Accés al contingut Accés al menú de la secció
DOGC  > Resultats i fitxa
 
Afegeix-lo a la meva selecció i subscriu-m'hi
Afegeix-lo a la meva selecció
Dades del document
  • Tipus de document Resolució

  • Data del document 28/02/2017

  • Número del document ENS/0578/2017

  • Número de control 17080048

  • Organisme emissor Departament d'Ensenyament

    CVE CVE-DOGC-A-17080048-2017

Dades del DOGC
  • Número 7335

  • Data 23/03/2017

  • Secció DISPOSICIONS

Descriptors relacionats
Matèries Geogràfics
Autenticitat i integritat
Lupa
Accedeix a la cerca

RESOLUCIÓ ENS/578/2017, de 28 de febrer, per la qual es fa pública l'adscripció de centres educatius, sostinguts amb fons públics, dels Serveis Territorials a Lleida, als efectes del procediment d'admissió d'alumnes.


La Llei orgànica 2/2006, de 3 de maig, d'educació, estableix que en els procediments d'admissió d'alumnes en els centres sostinguts amb fons públics, que imparteixen educació primària o educació secundària obligatòria o batxillerat, en cas que no hi hagi places suficients, tindran prioritat aquells alumnes que procedeixin dels centres que tinguin adscrits.

La Llei 12/2009, del 10 de juliol, d'educació, estableix en l'article 47.5 que en els processos d'admissió d'alumnes en un centre han de tenir prioritat els alumnes que vulguin cursar el primer curs d'una etapa obligatòria i procedeixin d'un altre centre que imparteixi fins a l'etapa obligatòria immediatament anterior a la que volen iniciar i estigui adscrit al primer en els termes establerts per aquesta llei.

L'article 76.1 de la Llei d'educació, esmentada, estableix que amb la finalitat d'ordenar el procés d'escolarització i facilitar la continuïtat educativa, a més de les agrupacions de centres a què fa referència l'article 72.3, es pot determinar l'adscripció entre centres educatius quan amb caràcter general pertanyen a una mateixa zona educativa, si comparteixen els objectius del projecte educatiu.

El Decret 75/2007, de 27 de març, pel qual s'estableix el règim d'admissió d'alumnes als centres en els ensenyaments sufragats amb fons públics, disposa que l'adscripció de centres que disposa la legislació vigent es pot establir entre centres que imparteixen educació infantil i educació primària, entre centres que imparteixen educació primària i educació secundària obligatòria i entre centres que imparteixen educació secundària obligatòria i batxillerat, exclosa la modalitat d'arts, sempre que, en cada cas, ambdós ensenyaments siguin sufragats amb fons públics i que els centres a adscriure estiguin ubicats en el mateix municipi que el centre receptor, llevat que en el municipi dels centres a adscriure no hi hagi oferta dels corresponents ensenyaments.

La contínua evolució de la col·lectivitat escolar fa aconsellable revisar les adscripcions per adaptar-les a les necessitats d'escolarització.

En aquest sentit, acreditat el compliment dels requisits que estableix la normativa vigent,


Resolc:


-1 Fer pública la relació, que consta en l'annex 1, de l'adscripció de tots els centres educatius que imparteixen educació primària, als centres educatius públics, de titularitat de la Generalitat de Catalunya, que imparteixen educació secundària obligatòria en l'àmbit territorial del Servei Territorial del Departament d'Ensenyament a Lleida.


-2 Fer pública la relació, que consta en l'annex 2, de l'adscripció de tots els centres educatius que imparteixen educació secundària obligatòria, als centres educatius públics, de titularitat de la Generalitat de Catalunya, que imparteixen batxillerat en l'àmbit territorial del Servei Territorial del Departament d'Ensenyament a Lleida.


Contra aquesta Resolució, que no exhaureix la via administrativa, les persones interessades poden interposar recurs d'alçada davant del mateix òrgan que l'ha dictada o bé davant el director general de Centres Públics, en el termini d'un mes a comptar de l'endemà de la seva publicació al DOGC, segons el que disposen l'article 76 de la Llei 26/2010, del 3 d'agost, de règim jurídic i de procediment de les administracions públiques de Catalunya, i els articles 121 i 122 de la Llei 39/2015, d'1 d'octubre, del procediment administratiu comú de les administracions públiques.


