliol

 

 

BARCELONÈS

 

Badalona, 24 de març i 11 de maig

Barcelona, 12 de febrer i 24 de setembre

Hospitalet de Llobregat, l', 12 de febrer i 24 de setembre

Sant Adrià de Besòs, 2 de maig i 8 de setembre

Santa Coloma de Gramenet, 24 de març i 5 de setembre

 

 

BERGUEDÀ

 

Avià, 27 de maig i 29 d'agost

Bagà, 3 d'agost i 2 de novembre

Berga, 26 de maig i 8 de setembre

Borredà, 22 d'agost i 23 d'agost

Capolat, 26 de maig i 8 de setembre

Casserres, 18 d'abril i 29 d'agost

Castell de l'Areny, 25 de gener i 23 de maig

Castellar de n'Hug, 11 de juliol i 29 de setembre

Castellar del Riu

            Espinalbet, 27 de maig i 8 de setembre

            Llinars, 11 de juny i 8 de setembre

Cercs, 26 de maig i 31 d'octubre

Espunyola, l', 26 de maig i 27 de maig

Fígols, 17 d'octubre i 22 de novembre

Gironella, 25 d'abril i 22 d'agost

Gisclareny, 23 d'abril i 13 de juny

Gósol, 20 de juliol i 31 d'octubre

Guardiola de Berguedà, 25 d'abril i 10 d'agost

Montclar, 27 de maig i 7 de desembre

Montmajor, proposta no formulada

Nou de Berguedà, la, 26 de maig i 11 de novembre

Olvan, 20 de gener i 8 d'agost

            Cal Rosal, 26 de maig i 11 de juliol

Pobla de Lillet, la, 3 d'octubre i 3 de novembre

Puig-reig, 17 de maig i 11 de novembre

            Ametlla de Merola, l', 17 de maig i 19 de setembre

Quar, la, 18 de juliol i 25 de juliol

Sagàs, 17 d'octubre i 30 de novembre

            Guàrdia, la, 7 d'octubre i 17 d'octubre

Saldes, 26 d'agost i 8 de setembre

Sant Jaume de Frontanyà, 26 de maig i 25 de juliol

Sant Julià de Cerdanyola, 12 de setembre i 9 de desembre

Santa Maria de Merlès, 11 de novembre

Vallcebre, 30 de maig i 31 d'octubre

Vilada, 23 de juny i 9 de desembre

Viver i Serrateix

            Sant Joan Montdarn, 6 d'agost i 29 d'agost

            Serrateix, 9 de maig i 6 d'agost

            Viver, 6 d'agost i 9 de setembre

 

 

CERDANYA

 

Alp, 8 de febrer i 29 de juny

            Masella, 29 de juny i 12 de setembre

            Molina, la, 29 de juny i 6 d'agost

Bellver de Cerdanya, 13 de juny i 11 d'octubre

Bolvir, 22 de novembre i 9 de desembre

Das, 10 d'agost i 11 d'agost

Fontanals de Cerdanya, 23 de juny i 18 de juliol

Ger, 5 de setembre i 31 de desembre

            Greixer, 6 de juny i 23 de novembre

            Saga, 23 de maig i 29 de desembre

Guils de Cerdanya, 13 de maig i 23 de desembre

Isòvol, 26 de setembre i 27 de setembre

            All, 12 d'agost i 8 de setembre

            Olopte, 29 de juny i 30 d'agost

Lles de Cerdanya, 27 de juny i 16 de setembre

Llívia, 4 d'abril i 6 de juny

Meranges, proposta no formulada

Montellà i Martinet

            Martinet, 18 de gener i 2 de desembre

            Montellà, 25 d'agost i 28 de novembre

Prats i Sansor, 6 d'agost i 29 de novembre

Prullans, 15 de gener i 30 de maig

Puigcerdà, 18 de juliol i 8 de setembre

            Age, 7 de gener i 13 de juny

            Ventajola, 4 de juliol i 21 de desembre

            Vilallobent, 5 de setembre i 30 de novembre

Riu de Cerdanya, 20 de gener i 25 de juny

Urús, 20 d'agost i 23 de novembre

 

 

CONCA DE BARBERÀ

 

Barberà de la Conca, 26 de juliol i 22 d'agost

Blancafort, 26 d'agost i 2 de novembre

Conesa, 20 de maig i 11 de novembre

Espluga de Francolí, l', 29 de juliol i 1 d'agost

Forès, 3 de setembre i 7 de desembre

Llorac, 26 d'agost i 27 d'agost

            Albió, 2 de setembre i 3 de setembre

            Rauric, 1 d'octubre i 3 d'octubre

Montblanc, 8 de setembre i 9 de setembre

Passanant i Belltall

            Belltall, 13 d'agost i 1 d'octubre

            Glorieta, 12 de maig i 20 d'agost

            Passanant, 12 de maig i 20 d'agost

            Pobla de Ferran, la, 12 de maig i 20 d'agost

            Sala de Comalats, 12 de maig i 20 d'agost

Piles, les, 11 de novembre i 13 de desembre

            Biure, 6 de maig i 7 de maig

            Guialmons, 13 de maig i 14 de maig

            Sant Gallard, 3 de setembre i 8 de setembre

Pira, 5 d'agost i 8 d'agost

Pontils, 29 de juliol i 30 de juliol

            Sant Magí de la Brufaganya, 19 d'agost i 17 de setembre

            Santa Perpètua de Gaià, 12 d'agost i 13 d'agost

            Seguer, 19 d'agost i 20 d'agost

            Vallespinosa, 5 d'agost i 6 d'agost

Rocafort de Queralt, 6 d'agost i 16 d'agost

Santa Coloma de Queralt, 8 de novembre i 31 de desembre

            Aguiló, 22 de gener i 24 de setembre

            Pobla de Carivenys, la, 23 de juny i 27 d'agost

            Roques, les, 11 de maig i 29 de juny

Sarral, 29 de juliol i 26 de setembre

            Montbrió de la Marca, 20 de gener i 10 d'agost

            Vallverd, 9 de maig i 26 d'agost

Savallà del Comtat, 30 de setembre i 1 d'octubre

            Segura, 13 de maig i 14 de maig

Senan, 7 de gener i 16 d'agost

Solivella, 9 de setembre i 31 d'octubre

Vallclara, 26 d'agost i 29 d'agost

Vallfogona de Riucorb, 9 de juliol i 3 de desembre

Vilanova de Prades, 13 de juny i 6 d'agost

Vilaverd, 8 de juliol i 11 de novembre

Vimbodí i Poblet, 18 de gener i 5 d'agost

 

 

GARRAF

 

Canyelles, 25 de juliol i 9 de setembre

Cubelles, 30 de juliol i 16 d'agost

Olivella, 1 d'agost i 31 d'octubre

Sant Pere de Ribes, 25 de gener i 29 de juny

            Roquetes, les, 12 de febrer i 27 de juny

Sitges, 24 d'agost i 23 de setembre

Vilanova i la Geltrú, 8 de febrer i 5 d'agost

 

