Accés al contingut Accés al menú de la secció
DOGC  > Resultats i fitxa
 
Afegeix-lo a la meva selecció i subscriu-m'hi
Afegeix-lo a la meva selecció
Dades del document
  • Tipus de document Edicte

  • Data del document 25/08/2015

  • Número de control 15237032

  • Organisme emissor Juntes electorals provincials

    CVE CVE-DOGC-A-15237032-2015

Dades del DOGC
  • Número 6943

  • Data 26/08/2015

  • Secció ANUNCIS DIVERSOS

Autenticitat i integritat
Lupa
Accedeix a la cerca

EDICTE de 25 d’agost de 2015, pel qual es fan públiques les candidatures presentades davant la Junta Electoral Provincial de Barcelona per a les eleccions al Parlament de Catalunya.


D’acord amb el que estableix l’article 47.1 de la Llei orgànica 5/1985, de 19 de juny, del règim electoral general, es fan públiques les candidatures presentades davant aquesta Junta.

 

Candidatura Núm. 1

 

UNIÓ DEMOCRÀTICA DE CATALUNYA

Sigles: unio.cat

 

1. Ramon Espadaler i Parcerisas

2. Martín Rodríguez i Sol

3. Marta Plana i Dropez

4. Roger Montañola i Busquets

5. Núria Rodríguez i Olivé

6. Carles Torrecilla i Gumbau

7. Antoni Font i Renom

8. Gregoria Enriquez i Civicos

9. Jordi Subirana i Ortells

10. Mireia Del Pozo i Farreres

11. Oriol Gil i Tomàs

12. Elvira País i Nassel

13. Santiago Ballester i Muñoz

14. Olga Ortiz i Moreno

15. Julio Molinario i Valls

16. Montserrat Playà i Camps

17. Jordi Sala i Casarramona

18. Ana Isabel Clar i López

19. Jaume Molero i Savall

20. Jaume Folch i Beltran

21. Ramon Carbó i Vert

22. Maria Rosa González i Ureña

23. David Masdeu i Baques

24. Isabel Molins i Sorribes

25. Francesc Xavier Güell i Cardona

26. Joan Auladell i Fontseca

27. Montserrat Suari i Bartrés

28. Natividad Escala i Salvo

29. Lluís Bou i Dalmau

30. Fernando Brea i Vide

31. Maria Ximena Gadea i Pintos

32. Dolores Pellicer i Roda

33. Carles Ortega i Alemany

34. Antonio José Gómez i Peña

35. Alfons López i Salgueiro

36. M. Luisa Vargas i Cruz

37. Mariana Herrera i Fernández

38. Àlex Miró i Pujadas

39. Aitor Agea i Gomez

40. Joan Carles Bailach i de Rivera

41. Guillem Aresté i Lluch

42. M. Carme Castellano i Fernandez

43. Matias Ramon i Mendiola

44. M. Teresa Rovira i Galceran

45. Jordi Daura i Molins

46. Joan Bartomeu Ferrandis i Cabré

47. Jordi Bosch i Sala

48. Javier Nolis i Durà

49. Sandra Jiménez i Enríquez

50. Mercè Méndez i Valls

51. Francesc Xavier Cortés i Morros

52. David Gonzalez i Martin

53. David Grau i Castroverde

54. Isabel Pallejà i Milà

55. Sandra Montes i Molina

56. Iván González i Ferreiro

57. Ana Maria Sanchez i Carrasco

58. Marc Gonzalo i Pérez

59. Josep Antoni Cana i Quirós

60. Angeles Lozano i Garcia

61. Albert Garcia i Font

62. Laura Martínez i Portell

63. Carles Lombarte i Lladó

64. Mireia Martos i Martinez

65. Juan Pablo Torrents-Faura i Vergés

66. Susana Villagrasa i Baeza

67. Isaac Bosch i Monistrol

68. Maria Calsina i Salavert

69. Roser Liñán i Egea

70. Ivan Valderrama i Salmeron

71. Andreu García i Sanchez

72. Gemma Torelló i Sibill

73. M. Rosa Urraca i Martinez

74. Francisco Javier Gambús i Freixa

75. M. Angeles Olano i Garcia

76. Carmen Tort-Martorell i Llabrés

77. José Zalacain i Suárez

78. Josep M. Regàs i Graupera

79. Jose Antonio Barceló i Gazulla

80. Pilar Fernández i Bozal

81. Trinitat Esteve i Sanchez

82. Maria Montserrat Serrallonga i Sivilla

83. Jacint Codina i Pujols

84. Manuel Miserachs i Codina

85. Josep Antoni Duran i Lleida

 

Suplents

1. Joan Carles Bueno i Arcos

2. Rosaura Ferriz i Pacheco

3. Albert Guivernau i Molina

4. Marc Miró i Escolà

5. Maria Ramon i Puig

 

 