Lleida, 28 de febrer de 2017


Miquel Àngel Cullerés i Balagueró

Director dels Serveis Territorials a Lleida



Annex 1


Lleida


Educació primària a educació secundària obligatòria


Àger

- ESC Andreu Farran- ZER Montsec (25000031) a INS Almatà (25005727, Balaguer).


Agramunt

- Mare de Déu del Socós (25000080) a Vedruna Tàrrega (25004486, Tàrrega).

- ESC Macià-Companys (25000067) a INS Ribera del Sió (25005260, Agramunt).


Aitona

- ESC Francesc Feliu (25000730) a INS Seròs (25007529, Seròs).


Alàs i Cerc

- ESC Sant Esteve- ZER Urgellet (25000122) a INS La Valira (25009186, La Seu d'Urgell) i a INS Joan Brudieu (25004188, La Seu d'Urgell).


Albatàrrec

- ESC Sant Salvador (25000158) a INS Caparrella (25002799, Lleida).


Albesa

- ESC L'Àlber (25000161) a INS Torrevicens (25006732, Lleida).


Alcanó

- ESC La Dula- ZER L'Eral (25000183) a INS Caparrella (25002799, Lleida).


Alcarràs

- ESC Comtes de Torregrossa (25000195) a INS d'Alcarràs (25007153, Alcarràs).

- ESC Parc del Saladar (25008893) a INS d'Alcarràs (25007153, Alcarràs).


Alcoletge

- ESC Mare de Déu del Carme (25000225) a INS Caparrella (25002799, Lleida).


Alfarràs

- ESC Pinyana (25005119) a INS d'Almenar (25006227, Almenar).


Alfés

- ESC d'Alfés- ZER L'Eral (25000274) a INS Caparrella (25002799, Lleida).


Algerri

- ESC Sant Blai- ZER Serra Llarga (25000286) a INS Almatà (25005727, Balaguer).


Alguaire

- ESC Teresa Bergadà (25005120) a INS Joan Solà (25009733, Torrefarrera).


Alins

- ESC d'Alins- ZER Alt Pallars Sobirà (25000316) a INS Hug Roger III (25006291, Sort).


Almacelles

- ESC Antònia Simó Arnó (25000341) a INS Canigó (25006483, Almacelles).


Almenar

- ESC d'Almenar (25007992) a INS d'Almenar (25006227, Almenar).


Anglesola

- ESC Santa Creu (25000584) a INS Manuel de Pedrolo (25004498, Tàrrega) i a INS Alfons Costafreda (25006781, Tàrrega).


Arbeca

- ESC Albirka (25000602) a INS Josep Vallverdú (25006525, Les Borges Blanques).


Artesa de Lleida

- ESC Els Til.lers (25000626) a INS Caparrella (25002799, Lleida).


Artesa de Segre

- ESC Els Planells (25000638) a INS Els Planells (25005429, Artesa de Segre).


Balaguer

- ESC Àngel Guimerà (25000781) a INS Ciutat de Balaguer (25000833, Balaguer) i a INS Almatà (25005727, Balaguer).

- ESC Gaspar de Portolà (25000778) a INS Ciutat de Balaguer (25000833, Balaguer) i a INS Almatà (25005727, Balaguer).

- ESC La Noguera (25000857) a INS Almatà (25005727, Balaguer) i a INS Ciutat de Balaguer (25000833, Balaguer).

- ESC Mont-roig (25008789) a INS Almatà (25005727, Balaguer) i a INS Ciutat de Balaguer (25000833, Balaguer).


Barbens

- ESC Sant Roc- ZER Riu Ondara (25000869) a INS Lo Pla d'Urgell (25006598, Bellpuig).


Belianes

- ESC Pere Teixiné- ZER Riu Corb (25000951) a INS Lo Pla d'Urgell (25006598, Bellpuig).


Bellaguarda

- ESC Els Set Focs- ZER Elaia (25003676) a INS l'Olivera (25007499, La Granadella).


Bellcaire d'Urgell

- ESC Bonavista (25000961) a INS Ermengol IV (25007700, Bellcaire d'Urgell).


Bell-lloc d'Urgell

- ESC Ramon Farrerons (25000985) a INS La Serra (25007517, Mollerussa).


Bellmunt d'Urgell

- ESC Sant Bartomeu- ZER Espernallac (25001001) a INS Ermengol IV (25007700, Bellcaire d'Urgell).