 

GARRIGUES

 

Albagés, l', 20 de gener i 29 d'agost

Albi, l', 5 d'agost i 26 de setembre

Arbeca, 25 de juliol i 16 d'agost

Bellaguarda, 18 de gener i 25 d'abril

Borges Blanques, les, 5 de setembre i 6 de setembre

Bovera, 23 de maig i 12 de setembre

Castelldans, 8 de setembre i 9 de setembre

Cervià de les Garrigues, 29 de setembre i 30 de setembre

Cogul, el, 20 de gener i 2 de maig

Espluga Calba, l', 8 de febrer i 22 d'agost

Floresta, la, 3 de febrer i 22 d'agost

Fulleda, 26 d'agost i 29 d'agost

Granadella, la, 18 de gener i 14 de setembre

Granyena de les Garrigues, 18 de març i 30 de setembre

Juncosa, 19 de març i 23 d'abril

Juneda, 29 d'agost i 30 d'agost

Omellons, els, 25 de gener i 26 de setembre

Pobla de Cérvoles, la, 17 de maig i 22 de novembre

Puiggròs, 1 d'agost i 2 d'agost

Soleràs, el, 4 d'agost i 16 d'agost

Tarrés, 16 d'agost i 17 d'agost

Torms, els, 18 de gener i 9 de maig

Vilosell, el, 20 de gener i 9 de maig

Vinaixa, 25 d'abril i 29 d'agost

 

 

GARROTXA

 

Argelaguer, 9 de maig i 12 de desembre

Besalú, 18 de març i 16 de setembre

Beuda, 18 de març i 16 de setembre

Castellfollit de la Roca, 17 de maig i 19 de setembre

Maià de Montcal, 25 de gener i 13 de maig

            Dosquers, 13 de maig i 25 de juliol

Mieres, 18 de març i 29 d'agost

Montagut i Oix, 7 de gener i 2 de maig

Olot, 8 de setembre i 9 de setembre

Planes d'Hostoles, les, 25 de juliol i 26 de setembre

Preses, les, 8 de setembre i 10 d'octubre

Riudaura, 20 de gener i 7 de desembre

Sales de Llierca, 23 d'abril i 11 de novembre

Sant Aniol de Finestres, 1 d'agost i 13 de desembre

Sant Feliu de Pallerols, 13 de maig i 1 d'agost

Sant Ferriol, 18 de març i 16 de setembre

Sant Jaume de Llierca, 25 de juliol i 26 de juliol

Sant Joan les Fonts, 23 de juny i 9 de setembre

Santa Pau, 12 d'agost i 16 d'agost

Tortellà, 25 d'abril i 16 d'agost

Vall de Bianya, la, 4 d'abril i 13 de maig

            Canya, la, 29 d'abril i 16 de desembre

Vall d'en Bas, la

            Hostalets d'en Bas, els, 16 d'agost i 8 de setembre

            Joanetes, 25 de juliol i 8 de setembre

            Mallol, el, 29 d'agost i 8 de setembre

            Pinya, la, 1 d'agost i 8 de setembre

            Puigpardines, 16 d'agost i 8 de setembre

            Sant Esteve d'en Bas, 8 de setembre i 19 de setembre

            Sant Privat d'en Bas, 22 d'agost i 8 de setembre

 

 

GIRONÈS

 

Aiguaviva, 25 de juliol i 29 d'octubre

Bescanó, 25 de juliol i 25 d'octubre

Bordils, 22 d'agost i 31 d'octubre

Campllong, 23 de maig i 26 d'agost

Canet d'Adri, 26 de setembre i 29 d'octubre

Cassà de la Selva, 23 de maig i 24 de maig

Celrà, 9 de maig i 25 de juliol

Cervià de Ter, 27 d'agost i 31 d'octubre

Flaçà, 7 de juliol i 11 d'octubre

Fornells de la Selva, 25 de juliol i 29 d'octubre

Girona, 25 de juliol i 29 d'octubre

Juià, 5 de setembre i 28 d'octubre

Llagostera, 24 de març i 17 de maig

Llambilles, 11 de juliol i 31 d'octubre

Madremanya, 8 d'agost i 7 d'octubre

Quart, 18 de juliol i 25 de juliol

Salt, 25 de juliol i 29 d'octubre

Sant Andreu Salou, proposta no formulada

Sant Gregori, 18 de juliol i 29 d'octubre

Sant Joan de Mollet, 20 de gener i 29 d'octubre

Sant Jordi Desvalls, 25 de juliol i 31 d'octubre

Sant Julià de Ramis, 26 de juliol i 29 d'octubre

Sant Martí de Llémena, 31 d'octubre i 5 de desembre

Sant Martí Vell, 25 de juliol i 29 d'octubre

Sarrià de Ter, 25 de juliol i 29 d'octubre

Vilablareix, 25 de juliol i 29 d'octubre

Viladasens, 22 de gener i 14 d'octubre

 

 

MARESME

 

Alella, 1 d'agost i 31 d'octubre

Arenys de Mar, 11 de juliol i 16 d'agost

Arenys de Munt, 10 de novembre i 11 de novembre

Argentona, 4 d'agost i 3 d'octubre

Cabrera de Mar, 1 d'agost

Cabrils, 3 de maig i 31 d'octubre

Caldes d'Estrac, 8 de setembre i 13 de desembre

Calella, 16 de juny i 23 de setembre

Canet de Mar, 29 de juny i 8 de setembre

Dosrius, 13 de maig i 2 de setembre

Malgrat de Mar, 16 d'agost i 5 de desembre

Masnou, el, 29 de juny i 31 d'octubre

Mataró, 27 de juliol i 28 de juliol

Montgat, 22 d'abril i 23 de juny

Òrrius, 31 d'octubre i 30 de novembre

Palafolls, 25 d'agost i 8 de setembre

Pineda de Mar, 26 d'agost i 29 d'agost

Premià de Dalt, 29 de juny i 31 d'octubre

Premià de Mar, 8 de febrer i 11 de juliol

Sant Andreu de Llavaneres, 18 de juliol i 30 de novembre

Sant Cebrià de Vallalta, 29 de juliol i 30 de setembre

Sant Iscle de Vallalta, 22 d'abril i 18 de novembre

Sant Pol de Mar, 25 de gener i 25 de juliol

Sant Vicenç de Montalt, 22 de gener i 31 d'octubre

Santa Susanna, 11 d'agost i 12 d'agost

Teià, 12 de setembre i 11 de novembre

Tiana, 13 de juny i 16 de setembre

Tordera, 11 de maig i 24 d'agost

Vilassar de Dalt, 29 d'abril i 25 d'agost

Vilassar de Mar, 27 de juny i 31 d'octubre

 

 

MONTSIÀ

 