Candidatura Núm. 2

 

CATALUNYA SÍ QUE ES POT

Sigles: CatSiqueesPot

 

1. Josep Lluís Franco Rabell

2. Gemma Lienas Massot

3. Joan Coscubiela Conesa

4. Àngels Martínez Castells

5. Albano Dante Fachin Pozzi

6. Joan Josep Nuet Pujals

7. Jèssica Albiach Satorres

8. Joan Giner Miguelez

9. Marta Ribas Frias

10. Josep Vendrell Gardeñes

11. Anna Maria Pérez Oller

12. Marc Bertomeu Goixens

13. Laura Massana Mas

14. David Cid Colomer

15. Montserrat Pratdesaba Ribas

16. Ruth Moreta Martín

17. Núria Lozano Montoya

18. Marc Llaó Fusté

19. Noemi Ayguasenosa Soro

20. David Compañon Costa

21. Núria Vila Alabao

22. Antoni Ribas Bravo

23. Juan José Cáceres Nevot

24. Jordi Manils Tavio

25. Cristina Fernández Iglesias

26. Maria Cristina Simó Alcaraz

27. Antonio Molina Sánchez

28. Saida Ehliluch El Antit

29. Dionisio Giménez Plaza

30. Pau Planelles Oliva

31. Alejandro Pérez Polo

32. Lorena Vicioso Adrià

33. Maria Freixanet Mateo

34. Javier Casado Navarro

35. Jordi Ortega Jarque

36. Maria Carmen Moya Hidalgo

37. Albert Cazalilla Rodríguez

38. Isàvena Opisso Atienza

39. Miguel Benítez Porras

40. Gabriela Poblet Denti

41. Marta Morell Albaladejo

42. Jordi López Santin

43. Francesc Sánchez Travería “Siscu”

44. Elena Herranz Funez

45. Montserrat Navarro Jiménez

46. Xavier Pujols Martínez

47. Marta San Jose Moya

48. Gener Barjola Bizarro

49. Arturo Serra Montesino

50. Aina Vidal Saez

51. Javier Julian Alarcón Alarcón

52. Miguel Puertas García

53. Maria Coral Vázquez Hontoria

54. Máximo Piedra García

55. Lourdes Altozano Sojo

56. Alicia Cecilia Valencia Cerdà

57. Antoni Peñafiel Hervas

58. Susana Montón Martí

59. Rafael López Mogio

60. Joan Berlanga Sarraseca

61. Leandro Juan Danza Arla

62. Assumpció Franquesa i Segura

63. Elia Sabbarese Romero

64. Ivan Leanizbarrutia Zugasti

65. Elena Tarifa Herrero

66. Rocio Jiménez Ferreiro

67. Lidia Muñoz Cáceres

68. Adeel Tahir Chaudhry

69. Maria Teresa Cenzano Ezquerro

70. Joan Antoni Torres Bedman

71. Daniel Jiménez Hernández

72. Dolores Castro Leiva

73. Mireia Marin Ferrer

74. Maria Luz García García

75. Manuel Conejo Jiménez

76. Marcos Ortega Canillas

77. Candela López Tagliafico

78. Laura Campos Ferrer

79. Amalia Rubio Gomera

80. José Antonio Montero Domínguez

81. Josep Maria Balcells i Gené

82. Eduard Fernández Serrano

83. Victòria Peña Carulla "Vicky"

84. Marina Subirats Martori

85. Vicenç Navarro López

 

Suplents

1. Anna Rovira Prats

2. Anna Maria Jiménez Mauri

3. Miguel Angel Domínguez Álvarez

4. Francisco Manuel Galán Gordillo

5. Maria Teresa Vidal Creus

6. Iolanda Sánchez Alcaraz

7. Cristian Medrano López

8. Marta Otero Molas

9. José Luis Madueño Alcalde

 

 

Candidatura Núm. 3

 

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA (PSC-PSOE)

Sigles: PSC

 