Bellpuig

- Vedruna Bellpuig (25001023) a Vedruna Tàrrega (25004486, Tàrrega).

- ESC Valeri Serra (25001011) a INS Lo Pla d'Urgell (25006598, Bellpuig).


Bellvís

- ESC Joaquim Palacín (25001084) a INS La Serra (25007517, Mollerussa).


Benavent de Segrià

- ESC Sant Joan (25001096) a INS Torrevicens (25006732, Lleida).


Bossòst

- ESC Sant Ròc (25001199) a INS d'Aran (25006239, Vielha e Mijaran).


Bovera

- ESC Vallmajor- ZER Elaia (25001126) a INS l'Olivera (25007499, La Granadella).


Camarasa

- ESC Dos Rius-ZER El Jonc (25001229) a INS Almatà (25005727, Balaguer).


Castelldans


- ESC Timorell- ZER Vall de l'Aranyó (25001254) a INS Josep Vallverdú (25006525, Les Borges Blanques).


Castellnou de Seana

- ESC L'Estel- ZER Vent Serè (25001266) a INS Lo Pla d'Urgell (25006598, Bellpuig).


Castelló de Farfanya

- ESC Santa Maria- ZER Serra Llarga (25001278) a INS Almatà (25005727, Balaguer).


Castellserà

- ESC El Terrall- ZER Espernallac (25001281) a INS Ermengol IV (25007700, Bellcaire d'Urgell).


Cervera

- ESC Jaume Balmes (25001291) a INS Antoni Torroja (25001311, Cervera) i a INS La Segarra (25005685, Cervera).

- ESC Les Savines (25009095) a INS La Segarra (25005685, Cervera) i a INS Antoni Torroja (25001311, Cervera).

- ESC Mossèn Josep Arques (25001321) a INS Antoni Torroja (25001311, Cervera) i a INS La Segarra (25005685, Cervera).


Cervià de les Garrigues

- ESC El Cérvol- ZER Riu Set (25001333) a INS Josep Vallverdú (25006525, Les Borges Blanques).


Ciutadilla

- ESC de Ciutadilla- ZER Guicivervi (25001357) a INS Manuel de Pedrolo (25004498, Tàrrega) i a INS Alfons Costafreda (25006781, Tàrrega).


Coll de Nargó

- ESC Sant Climent- ZER Narieda (25001400) a INS La Valira (25009186, La Seu d'Urgell) i a INS Joan Brudieu (25004188, La Seu d'Urgell).


Corbins

- ESC Alba (25006501) a INS La Mitjana (25009836, Lleida), a INS Marius Torres (25002696, Lleida) i a INS Josep Lladonosa (25006495, Lleida).

- ESC Sol Ixent (25001424) a INS Josep Lladonosa (25006495, Lleida).


Cubells

- ESC Sol Naixent- ZER El Romaní (25001436) a INS Els Planells (25005429, Artesa de Segre).


El Cogul

- ESC Camp Crusat- ZER Vall de l'Aranyó (25001394) a INS Josep Vallverdú (25006525, Les Borges Blanques).


El Palau d'Anglesola

- ESC Arnau Berenguer (25003494) a INS La Serra (25007517, Mollerussa).


El Poal

- ESC El Roser- ZER Plaurcén (25003652) a INS La Serra (25007517, Mollerussa).


El Pont de Suert

- ESC Ribagorçana (25003755) a INS El Pont de Suert (25006240, El Pont de Suert).


El Soleràs

- ESC del Soleràs- ZER Garrigues Altes (25004231) a INS l'Olivera (25007499, La Granadella).


Els Alamús

- ESC Arrels- ZER l'Horta de Lleida (25000110) a INS Caparrella (25002799, Lleida).


Els Omells de Na Gaia

- ESC Mossèn Ramon Muntanyola- ZER Riu Corb (25005909) a INS Lo Pla d'Urgell (25006598, Bellpuig).


Els Plans de Sió

- ESC de les Pallargues- ZER La Segarra (25003500) a INS de Guissona (25007505, Guissona).


Es Bòrdes

- ESC Casteth Leon- ZER Val d'Aran (25001138) a INS d'Aran (25006239, Vielha e Mijaran).


Esterri d'Àneu

- ESC La Closa (25001539) a SIN Morelló (25007025, Esterri d'Àneu).


Fondarella

- ESC Minyons d'Urgell (25001606) a INS La Serra (25007517, Mollerussa).


