Accés al contingut Accés al menú de la secció
DOGC  > Resultats i fitxa
 
Afegeix-lo a la meva selecció i subscriu-m'hi
Afegeix-lo a la meva selecció
Dades del document
  • Tipus de document Edicte

  • Data del document 25/08/2015

  • Número de control 15237001

  • Organisme emissor Juntes electorals provincials

    CVE CVE-DOGC-A-15237001-2015

Dades del DOGC
  • Número 6943

  • Data 26/08/2015

  • Secció ANUNCIS DIVERSOS

Autenticitat i integritat
Lupa
Accedeix a la cerca

EDICTE de 25 d'agost de 2015, pel qual es fan públiques les candidatures presentades davant la Junta Electoral Provincial de Lleida per a les eleccions al Parlament de Catalunya.


 

D’acord amb el que estableix l’article 47.1 de la Llei orgànica 5/1985, de 19 de juny, del règim electoral general, es fan públiques les candidatures presentades davant aquesta Junta.

 

 

UNIÓ DEMOCRÀTICA DE CATALUNYA (unio.cat)

 

TITULARS

1

Josep Maria

Pelegrí

Aixut

2

Cristina

Bosch

Arcau

3

Jordi

Bolado

Balaguer

4

Pilar

Munté

Espinet

5

Josep Maria

Canabal

Subirà

6

Gemma

Caballol

Miserachs

7

Kevin

Requena

Alsina

8

Rosana

Montané

Salud

9

Andreu

Vicente

Menéndez

10

Mònica

Noguero

Estada

11

Jaume

Oriol

Grau

12

Montserrat

Batlle

Puig

13

Genaro

Amador

Tolsau

14

Joan

Busquets

Grau

15

Rosa Maria

Mora

Valls
 
SUPLENTS

1

Lourdes

Assens

Tauste

2

Josep Maria

Ubach

Molins

3

Immaculada

Farré

Palazón

4

Josep Maria

Arqués

Sisó

5

Antonio

Ponz

Callen

6

Maria Rosa

Asensio

Montserrat

7

Francesc

Guasch

Fernàndez

8

Miquel Angel

Alonso

Sancho

 

 

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA (PSC-PSOE)

 

TITULARS

1

Òscar

Ordeig

Molist

2

Maria Rosa

Ball

Papiol

3

Ricard

Pons

Pico

4

Maria

Vergés

Pérez

5

Kleber

Esteve

Ramells

6

Rosa Maria

Caselles

Mir

7

Cristian Carlos

Botija

Caravaca

8

Maria Carmen

Rivera

Baró

9

Josep Maria

Semino

Laguia

10

Noèlia

Soto

Gonzàlez

11

Josep Maria

Dalmau

Gil

12

Rosa

Maqueda

Rodríguez

13

Carlos

Garcia

Gómez

14

Josepa

Peiró

Badia

15

Àngel

Ros

Domingo

 
SUPLENTS

1

Dante

Pérez

Berenguer

2

Lorena

González

Dios

3

José Luis

Palacios

Rodríguez

4

Maria José

Alcalà

Gonzàlez

5

Joan Manel

Alès

Martin

6

Miriam

Balart

Comajuncosas

7

José

Solís

Cangas

 

 

JUNTS PEL SÍ (JxSÍ)

 

TITULARS

1

Josep Maria

Forné

i Febrer

2

Carmina

Castellví

i Vallverdú

3

Albert

Batalla

i Siscart

4

Bernat

Solé

i Barril

5

Violant

Cervera

i Gòdia

6

Montserrat

Fornells

i Solé

7

Marc

Solsona

i Aixalà

8

Antoni

Balasch

i Parisi

9

David

Rodriguez

i González

10

Ramona

Barrufet

i Santacana

11

M. Rosa

Amorós

i Capdevila

12

Àlex

Moga

i Vidal

13

Marta

Vilalta

i Torres

14

Immaculada

Gallardo

i Barceló

15

Josep Maria

Ballarín

i Monset

 
SUPLENTS

1

Benjamí

Bosch

i Torres

2

Mª Àngels

Taribó

i Olalla

3

M Dolors

Tella

i Albareda

4

Antonio

Salazar

i Giménez

5

Marc

Miró

i Grioles

6

Montserrat

Rossell

I Martí

7

Gabriel

Ramon

i Molins

8

Marc

Solanes

i Roca

9

Esther

Cumplido

i Franquet

10

Ramon

Royes

i Guàrdia

 