Alcanar, 20 de maig i 10 d'octubre

            Cases d'Alcanar, les, 29 de juny i 16 de juliol

Amposta, 12 de setembre i 5 de desembre

Freginals, 24 d'agost i 31 d'octubre

Galera, la, 19 de març i 10 d'agost

Godall, 9 de febrer i 9 de desembre

Mas de Barberans, 25 d'abril i 16 d'agost

Masdenverge, 7 d'octubre i 5 de desembre

Sant Carles de la Ràpita, 25 de juliol i 8 de setembre

Sant Jaume d'Enveja, 23 de juny i 25 de juliol

            Muntells, els, 16 de febrer i 10 d'agost

Santa Bàrbara, 9 de maig i 5 de desembre

Sénia, la, 15 de febrer i 9 de maig

Ulldecona, 12 de setembre i 18 d'octubre

 

 

NOGUERA

 

Àger, 22 de gener i 16 d'agost

            Agulló, 23 d'abril i 20 d'agost

            Corçà, 7 de maig i 6 d'agost

            Fontdepou, 2 de gener i 23 de juliol

            Masos de Millà, els, 30 d'abril i 30 de juliol

            Millà, 14 de maig i 3 de setembre

            Règola, la, 28 de maig i 4 d'agost

            Vilamajor, 24 de setembre

Albesa, 18 de març i 16 d'agost

Algerri, 2 de febrer i 3 de febrer

Alòs de Balaguer, 20 de gener i 5 d'agost

Artesa de Segre, 20 de gener i 30 de setembre

Avellanes i Santa Linya, les

            Avellanes, les, 23 d'abril i 16 d'agost

            Santa Linya, 25 d'abril i 25 de maig

            Tartareu, 22 d'agost i 29 de setembre

            Vilanova de la Sal, 3 de febrer i 30 de juliol

Balaguer, 9 de novembre i 10 de novembre

Baronia de Rialb, la

            Bellfort, 16 d'agost i 28 de novembre

            Gualter, 9 de febrer i 23 de juliol

            Palau de Rialb, el, 9 de maig i 16 d'agost

            Pallerols, 25 d'abril i 21 de novembre

            Politg, 9 de febrer i 5 de maig

            Puig de Rialb, el, 26 de maig i 3 d'octubre

            Serra de Rialb, la, 2 de maig i 10 de setembre

            Torre de Rialb, la, 4 de juliol i 22 de novembre

            Vilaplana, 18 de maig i 29 de setembre

Bellcaire d'Urgell, 23 de maig i 12 de setembre

Bellmunt d'Urgell, 9 de maig i 22 d'agost

Cabanabona, 19 d'agost i 20 d'agost

Camarasa, 25 d'abril i 31 d'octubre

            Ametlla de Montsec, l', 29 de juliol i 5 de desembre

            Figuerola de Meià, 8 d'agost i 12 de desembre

            Fontllonga, 29 d'agost i 27 de setembre

            Sant Llorenç de Montgai, 25 de maig i 10 d'agost

Castelló de Farfanya, 23 d'abril i 9 de novembre

Cubells, 25 d'abril i 19 d'agost

            Torre de Fluvià, la, 26 d'agost i 29 d'agost

Foradada, 20 de gener i 9 de febrer

            Marcovau, 4 de juny i 6 d'agost

            Montsonís, 9 de febrer i 9 de juliol

            Rubió de Dalt i Rubió del Mig, 9 de febrer i 29 de setembre

Ivars de Noguera, 20 de gener i 5 d'agost

Menàrguens, 22 de gener i 29 d'abril

Montgai, 5 de setembre i 5 de desembre

            Butsènit, 16 d'agost i 5 de desembre

Oliola, 28 de gener i 8 d'agost

Os de Balaguer, 6 d'agost i 29 de setembre

            Alberola, 13 de juny i 5 de setembre

            Gerb, 6 d'agost i 9 de novembre

            Monestir d'Avellanes, 6 d'agost i 29 de setembre

Penelles, 9 de maig i 29 d'agost

Ponts, 9 de febrer i 14 de setembre

Preixens, 29 d'abril i 29 d'agost

            Pradell, 20 de gener i 15 de juliol

            Ventoses, les, 25 de juliol i 22 d'agost

Sentiu de Sió, la, 9 de maig i 29 de setembre

Térmens, 20 de gener i 12 de setembre

Tiurana, 9 de febrer i 8 de setembre

Torrelameu, 20 de gener i 2 de maig

Vallfogona de Balaguer, 29 de setembre i 30 de setembre

            Hostal Nou i la Codosa, l', 23 de juliol i 30 de setembre

            Ràpita, la, 16 de juliol i 30 de setembre

Vilanova de l'Aguda, 6 de febrer i 7 de març

            Alzina, l', 6 d'agost i 16 d'agost

            Guardiola, 23 d'abril i 13 d'agost

            Ribelles, 14 de maig i 12 de setembre

            Vilalta, 30 de juliol i 6 d'agost

Vilanova de Meià, 9 de maig i 12 de setembre

            Boada, 9 de maig i 22 d'agost

            Gàrzola, 9 de maig i 5 de setembre

            Lluçars, 9 de maig i 19 de setembre

            Santa Maria de Meià, 9 de maig i 16 d'agost

 

 

OSONA

 