Gimenells i el Pla de la Font

- ESC Inocencio Pardos- ZER Ponent (25000511) a INS Canigó (25006483, Almacelles).

- ESC Sant Isidre- ZER Ponent (25000481) a INS Canigó (25006483, Almacelles).


Golmés

- ESC Francesc Arenes (25001692) a INS La Serra (25007517, Mollerussa).


Guimerà

- ESC de Guimerà- ZER Guicivervi (25001758) a INS Alfons Costafreda (25006781, Tàrrega) i a INS Manuel de Pedrolo (25004498, Tàrrega).


Guissona

- FEDAC-Guissona (25001771) a Vedruna Tàrrega (25004486, Tàrrega).

- ESC Mestre Ramon Estadella i Torradeflot (25009113) a INS de Guissona (25007505, Guissona).

- ESC Ramon Faus i Esteve (25001761) a INS de Guissona (25007505, Guissona).


Isona i Conca Dellà

- ESC Aeso- ZER Pallars Jussà (25001886) a INS de Tremp (25006288, Tremp).


Ivars de Noguera

- ESC Sant Sebastià- ZER Serra Llarga (25001795) a INS d'Almenar (25006227, Almenar).


Ivars d'Urgell

- ESC Mare de Déu de l'Horta (25001801) a INS Lo Pla d'Urgell (25006598, Bellpuig).


Josa i Tuixén

- ESC de Tuixent- ZER Urgellet (25004826) a INS La Valira (25009186, La Seu d'Urgell) i a INS Joan Brudieu (25004188, La Seu d'Urgell).


Juncosa

- ESC L'Espígol- ZER Garrigues Altes (25001916) a INS l'Olivera (25007499, La Granadella).


Juneda

- ESC Manuel Ortiz i Castelló (25001928) a INS Josep Vallverdú (25006525, Les Borges Blanques).


La Fuliola

- ESC Guillem Isarn (25001618) a INS Ermengol IV (25007700, Bellcaire d'Urgell).


La Granadella

- ESC de la Granadella- ZER Elaia (25001710) a INS l'Olivera (25007499, La Granadella).


La Granja d'Escarp

- ESC Sant Jaume- ZER L'Oliver (25001722) a INS Seròs (25007529, Seròs).


La Pobla de Cérvoles

- ESC Josep Espasa- ZER Riu Set (25003664) a INS Josep Vallverdú (25006525, Les Borges Blanques).


La Pobla de Segur

- ESC Els Raiers (25003688) a INS de La Pobla de Segur (25008352, La Pobla de Segur).


La Portella

- ESC Blanca de Villalonga- ZER Alt Segrià (25003792) a INS Torrevicens (25006732, Lleida).


La Sentiu de Sió

- ESC Mare de Déu de la Guardiola- ZER El Romaní (25000675) a INS Ermengol IV (25007700, Bellcaire d'Urgell).


La Seu d'Urgell

- ESC Castell-Ciutat- ZER Urgellet (25001242) a INS La Valira (25009186, La Seu d'Urgell) i a INS Joan Brudieu (25004188, La Seu d'Urgell).

- ESC La Valira (25009368) a INS La Valira (25009186, La Seu d'Urgell).

- ESC Mossèn Albert Vives (25004140) a INS La Valira (25009186, La Seu d'Urgell) i a INS Joan Brudieu (25004188, La Seu d'Urgell).

- ESC Pau Claris (25005533) a INS Joan Brudieu (25004188, La Seu d'Urgell) i a INS La Valira (25009186, La Seu d'Urgell).


La Torre de Cabdella

- ESC La Vall Fosca- ZER Pallars Jussà (25008765) a INS de La Pobla de Segur (25008352, La Pobla de Segur).


La Vall de Boí

- ESC de La Vall de Boí- ZER Alta Ribagorça (25008534) a INS El Pont de Suert (25006240, El Pont de Suert).


L'Albagés

- ESC Mare de Déu de Montserrat- ZER Vall de l'Aranyó (25000146) a INS Josep Vallverdú (25006525, Les Borges Blanques).


L'Albi

- ESC Els Aubis- ZER Riu Set (25000171) a INS Josep Vallverdú (25006525, Les Borges Blanques).


Les

- ESC Estudi Alejandro Casona (25002957) a INS d'Aran (25006239, Vielha e Mijaran).