 

PARTIT ANIMALISTA CONTRA EL MALTRACTAMENT ANIMAL (PACMA)

 

TITULARS

1

David

Martínez

Planellas

2

Cristina

De Dios

García

3

Alba

Cases

Calleja

4

Maria Dolors

Abella

Monreal

5

Isidro

Prim

Sanchez

6

Meritxell

Taravilla

Collado

7

Aaron

San Nicolas

Saez

8

Marc

Barcelo

Jimenez

9

Ricard

Llordés

Espina

10

Laura

Colominas

López

11

Josep

Colominas

López

12

Javier

Gomez

Gomez

13

Montserrat

López

Alcocer

14

Sònia

Manyoses

Gonzalez

15

Victor

Martinez

Ruiz

 
SUPLENTS

1

Àngel

Molina

Melé

2

Mercè

Perera

Jordán

3

Victor

Artola

Alvarez

 

 

 

PARTIT POPULAR (PP)

 

TITULARS

1

Marisa

Xandri

Pujol

2

Joan

Simeón

Morera

3

Quim

Alexandre

Faure

4

Núria

Llovet

Querol

5

Irene

Pardo

Romera

6

Antoni

Sobrevals

Agulló

7

Ana

Cava

Muñoz

8

Josep Maria

Servetó

Figueras

9

Anna

Colom

Tartera

10

Fidel

Pascual

Bernaus

11

David

Ceresuela

Blanco

12

Pau

Pintó

Torné

13

Isaac

Sánchez

López

14

Gemma

Batalla

Casanovas

15

Dolors

López

Aguilar

 
SUPLENTS

1

José Luis

Reboiro

Serra

2

Carlos

Nicolás

Arfelis

3

Olga

Malas

Tolsá

4

Montse

Muixí

Terés

 

 

CATALUNYA SÍ QUE ES POT (CatSíquesPot)

 

TITULARS

1

Sara Mercè

Vilà

Galan

2

Meritxell

Genao

Labarta

3

Adrián

León

Rodríguez

4

Karim Adrián

Bouhout

Calero

5

Jaume

Moya

Matas

6

Montserrat

Cardona

Navarro

7

Josep Maria

Torres

Palacin

8

Laura

Salamero

Teixidó

9

Laia

Martí

Cacho

10

Diego

Guillen

Perez

11

Jordi

Pino

Lacosta

12

Belen

Benito

Fernandez

13

Àlex

Mezcua

Pallerola

14

Ana Maria

Retamero

Fernandez

15

Maria

Guerrero

Mellado

 
SUPLENTS

1

Pedro Francisco

Robles

Pedroso

2

Ana

Laviña

Ruiz

3

Josep Maria

Carles

Aguila

4

Judit

Estopà

Barrufet

5

Vicente

Serrano

García

6

Amparo

Loren

Bes

7

David

De Andres

Murciano

8

Carme

Hernandez

Brezmes

9

Yolanda

Bardina

Martin

10

Ventura

Margo

Vives

 

 

CIUTADANS, PARTIDO DE LA CIUDADANIA (C's)

 