Alpens, 9 de febrer i 27 de setembre

Balenyà, 21 de gener i 24 d'agost

Brull, el, 25 de juliol i 11 de novembre

Calldetenes, 24 de març i 24 de setembre

Centelles, 1 de setembre i 31 de desembre

Collsuspina, 1 d'agost i 2 d'agost

Espinelves, 22 de gener i 25 de juliol

Esquirol, l', 24 de març i 23 de juny

            Cantonigròs, 24 de març i 16 d'agost

            Sant Martí Sescorts, 24 de març i 11 de novembre

Folgueroles, 24 de març i 12 de setembre

Gurb, 24 de març i 30 de novembre

Lluçà, 21 de novembre

Malla, 22 de gener i 24 de març

Manlleu, 24 de març i 12 de setembre

Masies de Roda, les, 15 de juliol i 29 de setembre

Masies de Voltregà, les, 5 de setembre i 8 de setembre

            Vinyoles, 11 de juliol i 8 de setembre

Montesquiu, 31 d'octubre i 9 de desembre

Muntanyola, 16 de juny i 7 de desembre

Olost, 16 d'agost i 31 d'octubre

            Santa Creu de Jotglar, 14 de setembre i 31 d'octubre

Orís, 25 d'agost i 19 de setembre

Oristà, 20 de gener i 30 de novembre

            Raval de Sant Feliu, el, 12 de setembre i 5 de desembre

            Torre d'Oristà, la, 20 de gener i 8 de setembre

Perafita, 2 de febrer i 29 de juny

Prats de Lluçanès, 22 de gener i 25 de juny

Roda de Ter, 24 de març i 23 de setembre

Rupit i Pruit, 29 de setembre i 30 de novembre

Sant Agustí de Lluçanès, 25 d'agost i 28 de setembre

Sant Bartomeu del Grau, 24 d'agost i 31 d'octubre

Sant Boi de Lluçanès, proposta no formulada

Sant Hipòlit de Voltregà, 5 de setembre i 8 de setembre

Sant Julià de Vilatorta, 24 de març i 18 de juliol

Sant Martí d'Albars, 11 de novembre i 12 de novembre

Sant Martí de Centelles, 25 de juliol i 11 de novembre

Sant Pere de Torelló, 29 de juny i 26 de setembre

Sant Quirze de Besora, 24 de març i 16 de juny

Sant Sadurní d'Osormort, 17 de maig i 5 de setembre

Sant Vicenç de Torelló, 22 de gener i 5 de setembre

Santa Cecília de Voltregà, 24 de març i 22 de novembre

Santa Eugènia de Berga, 24 de març i 5 de setembre

Santa Eulàlia de Riuprimer, 24 de març i 5 de setembre

Santa Maria de Besora, 12 de setembre i 5 de desembre

Seva, 2 de maig i 31 d'octubre

Sobremunt, 11 de novembre i 13 de desembre

Sora, 13 de maig i 29 de juny

Taradell, 20 de gener i 25 d'agost

Tavèrnoles, 24 de març i 3 d'agost

Tavertet, 23 d'abril

Tona, 24 de març i 30 de novembre

Torelló, 1 d'agost i 19 de setembre

Vic, 24 de març i 5 de juliol

Vidrà, 15 de gener i 26 de setembre

Viladrau, 8 de setembre i 11 de novembre

Vilanova de Sau, 24 de març i 16 d'agost

 

 

PALLARS JUSSÀ

 

Abella de la Conca, 14 de maig i 3 d'octubre

Castell de Mur

            Cellers, 29 d'agost i 19 de setembre

            Collmorter, 7 de maig i 19 de setembre

            Guàrdia de Tremp, 19 de setembre i 10 d'octubre

            Meüll, el, 19 de setembre i 11 de novembre

            Puigmaçana, 19 de setembre i 11 de novembre

            Santa Llúcia, 19 de setembre i 13 de desembre

            Vilamolat de Mur, 7 de maig i 19 de setembre

Conca de Dalt

            Aramunt, 21 de gener i 10 de setembre

            Claverol, 6 de febrer i 20 d'agost

            Erinyà, 16 de maig i 15 de juny

            Hortoneda, 2 de maig i 13 d'agost

            Pessonada, 30 de juliol i 13 d'agost

            Pont de Claverol, el, 19 de gener i 24 d'agost

            Rivert, 13 d'agost i 11 de novembre

            Sant Martí de Canals, 5 d'agost i 11 de novembre

            Serradell, 23 d'abril i 30 de novembre

            Sossís, 2 de febrer i 24 d'agost

            Toralla, 16 de gener i 1 d'agost

            Torallola, 13 d'agost i 22 de novembre

Gavet de la Conca, 14 de gener i 24 de setembre

            Aransís, 28 d'abril i 6 d'agost

            Fontsagrada, 21 de gener i 6 d'octubre

            Sant Cristòfol de la Vall, 9 de juliol i 30 de juliol

            Sant Martí de Barcedana, 28 de juliol i 6 d'agost

            Sant Miquel de la Vall, 25 d'agost i 29 de setembre

            Sant Salvador de Toló, 10 de juny i 6 d'agost

            Sant Serni, 10 de juny i 26 de novembre

Isona i Conca Dellà

            Basturs, 14 de maig i 3 de setembre

            Benavent, 20 de juliol i 20 d'agost

            Biscarri, 24 de setembre i 30 de novembre

            Conques, 19 de març i 14 de setembre

            Figuerola d'Orcau, 16 de gener i 16 d'agost

            Isona, 23 de gener i 26 d'agost

            Orcau, 13 de juny i 6 d'agost

            Sant Romà d'Abella, 29 d'abril i 2 de juny

Llimiana, 25 de maig i 16 d'agost

Pobla de Segur, la, 9 de maig i 18 de juny

Salàs de Pallars, 29 d'abril i 5 d'agost

Sant Esteve de la Sarga, 14 de maig i 8 de setembre

Sarroca de Bellera, 1 d'agost

            Esglésies, les, 29 d'agost

Senterada, 28 de juliol i 16 d'agost

Talarn, 11 de gener i 11 de novembre

Torre de Cabdella, la, 8 d'agost i 29 d'agost

Tremp, 14 de maig i 8 de setembre

 

 

PALLARS SOBIRÀ

 

Alins, 22 de gener i 23 de juny

            Ainet de Besan, 5 de gener i 3 d'octubre

            Araós, 2 de setembre i 27 de desembre

            Àreu, 15 de gener i 1 d'agost

Alt Àneu

            Alòs d'Isil, 9 de febrer i 27 d'agost

            Borén, 9 de febrer i 20 d'agost

            Isavarre, 9 de febrer i 10 d'agost

            Isil, 9 de febrer i 23 de juny

            Son, 9 de febrer i 8 d'agost

            Sorpe, 9 de febrer i 13 d'agost

            València d'Àneu, 9 de febrer i 8 de setembre

Baix Pallars

            Ancs, 1 d'agost i 22 de novembre

            Baén, 1 d'agost i 30 de novembre

            Balestui, 21 de gener i 1 d'agost

            Bresca, 1 d'agost i 29 de setembre

            Bretui, 1 d'agost i 27 de desembre

            Cortscastell, 26 de juliol i 1 d'agost

            Enseu, 1 d'agost i 27 de desembre

            Gerri de la Sal, 20 de gener i 1 d'agost

            Mentui, 18 de gener i 1 d'agost

            Montcortès, 1 d'agost i 29 de setembre

            Peracalç, 1 d'agost i 10 d'agost

            Peramea, 11 de juliol i 1 d'agost

            Pujol, 1 d'agost i 30 de novembre

            Sellui, 1 d'agost i 30 de desembre

Espot, 22 de setembre i 9 de desembre

Esterri d'Àneu, 22 de gener i 9 de febrer

Esterri de Cardós, 7 de gener i 25 de gener

Farrera, 9 de febrer i 16 d'agost

            Montesclado, 9 de febrer i 23 de setembre

Guingueta d'Àneu, la, 9 de febrer i 9 de desembre

            Escaló, 9 de febrer i 18 d'agost

            Escart, 9 de febrer i 9 de desembre

Lladorre, 29 de juliol i 11 de novembre

            Aineto, 9 de setembre i 11 de novembre

            Boldís Jussà, 29 de juny i 11 de novembre

            Boldís Sobirà, 29 de setembre i 11 de novembre

            Lleret, 16 de setembre i 11 de novembre

            Tavascan, 5 d'agost i 24 d'agost

Llavorsí, 9 de febrer i 26 de juliol

Rialp, 9 de febrer i 26 de setembre

Soriguera, 9 de febrer i 16 d'agost

Sort, 9 de febrer i 1 d'agost

Tírvia, 18 de gener i 1 d'agost

Vall de Cardós

            Ainet de Cardós, 9 de febrer i 29 de desembre

            Anàs, 3 de setembre i 18 de novembre

            Bonestarre, 22 de gener i 15 d'octubre

            Cassibrós, 31 d'agost i 30 de novembre

            Estaon, 14 de maig i 25 de juliol

            Lladrós, 9 de febrer i 29 de juny

            Ribera de Cardós, 9 de febrer i 8 de setembre

            Surri, 10 d'agost i 31 de desembre

 