Les Avellanes i Santa Linya

- ESC de Les Avellanes- ZER Montsec (25000699) a INS Almatà (25005727, Balaguer).

- ESC de Tartareu- ZER Montsec (25000717) a INS Almatà (25005727, Balaguer).


Les Borges Blanques

- ESC Joan XXIII (25001141) a INS Josep Vallverdú (25006525, Les Borges Blanques).


L'Espluga Calba

- ESC Porcel de Cervera- ZER Pedrera (25001473) a INS Josep Vallverdú (25006525, Les Borges Blanques).


Linyola

- ESC El Sitjar (25002970) a INS Ermengol IV (25007700, Bellcaire d'Urgell).


Llardecans

- ESC Arc d'Adà- ZER L'Oliver (25003019) a INS l'Olivera (25007499, La Granadella).


Llavorsí

- ESC de Llavorsí- ZER Alt Pallars Sobirà (25003032) a INS Hug Roger III (25006291, Sort).


Lleida

- Sant Jaume (25002623) a Les Heures (25010188, Lleida).

- ESC Antoni Bergós- ZER L'Horta de Lleida (25001990) a INS Joan Oró (25002787, Lleida), a INS Marius Torres (25002696, Lleida) i a INS Samuel Gili i Gaya (25002684, Lleida).

- ESC Balàfia (25002052) a INS Manuel de Montsuar (25006513, Lleida).

- ESC Camps Elisis (25002064) a INS Joan Oró (25002787, Lleida), a INS Marius Torres (25002696, Lleida) i a INS Samuel Gili i Gaya (25002684, Lleida).

- ESC Cervantes (25002076) a INS Joan Oró (25002787, Lleida), a INS Marius Torres (25002696, Lleida) i a INS Samuel Gili i Gaya (25002684, Lleida).

- ESC Ciutat Jardí (25009034) a INS Guindàvols (25002726, Lleida), a INS Joan Oró (25002787, Lleida) i a INS Ronda (25006771, Lleida).

- ESC Creu del Batlle- ZER L'Horta de Lleida (25002131) a INS Samuel Gili i Gaya (25002684, Lleida), a INS Joan Oró (25002787, Lleida) i a INS Marius Torres (25002696, Lleida).

- ESC de Pràctiques I (25002672) a INS Samuel Gili i Gaya (25002684, Lleida), a INS Marius Torres (25002696, Lleida) i a INS Joan Oró (25002787, Lleida).

- ESC El Segrià- ZER L'Horta de Lleida (25002854) a INS La Mitjana (25009836, Lleida) i a INS Josep Lladonosa (25006495, Lleida).

- ESC El Vilot- ZER Ponent (25002921) a INS Canigó (25006483, Almacelles).

- ESC Enric Farreny (25001953) a INS Maria Rúbies (25007189, Lleida).

- ESC Espiga (25006264) a INS Marius Torres (25002696, Lleida), a INS Joan Oró (25002787, Lleida) i a INS Samuel Gili i Gaya (25002684, Lleida).

- ESC Francesco Tonucci (25008649) a INS Joan Oró (25002787, Lleida), a INS Marius Torres (25002696, Lleida) i a INS Samuel Gili i Gaya (25002684, Lleida).

- ESC Frederic Godas (25005880) a INS Samuel Gili i Gaya (25002684, Lleida), a INS Joan Oró (25002787, Lleida) i a INS Marius Torres (25002696, Lleida).

- ESC Joan Maragall (25005673) a INS Maria Rúbies (25007189, Lleida).

- ESC Joan XXIII (25005430) a INS Joan Oró (25002787, Lleida), a INS Marius Torres (25002696, Lleida) i a INS Samuel Gili i Gaya (25002684, Lleida).

- ESC Joc de la Bola (25006409) a INS Guindàvols (25002726, Lleida) i a INS Ronda (25006771, Lleida).

- ESC Josep Mañé i Gavaldà-ZER Ponent (25010085) a INS Canigó (25006483, Almacelles).

- ESC La Mitjana (25009344) a INS La Mitjana (25009836, Lleida) i a INS Josep Lladonosa (25006495, Lleida).

- ESC Magí Morera i Galícia (25002091) a INS Castell dels Templers (25010127, Lleida), a INS Marius Torres (25002696, Lleida), a INS Joan Oró (25002787, Lleida) i a INS Samuel Gili i Gaya (25002684, Lleida).