1. Miquel Iceta Llorens

2. Eva Maria Granados Galiano

3. Ferran Pedret i Santos

4. Alícia Romero Llano

5. Jordi Terrades i Santacreu

6. Assumpta Escarp Gibert

7. David Pérez Ibáñez

8. Esther Niubó Cidoncha

9. Pol Gibert Horcas

10. Marta Moreta Rovira

11. Raúl Moreno Montaña

12. Eva Maria Martínez Morales

13. Francisco Romero Gamarra

14. Maria Dolors Conde Domínguez

15. Cristòfol Gimeno Iglesias

16. Radmila Bubalo Stojisavljevic

17. Antonio Navajas Adan

18. Noemí Trucharte Cervera

19. Joaquin Fernández Martos

20. Mireia Dionisio Calé

21. Christian Carneado Hernández

22. M. Dolors Rius Benito

23. Abdul Razzaq Sadiq Chohan

24. Mercedes Porras Viñuela

25. Mariano Porras Gómez

26. María Jesús Pérez Perales

27. Jonatan Martínez López

28. Dolors González Dana

29. Enric Fernàndez-Velilla Ceprià

30. María de los Reyes Solaz García

31. Víctor Francos Díaz

32. Clara Casares Ortínez

33. José Ignacio Aparicio Ciria

34. María del Carmen Pazos Hoyos

35. Marcos Pérez López

36. Judith Riera Román

37. Daniel Hurtado Díaz

38. Maria Inmaculada Bajo de la Fuente

39. Mariano Matamoros Gines

40. Elia Tortolero Orejuela

41. Javier Perellón Bravo

42. Cristina Ciudad Fernández

43. Luis Alberto Guitart Hidalgo

44. María Adoración García Vecino

45. Iván García Parades

46. Carme Carmona Pascual

47. José Antonio Monteagudo Urgel

48. Palmira Arcarons i Oferil

49. Jhonys Justo Aquino Plácido

50. María Teresa Comino Haro

51. Alberto Domínguez González

52. Carme Garrido Garrido

53. Iván Marzá Viola

54. Carla Millán Peñaranda

55. Francisco Llorente Galera

56. María Isabel Iglesias Martínez

57. Lluís Ginés Pascual

58. Sandra Liliana Tirado Ochoa (Ind)

59. Enric López Jurado

60. Laura Lozano Carrasco

61. Roger Guisado Castro

62. Lourdes Borrell Moreno

63. Juan Pedro Pérez Castro

64. María Mercedes Bermúdez López

65. Manuel Joaquin Ruiz Montero

66. Rosa Villalonga Robles

67. Mohamed Ahsissene Ben Sbih

68. Montserrat Jiménez Molina

69. Jesús Naharro Rodríguez

70. Montserrat Rueda Miralles

71. Albert Garrit Cano (Jsc)

72. Maria Luisa Jiménez Ordóñez

73. Pere Soler Artalejo

74. Pilar Bespín Minguillón

75. Julio Silva Ridao

76. Ruth Soto García

77. Rubén Castro Torres

78. Reyes Sosa Chireno

79. Josep Maria Ballesteros López

80. Rosa Jiménez Martínez

81. David Morales Campos

82. Montserrat Illa Vilà

83. Francesc Aguilà González

84. Núria González López

85. Jordi Llovet Pomar (Ind)

 

Suplents

1. Elena Díaz Torrevejano

2. Braulio Saúl Mora Muentes

3. Carmen Porras Tovar

4. Babacar Mbaye Seck

5. Maria Pilar Gorina Sáenz de Cabezón

6. Ramon Burgués Salse

7. Maria Dolors Pinos Piedra

8. Santiago Fontanet Barberà

 

 

Candidatura núm. 4

 

JUNTS PEL SÍ

Sigles: JxSí

 