 

PLA DE L'ESTANY

 

Banyoles, 16 d'agost i 24 d'octubre

Camós, 16 d'agost i 24 d'octubre

Cornellà del Terri, 29 de juny i 24 d'octubre

Crespià, 29 de febrer i 12 de desembre

Esponellà, 8 de febrer i 24 d'octubre

Fontcoberta, 5 d'agost i 24 d'octubre

Palol de Revardit, 24 d'octubre i 31 d'octubre

Porqueres, 24 d'octubre i 7 de desembre

Sant Miquel de Campmajor, 5 de febrer i 26 de setembre

            Briolf, 21 de juny i 27 de desembre

            Falgons, 22 de gener i 19 de setembre

            Sant Martí de Campmajor, 23 de maig i 11 de novembre

            Ventajol, 21 de juny i 18 d'octubre

Serinyà, 24 d'octubre i 28 de novembre

Vilademuls, 25 de gener i 24 d'octubre

 

 

PLA D'URGELL

 

Barbens, 12 d'agost i 8 de novembre

Bell-lloc d'Urgell, 29 de setembre i 30 de setembre

Bellvís, 20 de gener i 26 d'octubre

            Arcs, els, 15 de gener i 3 d'octubre

Castellnou de Seana, 5 de febrer i 12 de setembre

Fondarella, 20 de gener i 5 de setembre

Golmés, 17 de maig i 6 d'agost

Ivars d'Urgell, 6 de juny i 30 de novembre

            Vallverd, 18 de març i 3 d'octubre

Linyola, 23 de maig i 16 d'agost

Miralcamp, 20 de gener i 29 d'agost

Mollerussa, 19 de març i 20 de maig

Palau d'Anglesola, el, 3 de febrer i 29 d'agost

Poal, el, 18 de març i 29 d'agost

Sidamon, 3 de febrer i 24 d'agost

Torregrossa, 22 de gener i 16 d'agost

Vilanova de Bellpuig, 29 de juny i 2 de setembre

Vila-sana, 18 de març i 30 de setembre

 

 

PRIORAT

 

Bellmunt del Priorat, 13 de desembre i 28 de desembre

Bisbal de Falset, la, 25 de juliol i 8 de setembre

Cabacés, 3 de febrer i 5 d'agost

Capçanes, 29 de juliol i 1 d'agost

Cornudella de Montsant, 11 de juliol i 22 d'agost

            Albarca, 22 de gener i 16 d'agost

            Siurana, 9 de maig i 16 d'agost

Falset, 18 de gener i 16 d'agost

Figuera, la, 15 de gener i 11 de novembre

Gratallops, 20 de gener i 10 d'agost

Guiamets, els, 19 d'agost i 28 de desembre

Lloar, el, 8 d'agost i 29 de setembre

Marçà, 16 d'agost i 27 de desembre

Margalef, 6 d'agost i 29 de setembre

Masroig, el, 19 d'agost i 24 d'agost

Molar, el, 16 d'agost i 17 d'agost

Morera de Montsant, la, 8 de setembre i 9 de setembre

            Escaladei, 31 d'octubre i 5 de desembre

Poboleda, 4 d'agost i 5 d'agost

Porrera, 3 de febrer i 14 de novembre

Pradell de la Teixeta, 22 de juliol i 3 d'octubre

Torre de Fontaubella, la, 6 d'agost i 31 de desembre

Torroja del Priorat, 9 de maig i 29 de setembre

Ulldemolins, 12 de setembre i 10 de desembre

Vilella Alta, la, 18 de gener i 25 de juliol

Vilella Baixa, la, 13 de maig i 23 de maig

 

 

RIBERA D'EBRE

 

Ascó, 15 de gener i 19 d'agost

Benissanet, 15 de gener i 25 de juliol

Flix, 16 d'agost i 17 d'agost

Garcia, 15 de gener i 12 d'agost

Ginestar, 11 de novembre i 14 de novembre

Miravet, 13 de juny i 14 d'octubre

Móra d'Ebre, 18 de gener i 26 d'agost

Móra la Nova, 8 d'agost i 21 d'octubre

Palma d'Ebre, la, 29 d'abril i 2 de maig

Rasquera, 4 d'agost i 5 d'agost

Riba-roja d'Ebre, 5 de febrer i 24 d'agost

Tivissa, 25 de juliol i 26 de juliol

            Darmós, 1 de febrer i 16 d'agost

            Llaberia, 18 de gener i 29 d'agost

            Serra d'Almos, la, 4 de gener i 8 d'agost

Torre de l'Espanyol, la, 15 de gener i 25 de juliol

Vinebre, 13 de maig i 26 d'agost

 

 

RIPOLLÈS

 

Campdevànol, 19 de setembre i 20 de setembre

Campelles, 25 de maig i 11 de novembre

Camprodon, 20 de juny i 21 de juny

Gombrèn, 5 de setembre i 6 de setembre

Llanars, 26 de setembre i 27 de setembre

Llosses, les, 16 d'agost i 9 de desembre

Molló, 11 de juliol i 21 de novembre

            Espinavell, 5 d'agost i 13 d'octubre

Ogassa, 2 de maig i 5 de desembre

Pardines, 3 d'agost i 4 d'agost

Planoles, 22 de gener i 23 d'agost

Queralbs, 25 de juliol i 26 de juliol

Ribes de Freser, 13 de juny i 16 d'agost

Ripoll, 11 de maig i 12 de maig

Sant Joan de les Abadesses, 12 de setembre i 13 de setembre

Sant Pau de Segúries, 5 de setembre i 6 de setembre

Setcases, 9 de maig i 29 de setembre

Toses, 11 de juliol i 5 de desembre

Vallfogona de Ripollès, 25 d'agost i 26 d'agost

Vilallonga de Ter, 14 de novembre i 15 de novembre

 

 

SEGARRA

 