- ESC Magraners (25005491) a INS Maria Rúbies (25007189, Lleida).

- ESC Països Catalans (25009071) a INS Torrevicens (25006732, Lleida) i a INS Manuel de Montsuar (25006513, Lleida).

- ESC Parc de l'Aigua (25008777) a INS Maria Rúbies (25007189, Lleida) i a INS Joan Oró (25002787, Lleida).

- ESC Pardinyes (25002106) a INS La Mitjana (25009836, Lleida) i a INS Josep Lladonosa (25006495, Lleida).

- ESC Pinyana (25009149) a INS Manuel de Montsuar (25006513, Lleida).

- ESC Pràctiques II (25008212) a INS Guindàvols (25002726, Lleida) i a INS Ronda (25006771, Lleida).

- ESC Príncep de Viana (25002121) a INS Josep Lladonosa (25006495, Lleida) i a INS La Mitjana (25009836, Lleida).

- ESC Riu Segre (25002088) a INS La Mitjana (25009836, Lleida) i a INS Josep Lladonosa (25006495, Lleida).

- ESC Sant Jordi (25006276) a INS Manuel de Montsuar (25006513, Lleida).

- ESC Sant Josep de Calassanç (25002659) a INS Guindàvols (25002726, Lleida) i a INS Ronda (25006771, Lleida).

- ESC Santa Maria de Gardeny (25002003) a INS Ronda (25006771, Lleida) i a INS Guindàvols (25002726, Lleida).


Lles de Cerdanya

- ESC Portella Blanca- ZER Baridà-Batllia (25003056) a INS La Valira (25009186, La Seu d'Urgell) i a INS Joan Brudieu (25004188, La Seu d'Urgell).


Maials

- ESC Otogesa- ZER L'Oliver (25003123) a INS Seròs (25007529, Seròs).


Maldà

- ESC Maldanell- ZER Riu Corb (25005892) a INS Alfons Costafreda (25006781, Tàrrega) i a INS Manuel de Pedrolo (25004498, Tàrrega).


Massalcoreig

- ESC de Massalcoreig- ZER L'Oliver (25003111) a INS Seròs (25007529, Seròs).


Menàrguens

- ESC Joan Ros i Porta- ZER El Jonc (25003135) a INS Almatà (25005727, Balaguer).


Miralcamp

- ESC Sant Miquel (25003147) a INS La Serra (25007517, Mollerussa).


Mollerussa

- El Carme (25003196) a La Salle (25003184, Mollerussa).

- ESC Les Arrels (25009356) a INS Terres de Ponent (25005582, Mollerussa).

- ESC Mestre Ignasi Peraire (25005171) a INS Terres de Ponent (25005582, Mollerussa).

- ESC Pompeu Fabra (25005545) a INS Terres de Ponent (25005582, Mollerussa).


Montellà i Martinet

- ESC Pere Sarret- ZER Baridà-Batllia (25003263) a INS Joan Brudieu (25004188, La Seu d'Urgell) i a INS La Valira (25009186, La Seu d'Urgell).

- ESC Ridolaina- ZER Baridà-Batllia (25003275) a INS La Valira (25009186, La Seu d'Urgell) i a INS Joan Brudieu (25004188, La Seu d'Urgell).


Montferrer i Castellbò

- ESC Rosa Campà- ZER Urgellet (25003299) a INS Joan Brudieu (25004188, La Seu d'Urgell) i a INS La Valira (25009186, La Seu d'Urgell).


Montgai

- ESC Colomina- ZER El Romaní (25003241) a INS Ermengol IV (25007700, Bellcaire d'Urgell).

- ESC de Butsènit- ZER El Sió (25003238) a INS Ribera del Sió (25005260, Agramunt).


Montoliu de Lleida

- ESC Sant Isidre- ZER La Coma (25003305) a INS Caparrella (25002799, Lleida).


Naut Aran

- ESC Loseron- ZER Val d'Aran (25000535) a INS d'Aran (25006239, Vielha e Mijaran).

- ESC Ruda- ZER Val d'Aran (25000560) a INS d'Aran (25006239, Vielha e Mijaran).

- ESC Sant Martí- ZER Val d'Aran (25000559) a INS d'Aran (25006239, Vielha e Mijaran).


Oliana

- ESC Sant Jordi (25005132) a INS Aubenç (25006471, Oliana).