1. Raül Romeva i Rueda

2. Carme Forcadell i Lluís

3. Muriel Casals i Couturier

4. Artur Mas i Gavarró

5. Oriol Junqueras i Vies

6. Eduardo Reyes i Pino

7. Oriol Amat i Salas

8. Neus Munté i Fernàndez

9. Marta Rovira i Vergés

10. Jordi Turull i Negre

11. Antoni Comín i Oliveres

12. Josep Rull i Andreu

13. Anna Simó i Castelló

14. Neus Lloveras i Massana

15. Chakir El Homrani Lesfar

16. Marta Pascal i Capdevila

17. Lluís Corominas i Diaz

18. Oriol Amorós i March

19. Irene Rigau i Oliver

20. Germà Gordó i Aubarell

21. Pere Aragonès i Garcia

22. Antoni Castellà i Clavé

23. Alba Vergés i Bosch

24. Anna Figueras i Ibáñez

25. David Bonvehí i Torras

26. Marc Sanglas i Alcantarilla

27. Montserrat Candini i Puig

28. Magdalena Casamitjana i Aguilà

29. Maria Senserrich i Guitart

30. Joan Ramon Casals i Mata

31. Gerard Gómez del Moral i Fuster

32. Jordi Cuminal i Roquet

33. Fabian Mohedano i Morales

34. Maria Assumpta Rosell i Medall

35. M. Assumpció Laïlla i Jou “Titon”

36. Adriana Delgado i Herreros

37. Àngels Ponsa i Roca

38. Jaume Profitós i Martí

39. Marc Viñolas i Prat

40. Patrícia Gomà i Pons

41. Marc Guerrero i Tarragó

42. Lluïsa Llop i Fernàndez

43. Montserrat Ribera i Puig

44. M. Mercè Jou i Torras

45. Miquel Estruch i Traité

46. M. Dolors Feliu i Torrent

47. Ana Maria Surra i Spadea

48. Joan Buscà i Ambrós

49. Oriol Giménez i Gómez

50. Josep Tomàs Àlvaro i Juncosa

51. Maria Mercè Rius i Serra

52. Carme Labòria i Rojas

53. Eliseu Esterlich i Galera

54. Francesc Poch i Ros

55. Elisabeth Abad i Giralt

56. Sílvia Requena i Martínez

57. Jordi Albert i Caballero

58. Josep Sicart i Enguix

59. Agnès Russiñol i Amat

60. Núria Balada i Cardona

61. Salvador Tresserra i Purtí

62. Joaquim Esquius i Freixas

63. Mont-Serrat Grané i Alsina

64. Laia Girós i Barrés

65. Cèsar Martínez i López

66. Anna Maria Carbonell i Aixàs

67. Iolanda M. Aguilar i Juncosa

68. David Puértolas i Roman

69. Àlvar Roda i Fàbregas

70. Josep Maria Vila D'abadal i Serra

71. Carles Viver i Pi-Sunyer

72. Elisenda Paluzie i Hernández

73. Núria Picas i Albets

74. Miquel Calçada i Olivella

75. Pere Joan Cardona i Iglesias

76. Maria-Lluïsa Passola i Vidal “Isona”

77. Josep Maria Mainat i Castells

78. Immaculada Tubella i Casadevall

79. Salvador Cardús i Ros

80. Jaume Cabré i Fabré

81. Montserrat Carulla i Ventura

82. Núria De Gispert i Català

83. Ernest Benach i Pascual

84. Joan Rigol i Roig

85. Josep Guardiola i Sala

 

Suplents

1. Xavier Rubert De Ventós

2. Sílvia Bel i Busquet

3. Raimon Carrasco i Azemar

4. Manel Pousa i Engroñat “Pare Manel”

5. Carme-Laura Gil i Miró

6. M. Immaculada Parellada i Garrell “Ada”

7. Josep Cruanyes i Tor

8. Èric Vergés i Pascual

9. Clara Ponsatí i Obiols

10. Jaume Sobrequés i Callicó

 

 

Candidatura núm. 5

 

PARTIT ANIMALISTA CONTRA EL MALTRACTAMENT ANIMAL

Sigles: PACMA

 

1. Anaïs Arranz Mir

2. Carolina Ana Bayle García

3. Ferran Mir Culell

4. Eva Ríos Pérez

5. Javier Muñoz Aranda

6. Cristina García González

7. Alba Garcia Roldan

8. Blanca Pérez Uñó

9. Francisco Javier Clotet Juan

10. Eusebio Francisco González Declara

11. Aurora Carrasco Peris

12. Elena Allué Tejerina

13. Montserrat Alcaraz Pitarque

14. Ramón García Ribas

15. Francisco Javier Bayle García

16. Olga Eyre Estrada

17. Mónica Soledad Álvarez Cónsul

18. Montserrat Sánchez Jordán

19. Juan Carlos Fernández Rodríguez

20. Salvador Jodar Rivas

21. Montserrat Zafra Moreno

22. Gemma Visent Bueso

23. Mª Teresa Mir Culell

24. Agustin Jurado Jiménez

25. Gonzalo Rubinos Macias

26. Grace Stefania Pérez Riquelme

27. Jessica Escudero Miguel

28. Mercè Danés Bernades

29. Juan Carlos Besoli García

30. Alejandro Cervelo Delgado

31. Margarita García Quiñonero

32. Helena Escoda Casas

33. Carmen Fernández Gómez

34. Ferran Mateo Gallego

35. Juan Miguel Fernández Peña

36. Carmen Martínez Farré

37. Anna Vila Miret

38. Vanessa Fernández Polaino

39. Alexandre Asensio Bernal

40. Melcior Bascompte Argemí

41. Carolina Uréndez Gawthorpe

42. Elena Campón De Miguel

43. Sonia Hernández Jové

44. Aldo Alcaraz Díaz de Liaño

45. Jesús Banegas Urbano

46. Patricia Alfani Moncusí

47. Montserrat Garcia Montalà

48. Montserrat Olivé Cano

49. Eduardo Antonio López Torres

50. Ángel Del Moral León

51. Míriam Esquis Castán

52. Rosario Perea Buzón

53. Susana Blanqué Chaves

54. Antonio Tapia Rodríguez

55. Iván Martín Tarazaga

56. Núria Domingo Masdeu

57. Rosa Maria Moncusí Castro

58. Francina Uñó Ribó

59. Jaume Junoy Martínez

60. Alex Rubia Olives

61. Fanny Ferràn Cuadrat

62. Emma Luque Ramón

63. Solange Ivana Nuñez Sienra

64. Francesc Xavier Puig Borrell

65. Jordi Martínez Latorre

66. Ana Ripol Cassina

67. Cristina López Camiciottoli

68. Patricia García Comuñas

69. Andreu García Pujolà

70. Robert Millán Cabezas

71. María José Chaves Rebollo

72. Milagros Peiró Alvarez

73. Sara Frenegal González

74. Antonio Soutiño Alvés

75. Sergio Linares Ferreira

76. María Teresa Marín Mínguez

77. Angeles Vigo Moral

78. Ana María Revuelta Salmerón

79. Miguel Macias Romero

80. Jorge Costa Doménech

81. Mª Àngels Peris Rodríguez

82. Isabel Recalde Valle

83. Maria del Prado Rocha Carrero

84. Francisco Santos Chillón

85. Miguel Foraster Serra

 