Biosca, 29 de juliol i 30 de juliol

            Lloberola, 29 de setembre i 30 de setembre

Cervera, 6 de febrer i 26 de setembre

            Cardosa, la, 2 de gener i 16 de juliol

            Castellnou d'Oluges, 14 de maig i 20 d'agost

            Malgrat, 23 de gener i 13 d'agost

            Prenyanosa, 6 d'agost i 29 de setembre

            Vergós de Cervera, 14 de maig i 6 d'agost

Estaràs, 7 de gener i 29 d'agost

            Alta-riba, 23 d'abril i 7 d'octubre

            Ferran, 7 de maig i 28 de desembre

            Gàver, 11 de maig i 26 d'agost

            Vergós Guerrejat, 22 de juliol i 13 d'agost

Granyanella, 29 de juliol i 1 d'agost

            Curullada, la, 23 de gener i 10 de setembre

            Fonolleres, 26 d'agost i 27 d'agost

            Móra, la, 15 de juliol i 16 de juliol

            Tordera, 5 de setembre i 6 de setembre

Granyena de Segarra, 15 de setembre i 16 de setembre

Guissona, 25 d'abril i 8 de setembre

Ivorra, 23 d'abril i 31 de desembre

Massoteres, 14 de maig i 20 d'agost

            Palouet, 14 de maig i 25 de juliol

            Talteüll, 14 de maig i 13 d'agost

Montoliu de Segarra, 29 de juny i 30 de juny

Montornès de Segarra, 30 de juliol i 1 d'agost

            Mas de Bondia, el, 24 d'agost i 25 d'agost

Oluges, les, 20 de gener i 2 d'abril

            Montfalcó Murallat, 20 de gener i 14 de maig

            Santa Fe, 20 de gener i 26 de maig

Plans de Sió, els

            Aranyó, 30 de juny i 15 de setembre

            Canós, el, 28 de juliol

            Concabella, 22 de gener i 28 de juliol

            Hostafrancs, 6 de maig i 24 d'agost

            Montcortès de Segarra, 7 de juliol i 8 de juliol

            Mont-roig, 21 de juliol i 16 d'agost

            Muller, 30 de juny i 15 de setembre

            Pallargues, les, 5 de maig i 8 d'agost

            Pelagalls, 7 d'abril i 8 d'abril

            Ratera, 22 de gener i 9 d'agost

            Sisteró, 7 d'abril i 8 d'abril

Ribera d'Ondara

            Briansó, 25 d'abril i 29 d'agost

            Gramuntell, 25 d'abril i 29 d'agost

            Hostalets, 25 d'abril i 29 d'agost

            Llindars, 25 d'abril i 29 d'agost

            Montfar, 25 d'abril i 29 d'agost

            Montpalau, 25 d'abril i 29 d'agost

            Pomar, 25 d'abril i 29 d'agost

            Rubinat, 25 d'abril i 29 d'agost

            Sant Antolí i Vilanova, 25 d'abril i 29 d'agost

            Sant Pere dels Arquells, 25 d'abril i 29 d'agost

            Sisquella, la, 25 d'abril i 29 d'agost

Sanaüja, 8 de setembre i 9 de setembre

Sant Guim de Freixenet, 3 de juny i 8 d'agost

Sant Guim de la Plana, 13 d'agost i 16 d'agost

            Comabella, 14 de maig

            Vicfred, 8 d'octubre i 10 d'octubre

Sant Ramon, 25 de juliol i 31 d'agost

            Gospí, 26 de setembre i 1 d'octubre

            Portell, 7 de maig i 31 d'agost

            Viver de Segarra, 23 de gener i 17 de setembre

Talavera, 27 de maig i 30 de maig

            Pallerols, 25 d'abril i 21 de novembre

Tarroja de Segarra, 23 d'abril i 6 d'agost

Torà, 1 de setembre i 2 de setembre

Torrefeta i Florejacs

            Bellveí, 20 de gener i 25 de juliol

            Far, el, 9 de gener i 25 d'agost

            Florejacs, 19 de març i 13 d'agost

            Gra, 14 de maig i 6 d'agost

            Granollers, 14 de maig i 25 de juliol

            Llor, el, 9 de gener i 25 d'agost

            Morana, la, 22 d'abril i 13 d'agost

            Palou, 14 de maig i 1 d'octubre

            Riber, 19 de març i 26 de juliol

            Sant Martí de la Morana, 31 d'agost i 11 de novembre

            Sedó, 12 d'agost i 19 de novembre

            Selvanera, 20 de gener i 14 de maig

            Torrefeta, 23 d'abril i 4 de novembre

 

 

SEGRIÀ

 

Aitona, 20 de maig i 2 de setembre

Alamús, els, 20 de gener i 11 de novembre

Albatàrrec, 7 de maig i 11 d'octubre

Alcanó, 3 de febrer i 18 de març

Alcarràs, 20 de gener i 26 d'agost

Alcoletge, 6 de maig i 16 de setembre

Alfarràs, 20 de gener i 29 de juny

Alfés, 20 de gener i 6 d'agost

Alguaire, 27 de maig i 23 de setembre

Almacelles, 2 de març i 24 de setembre

Almatret, 3 de febrer i 29 de setembre

Almenar, 20 de gener i 19 de setembre

Alpicat, 16 de gener i 19 d'agost

Artesa de Lleida, 31 d'agost i 29 de setembre

Aspa, 20 de gener i 19 de març

Benavent de Segrià, 1 de febrer i 29 d'agost

Corbins, 20 de maig i 23 de maig

Gimenells i el Pla de la Font

            Gimenells, 13 de maig i 7 d'octubre

            Pla de la Font, el, 2 de maig i 24 d'octubre

Granja d'Escarp, la, 20 de gener i 25 de juliol

Llardecans, 23 d'abril i 10 de desembre

Lleida, 11 de maig i 29 de setembre

            Raïmat, 27 d'abril i 29 de juliol

            Sucs, 13 de maig i 12 d'agost

Maials, 20 de gener i 16 d'agost

Massalcoreig, 15 de gener i 24 d'agost

Montoliu de Lleida, 13 de maig i 8 de setembre

Portella, la, 4 de març i 29 d'abril

Puigverd de Lleida, 25 d'abril i 29 de juliol

Rosselló, 13 d'octubre i 14 d'octubre

Sarroca de Lleida, 18 de gener i 31 d'octubre

Seròs, 1 d'abril i 8 de setembre

Soses, 20 de gener i 5 de setembre

Sudanell, 30 de setembre i 3 d'octubre

Sunyer, 26 d'abril i 13 de desembre

Torrebesses, 20 de gener i 6 d'agost

Torrefarrera, 22 de gener i 9 de setembre

Torres de Segre, 9 de maig i 5 de desembre

Torre-serona, 9 de maig i 7 de novembre

Vilanova de la Barca, 16 d'agost i 10 d'octubre

Vilanova de Segrià, 25 de gener i 18 de juliol

 

 

SELVA

 

Amer, 18 de març i 16 d'agost

Anglès, 5 de setembre i 31 d'octubre

Arbúcies, 27 de maig i 1 d'agost

Blanes, 29 de març i 26 de juliol

Breda, proposta no formulada

Brunyola, 21 de gener i 11 de novembre

Caldes de Malavella, 8 d'agost i 22 de setembre

Cellera de Ter, la, 25 d'abril i 31 d'octubre

Fogars de la Selva, 13 de maig i 16 de setembre

Hostalric, 4 de juliol i 26 de setembre

Lloret de Mar, 25 de juliol i 18 de novembre

Maçanet de la Selva, 20 de maig i 10 d'agost

Massanes, 24 de març i 8 d'agost

Osor, 29 de juny i 19 de setembre

Riells i Viabrea, 8 d'agost i 11 de novembre

Riudarenes, 19 de setembre i 11 de novembre

Riudellots de la Selva, 29 de setembre i 31 d'octubre

Sant Feliu de Buixalleu, 24 de març i 26 de juliol

Sant Hilari Sacalm, 24 de març i 26 d'agost

Sant Julià del Llor i Bonmatí, 23 d'abril i 31 d'octubre

Santa Coloma de Farners, 29 de març i 23 de setembre

Sils, 23 de setembre i 26 de setembre

Susqueda, 22 de gener i 3 d'octubre

Tossa de Mar, 22 de gener i 29 de juny

Vidreres, 9 de febrer i 5 de setembre

Vilobí d'Onyar, 20 de juliol i 31 d'octubre

 