Organyà

- ESC Miret i Sans- ZER Narieda (25003469) a INS La Valira (25009186, La Seu d'Urgell) i a INS Joan Brudieu (25004188, La Seu d'Urgell).


Os de Balaguer

- ESC Leandre Cristòfol- ZER Montsec (25003482) a INS Almatà (25005727, Balaguer).

- ESC L'Espígol- ZER Montsec (25003470) a INS Almatà (25005727, Balaguer).


Penelles

- ESC Ramon Gombal- ZER Espernallac (25003551) a INS Ermengol IV (25007700, Bellcaire d'Urgell).


Peramola

- ESC Sant Miquel- ZER Narieda (25003585) a INS Aubenç (25006471, Oliana).


Ponts

- ESC de Ponts (25003718) a INS de Ponts (25006574, Ponts).


Preixana

- ESC Montalbà- ZER Riu Corb (25003809) a INS Lo Pla d'Urgell (25006598, Bellpuig).


Preixens

- ESC de Les Ventoses- ZER El Sió (25003822) a INS Ribera del Sió (25005260, Agramunt).

- ESC de Preixens- ZER El Sió (25003810) a INS Ribera del Sió (25005260, Agramunt).


Prullans

- ESC El Puig- ZER Baridà-Batllia (25003846) a INS Joan Brudieu (25004188, La Seu d'Urgell) i a INS La Valira (25009186, La Seu d'Urgell).


Puiggròs

- ESC Abat Ruera- ZER Pedrera (25005910) a INS Josep Vallverdú (25006525, Les Borges Blanques).


Puigverd d'Agramunt

- ESC de Puigverd d'Agramunt- ZER El Sió (25003858) a INS Ribera del Sió (25005260, Agramunt).


Puigverd de Lleida

- ESC Sant Jordi (25003861) a INS Caparrella (25002799, Lleida).


Rialp

- ESC Montsent de Pallars- ZER Alt Pallars Sobirà (25003871) a INS Hug Roger III (25006291, Sort).


Ribera d'Ondara

- ESC Vall Ondara- ZER La Segarra (25004085) a INS La Segarra (25005685, Cervera) i a INS Antoni Torroja (25001311, Cervera).


Ribera d'Urgellet

- ESC Arnau Mir- ZER Urgellet (25003950) a INS Joan Brudieu (25004188, La Seu d'Urgell) i a INS La Valira (25009186, La Seu d'Urgell).


Rosselló

- ESC La Rosella (25004000) a INS Joan Solà (25009733, Torrefarrera).


Salàs de Pallars

- ESC de Salàs de Pallars- ZER Pallars Jussà (25010231) a INS de Tremp (25006288, Tremp).


Sanaüja

- ESC de Sanaüja- ZER La Segarra (25004024) a INS de Guissona (25007505, Guissona).


Sant Guim de Freixenet

- ESC L'Estel (25004036) a INS Antoni Torroja (25001311, Cervera) i a INS La Segarra (25005685, Cervera).


Sant Martí de Riucorb

- ESC El Tallat- ZER Riu Corb (25004103) a INS Manuel de Pedrolo (25004498, Tàrrega) i a INS Alfons Costafreda (25006781, Tàrrega).


Sant Ramon

- ESC Mare de Déu de la Mercè- ZER La Segarra (25004073) a INS La Segarra (25005685, Cervera) i a INS Antoni Torroja (25001311, Cervera).


Sarroca de Lleida

- ESC La Roca- ZER L'Eral (25004115) a INS Caparrella (25002799, Lleida).


Seròs

- ESC Miquel Baró Daban (25004218) a INS Seròs (25007529, Seròs).


Sidamon

- ESC El Timó- ZER Plaurcén (25004221) a INS La Serra (25007517, Mollerussa).


Sort

- ESC Àngel Serafí i Casanovas (25005144) a INS Hug Roger III (25006291, Sort).


Soses

- ESC Jaume Miret (25004395) a INS Seròs (25007529, Seròs).


Sudanell

- ESC El Roser- ZER La Coma (25004401) a INS Caparrella (25002799, Lleida).


Sunyer

- ESC de Sunyer- ZER L'Eral (25004413) a INS Caparrella (25002799, Lleida).


Tàrrega

- ESC Àngel Guimerà (25004531) a INS Alfons Costafreda (25006781, Tàrrega) i a INS Manuel de Pedrolo (25004498, Tàrrega).