Suplents

1. Paola Natalia Acuña Tecitor

2. Margarita Bonet De Haro

3. Daniel De los Cobos Castell

4. Josep Borrell Mas

5. Marta Boada Collado

6. Antonia Jiménez Cruz

7. Eduardo Benito Peris

8. Bernardo Carrasco Netto

 

 

Candidatura núm. 6

 

CIUTADANS-PARTIDO DE LA CIUDADANÍA

Sigles: C’s

 

1. Inés Arrimadas García

2. Carlos Carrizosa Torres

3. José María Espejo-Saavedra Conesa

4. Fernando Tomás de Páramo Gómez

5. Sonia Sierra Infante

6. Antonio Espinosa Cerrato

7. Francisco Javier Hervías Chirosa

8. Susana Beltrán García

9. David Mejía Ayra

10. Marina Bravo Sobrino

11. Joan García González

12. Jesús Galiano Gutierrez

13. Noemí De la Calle Sifré

14. Sergio Sanz Jiménez

15. Carmen de Rivera Pla

16. Laura Vílchez Sánchez

17. Elisabeth Valencia Mimbrero

18. Martín Eusebio Barra López

19. María Francisca Valle Fuentes

20. Carlos Ballart Torres

21. Pau Guix Pérez

22. Manuel Losada Seivane

23. Dolores Agenjo Recuero

24. Lluís Herrera-Portugal Hurtado

25. Marta Ferrer Zorrilla

26. Cristian Saludes Monclús

27. Carmen Romero Novo

28. Raúl Alba Molina

29. Carolina Torres García

30. Ángel Guillén Deu

31. David Gerboles Pérez

32. Anna-Clara Martínez Fernández

33. Júlia Barea Sánchez

34. Jordi Obón Cabré

35. JulioRoldán Moreno

36. José María Cano Navarro

37. Francisco Avilés Salazar

38. Manuel Rodríguez de L'Hotellerie de Fallois

39. Júlia Juan Gimeno

40. Laura Tinadonis Hernández

41. David Aguinaga Abad

42. Esther Martínez Martí

43. Roberto Torrecilla Padilla

44. M. Dolores Marín Laraño

45. Jorge García Mulet

46. Alexandra Vilarrubí Sanllehí

47. José Rosales Fuentes

48. Mercedes Rodríguez Ordoñez

49. Javier Pérez Gómez

50. Martín Victoria Iglesias

51. Adoración Roldán Coello

52. Francisco Javier López Morano

53. Nieves Valero Collado

54. Carlos Sánchez Nicolau

55. Norman Muñoz Madrigal

56. Carmen Ortuño Aparcero

57. Andrés Aristayeta Blas

58. Stella Parodi Barriga

59. Tomás Francisco Rodríguez Pérez

60. David Javier Heredia Tapia

61. Ana Recio Cruz

62. Germán Prado Pérez

63. Isabel García Bejarano

64. Rubén Martínez Goy

65. Mercedes Arévalo Hernández

66. Àngels Mª Menchen Gallardo

67. Sergi Cerrato Recasens

68. Susana Pérez García

69. Luis Díaz Vargas

70. Nicolás Ortiz Cuevas

71. Fernando Díez Crespo

72. Carme Gómez Castell

73. David Expósito Peñalver

74. Maria Ester Rupérez Del Río

75. Ángel Federico Lao Peña

76. Raúl García Dil

77. Lorena Bocharán Naya

78. Luís Rojo Gallardo

79. Adriana Mayo Fuentes

80. Maria Raya de Cárdenas

81. Fausto Ramírez Ruíz

82. Juan Foncuberta Riba “Nito”

83. Mª Ángeles Valls Borrás

84. Paloma Jiménez Parga Maseda

85. Javier Nart Peñalver

 

Suplents

1. Raúl González Fuentes

2. Magí Algueró Alejos

3. Carlos Prusi Menéndez

4. Raquel Quiles Puerto

5. Silvia Prado Revilla

 

 

Candidatura núm. 7

 

PARTIT POPULAR / PARTIDO POPULAR

Sigles: PP

 