 

SOLSONÈS

 

Castellar de la Ribera, proposta no formulada

Clariana de Cardener, 5 de febrer i 2 de maig

            Hortoneda, 2 de maig i 29 de juny

            Joval, 2 de maig i 20 de maig

            Sant Ponç, 2 de febrer i 2 de maig

Coma i la Pedra, la, 25 d'abril i 16 d'agost

Guixers, 9 de maig i 17 de maig

Lladurs, 13 de maig i 30 de juliol

            Llena, la, 13 de maig i 29 de novembre

            Montpol, 13 de maig i 29 de setembre

            Timoneda, 13 de maig i 10 de desembre

            Torrents, 7 de gener i 13 de maig

Llobera, 9 de febrer i 2 de maig

Molsosa, la, 20 de gener i 17 de maig

Navès, 23 d'abril i 20 de juliol

            Besora, 23 d'abril i 29 de novembre

            Busa, 23 d'abril i 11 de juliol

            Linyà, 23 d'abril i 30 de novembre

            Pegueroles, 23 d'abril i 11 de novembre

            Selva, la, 23 d'abril i 23 de novembre

            Tentellatge, 23 d'abril i 11 de novembre

            Valldora, la, 23 d'abril i 27 d'agost

Odèn, 29 d'abril

            Cambrils, 3 d'octubre

Olius, 8 de setembre i 9 de setembre

Pinell de Solsonès, 9 de febrer i 13 de maig

Pinós, 22 de gener i 1 de setembre

            Ardèvol, 18 de gener i 1 de setembre

            Matamargó, 13 de juny i 1 de setembre

            Sant Just d'Ardèvol, 4 de maig i 1 de setembre

            Vallmanya, 1 de setembre i 26 de setembre

Riner

            Freixinet, 23 de setembre i 26 de setembre

            Miracle, el, 6 d'agost i 8 d'agost

            Santa Susanna, 3 de febrer i 11 d'agost

            Su, 16 d'agost i 17 d'agost

Sant Llorenç de Morunys, 27 de maig i 10 d'agost

Solsona, 8 de setembre i 9 de setembre

 

 

TARRAGONÈS

 

Altafulla, 29 de març i 11 de novembre

Canonja, la, 20 de gener i 15 d'abril

Catllar, el, 26 d'agost i 16 de desembre

Constantí, 20 de gener i 1 d'agost

Creixell, 25 de juliol i 31 d'octubre

Morell, el, 1 d'agost i 7 de novembre

Nou de Gaià, la, 22 de juliol i 5 d'agost

Pallaresos, els, 20 de gener i 6 d'agost

Perafort, 20 de gener i 29 de juny

Pobla de Mafumet, la, 2 de febrer i 27 de juny

Pobla de Montornès, la, 8 de setembre i 14 d'octubre

Renau, 9 de desembre i 13 de desembre

Riera de Gaià, la, 20 de juliol i 14 de setembre

Roda de Barà, 24 d'agost i 7 de desembre

Salomó, 2 de maig i 16 d'agost

Salou, 29 de gener i 31 d'octubre

Secuita, la, 11 de juliol i 16 d'agost

            Argilaga, l', 25 de gener i 16 d'agost

            Gunyoles, les, 21 de gener i 25 de juliol

            Vistabella, 5 de gener i 24 d'agost

Tarragona, 19 d'agost i 23 de setembre

Torredembarra, 15 de juliol i 5 de setembre

Vespella de Gaià, 20 de gener i 29 de setembre

Vilallonga del Camp, 1 d'agost i 14 de novembre

Vila-seca, 18 de gener i 3 d'agost

 

 

TERRA ALTA

 

Arnes, 30 de maig i 22 de juliol

Batea, 22 d'agost i 23 d'agost

Bot, 2 de febrer i 3 de febrer

Caseres, 19 d'agost i 22 d'agost

Corbera d'Ebre, 17 d'agost i 18 d'agost

Fatarella, la, 8 de febrer i 8 de setembre

Gandesa, 2 de setembre i 5 de setembre

Horta de Sant Joan, 18 de març i 8 de setembre

Pinell de Brai, el, 8 d'abril i 31 d'octubre

Pobla de Massaluca, la, 15 de gener i 12 d'agost

Prat de Comte, 24 d'agost i 25 d'agost

Vilalba dels Arcs, 24 de març i 10 d’agost

 

 

URGELL

 

Agramunt, 2 de setembre i 5 de setembre

            Almenara Alta, 5 d'agost i 6 d'agost

            Donzell d'Urgell, 12 d'agost i 13 d'agost

            Mafet, 2 de setembre i 1 d'octubre

            Montclar, 25 de juliol i 26 de juliol

            Puelles, les, 1 d'agost i 5 de setembre

Anglesola, 3 de març i 14 de setembre

Belianes, 20 de gener i 25 de juliol

Bellpuig, 18 de març i 16 de setembre

            Seana, 18 de març i 29 de setembre

Castellserà, 20 de gener i 22 de juliol

Ciutadilla, 2 de maig i 29 de setembre

Fuliola, la, 26 de juliol i 13 de desembre

Guimerà, 16 de gener i 23 d'abril

Maldà, 4 de gener i 26 d'agost

Nalec, 11 de gener i 25 de juliol

Omells de na Gaia, els, 18 de març i 23 de maig

Ossó de Sió, 10 d'octubre i 11 d'octubre

            Bellver d'Ossó, 8 d'agost i 9 d'agost

            Castellnou d'Ossó, 10 de setembre i 12 de setembre

            Montfalcó d'Agramunt, 16 de maig i 26 de setembre

Preixana, 29 de març i 10 d'agost

Puigverd d'Agramunt, 17 de setembre i 19 de setembre

Sant Martí de Riucorb

            Llorenç de Rocafort, 15 de juliol i 18 de juliol

            Rocafort de Vallbona, 20 de gener i 26 de setembre

            Sant Martí de Maldà, 11 de novembre i 23 de desembre

            Vilet, el, 26 de juliol i 23 de desembre

Tàrrega, 13 de maig i 9 de setembre

            Talladell, el, 13 de juny i 3 de setembre

Tornabous, 13 de maig i 3 d'octubre

            Guàrdia d'Urgell, la, 21 de gener i 13 de juny

            Tarròs, el, 6 de juny i 21 de novembre

Vallbona de les Monges, 13 de maig i 19 de setembre

            Montblanquet, 13 de maig i 12 d'agost

            Rocallaura, 8 d'agost i 10 d'octubre

Verdú, 1 de febrer i 9 de setembre

Vilagrassa, 20 de gener i 5 de desembre

 