TITULARS

1

Jorge

Soler

González

2

Javier

Rivas

Escamilla

3

José Antonio

Flores

Robles

4

María Elena

Gonzalez

Plaza

5

Laura

Escrig

Bolea

6

Pedro José

Sánchez

Tersa

7

Josefa

Martínez

Nievas

8

Josep Maria

Viola

Garriga

9

Montserrat

Ortiz

Cots

10

Ramon

Vilaltella

Domenjo

11

Alexandre

Gásquez

Belloque

12

Cristina

Latorre

López

13

Albert

López

Millán

14

Renato

Bertomeu

Redó

15

Ángeles Elisa

Ribes

Duarte

 
SUPLENTS

1

Maria Cristina

Regué

Lorca

2

Salvador Nicolás

Mimbrera

Callen

3

Francisca

Jaldo

Morilla

4

Miguel Adrián

Di Paolo

Medero

 

 

RECORTES CERO-ELS VERDS (RECORTES CERO-ELS VERDS)

 

TITULARS

1

Pedro

Menchón

Bernabé

2

Enrique

Costas

Teijeiro

3

Martha Isabel

Herrera

Rubio

4

Noemí

Pulido

Jiménez

5

Marcos

Cardona

Estopa

6

Laura

Cabello

García

7

Marc

Obiols

Cantano

8

María del Pilar

Crespo

Muñoz

9

Jonatan

Moreno

Iglesias

10

Mahmoud

Abdelli

Ouelhazi

11

Jordi

Herbera

Dolcet

12

Isaac

Alonso

Franch

13

Cora Melani

Kirch

Jurado

14

El Habib

Ganzani

Kasbaqui

15

Elena

Serrano

González

 
SUPLENTS

1

Jordi

Olivares

Huertas

2

Sheila

Marín

Marín

 

 

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR (CUP)

 

TITULARS

1

Ramon

Usall

Santa

2

Mireia

Boya

Busquet

3

Josep Antoni

Vilalta

i Coletes

4

Clara

Barbal

Mortés

5

Ferran

Dalmau

Vilella

6

Eulàlia

Sera

i Felip

7

Jordi

Querol

Vall

8

Marta

Pomés

Lobo

9

Jordi

Calvís

i Burgués

10

Clara

Griera

Llonch

11

Josep Maria

Colea

García

12

Ares

Bordes

Lladós

13

Eloi

Pasarin

Renau

14

Judith

Ribera

Salvia

15

Maria

Huguet

i Recasens

 
SUPLENTS

1

Marcel

Pena

Zanuy

2

Meritxell

Gené

Poca

3

Marcel

Riu

Bonvehí

4

Aida

Sanuy

Perpiña

5

Oriol

Verdés

Serrano

 

 

PIRATES DE CATALUNYA-PER DECIDIR-HO TOT (PIRATA.CAT/XDT)

 

TITULARS

1

Josep

Jover

i Padró

2

María Inés

Serés

Altisent

3

María del Carmen

García

Rodríguez

4

Inés

Ribalta

Serés

5

Josep Maria

Giribet

Gonzàlez

6

Javier

Acedo

Muñoz

7

Aida

Regi

Cosculluela

8

Nataly

Carreño

Gallardo

9

Alejandro

Chiner

Arias

10

Sonia

Moyano

Polonio

11

Isabel

Losada

Moure

12

Muriel

Rovira

Esteva

13

Alejo

Cuervo

Rieger

14

Ignacio

Alamillo

Domingo

15

Carlos

González

Iglesias

 

 

GUANYEM CATALUNYA (GANEMOS)

 

TITULARS

1

Antoni

Cuadra

i Escamilla

2

Sylvia

Matonte

i Capocasale

3

Albert

Romero

i Oró

4

Jaume

Salse

i Capellla

5

Maria Rosa

Muns

i Fillat

6

Raúl

Fuentes

i Salas

7

Aibert

Ortega

i Barberan

8

Josep

Suárez

i Vega

9

Carina

Miret

i Bausili

10

Patricia

Romano

i Mejías

11

Lourdes

Salvadó

i Usach

12

Ana Isabel

López

i Saiz

13

Jordi

Fernández

i Díaz

14

Masima

Ahbiti

i Laarab

15

Alfons

Mora

i Mora

 

 

Lleida, 25 d’agost de 2015

 

Alfons Serrano Masip

Secretari de la Junta Electoral

 

Amunt