1. Xavier García Albiol

2. Andrea Levy Soler

3. Antonio Gallego Burgos

4. Esperanza García González

5. Santiago Rodríguez i Serra

6. Alberto Villagrasa Gil

7. Mª José García Cuevas

8. Juan Milian Querol

9. Fernando Sánchez Costa

10. Elisabeth Jiménez Cara

11. Joaquin Sergio García Pérez

12. Rafael López Rueda

13. José Antonio Coto Roquet

14. Eva García Rodríguez

15. Miriam Casanova Domenech

16. Pere Calbó i Roca

17. Sonia Esplugas González

18. Núria Carreras Povill

19. Miguel Jurado Tejada

20. Joan Antoni López Noguera

21. Susana Calvo Casadesus

22. Emma Salarich Matavacas

23. Ester Sevilla Roselló

24. Oscar Berman Boldú

25. José Antonio Calleja Clavero

26. Mª Dolors Morera Sola

27. Joan Agramunt Seuba

28. Antonio Manuel Carpio López

29. Marina Lozano Illescas

30. Noemi Boza Cano

31. José Mª Casanovas Larraz

32. Oscar Ramírez Lara

33. Mª José Díaz Algarín

34. Bernabé Ruffo Noguera

35. Mercè Haro Capell

36. Eduardo Bolaños Rodríguez

37. Mª Belen Quintero Aragón

38. Marta Morgadas Blanch

39. Antonio Molina Melero

40. Feliciano Baratech Penina

41. Sonia Motos Pérez

42. Manuel Conde García

43. Marcos Sánchez Siles

44. Mariano Méndez Rudilla

45. Angela Roca Corts

46. José Mª Moya Losilla

47. Raquel Valls Bonet

48. Jaume Gelada Jiménez

49. Josefa Redondo Solis

50. Francisco Javier Fabregas Ruesgas

51. Marta Giménez Arcusa

52. Boris Valls Guardiola

53. Marta Torramorell Simón

54. Ramón Sabaté Puig

55. Josep Lluís Javaloyes Vilalta

56. Rafael Bernardo González Ordóñez

57. Judit Florensa Mingote

58. Mónica Parés Centeno

59. Mª Consuelo Santos Neyra

60. Carles Jiménez Morera

61. Mª del Carmen Santana González

62. Mª José Ortiz Sánchez

63. Francisco Javier Martín Hermosín

64. Sonia Aranda Bustamante

65. Ramón Molist Godo

66. Nuria Rojas Soler

67. Andreu Marín Muñoz

68. Jesús Cañas Cañizares

69. Mª Dolors Comellas Miró

70. Josep Mª Arpal Ruiz

71. Marcelo Muñoz Contreras

72. Mª Luisa Ibáñez Boira

73. Araceli Amatller Medina

74. Susana Clerici López

75. Gabriel Turmo Sainz

76. Saray Muñoz Contreras

77. Susana Ferrer Vargas

78. Manuel Gallardo Martínez

79. Elena Ana Rigat Brugarolas

80. Jaume Mira Matas

81. Luis Fernando Caldentey Querol

82. Josep Llobet Navarro

83. Mª Dolors Montserrat i Culleré

84. Alberto Fernández Díaz

85. Alícia Sánchez-Camacho i Pérez

 

Suplents

1. Manuel Buenaño García

2. Gema Mª Martín Moreno García

3. Francisco Polo Cordero

4. Lydia Mª Remon Aguirre

5. Francisco Ibáñez López

6. Mª Isabel Espinosa Fernández

 

 

Candidatura núm. 8

 

CANDIDATURA D’UNITAT POPULAR

Sigles: CUP

 