 

VAL D'ARAN

 

Arres, proposta no formulada

Bausen, 16 d'agost i 17 d'agost

Bòrdes, es, 8 de setembre i 7 d'octubre

            Arró, 29 d'agost i 11 de novembre

            Begòs, 3 de maig i 16 d'agost

            Benòs, 23 de juny i 11 de novembre

Bossòst, 13 de juny i 16 d'agost

Canejan, 29 d'agost i 8 de setembre

Les, 29 de juny i 6 d'octubre

Naut Aran

            Arties, 25 de juny i 25 de juliol

            Bagergue, 20 de juliol i 1 d'agost

            Garòs, 16 d'agost i 29 d'agost

            Gessa, 29 de juny i 2 de juliol

            Salardú, 3 de maig i 30 de novembre

            Tredòs, 2 de juliol i 3 d'agost

            Unha, 16 de setembre i 10 de desembre

            Vaquèira, 3 de maig i 5 d'agost

Vielha e Mijaran

            Arròs, 29 d'agost i 8 d'octubre

            Aubèrt, 3 d'octubre i 8 d'octubre

            Betlan, 5 d'agost i 8 d'octubre

            Betren, 3 d'octubre i 8 d'octubre

            Casarilh, 8 d'octubre i 21 de desembre

            Casau, 25 de juliol i 8 d'octubre

            Escunhau, 29 de juny i 8 d'octubre

            Gausac, 16 d'agost i 8 d'octubre

            Mont, 10 d'agost i 8 d'octubre

            Montcorbau, 3 d'agost i 8 d'octubre

            Vielha, 8 de setembre i 8 d'octubre

            Vila, 16 d'agost i 8 d'octubre

            Vilac, 1 d'agost i 8 d'octubre

Vilamòs, 13 d'agost i 29 de setembre

            Era Bòrdeta, 20 d'agost i 29 de setembre

 

 

VALLÈS OCCIDENTAL

 

Badia del Vallès, 14 d'abril i 31 d'octubre

Barberà del Vallès, 25 d'abril i 4 de juliol

Castellar del Vallès, 8 de febrer i 12 de setembre

Castellbisbal, 22 de gener i 20 d'agost

Cerdanyola del Vallès, 2 de maig i 11 de novembre

Gallifa, 16 de setembre i 31 d'octubre

Matadepera, 22 de gener i 29 d'agost

Montcada i Reixac, 12 de febrer i 26 de setembre

Palau-solità i Plegamans, 12 de febrer i 29 d'agost

Polinyà, 20 de gener i 11 de juliol

Rellinars, 24 de març i 1 d'agost

Ripollet, 12 de febrer i 29 d'agost

Rubí, 24 de març i 29 de juny

Sabadell, 9 de maig i 5 de setembre

Sant Cugat del Vallès, 3 de març i 29 de juny

            Valldoreix, 3 de març i 16 de setembre

Sant Llorenç Savall, 9 de maig i 26 d'agost

Sant Quirze del Vallès, 9 de maig i 5 de setembre

Santa Perpètua de Mogoda, 7 de març i 5 de setembre

Sentmenat, 5 de setembre i 11 de novembre

Terrassa, 24 de març i 4 de juliol

Ullastrell, 24 de març i 16 d'agost

Vacarisses, 24 de març i 26 de maig

Viladecavalls, 11 de juliol i 11 de novembre

 

 

VALLÈS ORIENTAL

 

Aiguafreda, 25 de juliol i 7 de desembre

Ametlla del Vallès, l', 8 de febrer i 25 d'agost

Bigues i Riells

            Bigues, 20 de gener i 29 de juny

            Riells del Fai, 22 de gener i 8 d'agost

Caldes de Montbui, 2 de maig i 10 d'octubre

Campins, 9 de maig i 26 d'agost

Canovelles, 6 de maig i 25 de juliol

Cànoves i Samalús

            Cànoves, 20 de gener i 3 de juny

            Samalús, 26 d'agost i 25 d'octubre

Cardedeu, 12 d'agost i 31 d'octubre

Castellcir, 16 d'agost i 30 de novembre

Castellterçol, 21 de gener i 9 de febrer

Figaró-Montmany, 4 d'abril i 1 de setembre

Fogars de Montclús, 6 de maig i 12 d'agost

Franqueses del Vallès, les

            Bellavista, 6 de maig i 1 de juliol

            Corró d'Amunt, 6 de maig i 6 d'agost

            Corró d'Avall, 6 de maig i 16 de setembre

            Llerona, 6 de maig i 8 de setembre

            Marata, 6 de maig i 30 de juliol

Garriga, la, 18 d'abril i 3 d'agost

Granera, 18 de gener i 11 de novembre

Granollers, 6 de maig i 26 d'agost

Gualba, 22 de gener i 16 d'agost

Llagosta, la, 21 de març i 12 de setembre

Lliçà d'Amunt, 7 de gener i 9 de setembre

Lliçà de Vall, 25 d'abril i 4 de juliol

Llinars del Vallès, 8 de setembre i 9 de setembre

Martorelles, 9 de setembre i 31 d'octubre

Mollet del Vallès, 22 de gener i 22 d'agost

Montmeló, 12 de febrer i 1 de juliol

Montornès del Vallès, 19 de setembre i 29 de novembre

Montseny, 25 de gener i 29 d'agost

Parets del Vallès, 25 de gener i 25 de juliol

Roca del Vallès, la, 12 de setembre i 28 de novembre

            Santa Agnès de Malanyanes, 22 de gener i 24 d'agost

            Torreta, la, 2 de maig i 18 de juliol

Sant Antoni de Vilamajor, 25 d'abril i 19 d'agost

Sant Celoni, 5 de setembre i 14 de novembre

            Batllòria, la, 29 d'agost i 16 de desembre

Sant Esteve de Palautordera, 8 d'agost i 31 d'octubre

Sant Feliu de Codines, 15 de setembre i 16 de setembre

Sant Fost de Campsentelles, 25 de juliol i 28 de setembre

Sant Pere de Vilamajor, 25 d'abril i 29 de juny

Sant Quirze Safaja, 16 de juny i 31 d'octubre

Santa Eulàlia de Ronçana, 29 de juliol i 9 de desembre

Santa Maria de Martorelles, 8 de juliol i 8 de setembre

Santa Maria de Palautordera, 25 de gener i 10 d'octubre

Tagamanent, 31 d'octubre i 7 de desembre

Vallgorguina, 24 de setembre i 30 de novembre

Vallromanes, 22 de gener i 29 de setembre

Vilalba Sasserra, 22 de gener i 12 d'agost

Vilanova del Vallès, 19 d'agost i 22 d'agost

 

Barcelona, 24 de novembre de 2015

 

Felip Puig i Godes

Conseller d’Empresa i Ocupació

 

Amunt