- ESC Jacint Verdaguer (25004462) a INS Alfons Costafreda (25006781, Tàrrega) i a INS Manuel de Pedrolo (25004498, Tàrrega).

- ESC Maria-Mercè Marçal (25008790) a INS Alfons Costafreda (25006781, Tàrrega) i a INS Manuel de Pedrolo (25004498, Tàrrega).


Térmens

- ESC Alfred Potrony (25004565) a INS Almatà (25005727, Balaguer).


Tírvia

- ESC de Tírvia- ZER Alt Pallars Sobirà (25004577) a INS Hug Roger III (25006291, Sort).


Torà

- ESC Sant Gil (25004607) a INS de Guissona (25007505, Guissona).


Tornabous

- ESC Espígol- ZER Riu Ondara (25004644) a INS Alfons Costafreda (25006781, Tàrrega) i a INS Manuel de Pedrolo (25004498, Tàrrega).


Torrebesses

- ESC de Torrebesses- ZER L'Eral (25004656) a INS Caparrella (25002799, Lleida).


Torrefarrera

- ESC la Creu (25004711) a INS Joan Solà (25009733, Torrefarrera).


Torregrossa

- ESC La Bassa (25004723) a INS La Serra (25007517, Mollerussa).


Torrelameu

- ESC Torrelameu-ZER Argelaga (25009800) a INS Josep Lladonosa (25006495, Lleida).


Torres de Segre

- ESC Carrassumada (25004747) a INS d'Alcarràs (25007153, Alcarràs).


Torre-serona

- ESC El Roser- ZER Alt Segrià (25004759) a INS Torrevicens (25006732, Lleida).


Tremp

- ESC d'Espluga de Serra- ZER Alta Ribagorça (25006549) a INS El Pont de Suert (25006240, El Pont de Suert).

- ESC Valldeflors (25004772) a INS de Tremp (25006288, Tremp).


Vall de Cardós

- ESC Els Minairons- ZER Alt Pallars Sobirà (25003895) a INS Hug Roger III (25006291, Sort).


Vallfogona de Balaguer

- ESC La Ràpita-ZER El Jonc (25008935) a INS Almatà (25005727, Balaguer).

- ESC Salvador Espriu (25004851) a INS Almatà (25005727, Balaguer).


Verdú

- ESC Jardí- ZER Guicivervi (25004863) a INS Alfons Costafreda (25006781, Tàrrega) i a INS Manuel de Pedrolo (25004498, Tàrrega).


Vielha e Mijaran

- ESC Garona (25004929) a INS d'Aran (25006239, Vielha e Mijaran).


Vilagrassa

- ESC Ramon Perelló- ZER Guicivervi (25004966) a INS Alfons Costafreda (25006781, Tàrrega) i a INS Manuel de Pedrolo (25004498, Tàrrega).


Vilaller

- ESC Vidal i Abad- ZER Alta Ribagorça (25004981) a INS El Pont de Suert (25006240, El Pont de Suert).


Vilanova de Bellpuig

- ESC Marinada (25005016) a INS Lo Pla d'Urgell (25006598, Bellpuig).


Vilanova de la Barca

- ESC Mestral- ZER Argelaga (25005090) a INS Caparrella (25002799, Lleida).


Vilanova de Meià

- ESC Mare de Déu del Puig de Meià- ZER El Romaní (25005053) a INS Els Planells (25005429, Artesa de Segre).


Vilanova de Segrià

- ESC de Vilanova de Segrià- ZER Alt Segrià (25005065) a INS Torrevicens (25006732, Lleida).


Vila-sana

- ESC Mossèn Ton Clavé- ZER Vent Serè (25005077) a INS La Serra (25007517, Mollerussa).


Vinaixa

- ESC Sant Bonifaci- ZER Riu Set (25005107) a INS Josep Vallverdú (25006525, Les Borges Blanques).



Annex 2


Lleida


Educació secundària obligatòria a batxillerat


Esterri d'Àneu

- SIN Morelló (25007025) a INS Hug Roger III (25006291, Sort).


La Granadella

- INS l'Olivera (25007499) a INS Joan Oró (25002787, Lleida), a INS Marius Torres (25002696, Lleida) i a INS Samuel Gili i Gaya (25002684, Lleida).


Amunt