1. Antonio Baños Boncompain

2. Anna Gabriel Sabaté

3. Josep Manel Busqueta Franco

4. Maria Gabriela Serra Frediani

5. Albert Botran Pahissa

6. Eulàlia Reguant Cura

7. Julià De Jòdar Muñoz

8. Mireia Vehí Cantenys

9. Joan Garriga i Quadres

10. Pilar Castillejo Medina

11. Carles Riera Albert

12. Anna Gabaldà Felipe

13. Xavier Safont-Tria i Ramon

14. Maria Esther del Alcázar i Fabregat

15. Nil Puigivila Ylla-Català

16. Càndida Gonzàlez i Garcia

17. Lluc Vinyes Pelàez

18. Núria Campanera Moliné

19. Llorenç Casanova Fernández

20. Maria Corrales Pons

21. Eugeni Rodríguez i Giménez IND

22. Ester Rocabayera Jordan

23. Arnau Carné Sala

24. Georgina Monge López

25. Ramon Vancells Casacuberta

26. Anna Alsina López

27. Juan Manuel Rojas Arcos

28. Irene Jaume Gambin

29. Aleix Cardona i Jordan

30. Susana Moreno Blanco

31. Joan López Fernàndez

32. Núria Soler Forès

33. Ángel Camacho Hervás

34. Fuensanta Maria Ballester Jiménez

35. Ramon Carbonell Baqués

36. Fidela Frutos Schwöbel

37. Jesús Maria Carrasco i Gómez

38. Montserrat Mata Dumenjó

39. Jordi Pagès i Anson

40. Maria Matilde Oliver Reche

41. Arnau Comajoan Cara

42. Olga Hernández de León

43. Jordi Farré i Viladoms

44. Anna Maria Guijarro i Casas

45. Adam Majó Garriga

46. Laia Altarriba Piguillem

47. Albert Díez Vañó

48. Katia Regina Juncks Kammers

49. Pedro Mercadé Toro

50. Violant Quer i Miró

51. Jose Luis Jiménez Castelltort

52. Mercè Solé Cabrera

53. Isaac Ruana Súria

54. Meritxell Brun i Jané

55. Manuel Mora i Sánchez

56. Maria Ferrer Martínez

57. Hug Lucchetti Barba

58. Maria Blanca Serra i Puig

59. Jesús Soler Vilaró

60. Carlota Carbó Giró

61. Josep Arranz i Romeu

62. Anna Coll Zabala

63. Adil Marouan Messari

64. Gemma Boix i Pou

65. Arcadi Bassegoda Clos

66. Roser Homs Pons

67. Jordi Pueyo Tapias

68. Berta Masramon López

69. Augusto Gil Matamala

70. Rita Martin Monés

71. Sergi López Ayats

72. Núria Casajuana Vives

73. Agustin Cintas Dueñas

74. Carmen Alonso Carretero

75. Francesc Freixas Morros

76. Ginette Casanovas Pallarés

77. Oleguer Presas Renom

78. Roser Veciana Olive

79. Josep Riera i Porta

80. Eunice Romero Rivera

81. Manuel Delgado Ruiz

82. Jana Montllor Blanes

83. Joaquim Arrufat Ibáñez

84. Isabel Vallet Sánchez

85. David Fernández Ramos

 

Suplents

1. Isabel Chacón Chacón

2. Xavier Monge Profitós

3. Mireia Cirera Pintó

4. Òscar Mendoza Gómez

5. Anna Tarafa Mata

6. Xavier Generó Boix

7. Nora Miralles Crespo

8. Jordi Sala i Pou

9. Juliana Bacardit i Garriga

10. Roger Albert Casanova

 

 

Candidatura núm. 9

 

GUANYEM CATALUNYA-GANEMOS

Siglas: Ganemos

 

1. Ramón González i Moreira

2. Ivan Buendia i Romea

3. Nuria María Pérez i Candela

4. Pau Tabare Barreneche i Molto

5. Carme Puig i Sanchez

6. Jordi López i Gil

7. Alfons Tobaruela i Martinez

8. Isabel Puig i Sanchez

9. Antoni Puig i Sanchez

10. Montserrat Cutando i Martin

11. Barbara Gil i Reina

12. Andrea Cecilia Lusquiños i Casey

13. Emili Jose Marin i Garcia

14. David Rodenas i Campoy

15. Nuria Isabel Fernandez i Millan

16. Ana Maria Villalobos i Riuz

17. Francesc Osorio i Garrido

18. Alfons Martinez i Fuentes

19. Maria Teresa Garcia i Valcarcel

20. David Perez i Alonso

21. Gisela Martinez i Curtido

22. Josefa Exposito i Quiñones

23. Xavier Plaza i Ferri

24. Francesc Novell i Torralba

25. Emiliano Fernández i Molina

26. Jose Mª Lujan i Such

27. Maria Angeles Cortada i Baldoyra

28. Ramon Cortada i Recolons

29. Margarita Martin i Lozano

30. Cristobal Gimenez i Soler

31. Yolanda Hernandez i Orduña

32. Enrique Villanueva i Corredor

33. Olga Crisolino i Manzano

34. Nuria Puig i Sanchez

35. Nuria Sanchez i Miro

36. Trinidad Puig i Sanchez

37. Joan Riu i Rivera

38. Maria Merce Puig i Sanchez

39. Fernando Puig i Sanchez

40. Cecilia Marin i Matas

41. Francesc Diaz i Vico

42. Margarita Inmaculada Rivademar i Estela

43. Graciela Hesri i Toucedo

44. Ernest Walter Gretteri Mendy

45. Diana Paulino i Rocha

46. Africa Arjona i Anton

47. Milciades Soto i Basilio

48. Maria Angeles Molto i Llarena

49. Antoni Gabas i Estraña

50. Susana Plaza i Ventosa

51. Miquel Martin i Gongora

52. Maristel Marina Martinez i Garcia

53. Jordi Vazquez i Rey

54. Maria Eugenia Gonzalez i Moreira

55. Jordi Joan Cazorla i Gonzalez

56. Jordi Fernandez i Fernandez

57. Barbara Lopez i Gil

58. Lluis Tasias i Pladevall

59. Alejandra Redondo i Gonzalez

60. Emili Minguell i Fabregat

61. Francesc Nieto i Fernandez

62. María Eugenia Moreira i Sande

63. Antoni González i López

64. Jesus Rafael Poyatos i Villalba

65. Pedro Lopez i Tudela

66. Adriana Plaza i Exposito

67. María Dolores Matencio i Calomarde

68. Ricardo Fernandez i Marin

69. Lidia Ibañez i Benaque

70. Ramón González i Ouviña

71. Pau Muñoz i Jarque

72. Francesc Serres i Pinedo

73. Oscar Manuel Mitjans i Martinez

74. Antonia Sarabia i Fermoselle

75. Pedro Lopez i Tudela

76. Joan David Puig i Sanchez

77. Joan Puig i Sanchez

78. Isabel Diaz i Bravo

79. Antoni Bravo i Garnica

80. Jenifer Roman i Fernandez

81. Marc Andreu Ferrer i Costache

82. David Andres Reñe i Quiles

83. Alejandro Martinez i Casares

84. Jénifer Pérez i del Campo

85. Josep Miquel Acedo i Labat

 

Suplents:

1. Joan Pascual i Herman

 

 

Candidatura Núm. 10

 

RECORTES CERO – ELS VERDS

Sigles: RECORTES CERO – ELS VERDS

 

1. Jordi Martínez Rigol

2. Esteban Cabal Riera

3. Eva Avendaño Mata

4. Natalia Vara Bodas

5. Ignasi Soler Crespo

6. Vicente Serrano Lobato

7. Encarnación Valle Fernández

8. Jordi Trujillo Agulló

9. José María Hidalgo Mancha

10. María del Carmen Jurado Expósito

11. Antonio Barba Martí

12. Pilar Ruiz Palacios

13. Aitor Martín Faura

14. Pedro Fernández Herrero

15. Antonia Rodrigo García

16. Armando Aguirre Bertolín

17. Arelis Coromoto Guaramato Díaz

18. Enrique Alzamora Gutiérrez

19. Noemí Serrano González

20. Antonio Ruiz Mingorance

21. Antonia Expósito Roma

22. Javier Delgado Martínez

23. Antoni Colom Poudevida

24. María Josefa Agut Barbero

25. Willwardo M'Bande Naluanga

26. Ángel Ramón Larrosa Bondia

27. Josefa Bernabé Martín

28. Juan José Menchón Hermosilla

29. Josep Llunell Vilaró

30. Laura Sexer Pérez

31. Antonio Martínez Colell

32. Juan José Cabello Cabello

33. Eva Del Amo Davó

34. Jordi Muiños Martínez

35. María Pilar Costa Chulio

36. Pedro Medina Torres

37. María León Cantero

38. José Ramón García Bregante

39. Yolanda Sánchez Alderete

40. Jordi Morera Cudos

41. Fernando Pastor González

42. Gemma Delgado Camacho

43. Jordi Ramos Pradells

44. Carmen Martínez De las Heras

45. Francisco Javier Crego Diéguez

46. Juan Carlos Gonzalo Pérez

47. Gertrudis Faura Marín

48. Miguel Fernández Vázquez

49. Francisca Tamerón López

50. Jordi Murgadella Solà

51. Xavier Pérez Farré

52. Victoria Moyo Segui

53. Jorge Grau Saladrigas

54. Jerónimo García Hernández

55. Sandra Menor Ventura

56. Hugo Osvaldo Aguilar Cinalli

57. Eva Ibáñez Laffort

58. Conrado Mozos Pérez

59. María Florentina Artime Vega

60. José Ruiz Pérez

61. Pascual Gallart Arias

62. Adoración Soto Marín

63. Alejandro Faus Avella

64. María Ángeles Álvarez Caraballo

65. Bruce Michael Humphriey Ventura

66. Manuel Puig Hugas

67. Anna Martín Soler

68. José Fuentes Araya

69. Ángeles Llano Martínez

70. Pedro Martín Peñasco

71. Juan Enrique Navalpotro Puerta

72. María Nieves Ortega García

73. Vicente Díez Domper

74. Mónica Costela Caro

75. Vicente Bodi Guillén

76. Juan José Soriano Pujante

77. Montserrat Muñoz Pitarch

78. José Gabriel Rodríguez Ruiz

79. Elisabet Moya Borrego

80. Ramón Aguirre Orihuela

81. Rafael Folk Pérez

82. Victoria Lizet Silva Meneses

83. Hermógenes González Vizcaino

84. Josefa Diéguez López

85. Juan Rafael López González

 

Suplents:

1. Juan Ramos Puertas

2. Lidia Heredia Vinuesa

3. Aaron Rodríguez Rocha

4. Ana María González Cabrera

5. Manuel Núñez Jiménez

6. María de la Ascensión Lop Vallduví

7. Miguel Ángel Torres Jiménez

 

Barcelona, 25 d'agost de 2015

 

Secretària de la Junta Electoral Provincial de Barcelona

 

Amunt